12300
10528995171446015691.jpg
  • Rage47
    #9164
    Nem volt szó vmi összefoglaló részről? Megnéztem a 03/1-t és elég nehéz volt így egyszerre mindent követni, annyira régen volt már a 2. évad...:S
  • Zomil
    #9163
    +4400

    és a Star Trek utalásokat se felejtsük el :P
  • Kicsikiraly
    #9162
    nézd már meg a heroest rendesen :D az egész egy Rising Stars, X-men és egyéb szuperképességekkel rendelkező hősökről szóló képregényekből, rajzfilmekből és filmekből összegyúrt tisztelgés a műfaj előtt.
  • yosha
    #9161
    "Mintha nem lenne más karakter akinek több képessége is van. :)"
    Ja, csak ne feledkezzünk meg az ő alapképességükről, ami a legtöbbjüknél az hogy képességeket lopnak/másolnak.
    Niki hogy tenne má ilyet? Egyetlen elképzelhető dolog egy X-men nyúlás ami már fel volt vezetve a 2. évadban Matt-el, hogy mutálódnak a képességek, lesznek másodlagosak (mint pl. Emma Frost telepata- aztán már gyémánttá tud változni. Elég erőltetett lenne, pl. egy erős csajnak hogy mutálódhatott az a képessége hogy k-vaerős ilyen fagyasztós sztorivá. Talán a lángoktól, lehet igy menekült meg, hogy jégveremmé fagyasztotta az égő házat, esetleg az akkor őt ért trauma miatt keletkezett benne ez a képesség... Remélem a hülye fiát nem találja már meg, mert rohadtul nem hiányzik abból a heti értékes 50 percből hogy a kis taknyost meg Maunikát lássam vigyorogni.
  • Timbo
    #9160
    hát igen :D jópárszor elég viccesen alakulnak a történések .. :D
  • Kicsikiraly
    #9159
    "Amugy az agy tárolja a képességeket, az adrenalin csak aktiválja. Ha nem az agy tárolná, Sylar nem is tudna ugy képességet lopni ahogy teszi." na valami ilyesmire gondoltam :D
  • Gunner
    #9158
    nem is értem peter miért nem nyir ki minden rosszfiút egy csapásra ... jó mondjuk nem lenne sorozat, de azért engem már az is bosszantott mikor sylarnél láthatatlanná vált, hátat fordítitt utána meg tarkón kapott egy üvegszilánkot ...
  • Malakai
    #9157
    Mintha nem lenne más karakter akinek több képessége is van. :)
  • yosha
    #9156
    Már hogyne használta volna Sylar láthatóan a fagyasztást. Mielőtt kinyirta az anyját, csinált neki hóesést még az első évad végefele.

    Amugy az agy tárolja a képességeket, az adrenalin csak aktiválja. Ha nem az agy tárolná, Sylar nem is tudna ugy képességet lopni ahogy teszi.

    Az meg hogy NIkinek minden személyiség más képességgel bír, elég erőltetett lenne. Akkor már simán ki lehetett volna irni a francba és behozni valaki mást a helyére ugyanebben a helyzetben.
    Amugy meg az is simán lehet, hogy ez nem is Niki, hanem tényleg egy másik bige, csak rohadtul hasonlitanak... Esetleg tesók vagy fene tudja.

    Amugy meg ez a nyúlás a LÉGY-ből... Pff. Még a kameraállások is, szinte még a fények is egy az egyben... Még szegény srác arca és bőrszine is Goldblum...Ennél már csak az lenne nagyobb nyulás, ha valami Pókemberes vonal lenne Sureshnél. PL. kinőnek neki is a többi kezei, mint Pókinak a rajzfilmben, átváltozik valami nagy döggé, aztán jön majd Noah mint Punisher meg az a néger mint Kraven a vadász...
  • Flamer
    #9155
    lál. hátazmár iszonyo ostobaság lenne :D mégiscsak egy test :D
  • Shiwo
    #9154
    kivéve, ha előtört a fagyos lénye, s jégpajzsot húzott maga köré..vagy ki tudja, miket tartogatnak még Niki személyiségei..

