12300
10528995171446015691.jpg
  • Bulykin
    #8561
    "Francis Capra beszáll a Heroes S3-ba, mint Jesse, aki elvileg a “rosszak” oldalán lesz."-írta a sorozatjunkie...
    én nemtom ki ez, de reméljük jó lesz:)
  • Gyureszka
    #8560
    fúú gyerekek én mielőtt kezdődik a 3.éva megnézem az eredeti dvd-s elsőévadom :) bár arra emlékszem, de a 2.-ra alig emléxem rám fér az ismétlés :) am tuti nem Peter az :) /ilyenkor elásta már Adam-et Hiro?/
  • Kicsikiraly
    #8559
    amúgy a választ kitalálhatnád... mikor van nézettsége egy sorozatnak? amikor az emberek otthon vannak és nézik. mikor vannak sokan otthon? hétköznap esténként, munkanapokon, lehetőleg nem nyáron. tehát: minden sorozat szeptemberben kezdődik és május - júniusban végződik. (nem feltétlen mind, de a legtöbb ebben az időszakban)

    na ebből már igazán kitalálható hogy szeptember 15-én 3 órás premier lesz :D
  • Rena11
    #8558
    köszi rap man
  • Kicsikiraly
    #8557
    #8556
  • LasDen #8556
    ha visszatudsz olvasni minek írsz hülyeséget??? :D
  • Rena11
    #8555
    szerintem normálisan kérdeztem ha nem tudod a válasz minek írsz hülyeséget
  • tomcat1
    #8554
    minimum :)
  • Bulykin
    #8553
    Heroes S03
    forgatási képek, vidi...
  • szucsy89
    #8552
  • LasDen #8551
    Hétfő 20.00 TV2 Heroes 3. évad 1. rész
  • Rena11
    #8550
    mikor kezdődik a hősök 3.-ik évadja?
  • Kicsikiraly
    #8549
    mostanra mondjuk már biztos tudják, hiszen előre kell forgatni
  • Nuki
    #8548
    Dehogy, a sztrájk miatt valahogy lezárták septiben.
  • tomcat1
    #8547
    szerintem meg az író percere tudja mi hogy , ide a bökőt...
  • Kicsikiraly
    #8546
    még mindíg nem értitek hogy ezeket csakúgy gyorsan hiphopp kitalálták, hogy legyen egy vonal amit folytathatnak a harmadik évadban. akkor még ők sem tudták, direkt csinálták olyanra hogy ne lehessen kitalálni.
  • yosha
    #8545
    OK, vegyünk alapul egy, a Heroes-ban is emlitett X-men sztorit, a Days of Future Past-et, ahol Kitty Pride időutazik, hogy megakadályozzon egy merényletet, ami miatt elindul egy mutáns holokauszt.
    Nos, ki tudja a jövőre milyen hatással lett volna, ha Nathan felfedi a képességeiket. Lehet hogy valami szörnyű dolog történt emiatt, ismét kilátástalan lett a jövő, Peter pedig visszautazott hogy megakadályozza, és talán azért lőtt ilyen bátran mert ugyis tudta, hogy ott van Claire vagy az ő vére. Csak az a baj ezzel hogy Angela a lövés után beszélget telefonon valakivel... Na az ki?
  • Kontrakcio
    #8544
    végre rávett a lélek egy kis keresésre azt eredményes volt, tényleg nagyon jó =)
  • Kicsikiraly
    #8543
    legjobb szám egész heroesban, 1. rész végén a napfogyatkozásnál is az szól, én már akkor azonnal megkerestem :D
  • Kontrakcio
    #8542
    Wahh, rátaláltam =)

    Rogue Wave - Eyes
  • Kontrakcio
    #8541
    szevasztok! furcsa kérdésem lenne... megtudja nekem mondani vki, ki az az együttes aki az I/4. rész 7. percétől lehet hallani?:D

    válaszotokat előre is köszönöm! =)
  • tomcat1
    #8540
    igaz, de a bátyuska erejét a Peter gyerek már megkapta, ez az egyik, a másik hogy lehet olyan elképzelés mely szerint Sylarnak nem érdeke hogy időnap előtt kiderüljön hogy vannak ilyen emberek mert az az ő tervét/uralom/ hátráltatja. Ettől még lehetett egy tesvéri csiny is az eset Peter részéről mivel tudja hogy bátyjának baja nem eshet a lövéstől, bár nehezen hiszem hogy csak így ellehetne venni a nyilvánosságra hozástól a kedvét, persze lehet később megértetnének vele valamit. Bár szerintem a legjobb döntés nyilvánosságra hozni mindent mer az segíti az ő dolgukat, ezt persze csak gondolom :)
  • szucsy89
    #8539
    jah kb nekem is:D
  • Kicsikiraly
    #8538
    elkezdtem megint nézni az első résztől, emlékszem az első meglepődésre:

    "NEMÁ A SZEMÜVEGES A CLAIRE APJA? :O"
  • Shiwo
    #8537
    Sylar akkor épp visszakapta az erejét, s neki jobban megéri elvenni másoktól az erejüket, nem lepuffantani..
  • tomcat1
    #8536
    egyértelműen Silar lesz az...
  • Kicsikiraly
    #8535
    montamén, direkt csak egy bézbóllsapkás fej látszik hátulról, sötétben. erre ráfoghatják hogy akárki lehet. (bár én is Peter-re vagy valaki időutazóra gondolok [sok van rajta kívül ])
  • macselek #8534
    Én már az évadzáró napján megmondtam, hogy ő lesz az és továbbra is kitartok a véleményem mellett:)
  • Zomil
    #8533
    itt a kép amugy :)
  • szucsy89
    #8532
    hm ez az ötlet tetszik, van benne vmi:D

    simán kinézem a készítőkből h Peter volt az, na jó többet ne filozofáljunk erről mert tényleg végtelen a lehetőség...de messze van még a kezdés:::Sssssssss
  • Shiwo
    #8531
    de kétség kívül érdekes csavar lenne a történetben
  • ProGabe #8530
    időutazó a srác,csak mondom :)

    mindenesetre nagyon nem tetszene,ha ő lenne a merénylő
  • Szolnokboy1
    #8529
    Peter ott áll Nathan mellett, mikor lepuffantják. Csak mondom.
  • gabi89
    #8528
    "Szerencsére a TV2, miután észlelte, hogy a sorozat a legfőbb műsoridőben, vagyis 21.00-tól nem működőképes, átpakolta egy este 10-es időpontba, ahova a hű rajongók jó része követte a szériát, így a csatorna egy sikeres váltást könyvelhetett el."

    Jó duma csak nem igaz :D A tv2 is rendesen benne van abban,hogy a Hősök nem annyira sikeres idehaza
  • Bulykin
    #8527
    2.évad magyarul
  • atomboy
    #8526
    2x PGDN.
  • Ombika
    #8525
    Szinkronos 2ik evadrol tudni mar vmit?
  • yosha
    #8524
    Superheroype-on volt egy promo:
    http://www.superherohype.com/news/topnews.php?id=7225

    Pont 0.10-nép van egy képsor ahogy Peter eslétál valami ablak előtt és PONT olyan ruhája van mint annak aki lepuffantotta Nathant.

    OK, tudom hogy lejárt lemez meg miért irkálok megint erről, de mégis...
  • ProGabe #8523
    #8457 & #8443
  • Bulykin
    #8522
    Heroes 3.évad első képsorai