12300
10528995171446015691.jpg
  • precision
    #11176
    csak szerintem volt unalmas a mostani rész?
  • MerlinW
    #11175
    A legvégén a jó öreg We've Gotta Get Out Of This Place dal szólt a The Animals-tól. A diszkóban a Zircon - Warhead szólt, ha minden igaz, Mexico-s tequilás parti muzsikát nem ismerem.
  • Flamer
    #11174
    dea 2.atnem montad előzőből.
  • MerlinW
    #11173
    Előző résznél érdeklődés volt a retro dal iránt, így gondoltam megemlítem, a mostani részben Roy Orbison - Crying szól a lemezjátszón:)
  • Flamer
    #11172
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    amugy yócsaj volt ezaz alisz megaz angela. (y)
  • Flamer
    #11171
    néha nézhetnéd a feliratuk.hu -t is. most ott eőbbvolt meg 10percel.
  • sztyui2
    #11170
    Na megvan már:D
  • sztyui2
    #11169
    Basszus, valaki tudna nekem küldeni feliratot? Lalee azt írta hosszupuskán, hogy már kész van és beküldte, de nincs fent hosszupuskán. Valakinek megvan esetleg?
  • Rage47
    #11168
    Nem tudom más szerepben elképzelni :D
  • Helix
    #11167
    De bizony :D
  • Rage47
    #11166
    Ez ugye nem Sylar?:D
  • Shiwo
    #11165
    lehet direkt mutatták látványosnak, hogy mindenki azt higgye meg kell érinteni, pedig nem is kell.. az is lehet, ha valakit megérint, akkor annak nem csak külsejét másolja le, hanem mittomén, pár dolgot megtud róla (nevet, szokásokat, stb. amivel tökéletesebb az álca)
  • Dynamic
    #11164
    Szerintem meg kell érinteni. Midig látványosan mutatják, amikor a fickó pl. kezett fogott a Dankoval vagy Sylar, Dankoként kezett fogott Sandraval stb.
    Sylart meg volt lehetősége megérinteni, pl. a bárban, amikor felvette Danko alakját.
  • ACE
    #11163
    Miért kell törvényszerűnek lennie, hogy megérintse?
  • Magiszter
    #11162
    "konkrétan női ruhába ment haza?"

    Unisex ruhában... de a mai világban (főleg USA)ha egy kétrészes bikiniben flangálna sem szólná meg senki őt.
  • Adi
    #11161
    Mondjuk úgy érzem kicsit próbálják vissza hozni a régi S01-es feelinget.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Főleg, h most Suresh megint talált vmit az apjáról.
    Viszont kicsit agybajt kapok Petrelli mamától. Ez a titkolózása megőrjít!:D Meg amilyen dumákat lök.. :D ha többet akartok tudni akkor Dig IIIIN:D Végül is mekkora feeling a csontvázak között ásni nem?
    Ő meglát egyet elájul(tudom az emlékek) a gyerekeivel meg ásatja. Remélem lesz vmi normális oka, nem csak azért, h közben elmeséljen egy történetet. Mert ha igen akkor Nathan helyébe becsomagolnám közéjük. :)
    Viccet félre téve tényleg kezd fasza lenni újra a sorozat. Még vmi:D
    Syler mikor felment Bennethez, Sandra hasonmásként akkor mikor ment az utcán a végén, konkrétan női ruhába ment haza?:D:D:D:D
  • Adi
    #11160
    hee... amúgy Mexikóba se kell menni. Elég ha elmész egy plázába vagy egy discoba!:)
    És kinyitod a szemed!:)
    30-40 évesek úgy fúrják a 17-18 éves kis csajokat mint a szél. Jah a és a kis csaj még büszke is rá!!
  • Cat 02 #11159
    Vége ütős lett, most az egyszer várom a következő részt, bár nem annyira mint s1-ben mikor sylar elkezdte vágni peter-t :D
  • Flamer
    #11158
    ugyolvastam durva csajok :DD
  • Bulykin
    #11157
    Az egyik Heroes-író, Mark Verheiden, elmondása szerint a 3×25-ös részt, a finálét természetesen Tim Kring fogja írni és totális K.O. lesz, igazán sokkoló epizód. Durva csavarok és fordulatok jőnek.