    amúgy sztem lényegesebben érdekesebb karakter lesz, ha nem egyszerüen csak erős, hanem tényleg minden személyisége más-más képességgel bír
  • Shiwo
    #9153
    valszeg lefagyaszott áldozatot már nem nagyon tud tanulmányozni, ezért nem is szereti használni
  • drowns41
    #9152
    igen tudom, ezért írtam hogy elvileg :)
  • Malakai
    #9151
    És még volt egy pár elméletileg meghalt jelenet a sorozatban, képregény stílus adaptáció továbbra is, simán lehet csak egy másik személyiség emlékezetvesztéssel...
  • drowns41
    #9150
    Niki elvileg meghalt amikor rárobbant a ház
  • Malakai
    #9149
    Előző évadokban volt ő erős Nikiként is, ellenben nem volt fagyos. Viszont lehet, hogy neki is vmi ultratáp képessége van igazából, csak lehetetlen használnia, konkrétan, hogy minden személyisége új képességet tud manifesztálni, az eredeti Niki meg ha nagyon akarná mindet tudná használni.
    Vagy megint vmi kisérlet áldozata lett...
  • Kicsikiraly
    #9148
    igen, erre gondoltam én is, mivel eddig úgy volt (Suresh papa elmondása szerint) hogy az agy, tehát az idegek tárolják a képességeket. de pont ez az, amire Mohi rájött, hogy az adrenalin.
  • Cat 02 #9147
    Ezeknek a képességekenk az idegekhez van köze ugye ? Tehát lehet h ha Jessica akkor szupererős, ha Niki akkor fagyos.
  • Malakai
    #9146
    Igen, Sylar vkitől nyúlt mer le fagyasztást, de láthatóan sose használta, csak amíg őt nem ismertük meg volt olyan hulla is, meg képregényben használta.
  • Kicsikiraly
    #9145
    mellesleg niki képessége: nem volt egy ilyen képesség még első évadban? talán sylaré lehetett, abban a részben amikor matt-et ismerjük meg, benn a házban egy agy nélküli férfi ül jéggé fagyva az asztalnál.
  • Kicsikiraly
    #9144
    pont junkien olvastam hogy úgy is jelentették be valahol hogy heroes paródia (lehet sg-n olvastam)
  • sztyui2
    #9143
    pont azért nem mutatják, hogy belerakta, hogy izgulhassunk, és találgassunk. Hidd el, ki fog derülni idővel ez is.
  • Ragnar360
    #9142
    Én csak azt nem értem, helyesebben ha jóltudom, a 2. évad végén is még a rendes Peter-t mutatták, ott még nem volt ez, h beledobta a testébe :S

    Itt is csak már ugy mutatták, h benne van...helyesebben kiabált, h én vagyok az Peter stb. elöször nem is akartam elhinni...mondom biztos csak vmi trükk, szal érdekes.

    Elég fontos momentum, szal mutathatták volna amikor "belerakta"
  • winnie
    #9141
    már hogy lenne az? jelmezes szuperhősök. ja, tiszta heroes. szuperhős paródia, de nem minden heroes, ami szuperhős.
  • trident
    #9140
    Nem, ott tényleg csak annyit lehet tudni, hogy Sötétpéter bedobta Jesse testébe, az 5 szinten, ahol elvetemült, gonosz jómadzagok vannak... Nekik csak a neveiket tudjuk, csak sejteni lehet miért vannak ott. Viszont sötétjövőpíternek ismernie kell a helyet, utalt arra is, hogy Petrellimama nem egy korrekt figura. Mivel szerintem ez lesz a fő mozgatórugó, gondolom még csak most bontják ki ezt a szálat. Addig pedig jópéternek menekülnie kell, most együtt menekülnek.

    Szóval ahogy te is láttad, Peter Jesse testében menekül. Egyelőre a cseréről csak sötétjövőPeter és Petrellimama tud (no meg az érintett)...

    Biztos vannak hipotézisek, hogy csatlakozik a szérum - formula -apokalipszis - gonoszok, de én nem találgatnék...:)
  • Ragnar360
    #9139
    Még mindig nemtudom ...szándékosan hagyod ki a Peter témát ?:D
  • Montanosz
    #9138
    biztos lelki torzulás is éri, még a végén ő lesz a főgonosz, aki mindenkit heroziálni akar)))
  • ba32107
    #9137
  • Igazamvan
    #9136
    Mohinder karakterét rendesen elcseszték. Ja persze tudom, a csonka évad miatt begurult és ezért lett belőle Jeff Goldblum. Meg az milyen már hogy komplett jeleneteket beraknak a Légy című horrorból??
  • trident
    #9135
    Igen, ott van!

    Időutazásos témázás: nem emlékszem olyanra, hogy egy lezárt alternatíva visszatért volna, fontos a történetben a motiváció, célok, feszültség miatt az alternatív idősíkok, de az legfontosabb ami a "jelenben" történik.
  • Black Hawk
    #9134
    most néztem meg az első részt ilyen unalmas délutános sorozat, de nem rossz. A 60 másodperces faszi hatalmas :D
  • RAZOR27
    #9133
    Sikerült megnéznem nekem is az első 2 részt, faszentos nagyon, a 2. évadba 4-5 rész alatt történik ennyi minden, szal mozgalmasabb, eddig 9.6/10
  • Kicsikiraly
    #9132
    mert az is.
  • Black Hawk
    #9131
    A No Heroics-t ismeri valaki? :D promó alapján Heroes paródiának tűnik
  • limperatore
    #9130
    nah megnéztem őket, elég penge lett sztem ;)
  • Kicsikiraly
    #9129
    na végre megnéztem én is a két részt, Tim Kring kitett magáért :D pörgős, izgalmas, fordulatos, mint eddig a heroes, reméljük nem szúrják el :D Olvasgattam, és a Niki kérdésre a válaszom: szerintem minden egyes új énjéhez új képesség is párosul.
  • precision
    #9128
    thx
  • Ragnar360
    #9127
    Amikor elsöre mutatták, én se néztem ki belőle, másodjára kajak észrevehető volt...
  • sztyui2
    #9126
    Aki nem ismerte fel, annak elmondom, hogy az afrikai srác, amit lefestett, az ugye a jövő volt. Namost nem értem mit nem lehetett ezen kinézni.
    Az a föld bolygó volt, kettészakadva.Kétszer is mutatták, ráadásul egyszer egy egész falon!
  • ProGabe #9125
    zavart kicsit a premieres felirat, hiszen már minek...