12300
10528995171446015691.jpg
  • Arnoux
    #9369
    még mindig nincs magyar felirat:( Mikorra várható?
  • Kicsikiraly
    #9368
    na megnéztem az új részt, mondjon bárki bármit, szt eszméletlen nagy volt :D
  • Zomil
    #9367
    hosszupuskárol: "közérdekű közlemény:
    ezen a héten a heroes felirat csúszik egy napot. bejött az, amit múlt héten már jeleztem, de akkor még csak "úgy nézett ki".
    tehát holnap dolgoznom kell, este fél 6-kor érek haza, utána meg 6-ra rohanok zenekari próbára, mert koncertre kell vadul készülnünk. próba után pedig barátnő (mondjuk este egyébként sem lenne kedvem nekiállni - meg valszeg nem várná meg senki, hogy hajnali 4-re kész legyek a felirattal). szóval szerda reggel fogok tudni nekiállni a fordításnak.
    a megértést köszönöm.

    seth_greven"
  • Micsu
    #9366
    jó de az már másik dimenzió, egy dimenzióba elvileg 1 idősík van a mai tudomány szerinte :D
  • Kicsikiraly
    #9365
    "engem totál kikapcsol, szóval nem foglalkozom ezekkel a dolgokkal"

    ezzel, és az egész kommenteddel csak 100%-os egyetértésemet tudom kifejezni. ez a topik már bőven nem arról szól mint amiről szólt még az első második évad alatt.
  • gameplusz
    #9364
    s03e05 promo
  • Fresh Duke
    #9363
    Ezt a mitől hal meg a halhatatlan és mitől nem dumát hagyjátok már légyszi, mert már nagyon unalmas. Ha megölnek 1-et, akkor majd tudni fogjátok hogy lehet őket megölni, amíg meg nem, addig marad az, hogy halhatatlanok.
  • BlackShadow
    #9362
    omg ez a rész odabaszott rendesen :D
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    jön az evilpeter hiphiphurá! - adam's backkk!

    erre a részre spóroltak eddig úgytűnik :)
  • Zomil
    #9361
    kihagytál egy vesszőt :DDDDD

    amugy meg kler télleg halhatatlan?
  • Carlos
    #9360
    Mikor lesz már felirata ennek a szar résznek?
    És azt láttátok amikor a peter...fúúú...és aztán ááá...
  • ProGabe #9359
    most fejeztem be

    akik itt írogattak arról, hogy mennyire logikátlan, azok ezt a részt már meg se nézzék!

    engem totál kikapcsol, szóval nem foglalkozom ezekkel a dolgokkal

    amúgy rengeteget lehetne írni erről a részről, de felesleges. egyrészt azért, mert amikor majd megnézik az előbb említett emberek, jól lehúzzák, lesz egy kis flame. aztán lesz egy csomó "mikor lesz felirat", aztán "jujj de jó, van felirat"

    szóval minek írjak, úgysem válaszolna rá senki semmi értelmeset, esetleg valaki belekötne, hogy valahol kihagytam egy vesszőt -.-

    sajnos ez megy itt már jó régóta!
  • Zomil
    #9358
    amugy csodálkozok, h még senki nem irt véleményt az uj részröl :D
  • Zomil
    #9357
    azt viszont elfelejted, h HRG-nek nincs képessége, hanem Claire vérében lévö gyógyito sejtek gyogyitották meg nem pedig az agya irányitotta
  • yosha
    #9356
    Érdekes dolog, hogy egy fejlövéstől kinyúl a halhatatlan... Akkor hogy van az, hogy HRG-t a második évad végén egy fejlövéssel nyírják ki, és Claire vére feltámasztja...

    Szerintem rohadtul nem Linderman hozta vissza Nathan-t, hanem Future Peter, simán látszik az első részben, hgoy mikor megáll a szíve, Peter bemegy, ráteszi a kezét, koncentrál és voilá, feléled.

    A sebhely meg egyértelműen Hirora utal, de szerintem a kardra mindenképp...
  • Seten
    #9355

    Ezt több, párhuzamos idősíkkal szokták magyarázni.
    (már ha létezne időutazás)

  • sylerka
    #9354
    Szerintem a sebhelynek biztos van valami története mert már az első évadban is benne volt.

    Jó nektek,én még várhatok szombatig a negyedik résszel:(
  • Fresh Duke
    #9353
    #9350: Ezt a "hogyan öljük meg a "halhatatlan"-okat" dolgot haggyuk már sztem. Majd kiderül, vagy nem. (Amúgy, az első évadban az egyik nő (aki a társaságot alapította) azt mondta, hogy szét kell loccsantani a fejüket.
    UI: A "halhatatlan"-t idézőjelbe tettem, mert most kérdéses mennyire halhatatlanok. Peterre, Clairere, Sylarre és Adamre gondoltam.

