12300
10528995171446015691.jpg
  • ba32107
    #9649
    Te hülye vagy :D:D
  • Seten
    #9648

    off
    Tök normálisan szólt hozzád. Muszáj bunkónak lenni? A flame nem divat errefelé.

  • sandor8206
    #9647
    nem mindegy, ez a legnagyobb gondod duke nukem? nem a levegőbe böfögök hanem reagálok valaki kommentjére és nem keresgélem, hogy #xy hsz hanem kattintok, eleve minek ez a funkció szerinted, megmutatni hogy ez a fórum ilyet is tud. De kijelenthetjük te nagyon költséghatékony gyerek vagy hisz letudod egy hsz-ben az egészet, ez szép teljesítmény, érdemes volt idáig élned, le tettél valamit az asztalra.
  • Flamer
    #9646
    hátigen. nájsz one (y)
  • precision
    #9645
    'zmeg :D:D:D:D
  • Malakai
    #9644
    Geek... :)
  • Kicsikiraly
    #9643
    ja igen :D
    megint más: ha Peter a ctrl+c, ctrl+v, akkor az apukája a ctrl+x ctrl+v :D
  • Malakai
    #9642
    Max a slayr-nek. :)
  • Kicsikiraly
    #9641
    más: Sylar az anagrammája a Slayernek :D
  • Kicsikiraly
    #9640
    bannerbe is mehetne lassan hogy sylAr és nem sylEr...
  • Fresh Duke
    #9639
    Nem azért írta, hogy Sylar, mert ő van a képen, hanem azért, mert a-val írják a nevét, nem e-vel. -.-
    sandor8206, te meg kérlek írd már 1 hsz-be a mondani valód, és ne írj 2-3-at egymás után...

    #9624: Az a jövő már rég megváltozott.
  • sandor8206
    #9638
    szerintem se syler, sztem egy új szereplő lesz
  • sandor8206
    #9637
    hát ja elég gyors snitt, majd jövő7en kiderül
  • sylerka
    #9636
    Igaz hogy por lett belőle de az időutazással elvileg bárkit vissza lehet hozni.
    Syler nem lehet a jobb felső,mert akkor ki győzné le őket?
  • Shiwo
    #9635
    Petrelli mami is csak a lehetséges jövők egyikét álmodja meg..valszeg nem az következik be, ami az álmában volt...
  • szucsy89
    #9634
    Adam már nem tér vissza sztem...por lett belőle,már nehezen tudják visszahozni:D
  • Shiwo
    #9633
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ahogy párszor visszanéztem, egyik sem..kis mozgástered an neki a bilincs, de utána beakad..lehet a kis mozgás miatt tünt úgy a számodra, mintha kihúzná a kezét
  • szucsy89
    #9632
    Sylar...
  • sylerka
    #9631
    Nem hiszem hogy változtattak valamit a második rész óta,szerintem Adam még vissza fog térni,meg Nikki vagy Tracy sem véletlen áll a rossz oldalon.
    meg lehet hogy hülyeség,de Nathan is volt már szakállas.
  • Shiwo
    #9630
    akkor fordítsd le te, biztos hamarabb meglesz, és még gyorsan el is készülsz, s elküldöd a "fordítónak"
  • sandor8206
    #9629
    volt valaki akinek bele volt borotválva a hajába oldalt? olyan mintha az lenne jobb fent, lehet a két jobb oldali új karakterek lesznek, mert nem ugrik be egyik se!
  • sandor8206
    #9628
    upsz!
  • sandor8206
    #9627
  • footman
    #9626
    arthur petrelli valszeg időlegesen szerzi meg a képességeket ... egyébként elég értelmetlen lenne az eddigi tevékenysége. hiszen miért nem vette el adam képességeit korábban, jobb halhatatlannak lenni, mint nem hallhatatlannak. :) petrelli papa a felturbózott vadóc az x-menből. ha nem így van, akkor majd érdekel, hogyan lehet megállítani az öreget.

