12300
10528995171446015691.jpg
  • ba32107
    #9204
    Már töltöm az új részt, ez aztán gyors volt
  • macselek #9203
    Na megnéztem az első két részt, nem is volt rossz. Amúgy arra nem gondoltak, hogy nagy harc esetén Peter foghatja magát, visszamegy 2 mp-el korábbra, majd megint megint.... szanaszét klónozhatná magát. Szal gyakorlatilag legyőzhetetlen, nem?
  • Kojiro
    #9202
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azt ne felejtsétek el, hogy Sylar mikor még tudott festeni, lefestette a jövőt, és tudja, hogy ő lehet az amerikai elnök. És a régi alternativ jövős részből már tudjuk, hogy ez be is jön ám neki nagyon. Úgyhogy Sylarnek azért még vannak céljai szerintem. Nem csak a "bevásárlólista" után fog menni, hanem nagyon komolyan hatalomvágyó is.
  • sandor8206
    #9201
    hát igen
  • Gunner
    #9200
  • kuci06
    #9199
    Mohinder, Mohinder, does whatever a ... Mohinder :D

    Look out! Here comes the Mohindeeeer!
  • Gunner
    #9198
    v pókember
  • kuci06
    #9197
    3x01/02 leírását nézzétek!

    van egy ilyen rész:


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    The other scene worth talking about is when Suresh displays his new "bug-like" powers to Dania. As a director, there are some sets on our show that get challenging to shoot over and over again. (Both incarnations of the Bennet house and the halls of Primatech are like this for me.) But I never get tired of Isaac's loft. It is loaded with interesting angles and places to stage.


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "...new "bug-like" powers..." ???? Le merném fogadni, hogy csótány lesz a dokiból :D Vagy egy légy :D




  • Rage47
    #9196
    én is így vagyok vele
    még jó hogy megy az atlantis is...:)
  • Rage47
    #9195
    #9168
  • sandor8206
    #9194
    inkább legyen feszültség, mint uborkaszezon, de ha minden részben "na ráteszünk még egy lapáttal, még csavarunk egyet, még erőltetünk rajta egy kicsit" nekem már túl sok lesz, jó legyen egy-két csavar a szezon alatt, de remélem nem mindegyik részben most még ok, felvázolták a alapsztorit de jobban szeretném, ha egy kicsit lineárisabbra, "egyszerűbbre" vennék! Nem bírom ezt az állandó feszültséget
  • 5c0rp330n
    #9193
    szerintem mondjuk jobb ez a folyamatos feszültség, mint a második évadban az uborkaszezon, határozottan jót tesz a sorozatnak ez a sötét hangulat, ami most elkezdődött. mondjuk van jópár f@szság, ami mellett nehezen tudok elmenni, de összhangban viszonylag rendben van most szerintem.
  • ba32107
    #9192
    Én is pont így vagyok. Élvezettel fogom nézni a következő részeket, de ha bezárnák a boltot akkor nem igazán zavarna. Mondjuk én fanatikus 24 néző vagyok, szóval valószínűleg annak is szerepe van benne, mivel azt sokkal-sokkal jobban várom :)
  • sandor8206
    #9191
    nem rossz, nem rossz tényleg jó egy sorozathoz képest. De valahogy nekem már nem jön be ez a túlbonyolítás, minden részben max. feszültség! Sajnálom de azt kezdem észrevenni magamon, hogy egyre kevésbé érdekel a folytatás. Ugyanaz az érzésem mint a Lost esetében annyira túlbonyolítják, hogy nálam pont az ellenkezőjét érik el, nem egyre jobban kíváncsi vagyok rá, hanem egyre érdektelenebb, túl erőltetnek tartom már!(lehet nemcsak én Amcsiban is csökkent a nézettsége, nem is keveset)És itt nem arról van szó, hogy nem értem, értek én mindent. Amúgy mint sorozat még így is tök jó, az egyik legjobb, csak a kezdeti rajongáshoz képest, jóval csökkent az érdeklődésem. Sajnos!
  • Malakai
    #9190
    Hacsaknem Sylar azért mondta, hogy ő más, mert pl az agyában van egy adrenalinmirigy. :)
  • Shiwo
    #9189
    a képességekhez kell vese és agy, ez már kiderült..nahmármost ha elválasztják a kettőt, akkor nem fog működni a dolog..de gyanítom Claire esetében ez úgy működne, ahogy lentebb említették, miszerint egész addig halott marad, s nem regenerál, míg levan vágva a feje s nincs visszahelyezve...és mivel nem regenerál ekkor, elpusztítható a fej is és a test is, vagy idővel szétrothadnak..

