136
  • nedudu
    #16
    Hehe, majd ha tudorakban megdoglessz a sirodon fogok tancolni. Nem kellene ennyire szemellenzosnek lenni.
  • UnnameD
    #15
    Itt nem megakadályozni kell a dohányosokat, hanem buzdítani őket. Pusztuljon csak a barma! Szívjátok szerencsétlenek..
  • saco
    #14
    A társadalom átalakul és nem éppen a legjobb irányban halad... nemtom mivel van a baj, és nemtom hogyan lehetne megoldani, nem vagyok pszihológus sem szociológus, ez az ő dolguk.A felfogással van a baj.3 ok amiért nem érdemes bagózni: 1) büdös a szád 2) sárgák a fogaid 3) drága (hacsak nem vagy elkényeztetett kisbiccs v. kiszf@sz)

    Anyámék 15 éven keresztül cigiztek a panelban a kiskonyhában, utáltam mint a sz_rt, köhögtem, büdös volt minden, cigifelhő stb, na ezért is utálom annyira :-)
  • Champ
    #13
    Magyarul aki hülye, az csak szívja. Erről a témáról kb. ennyit lehet mondani.
  • waterman
    #12
    aki 10-14 évesen már rendszeresen szívja a cigit azokat úgy felrúgnám, hogy éhenhalnának estükben.. meg azokat is akik ezt hagyják a környezetükben. meg azt is, aki cigit ad nekik.. hú de sok mindenkit fel kéne rúgni
  • HJPOWER
    #11
    Én speciel nem értem mire jó a cigi. A dohánygyárak annál inkább :D
  • Yurij
    #10
    Ez hir ez egy nulla ezt én már évek otta tudom.Ma döntötem ugy hogy lerakom a cigit drága és stb stb.
    Azért nem kellene hülyiteni ennyire a népeket ezel a anti cigi dumával.Aki akarja szivja,még mindig jobb mint koccogni a belvárosban vagy biciklizni maszk-nélkül.A levegöbben annyi a káros anyag tartalom hogy a cigibe ha csak a negyede lenne 10-20 belul mindenki meghalna.
    Tudnak meg erdekes dolgokat mesélni a vizröl 9is ami tele van nöi hormonal.
    Szoval nem kell ezt ennyire felfujni,mert ti is kárositjátok magatokat csak nem veszitek észre és igy nyugodt a lelked.

    Pl:A szénsav a potencia halk gyilkosa.
    Na aki tudja ki mondta ezt ,az tudja mirröl beszélek aki nem tudja az még tanulgasson.
  • mikloss
    #9
    Annyira nem tudom sajnálni a cigizőket... ha szívják vállalják a kockázatot ilyen evccerű... aki meg 10-14 évesen elkezdi, majd elmegyek a temetésére és egy jót röhögök rajta!!!
  • gyuri12
    #8
    az én anyám is cigizik és már 40 valahány éves!:)
    ráadásul azok halnak meg hamarabb akik nem a leggyengébbet szívják...anyám gyengét szív,és keveset.
  • mezeimodell
    #7
    Egyszerű. Ne cigizz, mert megölöd magadat. De persze beszélhetünk azoknak, akik már 10-14 évesen is elkezdik...
  • mondnick
    #6
    Már vagy ezerszer hallottam azt, hogy a nagyapám napi 3 dobozzal szívott és 92 évig élt makk egészségesen, bezzeg XY tüdőrákban halt meg amikor 35 volt úgy, hogy egy szálat se szívott el egész életében.
    Azért ha valakinek daganatba halt bele valamelyik felmenője és hall erről a dologról akkor lehet hogy elgondolkozik.
  • dez
    #5
    Már korábban is ismerték ezt a fehérjét. Szintetikusan nem tudják előállítani, mint ahogy a fehérjék többségét sem, túl bonyolult vegyületek. Meg amúgy sem olyan egyszerű, hogy ezt csak be kellene adni pl. intravénásan.
  • metaljesus
    #4
    de most hogy tudják hogy pontosan hogy is zajlik a folyamat, talán könnyebben lehet majd ellene védekezni. például mesterséges úton elő lehet majd állítani azt a daganat-gátló fehérjét
  • metaljesus
    #3
    végre egy olyan felfedezés ami valóban az emberek hasznára válhat és nemcsak azért kutatták ki hogy legyen miről beszélni meg nem volt jobb dolguk az unatkozó tudósoknak
  • komonyi
    #2
    hát ez mind szép és csodás de szentem azt mindenki tudta eddig is ho a cigi nem épp élethosszabitásnak van
  • qtpman
    #1