    kik szerepelhetnek szerintetek usutu festményén? bal fent: arthur petrelli, bal lent: knox, jobb fent: ???, jobb lent: ??? maury parkman, flint

    továbbra is úgy gondolom, hogy az alapítókról készült fényképen szereplő, de még meg nem ismert karakterek nemsokára előbukkanak ... illetve a született és a csinált hősök között még lesz valami fontos különbség

    a következő részben újra jön elle és lehet, h claude (a láthatatlan fickó) is visszatér ... a képregény szerint nagyon úgy néz ki
  • sandor8206
    #9625
    bocs, 7.rész...
  • sandor8206
    #9624
    Jó rész volt, végre nem bonyolítják hanem durr bele! Amúgy nem hiába voltak kemények Haiti (heroes-ok :-) ellen a legerősebb)+HRG csak ők ketten kellenének és vége a sorozatnak, hisz mindenkit kicsinálnának :-D
    Amúgy most, hogy T.Kenseit kicsinálták miért szerepelt Petrelli mama álmában, vagy bukfenc vagy változtattak mégis a scripten a készítők, ahogy hallani lehetett (hisz csökken a nézettség), na mindegy, ha így viszik tovább a sztorit, ilyen lineárisan és erősen nem fog tovább csökkenni.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy a 6.rész promojában nem olyan mintha a Peter áthúzná a kezét a bilincsen, elég gyors snitt, nem lehet pontosan kivenni, de olyan mintha az lenne, vagy csak egyszerűen elengedi az apja:-)

    Na mindegy majd kiderül, köv.rész várós
  • sylerka
    #9623
    Egyre jobb lesz a heroes!!(nem tudom az amerikaiaknak mi a bajuk vele)
    Ez a rész volt olyan jó mint az előző,és még poénok is voltak benne,
    Ráadásul előerült egy igazi "Villain" is.
    De azért Adamet kár volt kinyirní,(persze sose lehet tudni.
    Az öreg Petrellinek meg szerencséje volt,ha Syler megy oda nem tudom hogy vette volna rá hogy ölelje meg.
  • ba32107
    #9622
    Gondoltam rá egyébként, hogy lefordítsam a feliratot csak úgy tesztnek is, mert még sose csináltam..........gondoltam úgyis előbb fent lesz, mint kész lennék vele - ezek szerint jobban tettem volna, ha megcsinálom
  • precision
    #9621
    a haitit egyszerüen le kell lőni... annyira nem kemény :)
  • Zomil
    #9620
    nah én is megnéztem és csak ismételni tudom az elöttem szolokat: ütös kis rész volt :)

    amugy végülis a Haiti-nál nincs erösebb karakter :)
    ha van vele valaki aki jól bunyózik bárkit lenyom :D
  • Malakai
    #9619
    Maradjunk a majdnem 400-nál.. :)
  • Cat 02 #9618
    Ó baz most esik le h
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Azért halt meg Adam, mert képesség nélkül sacc/kb 1000 éve halott lenne.
  • Carlos
    #9617
    Örülj, hogy legalább az az egyvalaki megcsinálja!
    Inkább legyünk hálásak neki!
    Én az vagyok!
  • szucsy89
    #9616
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    omg mekkora rész volt:D nagyon tetszett ez a rész...petrelli papa nagyon durva..péter bátyánk meg beszopta, kiváncsi vagyok hogy fogja visszaszerezni a képességeit:D

    de ami a legjobban ütött: Mr. afrikai Isaac :asdf_dsafsa_fasdföefsöfwa
  • Cat 02 #9615
    Hja, de ha valaki elvállalja akkor más nem csinálja meg. Sőt feliratok.hu-n ha jól tom csak 1 vki feliratát fogadják el, tehát lehet van 3 másik, csak az nem kerülhet fel..


    btw meglestem angolul, jó kis rész, Peter benyalta :D
  • Fresh Duke
    #9614
    What took him so long?
  • szucsy89
    #9613
    van felirat
  • Black Hawk
    #9612
    már nem azért de örüljünk hogy valaki hajlandó ingyen a saját szabadidejét arra áldozni hogy feliratot gyártson a népnek.
  • sylerka
    #9611
    Lesz felirat még ma(talán egy órán belül)!!!!
  • Cat 02 #9610
    Felirat? Ha elvállalja valaki, akkor csinálja rendesen. Szlovák ismim is lefordította már, pedig még suliba jár, de azért várok a "hivatalosra".