    lényeg a lényeg, termlészetes úton hallhatatlan, s erőszakos módon is nehéz elpusztítani (hegylakó feeling)
  • diszmarna
    #9188
    a s03e00 az csak egy összefoglaló mi volt eddig..eddig 2 rész jött ki...
  • Danny1987
    #9187
    A heroes s03e00 az az első rész?
    Hány rész jött eddig ki mert van 00 01 02 episod.
  • Rage47
    #9186
    na megnéztem a 2. részt is, nagyon tömény volt ez az első kettő :O
  • Zomil
    #9185
    de ha kinö a testböl a fej, akkor az azt jelentené, h a fej nem kell a regeneráciohoz, viszont jól láthatóan, ha clair fejébe beleáll, pl. egy faág akkor nem regenerálodik :O

    szoval kell a fej meg a test is a regeneráciohoz sztem :)
  • Kicsikiraly
    #9184
    csak fordítva lehetséges, m ár ki lett beszélve.
  • Malakai
    #9183
    Vagy kinő a teste a fejéből. :D
  • Gunner
    #9182
    v fogja és berakja egy koporsóba és elteleportál... mint a drága takesi-t :D
  • Zomil
    #9181
    hm bocs semmi, vmiért elsö évadot olvastam, elsö epizod helyett :P

    sry mégegyszer :P
  • Gunner
    #9180
    Se Sylar se Peter, se Claire nem tud meghalni, ha levágják a fejüket akkor ideiglenesen kivannak vonva a forgalomból... de ha valaki párezer év múlva véletlenül visszarakja a fejüket akkor újra élnek, ennyi :P
    mondjuk azon filózom hogyha levágják a fejüket és testeiket elégetik akkor vajon mitörténik...
  • ba32107
    #9179
    Nem tudom, mit értesz a robbanásos képessége alatt. Pl a következőket tehette volna, amikor Claire ráfogta a pisztolyt:

    - szuggerálja a gondolatait, hogy tegye le a fegyvert
    - láthatatlanná válik és elsétál
    - kitépi a kezéből a fegyvert a telekinézissel (jó szót használtam?)
    - megállítja az időt (ezt is tette)

    Erre gondoltam :)
  • Zomil
    #9178
    mégis mire gondolsz?

    Peter egyszerre csak 1 aktiv képességet használhat, és ez pillanatnyilag a "robbanásos" képessége volt
  • ForzaInter
    #9177
    am nem ugy van hogy ha fejbelövik őket, vagy levágják fejüket csak akkor halnak meg?:D mondjuk Claire sehogy, szal neki sok veszteni valója nem volt, legalább megpróbálta:D
  • ba32107
    #9176
    Jó de Peternek ezerféle lehetősége lett volna megakadályozni a dolgot, és meg is tette. Claire-nek ezt tudnia kellett volna :)
  • Zomil
    #9175
    mivel claire képessége se müködött mikor egy ág szurodott a fejébe igy ebböl következik, ha peter fejét szétlövi akkor ö sem robban fel :)
  • ba32107
    #9174
    Amúgy Peterről jut eszembe, az első rész legelején.....Claire nem tudom hogy gondolta, hogy le tudja lőni a legerősebb karaktert egy mezei pisztollyal :D
  • Shiwo
    #9173
    jah, mégvalami eszembe jutott...sztem Sylar elöbb-utóbb elkapja a gyors csajszit, s így lesz kompenzálva az időmegállítás egy esetleges Sylar Vs Peter csatában
  • Shiwo
    #9172
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amúgy milyen irónikus, hogy Claire vérszerinti és nevelőapját is lelőtték, s a halálból "tértek" vissza
  • ProGabe #9171
    mindig kedden (amcsiban még hétfő)
  • diszmarna
    #9170
    a 0.ik részhez állitolag nem lesz felirat de az 1. és a 2. rész naggyon jo:) nem tudjátok a 3 adik rész mikor jön ki?:
  • II Rocky II
    #9169
    1.részt megnéztem elég jó volt.
    anno mondtam hogy a dokinak is lessz képessége ,hát ez a jövőbe látásom bejött =D
  • Gunner
    #9168
    a 0. rész az megmutatja h mi volt kivel és h mi lesz kivel, a premier "gálát" tartalmazza :)
    van hozzá angol felirat, ami néhol érdekes de eltér, dobjátok be egy fordítógépbe ha nagyon szutyokul érziket magatokat :P
  • Seten
    #9167

    "a hülye fiát"?

    Sztem IQ-ban mérföldekkel verné az ilyen stílusú hozzászólókat! : )

  • Kicsikiraly
    #9166
    a 0. rész az itt leírtak alapján csak egy backstage videó. gondolom az összefoglaló részt nem töltötték fel.
  • II Rocky II
    #9165
    de úgytudom a 0dik rész volt a összefoglaló.de egy a gond a 0.hoz nem találok feliratot:S