    #9351: Jó, hogy említed. Már futok letölteni! :)

    #9352: Ezen már én is sokat gondolkoztam. Lehet, hogy "egy újabb hiba", amibe sokan beleköthetnek, de az is lehet, hogy a későbbiekben kiderül. Én inkább arra leszek kíváncsi, hogy hogyan szerezte. :D
  • sylerka
    #9352
    Lehet hogy most ez nem egészen tartozik ide,de ha Peter meg tud "gyógyulni" akkor miért van sebhely az arcán?
  • gameplusz
    #9351
    Nézd meg a mai részt :D

    Egyébként kicsit fura volt, de tetszetős.
  • Micsu
    #9350
    egy valamit én sem értek

    ügye az idővonal az egyenes, már más sorozatokban is elmagyarázták

    a jövőbeli pete gondolom petert a jövőbe viszi hogy megmutassa neki miért kellett lelőnie nathant na de elvileg itt kéne buknia az egésznek
    mert mivel nathan nem halt meg így megváltozott az (jövő)idővonal akkor elvileg olyan jövőbe kellene mennie amit még ő sem ismer

    a másik: syler halhatatlan?

    sztem absz nem pl ha levágják a fejét és elviszik a testétől akkor nem tud meggyógyulni, vagy ha esetleg atomjaira szakad egy atom robbansától, de sztem sylerrel nem lehet nagy gond mert akkor a jövőbeli peter rá fókuszált volna nem nathanra (azt azért elismerhetjük hogy a jövőbeli pete szénné alázná sylert), mondjuk így hogy megváltoztatták a jövőt lehet hogy ő lesz a fő kolompos a továbiakban

  • ancsie18
    #9349
    Nem értem miért mondjátok, hogy ha nem jön ki a fejéből a golyó, akkor meghal. Amikor Sylar megskalpolta Claire-t, akkor látszott, hogy az agyának hátul egy kis részét nézi, egy kis nyúlvány volt ott, ha jól emlékszem. Szerintem csak ha az megsérül, akkor van gond. Ha fejbelőnék és bent maradna a golyó, de az a rész nem sérülne, akkor simán kilökődne a golyó.
  • Kicsikiraly
    #9348
    ez bennem is felmerült, gyanús hogy csak ő látja.
  • Mario Santana
    #9347
    öö, szerintem nem lindermann hozta vissza nathant.

    még anno kapott halhatatlan vérből. szerintem inkább az hatott még mindig. bár az elég gáz lenne, hogy ha a kler vérét bárkibe belőve az illető halhatatlanná válna.

    hát várjuk a kövi részt
  • Gunner
    #9346
    hát elég érdekes humorod van
  • sandor8206
    #9345
    nyugi csak hülyéskedünk
  • precision
    #9343
    nyugi emberek :)
  • Gunner
    #9342
    de ha figyelmesen olvasnál akkor értenéd amit írok
    segítek: lehet kijönne és meggyógyulna

    ja és nőlj fel, mert amit eddig produkáltál arra sztem nem sokan lennének büszkék
    "honnan ismersz? találkoztunk már?" ->> ezekután boldogan találkoznék veled, nagyon kiváncsi lennék a kockuláson kívül mit csinálsz
  • Gunner
    #9341
    de ha csak ő látja, akkor nem halucinálja? ergo nem éleszthette fel :P én abban hittem h jövőbeli peter gyógyította meg :)
    deee majd remélem holnap kiderül :)
  • Seten
    #9340

    Mivel Pétert végül is nem lőtték fejbe, nem tudjuk hogyan hatott volna a lövés.

    Sőt, még azt sem tudjuk, hogy Claire "halhatatlanságával" mi a helyzet!

    Sőt azt sem, hogy Linderman hogyan hozta vissza Nathan-t.

    Meg még egy csomó olyan dolgot sem, amibe itt olyan sokan már belekötöttek! :)

  • Gunner
    #9336
    na, és utólag rád is visszatérve

    nem, nem lőttek mind a kétszer, csak nathan mellkasába, de hát ezt talán te is tudod :)

    másvalaki irta h valszeg nem menne olyan komolyan át a fején peternek a golyó hanem megállna benne. azt hiszem nem az arccsont az olyan komolyan kemény csont a fejen, hanem a homlok felső fele és nem hiszem h peter lehajolt volna :P

    de hát ez már csak vesézés, várom a holnap du-t, next episode :)

    btw: kiderült már h miért van napfogyatkozás a logóban?
  • Gunner
    #9335
    na, meg az ilyen szűzpöcsü hozzászólások után tudok röhögni :D
    szerezzé nőt
  • Gunner
    #9334
    meg írni mint látod :) fórum, szabad terület, ha nem tetszik el lehet menni, tessék :P
    a trágár beszédet meg mellőzd, próbálj meg kulturáltan :)
  • 5c0rp330n
    #9333
    ez a téma már volt itt vitatva :)
  • sandor8206
    #9332
    nekem lennének ilyen képességek én biztos "gonoszkodnék"....persze nem Petrelli mamával.....na jó vele is lehet, persze a réges-régi múltban:-D úgy 30-40 évvel ezelőtt és utána levágnám Peter kezét és "Én vagyok az apád..":-D...ja és Claire szűzhártyája visszanő vajon
  • ba32107
    #9331
    Talán Petrelli mamára?
  • Timbo
    #9330
    én megállítanám időt :D és lehet h le kerülne egy-két ruha, pár szereplőről .. xdD és most nem a haitire gondolok... :D
  • sandor8206
    #9329
  • ba32107
    #9328
    Én speciel megállítanám az időt, bontanék egy sört, és közben kigondolnám a következő lépésemet
  • macselek #9327
    Sztem az lesz majd, mint az x-men 3-ban; ilyen ellenszert lövő pisztolyok, amikkel ha lelövik őket, akkor gyógyulni se tudnak majd, nem?
  • Kicsikiraly
    #9326
    "ha kvázi félistenek, akkor miért nem ezt vagy azt csinálták. "

    aki ezen problémázott: legközelebb dönts már 3 mp alatt hogy most mit csinálsz egy helyzetben, pláne itt az életük is veszélyben volt. hiába félistenek, reakcióidő is van + bőség zavara is játszik :D