222
Steven Colbert híd?????!!!
  • öreghupi
    #182
    Szerintem legyen a neve ami egyben a funkcióját is meghatározza: Vízfeletátívelőfémésbetonszerkezetamibíztosítjaemberekállatokjárművekszárazlábaléskerékeltörténőátjutásátafolyótúloldaláramajdonnanvissza. Ezt anevet ki tudja ejteni a magyar és nemokoz gondot az amerikainak sem.Na és híressé is tenné a hidat mert ezt a külföldiek biztos hogy megjegyeznék.
  • Vlala #181
    Ő maga javasolta, a fickó ugyanis humoristának nevezi magát. Ha Chuck Norris szóba jöhetett, feljogosítva érezte magát, hogy ő is nevezzen, ezzel még nincs semmi baj. Viszont hogy leszólta Zrínyit... megkérdezték már, hogy mit tud egyáltalán Zrínyiről? Szerintem semmit, de az amerikaiaknak ennyi a humor.
    (Ha visszaszólunk, mi is terroristák leszünk?)
  • whiskeyman
    #180
    ja és jó reggelt mindenkinek
  • whiskeyman
    #179
    Ki volt az a f@szláma, aki egyáltalán javasolta ezt a senkitházi majmot? Tehetségtelen barom, ilyen műsort bárki tud vezetni, csak neki volt lóvéja bekerülni oda. De hogy le seggfejezte Zrínyi Mik.-t!? Elmehet a úúva @nyjába az a kis kecseg! meg is írom a fórumán, ha működni fog.
  • a.carkey
    #178
    Legyen augusztus 20. híd. Ezzel emléket állítanak a tüzijátékban meghaltaknak, megsérülteknek, illetve egy nagy állami ünnepről nevezik el a hidat. Kell ennél több?
  • a.carkey
    #177
    Nézd meg ennek az oldalnak a chatboxát! Ez is magyar, és az ír rá, aki nem szégyell, ráadásul a tulaj szarik az egészre ...
  • CSOCSO
    #176
    de meg hogy.. par nappal ezelott meg csak fel millioan szavaztak arra a faszra... kapaszkodjatok meg... ma a szavazas 53%-at o tartja!!!!! 17 millio szavazast kapott ha jol lattam!! zsrinyi a masodik 2 millioval!!!!!! GECC en azon csodalkozom hogy az a szavazo oldal nem veszi le a faszomba Stephen Colbertet!!!
    irjatok mar a szavazo oldalnak hogy stephen baratunk le seggfejezte Zrinyit egesz AMERIKA ELOTT!!!!!!! a tv ben!!!


    gezz ez szanalmas!!! azonnal levenni stephent.. sooot oda irni hogy asshole stephen colbert es ne lehessen ra szavazni de a neve kint legyen es a szavazatok
    szamat elvenni tole!!!! ja amugy ide osszegyulhetnenk es beszelhetnenk a bajainkrol angolul:
    ez stephen colbert sajat foruma

    bar perpill nem elerheto de nemsokara az lesz es mehetne a kurvaanyazas
  • Goth
    #175
    "Te nem érzed azt szégyenteljesnek hogy egy zs kategóriás filmekben szereplő úgymond színészről nevezzék el a hidat?"

    nem.

    Most jön az a rész, hogy degenerált és sötét vagyok.
    Te tudod mit? Rádhagyom.
  • Goth
    #174
    bazmeg pedig az a lényeg :-C
  • chokeerigo
    #173
    elfelejtettem oda írni Chuck Norrist :|
  • Anticionista
    #172
    Ebben szerintem kivételesen Tóta W-nek van igaza.
    Jópofa dolog egy amcsi nevét viselő híd.
  • chokeerigo
    #171
    írtam egy mailt a Gazdasági és Közlekedési Minisztériumnak... :|
    írjatok ti is :D :C
    [email protected]
    -----
    Tisztelt Gazdasági és Közlekedési Minisztérium!
    Az önök által kiírt az új M0-ás északi-híd névadó-játékán felvagyunk háborodva, mint magyar nemzet.
    A magyar jogszabályok szerint élő emberről nem lehet hidat elnevezni.
    Ráadásul, 2 amerikai, élő személy is van a listában:
    -Stephen Colbert,
    -Jon Stewart.
    A Magyar nemzetet nem szeretnénk tovább lejáratni így is, csak kiröhögnek minket külföldön, és amúgy sem választhatóak meg.
    Kérjük önöket, hogy vegyék le ezt a 2 nevet, és így folytassák, vagy ezt a 2 elnevezést pótolják.
    Köszönjük.
    Tisztelettel:
  • Csirke4
    #170
    Legyen mongyuk Csirkelábhíd
    De a szám se egy rossz ötlet úgyhogy lehetne mondjuk Csirke négy híd.
  • Gerbill
    #169
    Meg az ilyen egyértelmű csalásokat mint pl a Steve Colbert, akit csak az amerikaiak szavazta be a top 20-ba, törölni kellett volna.
  • Emmegki
    #168
    Igazából nem is ez az amcsi majom a fő probléma, hanem a minisztérium hozzáállása. Egy liberális minisztériumtól nem lehet elvárni, hogy rendet teremt, meg hogy nem az ország lejáratásán ténykedik. Hagyja ilyesmivel lejáratni az országot - legyen csak cirkusz a népnek, addig se veszi észre, hogy csúsznak az átadással.

