12300
10528995171446015691.jpg
  • BlackShadow
    #9044
    egyáltalán nem kötekedésként írtam félre ne érts :) arra céloztam h már kb 2x akarták (ha jólemléxem) megváltoztatni a jövőt úgy, h kiiktatják sylar-t. és eddig sose sikerült :)
  • R3TR0
    #9043
    nekem már egy órája mgvan mind2 rész
  • sztyui2
    #9042
    Kb mikorra várható, hogy egyáltalán letöltődik bármelyik rész is?:D
  • R3TR0
    #9041
    Lb mikorra várható magyar sub a EP02-höz??
  • ProGabe #9040
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "persze akkor meg teljesen más lenne az egész jövő, de pl. Sylart már rég elintézték volna így"

    ebből hogy hoztad ki, hogy nem értem ezt az egyszerű, és elcsépelt teóriát? nem szarakodnának Sylarrel, főleg most, hogy halhatatlan, erre akartam célozni


    megint az lesz itt a topikban, hogy off-ból, kötekedésből fog állni a hsz-ek 90%-a, miközben kismillió dolgot meg lehetne beszélni. pl. most is pont ezt kellett kiragadnod a hsz-emből?
  • sztyui2
    #9039
    Bakker, miért nem töltődik a második rész? Egyáltalán nem jön semennyivel. Az első is csak 30-al jön. Pedig nem ennyi a max:D
    Miért lehet ez?
  • Shep
    #9038
    Hát igen akkor nem jól emlékeztem :) Viszont kezd egyre inkább 4400-asodni a történet.
  • BlackShadow
    #9037
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ennyire figyeltél?:) petrelli mama épp ezt mondta future-peternek.. a pillangó effektus ! vmit visszamegy megváltoztatni, akkor máshol mégnagyobb baj lesz.
    niki v2 meg szvsz a halottnak hitt tesó akit "agymostak" :D
  • ProGabe #9036
    hát ezt sikerült nagyon összekeverned. a jövőkép, ahol Sylar a "nagyfőnök" csak egyike a milliónyi eshetőségnek. igen, egy szérumért folyt a harc a második évadban, és azzal lett vége, hogy Nathant meglőtték. hogy miért történik minden? ezt mutatják be az s4e01-ben
  • Arnoux
    #9035
    semmi érdekes, csak a premier előtti show van benne ahova meghívták a főszereplőket, dumálgatnak, kulisszatitkok meg egy kis összefoglaló. Kihagyható
  • ProGabe #9034
    most fejeztem be

    óóóbazmeg, ez nagyott ütött :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az a jó, hogy ki tud kapcsolni, és nem az jár az ember fejében, hogy hülyeség az egész, mert Hiro, vagy Peter vissza tudna menni a "zéró pontra", megölni XY-t és kész. persze akkor meg teljesen más lenne az egész jövő, de pl. Sylart már rég elintézték volna így

    na mindegy, most ez nem lényeges, inkább az igen, hogy Claire mitől szpesöl a szpesölök között? az én teóriám: nagyon sokan csak mesterségesen kapták meg az erejüket (a formula, nem Mohinder katyvasza által :), ellentétben Claire-rel, Peterrel, Nathannel és még ki tudja kivel, de a felsoroltak biztosan, hiszen egy család! szóval ők azok, akiknek az egész teste más, beleértve az agyukat is, nem csak a vérükben van valami
  • 5c0rp330n
    #9033
    áhh, sztem azt kihagyom..
  • 5c0rp330n
    #9032
    00-ás rész az összefoglaló? mit foglal az össze? :)
  • Arnoux
    #9031
    Megnéztem az első részt, nézném a másodikat de még nincs felirat:) Mindenesetre elég jól indul a heroes és a felirattal is meg vagyok elégedve. Remélem hamarosan elkészül a 2. részhez is
  • Shep
    #9030
    Elkezdtem nézni az első részt, és rájöttem nem tudom miért is történt ami történt. Arra emlékszem hogy az elején valami szérumért ment a harc, és, hogy Peter járt a jövőben ahol ha jól rémlik a dolog Syler volt a nagyfőnök Nathan alakjában, de mi is volt még, egyáltalán ezekre jól emlékszem?
  • Narancs
    #9029
    Hali!
    Én a második szezont addig követtem (töltöttem le) míg a szemüveges ravaszembert le nem lőtték. Az volt az évadzáró, vagy utána még vannak részek? Már totál elfelejtettem, hogy az hányas rész volt.
  • gabi89
    #9028
    Hát belehúztak az első részbe.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Petrelli mama a jövőbe lát tehát.Syler halhatatlan elvileg.Suresh doki meg képességet kapott.Niki nem emlékszik semmire ahogy láttam.Linderman,hogy került ide ezt nem értem amúgy.Már azt nem értem,hogy Nathan miért látja.Na meg a jó öregWeevil akarom mondano Peter.Érdekes lesz így
  • gabi89
    #9027
    Hát nem gondoltam volna,hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Peter lővi le Nathan-t
  • DJ BP
    #9026
    felirat épp most került fel az e01-hez
  • BlackShadow
    #9025
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    heroes iz back! nos.. niki v2 már megint.. a világ leg unalmasabb karaktere még így is .. kín szenvedés volt végigvárni amíg "az" szerepelt. Első rész csak szimpla felvezetés.. második már egy fokkal jobb volt :)
    Annyira tipikus volt h Lindermant csak Nathan látja.
    Park-man (kicsit g. Free-man es volt a kiejtése az ipsének ^^) meg vicces volt ^^ thank you turtle :D:D
    Az utolsó jelenet meg annyira nem mozgatott meg.. kicsit gagyi h petrelli mamának ennyi köze van a dolgokhoz.. nagyon nem illik a képbe


