12300
10528995171446015691.jpg
  • Ragnar360
    #9124
    Azért irom, h majd, mert majd csak holnap nézem meg, bekell osztani a kis "élvezeteket" :) most igy elvagyok ezzel a tudattal - meg már igyis menni akartam , Gears-ezni (Xbox360)...
  • Ragnar360
    #9123
    Köszi, majd csekkolom - trident is erre célozhatott ;)

    Heroes 4!EV3R
  • Ragnar360
    #9122
    Köszi szépen :)

    Amúgy Peteres dolog kimaradt :D

    Igen az Ír lányra gondoltam, hát az szívás ha nemtud visszamenni, bár ahogy szavaidból kivedtem te szerinted van így (ez a rész) - könnyen meglehet, mindenképp kapunk vmi utalást rá szerintem...
  • Shiwo
    #9121
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lehet én láttam rosszul, de mintha Kensei ott lett volna petrelli mama álmában
  • trident
    #9120
    Ha az ír lányra gondoltál, akkor elnézést kérek. A válasz, ha jól emlékszem: a shanti vírust tartalmazó fiolát esés közben elkapta, majd jól megsütögette egy kis nukleáris energiával, vagyis, a vírusos jövőt lezártnak kell tekintsük.:)
    (vagyis nem történt meg, ezért talán "vissza" sem tud menni "oda")

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    -Szerintem, igen, az 5. szint kedves kis lakóira kell gondolnunk, ahogy más is írta, valószínűleg ők lesznek azok, ők viszik előre a történetet, egyelőre a P.mama által látott irányba, meg ugye így megoldották, hogy szájler is azt tehesse, amit szeret.:D

    -Kensei: fekszik, nyugszik. De: második rész, 2:20. perctől... ;)


    Huh. Jó sorozat a heroes, legalábbis most visszatérve, a dupla epizód alapján. Alapesetben nem szeretem a sorozatokat, több ok miatt. De.:D Valahogy a heroes-szal kezdtem el, végeredményben egy jól kidolgozott sorozat; a lost passzíó maradt, a 3. végétől kapcsolódtam be (+lostpedia+nyitó és záróepizódok, hogy értsem), barátnőmmel meg maradt a dexter, mert az számunkra szórakoztató, humoros, elgondolkodtató.

    Mindegyiket más miatt becsülöm, de egyiket sem hiszem, hogy nézném tv-n keresztül, mert nem jönne össze sokszor, meg így kényelmesebb, könnyebben érhetem el, kevésbé függő így megnézni egy sorozatot, ha letöltöm és amikor időm,kedvem van akkor végignézem.:)
  • ForzaInter
    #9119
    uhh sry, ez nem ide akartam:S
  • Ragnar360
    #9118
    Ird le spoilerben :D

    A jövőképeket értem, de ennyire bonyolultan sztem fölösleges taglalni, könnyü megérteni. (1 nathan nyilatkozata, 2 a formula, 3 petrelli mama ...) ezen mit kell még érteni ? :)

    A lány az a "barátja" volt, mikor bezárták vagyis miután megtalálták... - én most nem a Claire-re gondolok, aki leakarta ...

    "- Az évad címére vonatkozóan ez a Villians - Gonoszok -kat jelent nem ? Úgy emlegették, mint az évad egyik [mert elvileg lesz új még ebben az évadban] chaptere... és azokra értik akik kiszabadultak az intézményből ?"
    (Ezt megerösíthetnéd :D)

    + A Kensei -s dolog, amit még említettem, de ha jól emlékszem az a szál ott be is fejeződött...

    Meg ezt a egész Peter-es dolgot felvázolhatnád, igen az 5. szint, meg minden :) Peter + nő kapcsolatát - habár vmi rémlik, ezzel kapcs.-ban, a csaj ott van még mindig a jövőben ?!