    Moderáció, ip-szűrés, scriptelők bannolása, ennyi kellett volna, nem az idióta "lehet mindent regelni" hozzáállás.
  • haxoror
    #167
    A következő 100 évben egy Horthy-híd esélytelen.
  • haxoror
    #166
    "...ezek az érzéseken alapulnak, ami relatív, és semmi köze a logikához."

    Na kb így működik körülötted a világ, Isten hozott a Földön!
    Magyarország nemzetállam így eléggé érthető hogy miért a nemzetünk nagyjairól neveznek el mindent, nem értem miért kell magyarázni a nyilvánvalót...
  • Gerbill
    #165
    Már többször be volt linkelve a videó, arra bíztatja az amerikai TV nézőket hogy szavazzanak rá, és az internetes oldalán van egy útmutató ami leírja hogy kell regisztrálni és szavazni.
  • Factor_007
    #164
    Ki a tököm ez a Stephen Colbert?
  • NEOreg3
    #163
    miért pont 56 hozzászólással arréb hántorgatod fel újra az újjászületés témát, amikor arra már akkor is válaszoltál?^^
  • tattooed
    #162
    "belepi a templom zsindely tetejét, kettős keresztjét,majd kiássa onnan a magyar Honvéd"
  • Gerbill
    #161
    Miért pont a 148-ból?
  • NEOreg3
    #160
    idézz #148-ból, hol beszélt az újjászületésről!:D
  • Gerbill
    #159
    Te nem érzed azt szégyenteljesnek hogy egy zs kategóriás filmekben szereplő úgymond színészről nevezzék el a hidat? A degeneráltságot nem a híd elnevezése miatt hanem a nemzeti érzésekről való negatív véleményed miatt mondtam, mivel Magyarországon élsz, legalábbis magyar vagy, az ünnepekről azt sem biztos hogy tudod hogy mit ünnepelünk, mert a hsz-eidből ez derült ki, de itt nem tudod bebizonyítani hogy tudod, mert lehet hogy tényleg, de az is lehet hogy csak rákerestél és bemásoltad. Erről kár vitázni. Ez az újjászületéses szöveg meg nagyon nem vág a témába.
  • Goth
    #158
    kisvárosban lakok.
    tévét kb. kéthetente nézek, 1-1 film erejéig :/
    Szal nem vagy jó emberismerő. És emellett azt vettem észre, hogy pofázhatok én neked, mert nagyon nem fogtad azt amit az előbb leírtam neked. Szal olvasd el mégegyszer.
    Túl sötét vagyok, mert egy olyan véleményeddel, ami pusztán érzéseken alapul nem értek egyet. Ha az előző hozzászólásom túl bonyolult volt számodra ahhoz hogy fogd, akkor megbocsáss de azt kell mondanom, hogy a sötét itt te vagy. Ha fogtad volna már rájöttél volna, hogy az érzéseken és nem logikán alapuló véleményalkotásnak semmi köze ahhoz, hogy kinek mennyi esze van, és hogy ki mennyire "sötét". Mert itt ugye azt tesszük, az érzésekről, az ősök iránti tiszteletről vitázunk. Nem tudom, mennyiben van ennek köze az észhez, és hogy mennyiben vagyok degenerált, azért, mert az elgondolásaim különböznek a tiédtől. Ebből azt veszem le, ha ugyanúgy gondolnám mint ahogy te gondolod, nem lennék degenerált, és sötét sem. Ez annyit jelent, hogy abban a tévhitben élsz, hogy a te érzéseid foglalják magukban a mindenkire kiterjesztendő jót.
  • tattooed
    #157
    az én javaslatom: Horthy Miklós Híd
  • tattooed
    #156
    kérem a büntipontod felét!!!
  • Gerbill
    #155
    Vagy esetleg M0 északi híd
  • Gerbill
    #154
    Nem mondtam hogy rossz ember vagy csak azt hogy degenerált, vagy sötét, vagy túl fiatal és azt sem tudod miről beszélsz csak sokat nézel tv-t. Az ilyenekből lesznek az árulók mert semmit nem jelent neki az hogy melyik a hazája, mert inkább affelé vonzódik amelyik sokkal jobban tetszik neki, vagy jobb ajánlatokat tesznek neki. Ez olyan ha te lennél a miniszterelnök simán eladnál mindent a külföldieknek, mert ők töbet ajánlanak. ezzel nem jellemezni akartalak, csak egy bizonyos embertípust írtam körül, akire szerintem te a legjobban hasonlítasz az eddigi ismereteim alapján. Gondolom BP-n laksz.
  • Grenzjager
    #153
    Amúgy a legjobb ha egy számról nevezik el, abból nem lehet baj,