    végösszegben nem úgy telt ez a 2 rész h azonnal ide a következőt
  • Zomil
    #9024
    most munkahelyen ülök, áhh már alig várom, h hazamehessek :)
  • Black Hawk
    #9023
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ellytől valami hasonlót vártam vészhelyzetben :D alaposan odapörkölt Sylernek

  • Black Hawk
    #9022
    jól kezdődik ez az évad is :D
  • Carlos
    #9021
    nekem most jön. Hd, mint a villám...
  • cooldoc
    #9020
    Mind a kettő rész megvan, HD-ben. Pikpakk lejött a cucc. Most nézem az elsőt - eddig nagyon jó!
  • BlackShadow
    #9019
    osztom
  • Kicsikiraly
    #9018
    eztv.it ugyan ez torrentes, de nekem mindíg fullspeeddel jön (jó nem mindíg de a legtöbbször) és nagyon hamar fennvannak a sorozatok.
  • sztyui2
    #9017
    Nem tud valaki esetleg egy oldalt, ahová mindig feltöltik az éppen aktuális részt, és lehet szedni direkt linkről max sebességgel 1 fájlban?
    Tehát nem a rapidshare és társaira gondolok és nem is torrentre, hanem cél mentése másként, és már jönne is a rész. Privátban is jó lenne, ha valaki megosztaná velem tudományát, ha tud esetleg ilyen oldalról.
    Ugyanis torrenttel tavaly is az volt a baj, hogy nem tudtam sose hamar letölteni, és mindig arra kellett várnom, hogy ezer év volt, mire letöltődött egy heroes rész. Viszont Prison Break-hez van egy oldal, ahonnan lehet tölteni ilyen módon, és akkor max sebességgel, 40 perc alatt lejön egy rész.
    Viszont heroes-os oldalról nincs semmi infom.Pedig biztos van valami ilyen oldal, de égen-földön kerestem és nem találtam.
    Előre is köszi, bárkitől kapok privit.
  • Malakai
    #9016
    Még le se vetítették, de már a felirat miatt megy a rinya, báh.. :)
  • Zomil
    #9015
    végülis igen, ez is egy megoldás :D

    de azért magyar felirattal lenne az igazi :P
  • R3TR0
    #9014
    Legyen már magyar sub holnap estére pls!

    Annyira mgnézném már XD
  • ba32107
    #9013
    100%-osan én se értem, legjobban angol felirattal szeretem nézni. Az várható már kedd estére?
  • Kicsikiraly
    #9012
    angol felirat :D
  • ScarY MAN
    #9011
    dájóvagy
  • Zomil
    #9010
    hát ha jól tudom 6ora eltolodás van igy ha ott este 9kor kezdik el vettiteni akkor itthon hajnali 3kor láthatod :)

    remélem még a holnap este folyamán megszületik a felirat, bár lehet nem birom ki és megnézem felirat nélkül :D végülis ugy se, okozna nagy gondot viszont annyira még nem vagyok jó angolbol h hallás után mindig megértsem, de igy is sztem a 3/4-edét érteném :P
  • ProGabe #9009
    a cnbc egy hírcsatorna! szóval ha még amerikában is vagy éppen, és eljő a 9 óra, akkor sem fogod azon nézni. itt M.o-n viszont még akkor sem láthatnád ebben az időpontban, ha nbc-d lenne, lévén van pár óra eltolódás :)
  • R3TR0
    #9008
    Nekem van CNBC adom akkor elvben már ma 21:00-tol megy majd?
  • Kicsikiraly
    #9007
    erre lesz ott a visszatekintő rész.
  • ba32107
    #9006
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nekem a futós csaj tetszett legjobban
  • Atys91
    #9005
    Return Sylar...