12300
10528995171446015691.jpg
  • Klemice
    #10696
    ki mondta?
  • Cat 02 #10695
    Meg mert 1 szigeten lesznek <.>
  • edhi8
    #10694
    De most tényleg miért? Egy zuhanó repülő miatt?
  • Carlos
    #10693
    Nekem kicsit Lost-osra sikerült...
  • green6k
    #10692
    Nagyon tetszett ez a rész!Az egyik legjobb sztem!
  • Carlos
    #10691
  • Zomil
    #10690
    Sylar a legjobb szereplö még mindig a sorozatban :)
  • Dean Winchester
    #10689
    elkészült a remekmű :P
  • edhi8
    #10688
    HRG nekem nagy kedvencem, én nem szeretném ha megválnának tőle! Nincs képessége, mégis mindenkit lezúz XD
    Claire pedig a lánya, nem fordíthat hátat neki csak úgy.. plussz miért tenné? Noah csak a lányát védte.. az más kérdés hogy neki nem tetszenek az apja erkölcstelen lépései. :)

    Nekem egyébként tetszett, egészen izgalmasan indult.

    SPOILER
    Szerintem egyáltalán nem lesz benne semmiféle Lost koppintás. Azért mert lezuhan a gép? :O
  • Lotczi
    #10687
    ma már szerintem nem lesz de remélem tévedek:)
  • Szolnokboy1
    #10686
    pfff, nem én írom, de ezek szerint te nem is nézed. vagy nézed, de nem látod. :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Miután Peter elszívta Mohinder képességét, elkezdte gyepálni a katonákat, aztán hozzáért Tracy-hez, megkapta a fagyasztást és mikor gyepálta volna a katonákat tovább, meglepődött, hogy nem tudja lecsapni az egyiket. Ezután verték oda a falhoz és lett, ami lett. Nekem ebből egyértelműnek tűnik, hogy csak egy képessége lehet egy időben.


    Szóval nézd meg a részt újra!
  • Dean Winchester
    #10685
    "a heroest csinálom, talán estefelé, vagy este lesz."
    by seth

    hát várjuk =)
  • Lirion
    #10684
    Na és ugyan mitől olyan egyértelmű? Talán te írod a sorozatot?
  • ProGabe #10683
    hát ez az. valamit szorítasz, sőt, ő szorítja a te kezed, az eleve igen nagy erő. ők ketten elbírnak, mittomén, 1 tonnát, de Petert, aki a "húzással" együtt volt vagy 120 kg nem bírják megtartani?

    alapvető logika, és ebben sajnos igen gyengék az írók

    de mint írtam, leszarom, nézem én a sorozatot és tetszik is az új sztori. megjegyeztem ezt a hibát és ti kattoktog rajta
  • Cat 02 #10682
    Igaza van pedig, max eltöri az úját ha erősen szorítja <.>
  • Gmux
    #10681
    most miért? láttad te is, hogy Peter csúszott ki a kezéből most lehet azért mert síkosítóval bekenték vagy akármi lehetett az oka de Suresh keze nem ragad...
  • ProGabe #10680
    ezt gondold át még egyszer
  • Gmux
    #10679
    attól, hogy sures erő ember még rá is hat a fizika valamilyen szinten és a kezéből ugyanúgy kicsúszhat bármi
  • Szolnokboy1
    #10678
    ja, igen. mind1, a tényen nem változtat, azzal sem megy sokra. :)
  • Cat 02 #10677
    Nem dobott.

    Ám tényleg eléggé fosch lett így. Sylar még jól tolja, de a többiek, áh.
  • ProGabe #10676
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "tehát amikor Mohinder kezét fogja, az egyetlen képessége a fagyasztás, amivel sokra nem megy zuhanás közben. :)"
    akarod mondani pont ettől a "szuper-erő" az aktuális képessége :P
    már ha tényleg így van, hogy csak egyet tud használni, de Tracy "tapizása" után szerintem még eldobott egy katonát
  • Flamer
    #10675
    hátha ezaz uj képessége az ratyi :| nemfog bejönni.
  • Szolnokboy1
    #10674
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Azért annyira nem kell kikapcsolni az agyad, hogy ne értsd, hogy mi van. :) Egyértelmű, hogy Peternek ezentúl csak egy képessége lesz, méghozzá az, amit legutóbb "elszívott". Nathantől elszívta a repülést, aztán azt lecserélte az erőre (Mohinder), aztán véletlenül hozzáért Tracy-hez (fagyasztás), tehát amikor Mohinder kezét fogja, az egyetlen képessége a fagyasztás, amivel sokra nem megy zuhanás közben. :)
  • Lirion
    #10673
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Az még hagyján, hogy nem bírják el egymást, elvégre csak az ujjaikkal kapaszkodtak, de Peter emellett tud repülni.. Mi az istent parázik azon, hogy jajj kiesik a gépből? A másik meg milyen baromság már ez az új képesség-átvétele.. HRG-t is kicsinálhatná már vki végre, annyira unalmas már, hogy mindig ő kapja el a superhuman-eket és a hülye Claire még mindig bízik benne.
  • Bulykin
    #10672
    álltalában du. 4óra körül szokott kész lenni
  • R3TR0
    #10671
    Mikor lesz magyar sub? Már nagyon szeretném mgnézni de azért az angol sub kicsit még erős nekem :S
  • BlackShadow
    #10670
    ez az a sorozat amit azzal kell kezdened h kikapcsolod az agyad :D ennyi évad után már megszokhattad volna :p
  • ProGabe #10669
    reboot it is

    viszont még mindig hemzseg a logikai bakiktól és attól, hogy nem használják értelmesen a képességeiket a hősök, kivéve Sylart, ő tartja életben az egész sorozatot :\
    szó se róla, érdekel mi lesz és nézem én cancelig, de naaaa
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a végén is. Suresh nem bírja fogni Peter kezét? WTF? két erőember nem bír el ~70 kilót? LOL
  • BlackShadow
    #10668
    nah az első rész alapján ez a sorozat feltámadt holtából.. reméljük a továbbiakban is marad így
  • zeus89
    #10667
    akkor nekem ez ma egy kellemes meglepetés volt mikor meglátam :-)) azt hittem egy yó ideig nem látok Heroes-t!
  • Klemice
    #10666
    nekem is tetszett..
  • jugen
    #10665
    Szerintem jó kis rész volt... :)
  • Zomil
    #10664
    azért 1 részböl még ne huzzuk le :)
  • precision
    #10663
    most tényleg megint kezdődik ez? :D
    nem volt vége a 3. évadnak, egy fejezetnek volt csak vége, és kezdődik a következő fejezet
    meglepő módon évadon belül is érhet véget fejezet és kezdődhet egy másik, eddig csak "szerencse" volt, hogy egy évad egy volume volt
  • Cat 02 #10662
    Mert a 3. évad maradt félbe ^^
  • zeus89
    #10661
    miért 3x14 nek van elnevezve a torrent?! :-)
  • Iori
    #10660
    az elso reszt elnezve valoszinuleg tenyleg ez lesz az utolso szezon. mar annyira nem tudnak ujat beledobni hogy a Lost-ot kell kopizni...RIP Heroes
  • szucsy89
    #10659
    sztem jó:DD
  • Flamer
    #10658
    igyvan. nkmse teccett annyira:|
  • 5c0rp330n
    #10657
    kár h élvezhetetlen, mert a kép és a hang el van csúszva egymástól.