12300
10528995171446015691.jpg
  • light00
    #8401
    ha képességet használnak ellene, vérzik az orra
  • szucsy89
    #8400
    uristen 6új üzi..pörög a topik mint a buszkerék


    amúgy a hírnek én is örülök, Petrelli mama képességére meg már az első évad óta kiváncsi vagyok, szóval már várom:D
  • II Rocky II
    #8399
    hát mit ígérnek és mit fognak teljesíteni az két különböző dolog.
    De nagyon remélem hogy teljesítsék mindazt amit mondanak:D
    kétszer mentik meg a földet?oan 24 feelingem van ettől.
    gondolom ugy oldajkam eg mint a 24ben a sorozat feléig azthiszik megvan a megoldás és akkor jönnek rá hogy joval nagyobb dolog van e mögött :)))
  • light00
    #8398
    én se vágtam le, de reméltem hogy megkérdezi valaki mielőtt beírom én :D
    Nah, azért örülök hogy valami kezdenek magukkal, és a lényeg, hogy tényleg pörgősre tervezik, ez a legjobb (Y)
  • Bulykin
    #8397
    gyó:D az fazsa lesz
  • precision
    #8396
    Petrelli mama
  • Cat 02 #8395
    "Angela képességére fény fog derülni és nagyon fontos szerepet fog kapni a 3. évadban."

    ez ki ?
  • Kicsikiraly
    #8394
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a képességek keletkezéséről szóló infónak örülök, már kiváncsi voltam :D a halott visszatérő pedig mibe hogy a Nikki lesz :S... (pedig örültem már hogy kitették
  • precision
    #8393
    Jó kis infók :)
  • ProGabe #8392
    Most viszont jött pár morzsa, amit érdemes összesöpörni. Olyanokra gondolok, hogy mégsem 30+ epizód lesz az évad, hanem 25 (Adam Armus író infója alapján - itt a teljes interjú) és a Villains alcímet viselő 3. epizóddal fog indulni, mely 13 részes lesz és megszakítás nélkül kerül képernyőre. A felépítése olyan lesz, mint az 1. évadé, de az ígéretek szerint jóval tempósabban oldják majd meg. A tovább mögött pár karakterekre vonatkozó minimálisan spoileres infó. Tovább…

  • cement
    #8391
    szíriüsz isjú
  • szucsy89
    #8390
    hehe de jó volt újra látni Klermackót xd
  • ProGabe #8389
    lol,nem "vette be" a ctrl+c-t a fox én meg nem is néztem milyen url-t másolt be :D

    EZ a jó link
  • II Rocky II
    #8388
    ennyi :)
  • precision
    #8387
    én csak ilyen sörös izéket látok
  • ProGabe #8386
    Hayden Panettiere a szexuális bántalmazás mellett,vagyis,őőő,ellen :D
  • szucsy89
    #8385
    ja, sanszos h csak 3 rész lesz
  • szucsy89
    #8384
    a kis pedo xD
  • ProGabe #8383
    összefoglaló rész is lesz!ész így van,1 óra=1 rész a reklámok miatt
  • Lacee
    #8382
    az oké, de reklámok is vannak :)
  • Kicsikiraly
    #8381
    ja amúgy számolgattam: ha egy rész 45 perces, akkor egy 3 órás eventbe nem 3, hanem 4 rész fér bele :O
  • Nuki
    #8380
    Remélem lesz benne Molly
  • szucsy89
    #8379
    fuh az milyen jó lehet:) nekünk csak a dl meg a felirat várás jut:I
  • Kicsikiraly
    #8378
    ennyire szerintem ő sem hülye, csak annak azért megvan a feelingje, tv-ben nézni az új Heroest :D
  • Klemice
    #8377
    leszeded torrentről és a reklámokat sem kell végigszenvedned
  • Shiwo
    #8376
    nem azért, de sztem a forgatókönyv-írók nem csak a lábukat pihentették a többhónapos sztrájk alatt, valszeg azért készültek arra, hogy ha megegyeznek, akkor sürgősen szükség lesz a forgatókönyveikre..ill gyanítom a Heroes 2. évadjának 2. felére már amúgy is megvoltak nagyjából a terveik, ami 11 rész lett volna, és ügyebár szeptemberik amúgy is megírtak volna még vagy 20-at, így könnyen összejön a 30 rész
  • precision
    #8375
  • atomboy
    #8374
    Ehh, pedig remeltem, hogy meg Kanadaban lathatom az uj szezon elso reszet. 1 hettel elotte kell hazajonnom.
  • Klemice
    #8373
    fincsi bizony :O
  • gabi89
    #8372
    Csupa jó hírek ,de olyan messze van még :( :(
    3órás hmm fincsi lesz :D
  • ToCsEk
    #8371
  • Kicsikiraly
    #8370
    na ez a 3 órás cucc tetszik :D meg a 30 rész is :D
  • ProGabe #8369
    upolok egyet,nem is akármivel! :)

    -A Heroes szeptember 15-én tér vissza egy 3 órás “event”-tel (összefoglaló rész + dupla premier).
    -Még sehol nem olvastam végleges számot, de több helyen is minimum 30 Heroes-epizódot emlegetnek 2008/09-re - a sok rész miatt egyelőre a Heroes: Origins-terv elhalt.

    természetesen junkie-ról az infó

    30 résznek nagyon örülök (igaz nem felhőtlen,mert ez azt is jelentheti,hogy majd nagyon elhúzzák a dolgokat),az origins hanyagolásának nagyon nem
  • Bulykin
    #8368
    nah akkor én is leszedem:D
  • Kicsikiraly
    #8367
    kellemesen csalódtam, az egész album eszméletlen jó :O
  • Klemice
    #8366
    én az odaátot és a 24-et szinkronnal nézem, még nem ízleltem meg az eredetit :)
  • Timbo
    #8365
    heroes soundtracket hozott a nyuszi húsvétra xd
  • Ombika
    #8364
    En ott szeretem szinkront,marmitn Odaátnal!!
  • II Rocky II
    #8363
    azért ez nem mindegyikre sorozatra igaz.pl magyarul megnéztem az odaátot és hát az eredeti hang nem tetszik annyira :D
    pl. 24 et eredeti nyelven megnéztem és a szinkron is tetszik.:)
    de a kivételek erősitik a szabályt.:D
  • Klemice
    #8362
    ha egyszer bármit megnézel eredeti nyelven onnantól kezdve a szinkron elég kaki lesz :) főleg hogy csomószor mást mondanak mint kéne :)
    be kéne szerezni a soundtracket hmhm