12300
10528995171446015691.jpg
  • magus
    #9409
    vmit nagyon elnéztem, mi történt costa verdében, amire hivatkoznak?
  • footman
    #9408
    A jövő heti promoban megjelenő ember, akire rácsodálkozik Angela néni lehet, hogy Arthur Petrelli?

    A fő eseményszál ...
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mentsük meg a Földet az elburjánzott speciális emberektől
    mellett számomra egyre valószínűbbnek látszik két szál

    az egyiket írta már valaki, mármint, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    különbség lesz született és csinált hősök között (erre utal, hogy Sylar azt mondta Clairenek, hogy ő más mint a többiek, mert ő biztos, hogy született evolved human (hiszen Nathan és Meredith gyermeke), de ezért mondta a mostani részben peter, hogy "néhányunkat csinálták", sőt erre utal Zimmerman is, de a jövő heti promoban Angela is mond ilyeneket ... persze itt az a kérdés lesz, hogy ki csinált és ki született

    ugyanis Claire-en, Adam-en és Linderman-on kívül senkiről sem tudni biztosan, hogy született hős-e ...


    a másik szál sztem az előző évadhoz kapcsolódóan a csoportképen látható emberek megismerése lesz ...
    ugye ismerjük már Angela Petrellit, Maury Parkmant ...
    és jelen állás szerint meghalt Kaito Nakamura, Charles Deveaux, Bob Bishop, Victoria Pratt, Daniel Linderman ...
    nem tudunk viszont semmit a többiekről ... Arthur Petrelli, Carlos Mendez, Harry Fletcher, Paula Gramble, Susan Amman ...
    (vagyis azt tudjuk, hogy Fletcher és Gramble speciális ... míg Arthur Petrelli valszeg az lett)
    és ugye kérdés az is, hogy ki készítette a képet (ha készítette valaki) valszeg Adam Monroe
  • ba32107
    #9407
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Tényleg kurvasokat magyarázott róla Sylar:D
  • Kicsikiraly
    #9406
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ha sylar arra a képességére gondolsz hogy bármiről megtudja hogy hol volt mit csináltak vele, akkor csak a múltját.
  • Gunner
    #9405
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ennyi erővel azt is csinálhatná h hozzáér emberekhez és megtudja a múltjukat, csak körbefogdos mindenkit és vágja a pályát :P nemtom megnézni, de csak a múltat látja az embereknek v a jövőjüket is ?
  • sztyui2
    #9404
    Aha. Azt eddig is értettem, hogy miért kellett neki, csak a másikat nem.
  • ProGabe #9403
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mert pont Sylar képessége az, ami kellett ahhoz, hogy megértse és ezáltal használhassa Sylar képességét mivel nem értette, hogy mit is birtokol, Sylar bácsinak el kellett magyaráznia, hogy, s mint vannak a dolgok

