222
Steven Colbert híd?????!!!
  • Gerbill
    #142
    Az ünnepeknek az az értelme, hogy tiszteletet mutatsz vele az éppen ünnepelt esemény áldozataiért, vagy a nemzet születését ünnepeled, vagy éppen ha vallásos vagy akkor krisztussal kapcsolatos dolgokat. Tudod egyáltalán hogy karácsonykor mit ünnepelünk, vagy húsvétkor? Vagy neked csak az számít hogy kapj ajándékot mer az hűde szupi.
  • nf1
    #141
    fú, mindegy -.-
  • nf1
    #140
    mert mennyivel lesz jobb ha egy külföldiről nevezik el? eddig se szavaztam senkire mert az egésznek nincs értelme, ugyse mi fogjuk eldönteni hogy mi lesz a híd neve.
    és neked miért lenne jó hogy élsz még 50 évet és elmondhatod hogy olyan országban éltél ahol Chuck Norrisról neveztek el egy hidat de közben baszott bármit is tenni az országért?
  • Goth
    #139
    a letöltés újrakezdése rám illik?
    Tényleg nem semmi lehetek ^^
  • NEOreg3
    #138
    >> letöltés újrakezdése <<

    ?:DDDDDDD
  • Gerbill
    #137
    Te nagyon sötét vagy. Az utolsó mondat kifejezetten rád illik.
  • Goth
    #136
    A sírokra a rokonaink iránti szeretetből viszünk virágot, ez nyílvánvaló, mert a szeretet erősebb mindenkinél.
    De hogy az ünnepeknek és az évfordulóknak mi értelme?
    Semmi. Karácsonykor megajándékozzuk egymást, mikuláskor boldog a kisgyerek mert kapott egy zsák édességet, március 15-én pedig végigállja az iskolai műsort, a végére elgémberedve.
  • NEOreg3
    #135
    #738 , de a linket is megnézheted, én nem néztem:|
  • tattooed
    #134
    pl. annak-idején 2.5 millió embert leültetett a rádió elé.
    úgy fikázta a rendszert, hogy nem tudták büntetni érte.
    egy egész ország felnézett rá, és röhögtek a poénjain, mert ha a valóságon kellett volna rágódniuk akkor sírtak volna.

    bár ez kevés egy hídhoz!

    én, a Horthy Miklós , nevet adnám a hídnak!

    ő volt az utolsó magyar aki még hitt abban, hogy megtarthatjuk a lecsatolt
    területeinket.

    (és most követ rám honfitársaim!!!)
  • Goth
    #133
    ha ugyan ez az ember lennél mint most, csak épp amerikainak születtél volna, most nyomnád a szavazatokat Stephen Colbertre. Szóval csak azért akarsz magyar hídnak magyar nevet, mert magyar vagy. Mi ennek az oka, ha nem az, hogy a nemzeti érzést beléd nevelik. És most mondd meg azt, hogy ez miért jó így. Miért jó az, hogy még élsz 50 évet, és elmondhatod magadról, hogy egy olyan országban élsz, ahol Zrínyiről neveztek el hidat, és nem egy külföldiről.
  • nf1
    #132
    és erről van valami bizonyitékod is?
  • Gerbill
    #131
    Hitetlen vagyok, csak a zufókban hiszek
  • NEOreg3
    #130
    igen, tudott rólunk, tudta, hogy sok fanja van itt Magyarországon és ez még a híd előtt volt:D
  • Gerbill
    #129
    Minek viszünk virágot a sírokra? Miért ünnepeljük az államalapítást? Miért ünnepeljük a forradalom évfordulóját? Miért állítanak minden országban emlékműveket a második világháború áldozatainak? talán tisztelet? És minden nemzet a saját hőseit szokta tsztelni, nem egy c kategóriás film/sorozat színészt, vagy egy idióta amerikai Showmant.
  • NEOreg3
    #128
    Lényegtelen mi a vallásod, ha van valami igazság a buddhizmusban, akkor újjá fogsz születni:|
  • nf1
    #127
    Életkor: ismeretlen
    14 alatt? :|
  • Goth
    #126
    Életkor: 14-18 között

