222
Steven Colbert híd?????!!!
  • Dynamic
    #102
    Semmi értelme az egész szavazásnak.Úgy is az lesz a név amit ők akarnak.Csak nem gondolja komolyan valaki is, hogy lehetne valaha is Chuck Norris vagy Víziló Vili hídunk, hogy aztán a fél világ rajtunk röhögjön?
  • ROKICA
    #101
    Lögyön az amcsi név!!!
  • zsolesz92
    #100
    Az Igazságos Gyurcsány Ferenc híd


    LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLL :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:XD:DXD:DXD:DXD
  • Gerbill
    #99
    Nálunk kb2 Kínai üzlet van, de az egyikben magyarok dolgoznak, a másikban is csak 2 kínai van. Nálunk is akarnak egy Teccot építeni, és ha minden igaz ősszel talán el is kezdik. Amúgy egy tesco is ugyanannyira teszi tönkre a ruhaárusokat mint egy kínai üzlet.
  • nf1
    #98
    csak halka súgóm meg, h ezt már mondták páran :|
  • Guilty01
    #97
    azt csak halkan súgóm meg,h a magyar jogszabályok szerint élő személyről nem lehet hidat elnevezni..
  • Csirke4
    #96
    Hátez nagyon jó :D
  • Mr Csé
    #95
    dedurva :D
  • RelakS
    #94
    Ez DUUUURVAAAAA!!!!! XD
  • bcs78
    #93


    Köszi az infóért. Ez azért jobban megvilágítja a szituációt.
  • DragonRK
    #92
    Még, hogy vidéken nincsenek kínaiak... A mi "Városunkban" ruhát szinte csak tőlük lehet venni, mert a többi boltot tönkretették a gagyi árújukkal. Tervezték, hogy egy TESCO-t építenek ide hozzánk, ami fellendíthette volna egy kicsit a várost, de ezek a porbafingó kínaiak megakadályozták. Szó...
  • haxoror
    #91
    ugyanonnan:

    "Unfortunately for the people of Hungary, this was there first exposure to Stephen Colbert. He actually is a parody of Bill O'Reilly and other ignorant Europe-hating jerks that are given their own TV shows on Fox News. Stephen wasn't making fun of you -- he was making fun of people like O'Reilly who say stuff like that and actually mean it."
  • Ch_Slater
    #90
    nemtom volt-e már?
    walktru a colbert fanoknak
  • Sanyix
    #89
    Mégis megy a csalás, nézd meg az eredményeket.
  • Pharaoh
    #88
    Azért már regelni kell, úgyhogy nem olyan egyszerű a csalás.
  • antijuve
    #87
    persze h nem.még szerencse.de azért gyűjtsünk aláírást h Chuck Norrisról nevezzék el a hidat-persze országgyűlési támogatással...
  • Emmegki
    #86
    Én Horthyra szavaztam.
    Egyébként arról szól az egész, hogy ki tud jobb scriptet írni. Úgyse innen választják a nevet.
  • antijuve
    #85
    mondtam,már ahol.nem mondtam h mindenhol...de nem feltétlenül piac,hanem bolt,üzlet stb.persze h nincs mindenhol kifejezetten kínai piac(sztem ne is legyen)
  • antijuve
    #84
    ennél még én is jobban beszélek angolul:D
  • Gerbill
    #83
    Vidéken élek és itt nics kínai piac. Ilyenek max a nagyvárosokban vannak bár ott sem mindenhol, én még csak a pestiről hallottam.
  • RussT
    #82

    "OMFG!!! My wildest dreams are coming true! Stephen Colbert, Jon Stewart, AND Chuck Norris together in the 2nd round?!?!?! Can anyone say, "Celebrity Death-Match"?!?!?!? Or perhaps Zrínyi suffers the humiliation of a 'Triple-Threat' in the 'squared-circle'! And Stephen gets to demonstrate his mastery of The Lightsaber because it's clear nothing counts as cheating anymore. We'll just have to make it a "Hardcore Match" and then anything goes, anytime, any place. Watch your back Zrínyi!!!!!!! I would welcome "Perl-Script" and "Hacker" as ring-side commentators!
    The new top-five has to become Stephen Colbert, Jon Stewart, Chuck Norris, Perl-Script, and Hacker. Although no matter what happens I'm already long-since dead from laughter! (Or maybe it's more like 'World War Four'!!!!!!!!!! ;-)


    ezek teljesen hülyék,
    az elején még talán elment poénnak hogy jelöltette magát a colbert figura dehogy , ezekután Zrínyit (akiröl mellesleg azt se tudják mekkora történelmi személyiség volt) így merik emlegetni (colbert beszólása után): ez az egyik lelkes kis colbert-fanatista aláírása egy fórumban ahol éppen a csalás különböző formáját beszélik meg...és a többiek is hasonlóképp emlegetik Zrínyit hozzászólásaikban...

