12300
10528995171446015691.jpg
  • edhi8
    #11136
    Nem a sminkhiány a hibás. Az a gagyi paróka, ami igen csak átlagos csajt varázsolt belőle. Miért nem lehet benne a saját rövid haja? Idióták
  • Cat 02 #11135
    Fura h most mennyiszer van benne "zenés jelenet". Régen sose volt, most meg részenként egyre több, bár nem rossz.
  • jugen
    #11134
    Clair-en csak "nem volt" smink...
  • Flamer
    #11133
    ésamásik?:O
  • MrSpock
    #11132
    A szám címe a kocsiban:Del Shannon-Runaway
    Nagy klasszikus:-)
  • Bulykin
    #11131
    nem, 25 részes az évad
  • Carlos
    #11130
    Clair-haját és a templomos szenvedős jeleneteket leszámítva nagyon jó rész volt!
  • Adi
    #11129
    Amúgy most vége van az évadnak?
  • Adi
    #11128
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Jó volt ez a rész de Claire-t az elején alig ismertem fel olyan szörnyű a feje. Vmi nem stim a hajával. És Nathan -nel inkább úgy nézz ki mint egy pár. Nem mint Apa és lánya.
    A templomos jelenetek egyszerűen szörnyűek voltak. Rohadtul untam őket és alig vártam, h vmi mást mutassanak.
    Sylar és Danko páros eszméletlen!:D Viszont azt nem értettem, h az alakváltó, h lett Sylar, mert elvileg megkel érintenie az embert, h alakot váltson nem?
    És amilyen zenék szóltak azok is eszméletlen jók voltak. Főleg mikor elsőnek találkozik Danko és Sylar az autóba. Annak vki nem tudja a címét?
    Amúgy 9/10 szerintem. Templomos jelenetek miatt és hogy ilyen béna Claire haja!:D Azért nem 10-es.
  • Flamer
    #11127
    hátigen már énismegné.tme pedigmár estevan. és senky nem irt semmyt. nagyon fury....----.......
  • Zomil
    #11126
    ugy néz ki a sorozat készítői belehuztak!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a Sylar+Danko páros nagyon ütös :D
    Claire részeknél sem éreztem, h legyen már vége

    összességében szvsz nagyon jó rész volt, nem unatkoztam egy pillanatra sem, remélem a további részeknél is megmarad a hangulat, nekem már ez a 2. rész aminél elsö évados hangulatom volt :)
  • Bulykin
    #11125
    :D:D és már felirat is van:D
  • Flamer
    #11124
    kinnvan uj rész és nincs komment?:O
  • ForzaInter
    #11123
    Zejlko Ivanek szinte minden karaktere ellenszenves:D
  • Tower Guard
    #11122
    Ez a szövetkezéses dolog tényleg elég furcsának tűnik. Sylar segít Dankonak... mondjuk ha tényleg megállapodnak hogy megkapja akiket elkapnak, és Danko tudja a tartózkodási helyüket ugyebár...
    Bár nekem az tünt volna logikusnak, mikor 2 résszel ezelőtt a rész végén beosont, és bevitte a tömött nyulat, azzal azt jelképezte volna hogy levadássza a vadászait, mint amit az apja is mondott neki.
    De ez a Danko egy mocskos unszimpatikus alak, ennél ellenszenvesebbet nem is tudtak volna keresve sem találni :D
  • Gyureszka
    #11121
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem nem halt meg, és ezt az is bizonyítja hogy a HeroesWiki.com -on is még élőnek kezelik, hisz a karakter menüben a halottak képeit elsötétítik, Daphne-é is ilyen, de a Tracy-é nem :)
  • Bulykin
    #11120
    Megmenekülhet a Heroes?