    Te már mindent értesz mester.
  • nf1
    #125
    és akkor is tudta amikor még szó se volt arról hogy bármi köze lesz a hídhoz? :|
  • NEOreg3
    #124
    tudja hol van:|
  • Gerbill
    #123
    Kár hogy nem vagyok budhista, és nemszületek újjá. Amúgy most ezt gondolod hogy hú de vicces lenne, 2-3 év múlva meg már tök égő, most is van aki annak tartja az egész Chuhck Norrisos mizériát, pl én, de a sok "trendi" gyerek viccesnek véli őket.
  • nf1
    #122
    még sokmindent nem értesz :|
  • nf1
    #121
    igen :|
  • nf1
    #120
    nem mondtam egy szoval se hogy Hofi legyen...
    és azt kimondta hogy jobb lesz annak akiről a hidat elnevezik? egyszerüen csak tisztelet gyanánt. de igazag van, egy olyan emberről jobb hidat elnevezni aki még azt se tudja hol az ország
  • Goth
    #119
    Másik meg, hogy ne köszöngess angolul, mert magyarok vagyunk, és a hidaink is magyarok, köszönjük és beszéljünk magyarul, mert ennyi és kész
  • Goth
    #118
    Akkor áruld el nekem a józan logikáddal, hogy Hofi pl. mit tett az országért.
    Szal akkor olyan emberről szabad hidat elnevezni, akire a leszármazottak tömege később ráfogja, hogy valami pozitívat tett az országért.
    De ez miért jó? Jutalmul nevezzük el pl. Zrínyiről a hidat? Csak kár, hogy soha nem fogja megtudni hogy róla hidat neveztek el, és nem lesz általa boldogabb, mivelhogy halott. Szal akkor mi is a célja ezeknek a nagymagyarember elnevezésű hidaknak ha nem a nemzeti érzés kielégítése?
  • Prank
    #117
    otthon is angolul köszöngetsz?
  • Goth
    #116
    kitörne a vita, hogy Névtelen, Anonymous, vagy Unnamed híd legyen o.O
  • nf1
    #115
    bye
  • nf1
    #114
    itt nincs semmi 'nagy nemzeti érzés', itt egyszerüen józan gondolkodás van, szerinted mit tett Chuck Norris ezért az országoért? semmit. egyáltalán tudja hogy létezik ilyen ország? amugy meg kiváncsi lennék ha nem lettek volna kitalálva ezek a roppant szellemes "viccek" vele kapcsolatban és mégis fent lenne a listán akkor is ennyien szavaztak volna rá?
  • Prank
    #113
    a híd neve Névtelen-híd lesz.. kész... mindenki mehet haza...
  • NEOreg3
    #112
    őt nem lehet megölni, megsebesíteni is csak saját maga tudja:D
  • Goth
    #111
    francba, gyorsan merényletet szervezünk chuck norris ellen, még mielőtt a szavazás lezárulna.
  • Goth
    #110
    Miért ne? =)
    Ez csak egy elmélet. Akkor is érdemes elgondolkodni a nagy nemzeti érzések kiváltó okán, ha nem hiszel a reinkarnációban.
  • NEOreg3
    #109
    erre senki sem tudja a választ, azt is lehetne kérdezni, "miért nem" születünk újjá:)
  • NEOreg3
    #108
    Annyira azért nem volt akkora magyar, hogy egy hidat elnevezzenek róla. Kb. annyi esélye lenne mint Zámbó Jimmy(Imre?)-ről elvezni (mondjuk ő nem került be a topba).
  • nf1
    #107
    ha meghalunk akkor miért születnénk újjá? hm?
  • Goth
    #106
    Amúgy mi ez a nagy nemzeti érzés?
    Meghaltok, újjászülettek mondjuk németekként, és szartok bele a magyar hidakba, meg úgy egészében Magyarországba, amit eddig olyan hőn védelmeztetek. Kampányolni fogtok, hogy Németországban csakis német történelmi személyiségről nevezzenek el hidat. Aztán meghaltok, és újjászülettek törökként, és szartok bele a német hidakba, ami mellett eddig kampányoltatok. Aztán meghaltok, újjászülettek tehénként, és szartok bele az egész nemzeti érzésbe =) Akkor lesz igazatok.
  • Goth
    #105
    nevessen rajtunk a fél világ, egészségükre =)
    Sztem akkor is jó ötlet lenne egy Chuck Norris híd. Vicces lenne, nem milliomodik Vörösmarty meg Arany János meg tökömtudja még mi.
  • ngcsnet
    #104
    Hofi híd szerintem nem egy elvetendő ötlet
  • R0sc0
    #103
    szerintem viccees lenne.
    Amugy ez az egész ország egy nagy VICC.

    sajnos