12300
10528995171446015691.jpg
  • sandor8206
    #10736
  • precision
    #10735
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hát ez télleg ilyen túlélős, lost -os lesz :D
    mondjuk, engem nem zavar... sőt :)
  • ProGabe #10734
    köv rész promo
  • precision
    #10733
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sylart régóta foglalkoztatja már a "ki vagyok én" kérdés, szal nem új keletűek a motivációi... az meg hogy belecsöppent a vadászatba csak jót tesz az egész sorozatnak... amúgy nemtom miért van olyan érzésem, hogy nem fogják tudni lezúzni Sylart, és Nathannel társulni fog, hogy segítsen begyűjteni az ilyen embereket, ami Sylarnek pont kapóra is jön mivel szereti az új képességeket :)
    BTW, ez a Nathan mekkora egy loser :D
  • Magiszter
    #10732
    Eh, én sokkal komplikáltabb magyarázatot akartam adni Parkman-re. Valami olyasmit hogy a telepatikus képessége tudat alatt szondázza a területet és abból valószínűsíti jövőt hogy az embereknek milyen szándékaik vannak. Hiro esetében meg ugye a tudatalattija megy a jövőbe/múltba, mert még akkor ő volt a "Master of the time and space". De lehet hogy amit a sámántól kaptak az egy ilyen szuper trutyi volt ami stimulálja az agyat és ilyen képességet vált ki.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ebben a részben megint Sylar volt a legdurvább, bár nekem nagyon céltalannak tűnt. Jó persze meg akarja keresni a szüleit, de ez nekem kicsit soványnak hatott.
  • Dénes é
    #10731
    most láttam egy előzetest és tippeljetek sylar milyen álruhát fog magára ölteni hogy ne is merjék fel.

    ez nagyon nag úgyhogy csak link
  • szucsy89
    #10730
    nem hiszem hogy tovább fog fejlődni, már ki tudja, lehet Ando felturbózza neki:D:D
  • precision
    #10729
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Parkman -nél szerintem az a cucc amit megevett még mindig hatással van, vagy egyszerűen kifejlesztette nála ezt a képességet... szal nem lennék meglepve ha egyszer Hiro is "véletlen" elkezdene jövőt festeni... lehet, hogy pont emiatt kapták el őt is?
  • Fresh Duke
    #10728
    Jó volt. Tetszettek az átvezetők, a sztorik, minden.
    Ami nem tetszett:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Parkman és Peter "új" képessége.
    Most nem azért, de hogy jön a telepátiához a jövő megfestése? :C
    Peter képessége meg egyszerűen übergagyi ebben a formátumban. Remélem 1-2 rész után belemelegszik, és sikerül továbbfejlesztenie olyanra, mint az előzőt. :)
  • green6k
    #10727
    Nekem meg pont hogy tetszettek ezek a felvezető percek ebben a részben.Nem szeretem ha csak akció van az egészben, mert akkor elveszíti a hatás varázsát.Engem teljesen lenyűgözött ez a rész.
  • Lotczi
    #10726
    Sylares beszólás tényleg ott van:D
  • ProGabe #10725
    Amikor sylar belépett az órajavítóba, azt hittem hogy leül, elkezd órát javítgatni mint régen, oszt vége a sorozatnak:D

    XD

    a többihez meg: ez egy reboot volt. amcsiban úgy reklámozták, mint új évad, már-már mint új sorozat :) tehát az egész arra ment ki, hogy új nézőket szerezzenek, hát nem tudom sikerült-e
  • sztyui2
    #10724
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Suresh miért nem tudott erősködni? Miért peternek kellett erőlködnie, mikor ott volt suresh, aki szintén le tudta volna verni a katonákat. Hiro-t minek viszik, mikor nincs is elvileg képessége?
    Meg az se tetszett, hogy azzal pazarolták az időt a részből, hogy mutogatták, hogy mindenki próbál normális életet élni. Már 25 percnél tartott, mikor még mindig az volt, hogy ez+az próbál normális lenni.
    Amikor sylar belépett az órajavítóba, azt hittem hogy leül, elkezd órát javítgatni mint régen, oszt vége a sorozatnak:D
    Ilyenekkel pazarolták az időt, hogy peter mentősködik, miközben mindenki tudja, hogy úgyis lesz még itt hősködés rendesen, szóval feleslegesen tették ezeket a "próbáljunk normál életet élni" részeket. Viszont elment vele az egész rész, és csak a végén történt valami, ami szintén megakadályozható lett volna, ha adnak a szereplőknek egy kis agyat a képesség mellé. Na mind1, azért én még nézni fogom, mert elég jó sorozat ez attól, csak azért nem jó ez, hogy egy ilyen lehetőségekkel teli ötletből/storyból sokkal jobbat is ki lehetett volna hozni, de nem teszik.
  • Gmux
    #10723
    amúgy most hogy így néztem azt a feliratos képet meg ilyenek végülis lehetséges hogy Majka megint benne lesz mert volt ott a letakart fejűek bekábítottak között ilyen gyerek méretű vagy törpe...:) lehetséges hogy visszatér...
  • RAZOR27
    #10722
    nem beugatásnak szántam, bocs, ha így érezted, szimplán azért írtam, mert egyrészt magadnak is megspórolsz néhány betűt, másrészt rájössz az igazságra közben, harmadrészt meg nem kell a topiklakóknak átolvasgatni ezt külön.Még egyszer bocs, ha nagyon támadónak vetted.
  • LasDen #10721
    tőlem ennyi telik...ha vki akar csináljon :D
  • szucsy89
    #10720
    sztem még ez se az igazi:S