    ...
  • yosha
    #11119
    JO hogy nem Suresheznek...
  • Fresh Duke
    #11118
    Azt a részt hagyjuk a modikra. :)
  • precision
    #11117
    a flame -et meg a cigányozást tényleg abba lehet fejezni, mert egyszer megunom és kitörlöm az egészet...
  • Fresh Duke
    #11116
    Csak ti csináljátok. A többi Heroes fan kedvéért igazán itt hagyhatnátok ezt a topikot...
  • Flamer
    #11115
    igen cigányozzál nigger:D AHAH (y) mekkora yómár hogy ijen topigbais ezvan:D
  • Flamer
    #11114
    ahah goodboj. (y) üjjahátadra.
  • yosha
    #11113
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Sylar tuti hogy eleinte segiteni fog a Dankonak, összedolgoznak majd, ahogy a Promóból is kiderült, segitik majd egymást. Valszeg akiket elkapnak, azokat Sylarnek adják. Promoba monja is Danko, hogy "you will be the only one left" tehát az egyetlen ő maradna a közös játszmájuk végén. Csak miért csinálna igy Danko egy legyőzhetetlen ellenfelet? És tuti, hogy Sylar faterja nem hagyja annyiban a dolgot, és a fia után megy. Meg vajon Matt most begorombul? Sok dolog nyitva maradt ám.
    Ejh, csak az a baj, hgoy Claire is benne lesz a kövi részben...
  • joshua
    #11112
    Nyugi! Nem kell felkapni a vizet.
  • sandor8206
    #11111
    nagyon érdekli őt a saját fajtabeliek, idióta. nézd meg az előző részt, nézd meg mit pofázott össze Sylar az apjával, túllépet önmagán, a nagy vadra játszik már élvezetből és játszadozni fog, élvezni a vadászatot a kihívást. és ez persze csak az én következtetésem, nem szentírás majd meglátjuk. de jó hogy ilyen "emberien" reagálod le mások véleményét, amikor még senki nem tud semmit, menj és csinálj egy másik avatart flamer gamer, mondjuk megjött idióta aki okoskodik mindig mint egy tudatlan cigó, nem vagy te cigó, azok nyomulnak így? ááá te vagy az kolompár!
  • szucsy89
    #11110
    loool
  • sandor8206
    #11109
    várjuk már meg a köv. részeket, ez csak tipp, de sztem ez lesz, és ha igen sztem takarodhatnál majd a topicból, flamerge*i, omfg! idióta
  • Flamer
    #11108
    micsodabaromság.. ha az enbereire vadászna meg ak opaszra akkor nem egy saját fajtabelit kapott volna el.. omfg!
  • yosha
    #11107
    Tracy majd visszatér egy veder beszélő vízként, Hiro visszaviszi az időben és majd jól eloltja a tüzet amiben Niki meghalt... Pfff
  • Zomil
    #11106
    ez lehet a képességének a továbbfejlödése :)
    bár ki tudja, majd kiderül
  • macselek #11105
    Ha Tracy összealakul, az azt jelenti hogy ő is sebezhetetlen gyakorlatilag, nem? Szal, ha meglövik vagy valami akkor azt is visszagygyógyulja.
  • sandor8206
    #11104
    sztem meg Sylar-es része egyértelmű, "beköszönt" a kopasz ge*inek, indul a vadászat rá! Sylar úgy látszik túllépet a skalpolós dolgain, most jön a szórakozás, el fog játszadozni a Danco gyerekkel és a bandájával.
  • precision
    #11103
    az a pislogás azt is sugallhatja, hogy még élek, haldoklom, de pislogok, hogy semmi baj, én döntöttem így, hogy meg akarok halni, egy jó cél érdekében tettem

    bár, az összes szerve megfagyott, gyakorlatilag átalakult jéggé, a szeme is, ezek szerint a belső szervei is... hát nemtom, sztem annyira nem penge ez a képesség, hogy vissza tudjon olvadni és még a szervei is visszaalakuljanak

    majdkiderül :)
  • Magiszter
    #11102
    Megnéztem és jó volt. Bár az előzők is tetszettek, de itt volt egy olyan érzésem hogy megy a történet és tényleg zajlik is valami.

    A Fagyis csaj (a nevét sose tudom megjegyezni... Sztészi?), szerintem majd egy ilyen higany embert megszégyenítő ügyességgel fogja egybetenni magát. Az a pislogás a végén legalább is ezt sugallta.
  • Zomil
    #11101
    amugy nagy valószínűséggel, azért volt megint nagyszerü a Hiro+Ando rész, mert a karakterüket Fuller találta ki és ugy látszik a többi író nem tud mit kezdeni velük

    amugy megjegyzem Claire elsö évados karakterét is Fuller találta ki, és akkor még nem fikázta senki :D

    szoval akár az is lehet, h a következö részben végre nem idegesítő lesz :)
  • Flamer
    #11100
    de apjától megtanultahogy értelmetlen .. és raádsul sylar nem vágta fel a fejét a dagattnak szóval neki ebből nem volt haszna.. feleseges.

    amugy ték. %
  • Dynamic
    #11099
    Miért? Danko tudja, hogy hol kell keresni a "herokat", Sylar meg levadássza őket. Szóval akár még szövetkezhetnek is.
  • sambauer
    #11098
    köszi peti
  • kommersz
    #11097
    3x17 - Cold Wars

    3resz jott ki azutan.