12300
10528995171446015691.jpg
  • szucsy89
    #9689
    mikor? ha arra gondolsz amikor Andot leszúrja, akkor nem megállítja hanem visszamegy az időbe
  • Sp0ngeb0b
    #9688
    Mikor hiro megállítja az időt daphni észlelte, most meg nem vette észre? érdekes
  • precision
    #9687
    nyugi srácok ne kelljen már törölgetnem...
  • Carlos
    #9686
    köszönjük emese.
    kthxbye!
  • Flamer
    #9685
    yótakaroggymár:D
  • ba32107
    #9684
    Tanulj meg írni, aztán lámázz
  • Nuki
    #9683
    Jézusom ez a hat rész.... most küldtem le őket egyszerre és csak ámulok
  • szucsy89
    #9682
    jaja hát azóta sem lett csúnyább:)
  • ProGabe #9681
    Maya meg a Sopranosban. Tony Jr-ral kavart, és volt egy kölke

    már ott is veszett jól nézett ki :)


  • Kicsikiraly
    #9680
    ááá nem tudtam honnan volt olyan ismerős, most esik le nekem is :D
  • LasDen #9679
    Mr Afrikai Isaac szerepelt a CSI 9x02-es részében...... :D
  • Sp0ngeb0b
    #9678
  • sandor8206
    #9677
    ok megvan ki az Elle, kösz mind2
  • Flamer
    #9676
    aghag,.
  • ba32107
    #9675
    #9659.....ne nekem mondd. Én már kedd reggel megnéztem angol felirattal. Én csak Flamer értelmetlen üzenetére válaszoltam....
  • Kicsikiraly
    #9674


    btw én mindíg angol felirattal nézem, kivéve ha van már magyar kedden mikor hazaérek.
  • atomboy
    #9673
    Elle az aranycsinalo foszer lanya, aki villamokat tud szorni.
  • wesker24
    #9672
    Az elektromos villámos csajszi !
  • sandor8206
    #9671
    lehet valamelyik gubósat:-)
    ki az a Elle, nem vagyok ott nevekben?
  • Shiwo
    #9670
    hogy legyen miről dumálni is..

    promo spoiler:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a promóval kicsit lelötték a Traci & Nathan VS Mohindernek sejthető lesz a végkimenetele..ha jól láttam, van 1 olyan jelenet, amikor Mohi laborjából (Isaac festőműhelyéből) visznek ki valakit hordágyon
  • Shiwo
    #9669
    Sylar meg a ctrl+c, del , ctrl+v ?
  • Zomil
    #9668
    köv részben ujra lesz Elle? :P
  • Toodmayne
    #9667
    Úristen és akkor mi van? Nemigaz hogy egy napot nemlehet várni vele... Esetleg lehet hogy közbejött neki valami, és adódott egy fontosabb dolga mint hogy azoknak készítgesse a feliratot, akik ez eddigi munkája ellenére rögtön lecseszik ha már 1 nappal később készül el a megígértnél... Precision szavaival élve "NINCS JOGUNK lázadni ha késik vele". Nemigaz hogy addig az napig nemtudtok magatokkal mit kezdeni, és várni egy kicsit. Get a life...
  • Malakai
    #9666
    Habár nem ezt írta, hanem, hogy vagy még este, vagy másnap.
    De ha késik is vele egy napot, na bumm.
    Akinek meg a Heroes körül forog az élete, csak azt várja minden héten az meg tanuljon meg angolul, ha már ilyen fanatizmusba lovalta magát...
  • ba32107
    #9665
    Ide van írva alád....:

    "de mivel azt mondta du-ra kész lesz, más neki se állt, erre késett 1 napot."
  • Flamer
    #9664
    ezzel meg ugyvagyunk sztme páran hogy aki ismerünk és yó munkája van attól várjuk a forditást.. én speciel nem szoktam megnézni kamu forditásokat.. lehet hogy azis yó de ismerjük a másikat és kivárjuk a yó munkát. ennyi.
    nem tudom fasznak kell állandoan ugatni meg höbörgni a szarozs feliraté.
  • Flamer
    #9663
    de miaz hogy késett vele?:D nincs is megszabava mirek ell készlennie bazge. tehát nincs ojan hogy késik ez nem egy prodzsekt a cégnél :D pff :D
    késett vele.. :DDd
  • Cat 02 #9662
    Jah, de akkor más lefordította volna, de mivel azt mondta du-ra kész lesz, más neki se állt, erre késett 1 napot.
  • sandor8206
    #9661
    hát ja elég sok kérdés van még, végül is mi ennek a sorozatnak a fő vonala? Kíváncsi vagyok, hogy fognak összekapcsolódni ezek, hisz ott van a formula, csinált hősök-eredetiek és hogy a Földet szétkapják+gonoszok (Petrelli papa) vonal, elég izgalmasnak hangzik, remélem jól oldják meg, csak maradjanak ennél a "lineáris" vonalnál és akkor nem szólhat senki egy rossz szót se, mert itt van a legnagyobb támadási felület:-)
  • szucsy89
    #9660
    fejezzétek már be inkább a sorozatról beszéljetek-.-'

