12300
10528995171446015691.jpg
  • ForzaInter
    #9084
    0 részt már írtük mi.
  • shevy
    #9083
    kint van a 2.-hoz is a magyar felirat hosszupuskán
  • II Rocky II
    #9082
    jaja 0.rész
    majd dupla epizoddal nyitottak azaz 1-2 rész egyben ,szal így gondoltam a 3 részt :]
  • ForzaInter
    #9081
    első 3?
    én első részt néztem meg, kurvajó volt, hozta az eddigi Heroes színvonalat magasan, tele váratlan dolgokkal:D
  • II Rocky II
    #9080
    mármint az első 3 vagy csak az első ? :D
    még nem láttam,de kb az eddigi évadoktól jobb volt?
  • ForzaInter
    #9079
    hát ez odabaszós rész volt:o
  • Shiwo
    #9078
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem is elég volt neki egy tűzálló kalitkát csinálni, oszt csókolom
  • II Rocky II
    #9077
    kössz,am nemrég nem ment:D de most az elsőhöz van felirat,de a 0hoz fog lenni?:S (várható?:)
  • precision
    #9076
    megy már hosszupuska
  • II Rocky II
    #9075
    nem érted,hogy mikor irtam akkor nem láttam a hszeket amiből megtudtam hogy nincs a 2dikhoz?
    meg akkor az elsőfeliratát vki elküldhetné -.-
  • Malakai
    #9074
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vagy a tűzgyújtóval nem szaroztak, hogy elvegyék a képességét úgyse tud kijönni alapon.

    Petert meg csak nekünk mutatják meg természetesen. Másrészről meg, mivel Milo Ventimiglia a főkereplő és Francis Kapra pedig csak mellékszerepre van ott. Valószinüleg azt sem akarják, hogy egy tök másik színész játsza el akár hosszú jeleneteken át Petert.
  • ba32107
    #9073
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én úgy gondoltam, hogy a saját cellájukon belül tudják használni a képességüket. Tehát a cellán kívülre nem ér ki a "kezük". Ekkor a tűzgyújtó (lévén valszeg ő a legagresszívabb) csak simán szórakozott a cellában. A feka alapban nyugodtnak tűnik, ezen kívül csak Peter-Jesse -t láttuk, aki épp azzal volt elfoglalva, hogy verte az üveget :D
  • ProGabe #9072
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha tudták volna használni, ők nem törtek volna ki? :) "Magneto" az őr fegyverét vette volna birtokba, a "félelmet-erőbe" átalakító szétüti a falat,stbstb. volt még egy csomó ember, biztos szintén durva erőkkel, simán megszöktek volna

    számomra a kérdés lényege inkább az, hogy a tűzgyújtó hogy-hogy tudta használni, ha a többi nem? mert ha ő sem tudta volna, simán lehet annyi a megoldás, hogy van még pár a Haiti-hoz hasonló képességű ember, és ők váltják egymást az őrségben
  • ProGabe #9071
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "Ha Jessenek, mi miért látjuk Peternek?"

    mert ez egy filmsorozat? értelemszerűen csak nekünk, nézőknek mutatták meg, hogy ő Peter

    az "új gonoszok" szerintem csak epizódszerepeket kapnak, lévén sokan vannak, és ha találkoznak Sylerrel, hullanak, mint a legyek :)
  • Golyo69
    #9070
    de csak azért adtam 5 percet mert mindjárt megyek el :DD:
  • Golyo69
    #9069
    én elküldöm neked ha most ( a köv 5 percben írsz nekem egy privit az email címeddel) ...de csak az első részhez van ....
  • Golyo69
    #9068
    angol asszem van csak mnost egyik feliratos oldal sem műxik...
  • Flamer
    #9067
    nemérted nincs 2.hoz még?:o
  • BiG G
    #9066
    angol se?
  • II Rocky II
    #9065
    hoppá.vki elküldené nekem a feliratokat?
    0. és 2. rész az XOR az első rész pedig 0tv verizo.
    pls vki küldje el privátba mert egyik hely sem jó :S
  • ba32107
    #9064
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Hát szerintem mindegyik tudta volna használni a képességét, csak a tűzgyújtóé látványos egyedül. Sylar is tudta, amíg rá nem kötözték az asztalra és valami infúziót nem kapott. Jelen Peter meg biztos nem tudja használni a képességeit, mert különben kitört volna alapban a börtönből. Szerintem mivel bezárták valaki más testébe, elvesztette a saját képességeit. (Csak tudnám hogy fizikailag az ő teste hol a francban van)
  • Golyo69
    #9063
    hát nemtom csak egy tipp volt :D
  • Flamer
    #9062
    de ha a réginek nics az ujnak van de hogy bir átváltoztzatni mást?:D kisugározni ne mtudja.. nem? hameg találkozik az uj meg a régi akkor lelopta volna tőli a régi.. érted.. tehát semmikép nem yó ez :D
  • ba32107
    #9061
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ....képességét is.
  • ba32107
    #9060
    Na megnéztem őket én is.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt levágtam, hogy a jelen Peter be van zárva a gonosz Jesse testébe. De akkor most végülis hogy néz ki? Peternek vagy Jessenek? Ha Peternek, a többi gonosz nem szúrta ki? Ha Jessenek, mi miért látjuk Peternek? Ezt nem értettem. Azt se vágom, a jövőbeli Peternek miért van sebhely az arcán, amikor azonnal meggyógyul :D

