12300
10528995171446015691.jpg
  • II Rocky II
    #8641
    mi a baj? am spoilert nem muszáj irni hiszen láttuk már :D
  • ForzaInter
    #8640
    áá
  • ForzaInter
    #8639
    [spoilerja meg Nathan! sztem ő neki biztos beadják Clair vérét mert Peter is tudja hogy akinek regenerációs képessége van annak a vére ujjá tud gyógyítani mindent, szal sztem ő is benne lesz 3. évadban, nem tudom elképzelni hogy Peternek ez ne jusson eszébe...[/spoiler]
  • ForzaInter
    #8638
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    tegnap előtt fejeztem be 2. évadot, hát kurvajó volt:d arra kiváncsi leszek hogy Adam-nek lesz még vajon szerepe? vagy örökre föld alatt marad?:DDD Cég szándéka meg mi lehet pontosan? 2 évadban nem nagyon tudtam eldönteni hogy most ők jót vagy rosszat akarnak, na meg ott lesz Syler, érdekes lesz 3. évad, ja és sztetek első évadban szerepelt láthatatlan csávó( aki Petert megtanította képességeit használni,meg Noah társa volt régen cégnél)fog szerepelni jövőben? sztem fog mert őt nem öllette meg cég, jó lenne ha ő még szerepelne, őt csíptem...
  • PiciEri
    #8637
    egyetértek én is, olyan mintha rajongók csináltak volna vmi hülye utánzatot, ráadásul feleslegesnek tartom az ilyen köztes kisfilmeket, hogy hergeljék a népet. Majd az igazi, azt már nagyon várjuk :)
  • Bulykin
    #8636
    Ntare Mvine csatlakozott a Hősök 3. évadához!

    Ntare Mwine szerepet kapott a Heroes - Hősök 3. évadában. Előre láthatóan kilenc részben fog szerepelni, de már tudhatjuk, ha egy karaktert megszeretnek a nézők akkor annak maradnia kell. Szóval az a kilenc lehet több is. A legújabb "hős" speciális képességéről még nem lehet tudni sokat ezt valószínűleg majd akkor tudhatjuk meg ha beindult a széria vetítése. Annyit azért lehet tudni, hogy egy afrikait fog játszani akinek erős művészi hajlamai vannak és igen szoros kapcsolatban áll majd a többi hőssel. Ntare Mwine sokaknak már ismerős lehet. Színészi képességeit megcsodálhattuk már a Véres gyémánt című filmben is Leonardo Dicaprio oldalán.
  • Bulykin
    #8635
    Ismét forgatási képek: ITT
  • miilann
    #8634
    [/off keciyo jo a lokod ^^/on]
  • ForzaInter
    #8633
    egyetértek
  • szucsy89
    #8632
    én nem azt mondom hogy a rész rövidsége miatt...egyszerűen látszik rajta hogy gagyi szar....amatőr..nemtok rá mást mondani...inkább várom a volume3at és kapok igényes heroest...
  • ProGabe #8631
    eszméletlenül szar :(

    ennél már csak a prison brake mobisode-ok voltak gázabbak. példát vehetnének a lost-os rövidekről

    a kopsz képessége az, hogy erősen szorít. mondja is az öltönyös, hogy minél jobban "ficánkol" a postás a társa annál erősebben szorítja
  • LasDen #8630
    ilyen rövid rész alatt hogy jött volna át??? :D
  • szucsy89
    #8629
    nekem nem jött át a Heroes feeling:(
  • LasDen #8628
    a kopasznak sztem ilyen gumiemberes képessége van..... :D tudja hajlítgatni magát v mittomén .D
  • precision
    #8627
    köszi
  • Bulykin
    #8626
    ha valakit érdekel, ITT meg tudja nézni az első webes részt...
    Szerintem nagyon állat lett, kúrvára tetszik, főleg a néger postás képessége:)
    De arra nem tudtam rájönni, hogy annak a kopasz pasasnak mi a képessége(pedig mutatták)...
  • Bulykin
    #8625
    Forgatási képek: Hayden + Heroes ITT, Hayden + Heroes 2.0 ITT, és még egy erős Heroes-adag a két legjobb arccal ITT
  • II Rocky II
    #8624
    nemtom volt e már de netes részek jönnek :P
    íme a hír :D
  • Nuki
    #8623
    Szerintem mindegy, az a lényeg hogy új részek jönnek.
  • ForzaInter
    #8622
    csak azért, mert olvastam olyat hogy 2. évad nem lett befejezve, és leadják a hátralévő 12 részt, és csak aztán jön a 3. évad 23 résszel, de ezekszerint kamu volt:d
  • Shiwo
    #8621
    yep
  • ForzaInter
    #8620
    köszi, és akkor most fog jönni a 3. évad?
  • Szolnokboy1
    #8619
    jogos, sry. :)
  • Shiwo
    #8618
    igen, a sztrájk miatt csak ennyi lett
  • ForzaInter
    #8617
    második évad csak 11 részes?
  • Bulykin
    #8616
    miért? az unaired pilot az nem hivatalos, szal...meg ha egyszer jó színész akkor...
  • Szolnokboy1
    #8615
    miért nem keresnek másik színészt? mintha hálivúdban nem lenne százezer belőlük. ez így nagyon gagyi.
  • Bulykin
    #8614
    Heroes 3: mindenből újat
    +még 1 hír:
    Ntare Mwine (The Riches, CSI) több részre fel fog tűnni a Heroes-ban, ahol már egyébként szerepelt, csak mi nem tudunk róla! Mármint mindezt tessék úgy érteni, hogy ott volt az unaired pilotban ahol Joseph Al Amir karakterét alakította, viszont a harmadik évadban már Usutu néven fog szerepelni. A tervek szerint kilenc epizódban fog feltűnni, azaz tartós vendégként.
  • Nuki
    #8613
    A szerelmem
  • Nuki
    #8612
    Például a jobb oldali simán elmenne Gollum-nak a Gyűrűk Urából :)
  • Bulykin
    #8611
    hát én nemtudom:D a sorozatjunkieról van
  • Nuki
    #8610
    Olyan mintha a hátul lévő két ember feje oda lenne fotosoppolva :D
  • ProGabe #8609
    őt mentették meg az első évadban Sylar-től. a szüleit megfagyasztotta, ill. felszegezte a falra evőeszközökkel, de Molly bebújt a lépcsők alá ahol Matt találta meg
  • Shiwo
    #8608
    ő az, aki képes bárkinek lokalizálni a helyzetét, de 1valakit nem mer, a rémálom-embert, mert ő látja
  • Sephi
    #8607
    Most kezdtem el nézni a második évadot. El mondana valaki ki is az a Molly kislány mert egyszerűen nem emlékszem rá...
  • Bulykin
    #8606
    Jön a Heroes-websorozat
    A sztorit, melyben ha jól láttam Petrelli asszonyság is feltűnik, a sorozat írói jegyzik, a képen is látható postás lesz a főszereplő (a képessége az előzetesből sejthető), a websorozat három részes lesz, s az elsőnek Going Postal a címe. Az állítólag epikus finálét a Comic Con-ra tartogatják, ott mutatják be.

    Előzetes:itt
    Forrás:sorozatjunkie
  • gabi89
    #8605
    lol
  • Szolnokboy1
    #8604
  • precision
    #8603
    akkor próbálj meg vmi szoftvert használni
    egyik ismerősöm valami hide ip platinum -ot használt azthiszem erre a célra... fizetős program elvileg, de ez egy átlag magyar internetezőnek nem okozhat gondot :)
  • Szolnokboy1
    #8602
    próbáltam, de nem találtam működőt