12300
10528995171446015691.jpg
  • Zomil
    #11216
    "That hurt." :D

    nagyon jó rész volt! :)
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    sztem meg nem Sylar rakta máshova a pontot hanem az átalakulgatások során került máshova, ugyebár volt, h a szeme kék maradt, egy foggal több volt.
    szvsz nem elképzelhetetlen, h a gyenge pontja eltünt, v csak máshova került
  • precision
    #11215
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vagy az is lehet, hogy Danko elvétette akár 1-2 mm -el is mellémegy akkor olyan mintha máshol szúrná meg... szal 'hatástalan' :)
  • Shiwo
    #11214
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    kissé gollam-beütése lett Sylarnak :D a vége nagyon kemény volt, kopasz csávó megszívta a dolgot, gyanítom Sylar rájött, hogy tudja a testének csak 1-1 részét átalakítani, s "átpakolta" a sebezhető pontját az agya valamely nehezebben elérhető részére vagy valami ilyesmi--
  • jugen
    #11213
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ez a Sylar-féle tudathasadás kicsit idegesítő... A főgonosz vívódik önmagával..
  • sb1
    #11212
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Új rész hatalmas, nem olyan vontatott szar, mint az előző. Hiro, Sylar szál nagyon jó, és azért Sylar a végén még rátesz egy lapátal, jó szórakozást mindenkinek!
  • szucsy89
    #11211
    a kettő közt
  • Magiszter
    #11210
    Kezicsókolom! Ez itt a Heroes, vagy a Perverz Fantáziák fóruma?
  • Seth
    #11209
    Őőőő, na várjunk csak , akkor már felvetődne bennem, hogy lehet homokos vagyok ? ! XD
  • ACE
    #11208
    És meg is dugatnád magad egy nagy négerrel?
  • Seth
    #11207
    Szétmaszturbálnám magam XD
  • Zomil
    #11206
    átváltozna Claire-ré :D
  • drowns41
    #11205
    hát mivel alakváltó..nyilván xD benéznél szájler néni szoknyája alá mi? :D
  • ACE
    #11204
    Tényleg vajon amint átváltozik az élettani, biológiai tulajdonságai is átváltoznak? :D Úgy értem a testüregek, stb. :D
  • Flamer
    #11203
    neolvasdel. htx.
  • yosha
    #11202
    get a life...
  • szucsy89
    #11201
    írj már normálisan mert geciidegesítő-.-
  • Flamer
    #11200
    yóde.. mostmár kezd gecyunalmas lenni.
    inkább a kis andzsela meg a kis alisz kell mint a rohattkiis kelrmackó. azt dugjátok ti szét 500an még majd én egyedül a két másikat:D ennyi.

    és TEK!%4
  • Flamer
    #11199
    aztakarod hogy midnenki megdugjon mint egy lopott biiciklit?:O
  • Cat 02 #11198
    Én egész nap Claire lennék
  • ACE
    #11197
    Én mondtam, hogy nem hozzáérős a Syler átváltozó képessége, akit már látott egyszer, azt fel tudja venni azt kész. Nincs ezen mit variálni...
  • ACE
    #11196
    mint a lopott biciklit :D
  • precision
    #11195
    azt ne mondd hogy nem dugnád :D
  • Flamer
    #11194
    ugyan haggyuk márazta f**zom klert!
  • Lunki88
    #11193
    Most meg már meg lehet ijedni tőle. :D (Azért Claire-nél nem volt szebb szvsz.)
  • Flamer
    #11192
    az alisz is yócska volt (y)
  • Micsu
    #11191
    Nem volt ez annyira moslék rész sztem, szódával fogyaszható kategória, látszik hogy spórolnak a fináléra...
  • Golyo69
    #11190
    Ez az Angela tényleg naon jó csaj volt fiatalon :D :D
  • precision
    #11189
    flame off vagy törölgetek és/vagy szólok modinak
  • Carlos
    #11188
    pffff...no comment...
  • Herr Lehrer
    #11187
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ugy emléxek nem volt szó olyanról hogy találkozni kell valakivel ahhoz hogy felvegye az alakját, sztem elég ha csak látja, Nathant pedig egyfolytában mutogatják a TVben tehát ennyi az egész
  • ForzaInter
    #11186
    aki igazságot akar olvasni oda is megy, nem a hazug zs... médiát olvassa, na on.
  • Carlos
    #11185
    menny inkább kurucinfót nézegetni...
  • Enigma1978
    #11184
    nah az ilyen "vakok" miatt van itt az ország ...pöcsmácsik
  • Zomil
    #11183
    te inkább menj el egy orvoshoz...
  • Enigma1978
    #11182
    hát a 3. évad 2. felétől már nagyon durva ez a zsidó ráhajazás. Nem néztem a csapatot, de gondolom sok az e vallásnak hódoló. Tök lassú cselekmények, fele szereplő kizárva egy részben. Borzasztó rossz lett az első évadhoz képest.
    A viz alatti lélegző gyerek is mire kellett? Csak mert zsidó rakjuk be? Már előre fogadtam, hogy koncentrációs tábor jelleg mindjárt előjön.
    ultrafos az egész....
  • Flamer
    #11181
    o well htx (y)
  • burki6
    #11180
    Egyetértek veletek, nekem az a benyomásom hogy a részeket csak úgy egymás után rakják, legalábbis nincs egy fő cél ami sorozattá szervezné az egészet (pl.: Prison Break első évad, Dexter). Ez sajnos már a második évadtól kezdve igy van, és szerintem ez az amitől "jó" lesz(lenne) egy sorozat
  • yosha
    #11179
    Én tényleg a sorozattal tartok, eddig elnéztem minden szinvonalbeli zuhanást, probálok türelmes lenni, de az eheti rész még engem is komoly probára tett.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A legnagyobb spoiler amit ezzel a résszel kapcsolatban el lehet mondani, az az, hogy 45 perc arra ment rá, hogy kormány által üldözött szökevények ástak, hgoy fény derüljön rá, hogy az amugy zsírgazdag Angela miért lopott zoknit az első részben... FUCK!!!
    Nathan meg sose találkozott Sylarrel, tehát a hozzáéréses dolog bukott...
  • MrSpock
    #11178
    Ez nagyon harmatos volt.Nemszeretem a múltbeli dolgokat,de a jövőt sem.A jelent éljék, és tegyék a dolgukat.
    Atomújat nemtudtunk meg,az is szerintem felesleges volt.
    Az utolsó pár pillanat volt kicsit érdekesebb:Sylar
    Hihetetlen,hogy már épp jólenne,de mindig beraknak valami übergáz epizódot,és ismét visszaesik az amúgy sem magas színvonal.
  • Dynamic
    #11177
    Szerintem is rém gyenge volt. Sőt, az évad legrosszabb része. Ennek a múlt idézésnek semmi értelme nem volt. Jó meglehet magyarázni, hogy így alakult ki a Társaság meg minden, de nem volt egy olyan "hűdenagy" dolog, ami miatt egy teljes epizódot érdemelt volna.
    A következő rész az előzetes alapján lényegesen jobbnak ígérkezik.