12300
10528995171446015691.jpg
  • Dynamic
    #9449
    Na, mert a Thompson névről aztán biztos emlékezni fog

    Inkább mutatom
  • Malakai
    #9448
    Thompson annyira azért nem volt kis szerep. :)
  • ba32107
    #9447
    Hol szerepelt Eric Roberts a Heroesban?
  • Dynamic
    #9446
    khm...

    Tehát keresnek olyan embert, mint TLJ a Fugitives-ben.
  • Malakai
    #9445
    Fasza kis SG cikk, bár nem lepődnék meg, ha direkt félrevezető...
    Tommy Lee Jones nem lesz a Heroesban, egy casting hírben volt benne, hogy keresnek egy FBI ügynökre egy szerepet, aki olyasmi karakter lenne, mint Tommy Lee Jones "A szökevény"-ben. Casting karakter leírásokban gyakran hasonlítgatnak így már látott figurákhoz...
    A 14. epizódban tűnik majd fel először, ami a "The Fugitives" címre halgató volume 4 kezdő epizódja lesz.
  • Dynamic
    #9444
    Az a mondat úgy látszik mindenkit bekavart.
    "Szellemében" és nem "személyében". Azaz az FBI-os karakter, olyan lesz, mint TLJ a Fugitivesben.Én így értelmezem.Ráadásul az imdb-n sem szerepel TLJ, minta Heroes szereplője
  • footman
    #9443
    Érdekes lesz, ha Tommy Lee Jones is szerepelni fog. Bár reméljük Eric Robertsnél többet.

    Bár a fugitives nem szökevényeket, hanem menekülteket jelent.
  • Montanosz
    #9442
    igen, egy kicsit ezért OFF is, bocsi..bár ez a angolok válasza a Heroesre)))
    ha angol humor akkor ajánlom a Black Books sorozatot Dylan Morannal

  • Toodmayne
    #9441
    Nem kötekedésből de a No Heroicsnak semmi köze a Hősökhöz. Nem a Hősök paródiája, hanem csak simán egy szuperhős paródia. De ha ennyire jónak mondjátok szerintem én is megnézem milyen mert az angol humor nekem nagyon bejövős... :)
  • Montanosz
    #9440
    ....meg az hogy 16 féle képpen tudsz megdugni valakit annélkül hogy a kezeddel hozzá érnél...
  • Black Hawk
    #9439
    én nézem :D a jövőbelátó forma a legjobb :D
  • Bulykin
    #9438
    már volt róla szó még a 3.évad perierje előtt, de jó hogy kérded, én majd fogom, állítólag nagyon fasza(persze angol humor...) és még fordítója is van:)
  • Montanosz
    #9437
    a No Heroics-ot nézi valaki?
    a Hősök paródiája.
  • SpeedXHUN
    #9436
    Köszi,akkor 01 el kezdem:)
  • davidka003
    #9435
    00: "Ebben csak a premierről vannak felvételek, interjúk, bevágott részletek, ilyesmi."

    Én nem néztem meg. Nyugodtan kihagyható szvsz.
  • SpeedXHUN
    #9434
    Ez a 00 rész ezt érdemes megnézni?
    mert van 01 meg 00.
  • Dynamic
    #9433
    ööö...lehet, hogy én értem félre, de TLJ nem lesz a sorozatban.Inkább egy olyan színész, aki TLJ-éhoz hasonló szerepet fog játszani.
    Mondjuk 1-2 mondat elég hülyén van megfogalmazva.
  • sb1
    #9432
    Azért Tommy Lee Jones jót fog tenni a sorozatnak szerintem
  • atomboy
    #9431
    Az utolso mondat...
  • Bmx01
    #9430
    + néztem a mostani részt, hát egyre jobban kuszálódnak a szálak
    de azért jó rész volt
  • Kicsikiraly
    #9429
    jaa tényleg htx :D
  • atomboy
    #9428
    Horn-rimmed glasses
    Forras: heroeswiki
  • Malakai
    #9427
    Horn-Rimmed Glasses, szarukeretes szemüveg, ugye ez volt az ismérve az első évadban...
  • Zomil
    #9426
    HRG — Horn-Rimmed Glasses
  • Kicsikiraly
    #9425
    rövid kérdés: Noah miért HRG?
  • Zomil
    #9424
    teknös rulz :DDDDD
  • Seten
    #9423

    Meg azok a nagy bölcsességei.

    Kb: "az ég kék színű". Ilyen szintűek. :)

  • brucelee
    #9422
    Nekem ami nagyon tetszik az a Parkmannal lévő afrikai csávó akcentusa. Haláli. :)
  • precision
    #9421
    igen aztán már beugrott hogy nyomkövető cuccot raktak beléjük
  • yosha
    #9420
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Nem megszerezte, csak megtanulta aktiválni, ehhez kellett az óra, hogy beinditsa. Vajon miért is? Csak erről szólt az egész rész majdnem... Hogy megértse a dolgok működését, így lássa azt, hogy mit kell megváltoztatni a multban, hogy helyre jöjjön a jövő. de ezt el is mondták. Az óra volt az a dolog ami aktiválta ezt a képességet. Ennyi.
  • Flamer
    #9419
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    én azt nem értem hogy hogy fogta fel Peter Sylar kéességt abbol hogy megszerelte az aórát.. és akkor mivan?:D csak lakitania kellett a fémet stb.. ennyi :D
  • footman
    #9418
    precision

    nem jól emlékszel ... Matt Parkman előbb hallja a hangokat és csak utána fogja el őt egy bárban HRG és a haiti

    nem tűszúrás van rajtuk, hanem belelézereznek valami jelet a nyakukba ... ugyanis megjelölik őket a Company tracking systemje számára, hogy a Company tudja, hol vannak