    from junkie
  • szucsy89
    #11156
    thx
  • sb1
    #11155
    http://rapidshare.com/files/215642553/heroes.321.hdtv-lol.part1.rar
    http://rapidshare.com/files/215639111/heroes.321.hdtv-lol.part2.rar
    Password: W-47.com

    Húsvétra remélem többet kapsz
  • szucsy89
    #11154
    hali, a 21es részt honnan tudnám letöleni NEM torrentről? mert itt a koliba letiltották a torrentet:\ valami rapidshare vagy vmi?
  • Cat 02 #11153
    Huh, akkor mégse visznek be minket pedofília miatt ...
  • precision
    #11152
    hm, most hogy mondod, az tényleg Mádzsá :)
  • yosha
    #11151
    Volt régebben itt az a vita, hogy ezen ( http://photos.heroes.e-fan.org/displayimage.php?pid=12&fullsize=1 ) a képen kicsoda a "körös" kiscsaj, aki sylar lábánál van. Itt kicsin volt belinkelve a kép, a linken jo nagy. Mollyt mondott midnenki, de az Maya.

    Na mindegy, csak gondoltam má postolom...
  • Carlos
    #11150
    eléggé mindenük a helyén van kategóriájúak!
  • Bulykin
    #11149
    nem lehet, biztos:)
  • MrSpock
    #11148
    De hát ez Mehikóó:-)Láthattuk a szappanoperákban is:-)Már aki nézi ezeket a latinamerikai csodákat!:-)Bár megkell mondanom azért jól összetudják néha szedni a hölgyeket.:-)
  • Seten
    #11147

    Abban a hotelben, a recepcióson nem is csodálkozom.
    Egy postai dolgozón viszont meglepődtem volna ha egy párnak nézi őket. :)

  • precision
    #11146
    a recepciós nem arra gondolt hogy egy pár hanem hogy egy prosti és fel akarja vinni a szobába megdugni :D
  • MrSpock
    #11145
    Látod a recepciós is egyből mire gondolt amikor a szobát kivették?:-)
    Tehát valszeg ez természetes dolog lehet ott..is:-)
  • MrSpock
    #11144
    De lehet Sylar ezt is akarta,hogy átváltozzon,mert így ugye inkognítóban maradhat!Mert ha más testben öli meg akkor veszélyben a project.Így nyugodtabban dolgozhat:-)
  • Seten
    #11143

    Aha. Szóval Mexico-ban a 40-es fickóknak nincs tizenéves lányuk, ha ilyet látunk akkor azok mindenképpen egy pár. :)

  • Carlos
    #11142
    Mexikóban?
    Igen...
  • Seten
    #11141

    "úgy nézz ki mint egy pár"?

    Egy 40-es fickó meg egy tizenéves csaj? Igen, végül is tényleg. :)

  • shevy
    #11140
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    előszőr danko volt az alakváltozós, és amikor az igazi danko eltűnt syler mellől, akkor az áldanko odamehett hozzá és megérinthette, persze ezt nem mutatták
  • Bulykin
    #11139
    nem mutatták mikor érintette meg
  • Adi
    #11138
    Köszönöm a válaszokat.
    Viszont vki mondja már meg,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    h hogy lett az alakváltóból Sylar? Mert egyszerűen nem esik le, h mikor érinthette meg Sylar-t?!
  • Gmux
    #11137
    szerintem jó rész volt!:) az a poén hogy jöttem hazafelé sörözésből és így gondolkoztam dolgokon és hogy vajon Clairenek gyógyul a mája meg minden és még csak berúgni se tud meg semmi erre letöltöttem és választ is kaptam...:D De most amúgy így Sylar ezzel a képességgel nem ez a színész fogja játszani legtöbbet... na mindegy amúgy jó rész volt! a templomosokat annyira nem találták el de a többi jó...