98
  • mikloss
    #18
  • Rosco
    #17
    Utána meg az Intel megvesz mindent és jönnek az AMD-Intel duálprocis Nvidia chipsetes ATi integrált videóvezérlős alaplapok
  • Marlosh
    #16
    De hisz o is azt irta
  • Windforce
    #15
    Kis pontositas:
    AMD veszi meg az ATI-t...
  • Inquisitor
    #14
    Ne hülyéskedj már. Arra gondoltam, hogy chipset téren a két szék közé (Intel/AMD) esett, és az új Intel chipsetek meg Crossfire-t támogatnak, nem SLI-t. Viszont az NForce rohadtúl nem erős még az Intel platformnál eladásokban, ellenben most már lehet AMD-nél se lesz az.
  • sokadikgab
    #13
    Ott a pont.

    Ez a hozzaszolas volt a nap poenja!!!
  • nemtudomanevem
    #12
    "És NVidia mit csinál eztán?"
    Az nVidia megveszi az AMD-t és az ATI-t egybe.
  • Inquisitor
    #11
    És NVidia mit csinál eztán?
  • asysoft
    #10
    A két cég, amellyel szimpatizálok egyesül:) Remélem ez nem fog egyik hátrányára sem válni... Amúgy kíváncsi leszek az nVidia válaszára, megszűnik-e a chipsetgyártás, bár ezt nem tartom valószínűnek, elég sok bevétele lehet belőle... Ha mégis, akkor sem fogom bánni:)
    Az árcsökkentés jelenleg az AMD egyetlen fegyvere a Conroe ellen, remélem hatásosan tudja alkalmazni (magyarul iszonyat olcsón jó procik:))
  • Deffyant
    #9
    jólvan, akkor eztán minden xar 1 helyen lesz
  • NEXUS6
    #8
    Sajnos meg fogják próbálni;(
  • Inquisitor
    #7
    Na jó, de ezután próbálják meg a magyar boltosok 80e-ért eladni az AM2-es X2 3800+ procit :P
  • azirafael
    #6
    Háááát nagy áresés? megnéztem az új árlistát egy 3500+ Athlon 64 (socket 939)225 HUF/Dollár árfolyamon számolva 20.475.- HUF. Most a depon 20.247 HUF+áfa... hol it az áresés?
  • Inquisitor
    #5
    "Nem gondoltam volna, hogy az Ati-t ilyen siman meg tudja venni az AMD."

    5.4 milliárd dollárt, 2.5 milliárd hitellel, nem neveznék "simának" :)
  • azirafael
    #4
    B+ 5.4 milliárd dollár a világon nicsen... Ebből mi lesz vajon...
  • Mp3Pintyo
    #3
    Nocsak! Mégis? :)
    Még jó, hogy nem vettem procit a hónapban. Várok egy kicsit mire ide is elér az új ár :)
  • Lame
    #2
    Azert ez durva.
    Nem gondoltam volna, hogy az Ati-t ilyen siman meg tudja venni az AMD.
    Kivancsi vagyok mi lesz ebbol.

    Addig is rohanok X2-ot venni :)
  • davos80
    #1
    Ojee.