    a képesség pedig azért kell, hogy jól tudjon változtatni a jövőn. de ezt kb. kimondták a részben
  • sztyui2
    #9402
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Én csak azt nem értem, hogy miért kell könyörögnie peternek sylar képességéért, hogy legyen már olyan rendes és adja már oda:D Mikor Peter alap képessége az,hogy átveszi mások képességét. Ebben az esetben már elvileg akkor megszerezte, mikor először sylar közelében volt.De ez nem így van. Miért? Ezt nem értem.
  • ba32107
    #9401
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért kell neki Sylar képessége, hogy megértse, mi történt, hol ment rottyra a jövő, és a helyes lépéseket tudja megtenni ellenük.
  • Malakai
    #9400
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért kell, hogy megértse a képességek működését és a formulát, így megakadájozza annak terjedését.
  • Afe
    #9399
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    aham. akkor valószínűleg az ok-okozati problémák megoldásához kell neki Sylar képessége, hogy ne kövessen el több hibát az időben való ugra-bugrálás során
  • precision
    #9398
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Peter nem megérti a képességeket hanem átveszi. Mármint, Sylar nem átveszi a képességeket, hanem megérti a dolgok működését. Valszeg Peternek sem vmi képesség megszerzése miatt kell.
  • Kicsikiraly
    #9397
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    lehet hogy linderman volt sylar apja :O
  • Afe
    #9396
    hali! egy kérdésem lenne a mostani résszel kapcsolatban:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Lehet, hogy lemaradtam valamiről, de Peternek miért kell a Sylar képessége, amikor uazt tudja Ő is csak kevésbé véresebb módon???
  • Cat 02 #9395
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Lehet ő Sylar apja =)
  • Malakai
    #9394
    A jövő heti időpontja ki van írva, az azutáni négy részé nincs, de a jövő héten csak kiírja/nyilatkozik majd az NBC.
  • Malakai
    #9393
    Én meg mostanáig azt hittem, hogy "Son of a loving mother", egy világ omlott össze bennem... :)
  • Kicsikiraly
    #9392
    első és második évadban is volt a holy sh*t, elsőben ugye claire, másodikban noah :D na azok is odabasztak :D
  • Zomil
    #9391
    jó persze nem volt ott tudom, de hát gondolom a szerzök is ezt gondolták oda:)
  • MiD
    #9390
    Hát gyerekek ez a rész ütős volt.
    Jócskán megkavarták a dolgokat, kíváncsi vagyok mi lesz a következő részben, csak győzzem kivárni :)
  • Carlos
    #9389
    Nem volt a végén b***ch. Ügyes vágás. Imádom az ilyet!
    Nem mondja ki, de mindenki odahallja.
  • gabeszg
    #9388
    Nagyon durván jó rész.Most lessz az 1hét kihagyás vagy késöbb?
  • Zomil
    #9387
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    ütös kis rész volt, és szvsz ez volt az egyik legjobb a 4 közül :)
    Sylar nekem továbbra is az egyik kedvenc szereplöm :D
    az meg durva, h Peter megszerezte Sylar képességét, igy esélyes h ö is ugyanolyan gyilkossá válik :S


    a végén azért felröhögtem: Hiro, aou are a son of a b*ch... :DDDD
  • ba32107
    #9386
    Azért mert úgy egyszerűbb lett volna. Ez mindenhol lehetne a tökéletes megoldás, ezért csak nagyon ritkán van...
  • Liszi
    #9385
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Üdv minden "hírónak"! Nem igazán írtam még ide, de figyelemmel követtem az eszmefuttatásaitokat,most néztem meg a negyediket, és a robbantásos jelenetnél, amikor Claire fegyvert fog, ott van mindenki, Peter miért nem állítja meg az időt és foglalkozik csak Daphnival? lehet,hogy tárgyaltátok már, nem néztem eddig a spoilereket..
  • Carlos
    #9384
    Amíg néztem folyamatosan egy szó volt az agyamban:
    OMFG!
    Éshát tényleg! OMFG!
  • Shiwo
    #9383
    banshee-trükk alatt Jesse képességét értem

    (a banshee fantasy világokban gyakori mint sikoltó-szellem)
  • Malakai
    #9382
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kétlem, hogy a gyerek vérszerint Sylaré, annál nagyobbnak tűnt, akkor meg anyának nem is kell lennie, viszont kérdés, hogy a nem épp érzőszívű Sylarben, hogyan alakul ki kötelék a gyerek iránt.
  • ProGabe #9381
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "- a jövőbeli Sylar tuti túlélte a robbanást, mert Peter is túlélte annó, s Sylar is regenerál"

    szerintem ez most már mindegy! Peter visszejött, meg fog változtatni egy csomó mindent, lehet Sylarnek soha nem lesz gyereke!

    "ami viszont elég logikátlan, hogy Hirónak miért kellett kiásnia Takezót"

    majd megtudjuk, hogy mégis miért tette. gondolom azt gondolja, hogy Takezo tud valamit, amit más nem nagyon

    "banshee-trükkre" - mi az a banshee-trükk? :)

    majd megtudjuk, ki az apja Sylarnek, lehet, hogy már a következő részben!