    annyira szánalmasak ráadásul az összecsalt 1. hely után még panaszkodnak hogy a bizottság nem colbertet fogják kiválasztani mert szemetek....
  • bcs78
    #81
    OK, nyilván. De szerintem például a kiejtése ennek a magyar idegenvezetőnek egy turista buszon sokkal cikibb, mint Colbert poénjai. Ez a durva akcentus már nem vicces, hanem szánalmas, főleg egy olyan embertől, aki ebből él.

    Budapest bus tour
  • antijuve
    #80
    Én nem szavazok senkire mert az egész egy nagy porhintés....de a Danubius rádió megint letette a névjegyét
  • antijuve
    #79
    igen,csak az sem mindegy hogy honnan tudják hogy létezik egy olyan ország hogy "Hungary"....
  • quack
    #78
    Colbert jó arc, Bush-t nagyon bezúzta multkor, parázni meg felesleges, kivéve persze ha a földrajzinév bizottságban is vannak fanjai .]
  • antijuve
    #77
    és a szekrényem nem 3-4 ezer forintos pólókkal van tele,dehát ha ennyire véditek a sárgákat akkor jólvan
  • bcs78
    #76
    Én is Hofira szavaztam.

    Stephen Colbert meg csak lecsapta a magas labdát (szerintem viccesen, bár az asshole duma picit durva). Az sokkal rosszabb képet fest rólunk, amikor a sok hülye magyar rossz angolssággal szídja SC anyját a Youtube-on.

    Az egész ott van elszabva, hogy internetes szavazásra bocsátották a híd nevét. Várható volt, hogy tele lesz hülye poénokkal a lista. A Chuck Norris divathullám miatt pedig borítékolható volt Chuck jó szereplése.

    Ikább örüljünk annak, hogy egy pár külföldivel több fogja ezután tudni, hogy létezik egy olyan ország, hogy Hungary.

    De lehet, hogy naív vagyok...
  • antijuve
    #75
    nem baszom meg,bazdmeg te!ki mondta h 20 ezer forintos Nike cipőt vegyél?!képzeld nekem sincs!!
  • Looooser
    #74
    én Hofi-ra szavaztam vele legalább teljes lenne a kör
  • NEOreg3
    #73
    rám gondoltál, amikor ezt írtad?:D
  • MrTressy
    #72
    Azt azért tudjátok hogy Magyarországon élö emberröl nem lehet hidat elnevezni...
  • G_ArchAngel #71
    vietnámi piac?:)
  • Voltan
    #70
    Pontosan. Nem a Zríny-dolog váltotta ki ezt, hanem az, hogy Chuck Norris neve is feltűnt, ráadásul előkelő helyen.
  • sweech
    #69
    bazmeg a magyar emberek nagy része csak kínai cuccokat tud megvenni, nincs mindenkinek pénze konvesrz meg 20k forintos nike cipőre
  • whiskeyman
    #68
    sok barom aki ilyen idióta neveket javasol. 30%-os gázáremelés híd. hát LOOOL
  • jefferson83
    #67
    Valakinek nincs pénze 3-4 ezer forintos pólókra [neki sincs]
  • antijuve
    #66
    ajánlom a nyóckert,és még sok másikat is.de nem csak Pesten,hanem vidéken is(persze már ahol....)
  • antijuve
    #65
    a kínai szarra van kereslet??akkor fulladjon meg a 100 FT-os Adidas pólóban...
    Csak azt ne próbáld megmagyarázni,hogy miért jó h a kínaiak teletömnek selejtekkel....
  • Gerbill
    #64
    Nálunk a piacon egy darab kínai sincs.
  • Ron Ragm
    #63
    Ahol nincs kereslet, ott nincs kínálat. De ez már erősenn off.