    A Company két kereső rendszert alkalmaz egy műholdasat és Mollyt
  • Zomil
    #9417
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    ha jól vettem ki Mohinder teljesen külön fedezte fel, valójában a formula 2darabkáján van a teljes képlet a képességet adó cuccról
    szoval szvsz vki elkezdte termelni a szérumot a kapott formulából, bár azt nem tudom, h Mohinder szálat akkor mért vitték bele, h ö is megtalálta, mikor már megvan a képlet csak két darabban

  • Gunner
    #9416
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    nincs kölök nincs önmegtartóztatás :\
    sajnáltam nagyon a kölköt

    precision: igazad van, jópár embernek nyakán van valami nyom, mint claire "pasijának" is. gondolom rajtuk is kipróbált szerek voltak kipróbálva. ugye a jövőben leginkább repkedtek az emberek meg gyorsan futottak, valahogy sikerült szeparálni a hatásokat. az tény gondolom h mohinder csinálta az alap szérumot, aztán gondolom valaki visszavitte időbe (peter? ha igen kikéne derülnie vajon miért)
  • Zomil
    #9415
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    arra is kiváncsi vagyok, most h megváltozik ugye a jövö, Sylar marad-e jófiu? :D

  • precision
    #9414
    ha nem csalnak az emlékeim, az első évadból (de rég is volt már :)) eleve úgy indult a sztori, azt lehetett sejteni, hogy egy csomó ember "kapta" a képességét, szal, nemtom de asszem Parkmannél emlékszem arra, hogy ki volt dőlve egy napig, volt rajta szúrásnyom, és utána kezdte el hallani a gondolatokat
    vagy rosszul emlékszem?
  • Malakai
    #9413
    Kaitonak van speciális képessége, ez már kiderült, kiszámítja a legvalószinűbb jövőt.
  • footman
    #9412

    [spoiler]Ki született speciális?

    Daniel Linderman - a képregényből kiderül, hogy Linderman már azelőtt gyógyított, hogy a Company létrejött volna és mivel jelen állás szerint a képességeket adó formulát a Company fejlesztette ki, ezért ő született hős kell hogy legyen

    Adam Monroe - Mivel ő már a középkori Japánban is élt, ezért nem valószínű, hogy csinálták

    ... a többi alapító ugyanakkor kaphatta a képességeit úgy, hogy kikisérletezték a formulát Lindermanon és a többieket beinjekciózták vele.

    Claire Benett - Ugye ő Nathan Petrelli és Meredith Gordon lánya, mindkét szülő speciális (... itt persze felmerül a kérdés, hogy a félvérek is speciálisak lesznek, hiszen főcsődör Petrellinek vannak félvér gyerekei is). Ugye a filből kiderül, hogy Meredith leégeti a lakását és azt hisz, hogy Claire meghalt ebben. A képregényből kiderül, hogy Meredithtől Claude és HRG viszik el Clairet, bár Meredith akarják elfogni, de ő lángra kap.

    Micah Sanders - Ugye ő is két speciális gyermeke Nicki Sangers és DL Hawkins. Bár mint kiderül Nicki csinált speciális.

    Haitian - A képregényből tudjuk, hogy az apja is speciális volt. És a filmben is mondták, hogy Thompson (a fickó akit Eric Roberts játszott) talált rá a tengerparton. A képregény és a film alapján elég nagy csavarnak kell lennie, hogy ő is csinált legyen.

    A többiek bizonytalanok sztem ...

    Hiro Nakamura - Kaitonak is lehet speciális képessége, anyjáról nem tudunk semmit ... Kimiko viszont eddig nem speciális, így viszont lehet, hogy Kaito injekcióztatta be Hirot.

    Matt Parkman - Itt az a gyanús, hogy ugyanaz a képessége mint az apjának, ami a többiek esetében nem így van. Így lehet, hogy apát és a fiút egyszerre tették speciálissá.

    Petrelli testvérekről nem tudhatjuk ... a jövő heti promoban Angela azt mondja Nathannek, hogy mi tettünk azzá titeket ... így vagy őket is a szülőkkel együtt tették speciálissá, vagy Arthur Petrelli máig nem speciális. De itt sok csavar lehet. Hiszen mivel Nathan a legidősebb, így ő lehet, hogy csinált speciális, míg Gabriel és Peter lehet, hogy már született speciálisak

    Szóval ez nagyon megkavarhatja még a dolgokat. Főleg, ha kiderül, hogy a születettek valami vonatkozásába jobbak, mint a csináltak.[6spoiler]

  • magus
    #9411
    ja, az utolsó 10 perc még hátra volt, és azt hittem lemaradtam valamiről a , fáradt vagyok, bocsi : )

    tetszett a rész amúgy
  • Cat 02 #9410
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Felrobbant Sylar ? :D