    - Egyik kedvenc sorozatom a Heroes, szégyen, h ilyeneket nemtudok - nem most volt a 2. évad, azóta sok minden történt, nézek Pb-t, Lostot, T. Sarah C. C. - 24 et ami épp nincs, meg kibas*ott sok filmet... :D

    De pont ez a jó az egész Heroesba, h belelehet MÉLYÜLNI, akár egy MMORPG - tele van részletekkel, érdekességekkel, gecijó sztorival meg minden, nehéz igy elmondani

    Minden rész közbe megmozgatom az egeret, h lássam hol tart a csík alul, s kb mennyi van még hátra, de mindig az kívánnám, h bárcsak ne lenne még vége "ÁÁ baaszus nemá' ... úgy nézném még" :D

    Kiadnák az évadot egybe 2 nap bedarálnám - értelemszerüen ez sem lenne jó - tanúlság: mindennek megvan az előnye, s hátránya is! ;)

    Na akkor ezeket beszéljük már meg légyszíves spoilerba, köszönöm!
  • trident
    #9117
    A csavarok száma a sorozatban biztos magas lesz!:D
    A lényeg az, hogy logikátlan, értelmetlen dolog ne legyen.
  • ForzaInter
    #9116
    jó de a Doomsdayba direkt raktak ennyi fasságot, az volt a lényeg hogy csináljanak egy jó b katos filmet, amibe jó sok vér van:d
  • Zomil
    #9115
    ö sztem arra a csjra gondol, akit véletlen elteleportált Peter, amikor még a jövöben mindenki fertözött volt
  • trident
    #9114
    Azt írtam, hogy nézd meg újra. Ez feltételezi, hogy láttad. Arra csak utaltam, mert nem akarlak megsérteni, hogy nem értetted.

    Két kérdéseden kívül minden benne volt a két részben. Ha nem tudod hogy ki volt az alternatív (sötét)jövőben a lány Peterrel, hogy, kinek a bőrébe került (jelen) Peter és hogyan, milyen mókusok voltak az 5. szinten, akkor érdemes újra megnézed, mert lehet, hogy az évad fő fonalát nem fogod érteni, amire valószínűleg épül a sorozat.
    Meg ugye ott a többszörös alternatív jövő (1; a nyilatkozat, 2;a formula, 2,5; Petrelli mama álma) amit nem ártana értened, hiszen minden cselekmény ezek fényében történik.

    ...

    Remélem nem lőttem le konkrétan semmit, aki nem látta még, annak nem szeretném a szórakozását ellőni, ezért nem próbáltam fejtegetni. :)
  • Zomil
    #9113
    ez sztem nem igaz
    mert, hiro az után volt elvileg a jövöben miután Peter megváltoztatta, igy amit Hiro látott az még megvalósulhat
  • Ragnar360
    #9112
    #9101
  • winnie
    #9111
    "Micah színészgyerek vmiért nem tud majd annyit szerepelni és így oldották meg, hogy Niki van, Micah nincs."

    nem azért lett így, egyszerűen frissíteni kellett a nagyon sokak által nem kedvelt karakteren. eddig lehetett tudni, hogy sok személyiságe van. íme az egyik.
  • winnie
    #9110
    "et!
    nekem már az is kérdéses, h Hiro egy uj jövöképet lát? vagyis amit modositott a jövöböl jött Peter, vagy ugyanazt amiböl Peter is jött? :D "

    mindegy, hiszen ezek a jövők nem fognak bekövetkezni, így bármit lehet mutatni bennük. a 4. rész lesz talán jövős epizód.
  • Malakai
    #9109
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez simán Niki szerintem. Az emlékvesztés meg azért van, mert Micah színészgyerek vmiért nem tud majd annyit szerepelni és így oldották meg, hogy Niki van, Micah nincs.
  • BlackShadow
    #9108
    én még mindig tartom magam ahoz -nem olvastam előre semmiféle spoilert és nem is fogok- hogy kitalálják, hogy niki v2 niki v1 halottnak hitt tesócskája :)