    amúgy az is érdekes lehet, hogy ki "csinált hős", és ki nem az. főleg azért, mert a "csináltak" vajon ugyan olyan erősek-e, mint azok, akik alapból is rendelkeznek erővel? szerintem nem! Sylar, Peter, Claire, Takezo, Hiro(?) gondolom nem kreáltak, és az ő képességeik a legdurvábbak! bár, a jövőkben volt már levegő-elszívó és földrengés-generáló is. na majd meglátjuk, hogy erről maguk a készítők hogyan gondolkodnak
  • Shiwo
    #9380
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nyah, amik eszembe jutottak az uccsó rész kapcsán..
    - ki Sylar felesége, vagy legalábbis gyermekének az anyja
    - ki lehet Sylar apja, mert sztem nem a néhai Mr. Petrelli

    amúgymeg
    - a jövőbeli Sylar tuti túlélte a robbanást, mert Peter is túlélte annó, s Sylar is regenerál
    - a jelenbeli Peternek elvileg elég sok dúrva képessége lehet..lévén a telekinézist is Sylartől "csórta", ergó mindenre képes lehet, amire a jövőbeli Sylar..és arra is, amire a jöbőbéli Peter képes..és mivel a kéklángos képességet is magába szívta a jelek szerint, így valszeg ő is képes a "banshee-trükkre" és a félelmes dologra is..meg ki tudja mit szedett össze Mohindertől

    ami viszont elég logikátlan, hogy Hirónak miért kellett kiásnia Takezót


  • jugen
    #9379
    Nagyon komoly volt!!!!!!!!!!:)
  • ba32107
    #9378
    Szerintem iszonyat rész volt.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy amikor Parkman elkezd festeni, azt a jelenetet nem emelték át egy az egyben a múlt heti részből?

    Szerintem a jó-Sylar marha okos húzás, sokkal szimpatikusabb így a karakter. Jövő Peternek is jól áll a kemény-gyerek szerep. A házbeli csatajelenet is fasza volt, de megint jött az örök ellentmondás, hogy miért nem állította meg az időt.......szerintem a legellentmondásosabb képesség a sorozatban az idő manipulálás, pont ez miatt.


    Clairenek egyáltalán nem áll jól ez a szerep, meg ez a haj se.....olyan érzésem van, mintha egy hajas biliárdgolyó lenne a nyakán xD

  • Flamer
    #9377
    lál:D Molly :D
  • atomboy
    #9376
    Hat ez nagyon jo resz volt, sok erdekes dolog volt. Az angol sub nagyon hasznos volt. Es ami a legjobb: ujra lathattam Mollyt.
  • edhi8
    #9375
    Szerintem nincs logikai hiba abban, hogy Peter nem engedi Clairnek hogy megmentse Nathant. Tudta hogy úgyis fel fogja támasztani, minek hurcolta volna oda, tök fölösleges.
    Nekem nagyon tetszett ez a rész is, elképesztően pörögnek az események, alig győzöm kapkodni a fejem hogy most ez jelen ez meg jövő, és akkor mi is van. Ez a jövőutazás nagyon feldobja.

    SPOILER
    Claire egy érzéketlen állat lett -látszólag- már nagyon kíváncsi vagyok hogyan válik ilyenné. A családját bizonyára elveszíti. Amit nagyon sajnálnék mert Mr. Bennet nélkülözhetetlen. És igen, Noah Syler gyerekének a neve. Elgondolkodtató.. bizonyára a tisztelete jeléül adta a fiának ezt a nevet. Talán ő segített neki uralkodni a gyilkolási vágyain, és talán miatta halhatott meg. Nagyon várom a következő részt, mert egyszerűen kiszámíthatatlan az egész, és ezt nagyon szeretem benne :D
  • Black Hawk
    #9374
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jól hallottam hogy Gabriel a gyereket Noah-nak hívta? Syler az egyik kedvencem de így most sokkal szimpatikusabb volt. :D Peternek meg jól áll a gonoszkodás :):):)
  • Cat 02 #9373
    Nem gyenge.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sylar nem volt rossz o.O rem túlélte és bosszútáll mindenkin
  • Black Hawk
    #9372
    ez a rész mindent vitt :D Szó szerint :DD:D:
  • Toodmayne
    #9371
    egyetértek! :D
  • Kicsikiraly
    #9370
    :O csak két kommenttel van lejjebb -.-"