    Hiroék harca fasza volt a gyors csajjal. Szerintetek ki akarja a formulát? Ki lehet a főnöke?

    Ki ez a Niki v2? Nem mintha nagyon izgatna, de azért jó lenne tudni. Valaki írta itt lent, hogy valami agymosott tesó.....az mi? Volt ilyen a korábbi évadokban? Én nem emlékszem.

    Mohinder meg gyíkká változik vagy mi a szar :D Azért Mayát én is megfektettem volna........Petrelli mamát mindig is utáltam, de ha még kiderül, hogy Sylar anyja is ő, akkor az elég röhejes lesz...

    Az új gonoszok is jók, de kicsit többet vártam, azt hittem jobban bemutatják őket. Eddig van egy lángszórósunk (kedvenc, elég antiszociális feje van), egy szupererősünk, egy Magnetónk, és az utolsó........na, aki szemfüles volt, tudja az ő képességét is :)
  • R3TR0
    #9059
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Spoiler Most akkor a régi vagyis a jeleni peter be van zárva abba a testbeés az uj flangál minenfele?? a benzinkutnál a régi volt ugye?


  • Golyo69
    #9058
    másodikhoz még nincs
  • BiG G
    #9057
    esetleg a másodikhoz is tudnál adni?
  • ProGabe #9056
    hát az első kérdésre a választ megkapjuk. a másodikat meg én megkavarom azzal, hogy

    /mindkét részből jönnek spoilerek!/

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    miért nem tudja használni az erőit? hiszen nem állította meg a három villaint a benzinkútnál. és Sylar sem tudja ott, az ötös részlegen? de akkor a tűzgyújtó miért tudta? lehet adnak nekik valami gátlószert?
  • Golyo69
    #9055
    érsd jól :D
  • Golyo69
    #9054
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem azért mert az "új" peter már a jövőból jött és az "eredeti" még ezt a képességét nem ismeri...vagy vmi ilyesmi
    A jelet én semtim mi de biztos lesz majd vmi jelentősége
  • Black Hawk
    #9053
    Nézzé barátok köztöt ha a kavarást bírod :D
  • Flamer
    #9052
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    miaz a yel ami Sureshnél is meg a fbios nyomozónál is ovlt a sivatagba.. meg Peter az eredeti mértnem tudd viszsaváltozni Peterré?:o Mértnem tör ki? miarákez. :|
  • Golyo69
    #9051
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezt szeretem a hereos-ba :D Mindig van vmi kavarás :D:D néha máér nem is tudtam hogy mi van :D:D nézném már a 2.ik részt! :D
    claire-re én is kivi vaok hogy miért különleges.....jó lesz ez..eddigi legjobb sori amit láttam :D
  • precision
    #9050
    első rész király
    hosszupuska lehalt, mikor lesz így 2. rész felirat? :( :D
  • sztyui2
    #9049
    Sajnos eddig csak egy felirat van:D
    De mind1, mer nekem még az első rész se jött le.
    Nincs valaki itt, aki Hódmezővásárhelyi?
  • Golyo69
    #9048
    ez az első tényleg nagyot ütött :D:D nagyon kemény...legyen már felirat a 2.ik hoz :D
    hosszupuska meghalt ???:D
  • gabi89
    #9047
    Nekem se megy amúgy.
    S03E01 felirat akkor kérésre:
    http://www.speedyshare.com/461643740.html
  • gabi89
    #9046
    Nem tudom ,de nekem 900-1000kb/s -el jött mintkettő igaz magyar torrentről. :D ~ volt seed szerver :)
  • Gordis2k
    #9045
    Hosszupuske nekem nem megy valaki pls osszon nekem feliratokat köszi:)