    mondjuk: 25.-híd
  • Grenzjager
    #152
    jaj politika baj léesz, nagy baj....meg se merek szólalni, mert ha leírom h magyar, kapok még egybüntit....
  • Goth
    #151
    "hazaszeretet, "nemzeti érzés", tisztelet a történelem nagyjai iránt". Szóval ezek olyan alapjukban vett pozitív értelemmel rendelkező kifejezések, amelyek birtoklása a "jó" embert jellemzi, és nem-birtoklása a "rossz" embert? Kár, hogy ezek üres fogalmak, amelyeket ilyen értelemmel csak a te tudatod ruház fel, és más egyén tudata, tapasztalása, neveltetése következtében. És ugye tudhatod, hogy a tapasztalás útja a végtelen fejlődésbe nyúlik, és ahogy a végtelent, a teljes tapasztalt igazságot így nem lehet elérni. Ezért van az, hogyha minősítesz, hogy rossz ember vagyok mert nem jellemeznek engem ezek a fogalmak, nincsen igazad, csupán saját szemszögedből. Tehát alapjában véve az ilyen ember nem lehet jó és nem lehet rossz, csak egyes egyének szemszögéből, akik minősítik. Az meg miért érdekelne engem, hogy te személy szerint hova minősítesz engem?
  • tattooed
    #150
    nyitni kellene "egy veszekedjünk, mert nincs miről beszélgetnünk" fórumot!!!
  • Gerbill
    #149
    itt a jó videó
  • Goth
    #148
    Nah erről beszéltem. Ezért felesleges a vita, mert oda jutunk, hogy kinek miért lenne jó. És mivel ez relatív, ezért azt a következtetést vonhatjuk le, hogy teljesen mindegy mi lezs a híd neve, lesz akinek jó lesz és lesz akinek nem, és lesz aki leszarja, csupán arra akar rávezetni titeket, hogy teljesen lényegtelen mi lesz az.
  • Gerbill
    #147
    Engem egyáltalán nem érdekel hogy kiről nevezik el a hidat, de az azért elég alacsony értelmet tükröz hogy egy éppen aktuális "trendi" vicc szereplőjéről, vagy egy bunkó segfejező showman-ról akarják elnevezni. Miért kéne logikus magyarázat? Az már nem az én hibám hogy benned nincs hazaszeretet, "nemzeti érzés", vagy tisztelet a történelem nagyjai iránt.
  • NEOreg3
    #146
    miylen következtetésre jusson egy érvénytelen linkkel kapcsolatban?^^
  • JancsiPapa
    #145
    Jajj, ne vicceljetek már...Nem fogják ezt hagyni, hogy ez megtörténjen, kapjunk már a fejünkhöz...
  • Goth
    #144
    Szerintem is égő, de logikus magyarázatot még mindig nem tudtatok adni arra, hogy miért legyen egy "nagy magyar", és akkor én vagyok a sötét. Magyarázd el plz. Úgy, hogy a tisztelet és a "mennyit tett az országért" kifejezéseket nem használod fel, mert ezek az érzéseken alapulnak, ami relatív, és semmi köze a logikához.
  • Gerbill
    #143
    Hát ha az értelmi szinvonalad csak odáig terjed hogy erre a következtetésre jutsz akkor nem csoda hogy ilyeneket írsz.