    a felirattal kéne kezdeni valamit még:)
  • szucsy89
    #10719
    jólvan, nem olvastam vissza csak felületesen, de nem kell egyből beugatni...gratulálok most vagyánycsávó vagy
  • precision
    #10718
    nekem ez nem tetszik, mert egyrészt gagyi a felirat, másrészt nincs rajta pl Ando vagy a gyorsfutó csajszi
    "Majka" pedig mit keres rajta azt sem tudom :)
  • LasDen #10717
    még egyszer megpróbáltam :D de mosmá abbahagyom, nem kell félni :D
  • Lotczi
    #10716
    sory igazad van nem figyeltem
  • Cat 02 #10715
    Google powa :D
  • LasDen #10714
    a kép az direkt (v véletlen :D) lett ilyen....próbáltam vmit csinálni, de igaz, hogy jó szar lett.... :D
  • Cat 02 #10713
    Ahogy néztem a többivel se :D
    Vagy legalábbis a kép minősége érdekes
  • precision
    #10712
    ö izé, kicsit odaveszett a minőség a tömörítéssel? :)
  • Szolnokboy1
    #10711
    hátőőőő... :)
  • LasDen #10710
    próbáltam heggeszteni egy új bannert, de ennyit sikerült kihozni belőle.... :D A fugitives felirattal nemtuttam mihez kezdeni :D
  • RAZOR27
    #10709
    rossz a koordinációm :)
  • Zomil
    #10708
    jobb alsó :)
  • RAZOR27
    #10707
    izé... szóval itt az sg-n az üzenetek bal alsó sarkában kiszokták ügyesen írni a számát az adott hsz-nek amire válaszolnak, csak egy tipp, hogy a jövőben könnyebben észrevedd mit címeznek neked és mit nem.

    -Sőt, tovább megyek, te magad is tudsz válaszolni. Minden hozzászólás fejlécében lévő 'válasz erre' gombal.

    Remélem hasznodra válik.
  • Lotczi
    #10706
    tényleg hatalmas spoiler volt, nem az epizód tartalmát írtam le hanem azt hogy mi hülyeség benne...
  • RAZOR27
    #10705
    ezt már kibeszélték lejjebb, de látom a spolier makrót írni se tudod nemhogy olvasni.
  • Lotczi
    #10704
    De ez mekkora hülyeség már az előző fejezet végén simán ugrik és kirepül nathannel peter tehát már előtte tudta használni a képességet mielőtt hozzáért mint régen. Ez az újítás ha tényleg így van hogy egyszerre csak 1 képessége lehet el lett rontva szerintem eléggé.
  • LasDen #10703
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A látottak alapján sztem egyszerre csak egy képességet tud birtokolni....
  • szucsy89
    #10702
    bár ezt lehet spoilerbe kellett volna..szal

    SPOILER!

    bár ennyi erővel van már sok képessége, mert akik a gépen voltak azok mind közel voltak hozzá és elvehette tőlük...nah mind1 majd kiderül..
  • szucsy89
    #10701
    most Peternek ha jól számolom 3 képessége van a sajátján kívül?
  • szucsy89
    #10700
    lool:D:D:D
  • Carlos
    #10699
  • edhi8
    #10698
    És nem tudnak elmenni onnan? :D Niki befagyasztja a tengert vagy tudom is én mit és átsétálnak rajta ^^
  • Cat 02 #10697
    Köv rész promója :D