    #9106: sztem igen, mivel futurepeter már megjelent így ő a jövőt már megváltoztatta

    petrelli mama meg még érdekes lesz.. hisz futurepeter sincs tőle elvarázsolva.. mondta is h látta mit tett az ő valóságában
  • Zomil
    #9107
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amugy ahogy elnézem, Sylar most ezek szerint kicsit besegit öldökölni a gonoszokat :D
    bár ugye Sylar a képességek miatt öl és azokat akik szerinte nem érdemlik meg
    azért az is érdekes, h nagy valószinüséggel ö is egy Petrelli... :)

    az elözetesböl itélve sok érdekességet fog rejteni a következö rész is


    jól láttam, h az a nagyongyors csaj Linderman-hez ment? :O
  • Zomil
    #9106
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nekem már az is kérdéses, h Hiro egy uj jövöképet lát? vagyis amit modositott a jövöböl jött Peter, vagy ugyanazt amiböl Peter is jött? :D


    amugy nagyon tetszett ez a 2 rész :) sok lehetöséget látok a szálakban, szvsz jó kis évad lesz :)
  • Ragnar360
    #9105
    Szerinted nem láttam a s03/e01-2 részt ?:D
  • trident
    #9104
    Őszintén szólva, túlságosan nem vártam a heroes folytatását. De ütősen tért vissza a sorozat.:)

    Egyedül az nem szimpatikus, hogy családi dráma felé viszik a dolgokat, még a végén kiderül: Petrelli mama az alienkirálynő:D
    Az alternatív (sötét)jövők érdekes fordulatokat hoznak és növelik a feszültséget, amíg ízt adnak a sorozatban, addig jó, de remélem feleslegesen nem akarják kuszává tenni a sorozatot tucatnyi alternatívával.
  • ProGabe #9103
    köv rész promoja
  • trident
    #9102
    Nem akarok bunkó lenni, de te jársz jobban, ha újra megnézed az első és második részt!:)

    Kivétel, ami nem volt a részben: Hiro apja az események esetleges kimenetelét és azok valószínűségét látja. Nikkivel kapcsolatban ez nem derült ki, de ha emlékszel, amikor skizo, akkor elfeledi a korábbi életét... De ez nem zárja ki, hogy valami történt vele (sőt, szerintem erre is építenek valamit, nem fogják ezt a szálat elsikkasztani)
  • Ragnar360
    #9101
    Na szal, skacok a Peter-el mi történt, azt ugye tudjuk, h visszajött a ...-ből, de ott a rabok közt az a kopasz forma, az micsoda, mi történt itt, Peter beleköltözött v mi ? Ha jól emlékszem mondja is, meg mikor Mrs Petrelli is ott van!

    A csajjal mi a helyzet akivel Peter volt - már a jövőben is ? Rég láttam az a baj, szívesen újranézném, de ha rendes választ kapok itt akkor nem muszály :D

    Azt tudjuk, h Kensei egy koporsóban fekszik szépen, Peter bezárta, de vajon lesz-e még szerepe ? Én örülnék neki, mivel csíptem :P

    Hiro apjának mi is volt a képessége ? Ez csak a kimaradt jelenet közül derül ki, (asszem a sorozatjunkie-n van egy hír ezekröl és oda vannak belinkelve) láttam azt a jelenetet, meg el is meséli, csak nem igazán értettem, de vmi olyasmi, h gyorsan megért dolgokat, vagyis pl egy újságot fél perc alatt elolvas, videóba is ilyesmit mutattak

    - Az évad címére vonatkozóan ez a Villians - Gonoszok -kat jelent nem ? Úgy emlegették, mint az évad egyik [mert elvileg lesz új még ebben az évadban] chaptere... és azokra értik akik kiszabadultak az intézményből ?

    - Nem teljesen világos az sem, h Nikki-vel mi történt, kimosták ott az agyát v milett vele ? Érdekes :)

    Nos hirtelen ennyi jutott eszembe... köszi!
  • ba32107
    #9100
    Ú télleg :D
    Túlságosan figyeltem, hogy ne Sylert írjak :D
  • Flamer
    #9099
    az Hiro. :o
  • magus
    #9098
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jo volt, csak tele kovetkezetlenseggel. Mohinder az egyik pillanatban meg haza akar menni Indiaba, a masikban meg hipp-hopp megtalalja szerumot. Az ertelmes dokibol egy idiota lesz, aki elkezd kiserletezgetni magan, aztan mdg megdugja a legjobb csajt persze. Kicsit eles a valtas...
  • ba32107
    #9097
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ja, hát szerintem ez eléggé egyértelmű volt, ugyanis jelen Peter most nem játszik, a jövőbeli ugyan rendbe akarja hozni a dolgokat, de benne Petrelli mama nem bízik, és ráadásul most úgy néz ki, hogy Sylar is a család tagja lesz. Biztos, hogy őt akarja beszervezni a hajtóvadászatba. Mondjuk az tuti, hogy vissza fog élni a helyzettel. Én inkább Hero-ékra meg a gyors csajra vagyok kíváncsi
  • Scouser
    #9096
    Na nálam a következő az elképzelés. Kiváncsi lennék, hogy másnak az eszébe jutott-e:

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Syler ugyebár csak a képességekre hajt, de civileket nemnagyon gyilkol. A cég - Peter anyjával az élén - arra fogja használni Syler-t, hogy elkapja a gonoszokat, akik viszont civilek gyilkolásában élik ki hatalmukat. Gyakorlatilag Syler szerepe elég ellentmondásos lesz, viszont csak így van értelme a folytatásnak, hiszen ha egyértelműen a nagybetűs GONOSZ lenne, ráadásul halhatatlan, akkor nagyon unalmas lenne, hogy az elkövetkező részekben és évadokban folyamatosan a NAGY SYLER elől futkosna mindenki.
  • Shep
    #9095
    Na jól van úgy látom megint jól össze lesz kutyulva a történet
  • grebber
    #9094
    Összefoglaló csak ,akkor nem érdekel kösz!!
  • Ragnar360
    #9093
    Egyébként hosszupuskasub.com -ot érdemes nézni, ott vannak a fordítók stb. fórum, meg ált. oda kerül ki elöször

    Ez a legjobb :P
  • Ragnar360
    #9092
    Majd lesz, azt mondják, még lehet ,h az angol subot se adták ki,

    Hosszupuskán írták a fórumba, h mi a szitu ezzel kapcsolatban, fölösleges kérdezni, majd lesz ha lesz :D

    Mellesleg szerintem, nem veszítesz vele sokat, amolyan összefoglaló csak - (LOÁL bár hülye vagyok, mivel nekem se ártana, nade majd holnap elmondom miért :P)
  • Ragnar360
    #9091
    Úú de fa*za gyerekek, mondom rákeresek már sg-n van e vmi Heroes topik, aztán látom, h eléggé aktív, ennek kifejezetten örülök ;)

    /fav

    Sokmindent felejtettem már, rég volt az S02...lesz mit beszélgetni - de maradjon holnapra... :P
  • grebber
    #9090
    Most értem csak haza. 0-ás részhez miért nincs felirat??
  • Sceleton
    #9089
    Most néztem meg mind a kettőt. Nagyon vad.. :D
  • böröczk
    #9088
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nos, engem inkább az izgat, Pitör honnan szerzi majd a lélek másik testbe átpakolósdi képességét. Ez a Petrelli nyanya meg egyre inkább irritál. Sylar most még gonoszabb volt, mint eddig. Egyébként apropó gonosz, az alcímhez szerintem abszolút hű volt ez a két rész, nekem nagyon tetszettek. Mondjuk Mayát, Nikit (pedig őt még csíptem is) alias Tracyt kiiktatnám. Meg most mi ez az új fagyasztós képesség? Talán nincs elég szereplő, akinek juthatott volna? Kicsit az is sok volt, hogy Coleman új afrikai pajtása is lefesti a jövőt (legalábbis eléggé ezt lehet gyanítani). Egyébként jól összetett, zavartalan és érthető kezdés volt (már amennyire egy Heroes rész világos lehet a néző számára : D)Szóval az előbb említett apróságokat meg az oszlásnak indult Hulk-Mohindert leszámítva zseniális kezdésnek mondható.
  • Montanosz
    #9087
    van már 3x02 felirat


    LINK
  • Cat 02 #9086
    Akkor azért volt olyan ismerős :)

    btw első részt néztem csak meg de
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    a, Hiro hülye
    b, Mohinder meg erős :D
  • gabi89
    #9085
    Remélem Weevil barátunk a Veronica Marsból sokáig fog szerepelni nem csak ameddig