    most hirtelen azon gondolkoztam hogy milyen szerepe lehet majd a valódi hős/nem valódi hős nek...meg sztem olyan sok hős aki a képességével született sztem nicns...gondolom azok és azok leszármazottai akik azon a bizonyos fotón szerepeltek...de majd meglátjuk
  • ba32107
    #9659
  • sandor8206
    #9658
    1.ja igen te a betmen vagy
    2.majd a végére
    3.OFF vége

    2. na akkor folytatom, ilyen hülyeséggel foglalkozol? De ha annyira bassza az agyad, ahogy látom akkor legyél szíves rajtam kívül azt a 3 gyereket is felvilágosítani, aki ugyanúgy nyomta a dupla hsz-t. Ilyen hülyeségen felakadni:-D Ha ennyire unatkozol keresd már meg duke a haverodat nukemet és kötözködj vele
  • atomboy
    #9657

    Aki meg nem bir varni, tanuljon angolt...
  • precision
    #9656
    mostanában mindenhol ez megy
    nem akarok én offolni meg flamelni, DE:

    amíg ingyen, saját szabadidejéből áldozva fordít valaki egy sorozatot, NINCS JOGUNK lázadni ha késik vele... mi van ha azt mondja, hogy ok, panaszkodtok? akkor az anyátokat nem fordítom le, tessék nézzétek ahogy akarjátok... megtehetné, jogosan.
    szóval örülni kéne neki hogy megcsinálta... késett vele egy kicsit... húha, sztem jelentsd fel a rendőrségen

    off off.
  • Fresh Duke
    #9655
    Csak 3 dolog:
    1. Nem vagyok Duke Nukem.
    2. Megint dupla HSZ-t csináltál, gratulálok hozzá. -.-
    3. Ha megoldható, akkor hagyd abba az offolást.

    #9643: Sztem inkább csak ctrl+c és ctrl+x. A ctrl+v meg Suresh. :D
  • Ragnar360
    #9654
    Suresh meg teljesen nyomi :DDD

    btw szinte csak Adam miatt fogom majd újranézni a 2. évadot, hisz abba főszerepe van...
  • Ragnar360
    #9653
    281 új üzi, hát most nem olvasom el őket :SS

    azért maskor seven megbaszhatja a feliratot - mert ez enyhén szólva sok késés volt...Nem kéne ezt túlzásba vinnie

    hosszupuskafórumba beírja, tegnap előtt, olyan DÉLUTÁN 3 körül, hogy 50% mellé, hogy vagy ma vagy holnap várható - persze asszem másnap se lett belőle semmi jabocs este 10 körül lett meg v később...

    -.-

    Amúgy jó rész volt, gecijó a sorozat még mindig...

    btw Adam monroe-t sajnálom :(((((((((( remélem visszahozzák, nagyon bírtam a karakterét stb.
  • sandor8206
    #9652
    Kár, hogy a szer így megváltoztatta, jó karakter volt, de nekem is unszimpatikussá vált, még a szomszéd+díler gyerek belefért, de a Maya dolog+most Tracy,Petrellis dolog már egyértelműen átlendítette a "rossz" oldalra
  • sandor8206
    #9651
    ez is tök normális, melyik része volt bunkóság, pl: szívesen meghallgatom az ellenvéleményeket, stb. De az ott hülyeség, amúgy rajtam kívül csak ezen a lapon ketten is írtak egymás után (persze megjegyezném , hogy ők is más-más hsz-re válaszoltak) remélem majd őket is felvilágosítsa duke nukem a hülyeségével, szóval remélem érted miért írtam így azt le! Látom a flame nem divat, de tele van önjelölt kisdobosokkal a fórum (nem rád értem)
    OFF
  • Shep
    #9650
    Elég komoly volt ez a mostani rész is. Egyedül Szurest nem tudom hova pakolni, számomra teljesen unszimpatikus lett.