12300
10528995171446015691.jpg
  • ProGabe #8361
    kijött a hivatalos soundtrack!
  • Kicsikiraly
    #8360
    én smallvillet egy pár hónapja kezdtem el az első évadtól, és pár hete utolértem a tv-t, és gondoltam az új részt ott nézem meg, szinkronosan... na hát ott nagyon nem találták el a szinkront :S
  • szucsy89
    #8359
    lostnál nekem is szokatlan volt, nemkicsit:))) heroest meg sose néztem szinkronnal, szal nem tudok viszonyítani:):P
  • ProGabe #8358
    emlékeim szerint e hónapban lesz a tv2-n!
  • Ombika
    #8357
    Igy van!!

    Mind lost-ot,mind Prison Breaket mai napig feliratosan nezek!

    Kar ,h nincs 2ik evad szinkronosan ebbol!
  • Zomil
    #8356
    amugy nem vészes, a hangok nagyjábol megegyeznek, nekem alig tünt fel a hangjában változás:DDD

    ellenben pl. lost-ot 3évadot szinkronosan néztem végig(igaz nem rtl-en hanem egyben letöltöttem még tavaly vmikor :) )
    és most meg feliratosan nézem, nah itt elég nagy különbségek vannak a hangok között

    szvsz heroes-nál jól eltalálták a szinkronhangokat
  • Ombika
    #8355
    Ezzel egyetertek csak az a bajom,hogy ha mar vmit elkezdtem szinkronosan,akkor be is fejezem ugy!! :(

    De most nem marad mas hatra,mint atszokni ennel feliratosra es hangokra! :)

    #8354: Egyetertek nagyjabol helyen voltak hangok,nekem legalabbis !!
  • Zomil
    #8354
    amugy sztem a heroes-nak a szinkronja nem rossz:)

    elsö évadot a tv-ben néztem végig, majd a 2.-at felirattal, és azért a szinkron sem volt rossz, bár az tény, h felirattal jobb :)
  • ancsie18
    #8353
    Szerintem próbáld meg feliratosan. Én megvettem dvd-n, elindítottam szinkronosan, és valahogy elveszett az egésznek a lelke. Szerintem bizonyos vígjátékokon kívül minden sokkal jobb eredeti nyelven, mert azok a színészek, akik játszák a karaktert, sokkal hatásosabban vissza tudják adni az érzéseit is, és szerintem a filmszereplők mindig sokkal profibban vannak kiválogatva, mint a magyar szinkronszínészek, akik közül van néhány felkapott és mindent velük csináltatnak.
  • Ombika
    #8352
    Minden mas sorozatot elkezdtem feliratosan,de ezt vhogy szinkronosan es furi lenne/lesz atszokni! Ezert kerdeztem?! :(
  • Bmx01
    #8351
    óóóh az király
    kösz
  • Bulykin
    #8350
    sztem szeptember:D de nembaj csak folytatódjon!! több mint 22 részt rendeltek bexD
  • ProGabe #8349
    szeptember

    ez mehetne a banner alá!
  • Bmx01
    #8348
    előreláthatólag mikor folytatódik a sorozat :??
  • Timbo
    #8347
    egyetértek.
  • Kicsikiraly
    #8346
    felirattal nézd meg, szinkronnal szvsz pocsék.
  • sb1
    #8345
    Sajna csak a 1. évadot láthattad a magyar adón, ezidáig...
  • Ombika
    #8344
    2-ik evadtol nincs fennt vhol neten szinkronosan? Olyan regen lattam,hogy azt se tudom mar meddig nyomattak teveben szinkronosan, aszem 2ik vegeeig? koszi
  • light00
    #8343
    Aza...emlékszem. de jó rég volt, hmmm....(igen, egy hétig tartott rájönnie)
  • Paddy
    #8342
    lol:)
  • Nuki
    #8341
    Már láttad, élőben ki is beszéltük: emlékszem.
  • Kicsikiraly
    #8340
    már be volt linkelve ha visszaolvasnál, megköszönném :D

    no offense
  • light00
    #8339
    Ha már lennél olyan kedves, és akár azt a változatot is belinkelnéd ide többek(?) örömére, megköszönném :D
  • Paddy
    #8338
    hidd el már láttam csak szar minőségben és ütött.megnézném "kézikamerás körítés" nélkül
  • LasDen #8337
    hidd el nem örülnél neki.....valószínűleg ütne és akarnád egyből......szóval szívás lenne........bár nekem sose volt gondom a várakozással.....egy ideig izgat a dolog és lesem a napokat, hogy még mennyi van hátra, de aztán elfoglalom magam, de persze nem felejtem el csak nem izgatom magam miaatta :D
  • Paddy
    #8336
    Nekem már az is jó lenne ha a vol 3 promóját jó minőségben meg tudnám lesni.
  • overlocker
    #8335
    nah végre scak az a szept. olyan olyan messze van még...... de addig még jön a magyar kettes volume
  • Bulykin
    #8334
    jah, meg ahogy olvastam egyre valószínűbb hogy lesz egy 6részes külön álló hogyishívják:D
  • Shiwo
    #8333
    mondjuk ezután a cikk után nagyon úgy néz ki, hogy nyugodtan lehet a sokszor feltett kérdésre válaszolni, miszerint szeptemberben jön a köv rész..
  • Bulykin
    #8332
    Összeszedik magukat a Heroes írói
  • Kicsikiraly
    #8331
    htx, air csinálta :)
  • szucsy89
    #8330
    lol:)

    (Waren teccik a lokód.)
  • Kicsikiraly
    #8329
    aztán úgyis megöli őket mégegyszer!
  • danikarate
    #8328
    Aztán úgyis feltámad mindenki! :D
  • exider
    #8327
    Sylar remélem megöl mindenkit :D
  • Bulykin
    #8326
    olvastátok????
    idézek: "A Chuck, a Life és a Heroes csak ősszel tér vissza, de mindhárom sorozat visszatér, hiszen az NBC megújította őket 2008/09-re is. UPDATE: A Chuck és a Life 13-13 részes rendelést kapott első körben, melyet kibővíthetnek, míg a Heroes több mint 22 epizóddal számolhat." öröm a köbön XD XD
  • Nuki
    #8325
    Dejó, végre fojtatják a vad angyalt.
    Viszlát jó volt veletek !!4
  • Met
    #8324
    ideje volt már
  • szucsy89
    #8323
    hazucc még ma.
  • Seten
    #8322
    Holnap