12300
10528995171446015691.jpg
  • LasDen #4617
    Elég ha a személy ott van a közelében (kb. 1,5m-es körzetben) és máris átveszi a képességét. Nem kell se látnia se érintkeznie a személlyel elég ha ott áll.....
  • gameplusz
    #4616
    rögtön...
  • jax
    #4615
    Ted az más, neki nem tudta kezelni a képességét.
  • Bucser
    #4614
    Szerintem kell egy bizonyos távolság, de nem kell érintkezniük.

    Hisz Parkman képességét is csak akkor vette át mikor az közvetlenül belebámult az arcába. Sylarral verekedtek sőt le is estek a tetőről. Nathannel érintkezett rengeteget és Sprague-al kezet sem fogott csak mellette állt és el is kezdett leolvadni. Nicki is ott állt mellette mikor verekedett sylarral. Lehet pont Nicky képességének felvétele és a saját dühe Sylar iránt indította el a robbanást megint. Hisz Dl Micah és a kislány képességét sem használta még.
  • Pharaoh
    #4613
    Ted-ét is használta, röktön azután, hogy összefutottak. Szal minden képsséget megszerez, aminek a gazdája a közelében van, az más kérdés, hogy ha nem látja hogy mi az és hogy lehet használni, akkor nem fogja tudni előhívni.
  • jax
    #4612
    Azt vágom, de Claire képességét már használta is, szal már megvan neki. Tudja használni akkor is, ha nincs ott Claire, csak visszaemlékezik milyen volt használnia. DL meg Niki képessége nincs meg neki, mer'nem használta, szal késöbb nincs mire visszaemlékeznie. Ye?
  • Pharaoh
    #4611
    De most arról van szó, hogy nem kell látnia a képességet, úgy is átveszi.
  • Bucser
    #4610
    Clairrel találkozott és érintkeztek.
  • Pharaoh
    #4609
    Claire képességét úgy vette át, hogy azt se tudta, hogy van neki.
    Ted-ét is így vette át, hogy összefutottak és meg is volt neki.
  • jax
    #4608
    Úgy használja a képességeit Peter, h visszaemlékezik milyen volt használnia. De te tudod.
  • Cat 02 #4607
    hát, sztem nem kell használnia
  • jax
    #4606
    Falon nem tud átmenni. Csak akkor veszi át más képességét, ha használják elötte. Máskülönben tudna mindent amit Sylar tud.
  • Cat 02 #4605
    yeeah Peter már szupererős és át tud menni a falon is XD feltéve ha él még :S
  • ProGabe #4604
    dehát így volt reális!Peter így is majdnem felrobbant,pedig csak egy kicsit ütügette Sylart,jobban nekifeszül úgy elpukkan mint a sicc
  • Inquisitor
    #4603
    Nemhiszem, amikor ott feküst, akkor "átvillant" elötte pár dolog és ott volt egy festmény, arról ahogy ott fetreng ... tehát tudta mi fog történni. Azt is tudta, hogy túléli :)
  • goger
    #4602
    amint írták is egy cikkben megoszlanak a rtajongói vélemények a befjezésről és sokan várták volna azt ami nem következett be, azaz egy Peter vs. Sylar harcot. ha már az egész sorozat arról szólt, hogy S. és P. felveszi mások képességeit akkor elvárható lett volna egy párperces küzdelem, főleg azok után hogy már egyszer megpendítették a dolgot(akkor ment peter fejébe az üveg). viszont lehet később megtörténik még ha visszatérnek, de ez msot elvette a kedvem ettől a sorozattól, ilyen gagyi befejezést mint ez hát sztem ritkán látni. nemtom de nekem igazán még izgalmas sem volt :S ami nem jelenti azt hogy másnak nem lehetett csúcsszuper !
  • Pisti1026
    #4601
    nem tud adni nekem egy direct letöltést vki????
  • Bucser
    #4600
    Sylar szerintem azt hitte, hogy az amikor Hiro átdöfi már elmúlt Isaac lakásán. És a jövő azon része megváltozott.
  • ProGabe #4599
    köszi,összenyomja sg motor,ezért ilyen ronda,kattints rájuk a full-hoz,és milyen fehér rész? :S
  • ronihun
    #4598
    Olyan fura kockás a kép nem?és a bal aljánál van egy kis fehér rész...de amúgy jók
  • BlackShadow
    #4597
    látta a képregényt amikor hiro leszúrja :)
  • Tatyla
    #4596
    valaki egy direkt linket az uccsó részhez,torrent nem kell...
  • ProGabe #4595
    ez nagyon is igaz,nem véletlenül javasoltam,hogy legyen ugy mint PB topikban,lób@szó nagy betűkkel banner alá hogy mikor folytatódik,na mind1,banner v4


    banner v5



    vagy lehet elég lenne annyi hogy volume two mondjuk az ellenkező sarokba,átmenet nélkül?
  • Timbo
    #4594
    Én sem értem , hogy miért nem lehet megérteni , hogy Peter sosem bírta kontrollálni a képességeit! Amikor az alapokat tanulta már az is sok volt neki, repülni megtanulnu is milyen sok idő volt.

    A Hiros dolog meg sztem : Sylar lefestette a jövőt > de csak annyit hogy harcol Peterrel! Hirora sztem nem számított és azt se hitte róla hogy ártani tudna neki. sztem.
  • Bucser
    #4593
    Bocs fordítva: Hiro Sylar mögé teleportál már először is.

    Másrészt meg azért nem vitte el Peter-t Hiro mert miután sylar elküldi az épület felé teleportál egyet. Azután nem látjuk Hiro-t csak hogy megérkezett Japánba....
  • Bucser
    #4592
    "Eleve Peter tud repülni,miért nem repült fel eleve az égbe felrobbanni? Minek kellett ehhez Nathan?"

    Már ez is jó párszor el lett mondva és mondja is Nathannek, hogy leblokkoltak a képességei amikor jön a Meltdown.

    "Hiro leszúrja Sylart,de gagyi volt... minimum mögé kellett volna teleportálni,vagy valami,nem csak úgy odafut"

    Hiro előbb beteleportál a csata helyszínére Sylar felküldi az épülethez és utána mögételeportál. Megvan amit akartál.


    "Sylar vs Peter nagyon gyenge harc volt... Peteer csak üti a fejét..."

    Mert mit kellett volna tennie? Sylar nem szupererős!!! Olyan mint egy normális ember csak speciális képeségei vannak.. Csodálkoztam is, hogy Nicky támadása nem repítette el a francba.

    Ráadásul Peter Sprague képességének felvétele óta ahányszor egynél több képességét használta vagy 1-2-t egymás után elkezdett felrobbanásközeli állapotba kerülni. Egyszerűen nemvolt ideje arra, hogy megtanulja kontrollálni ezt az erejét is. Láthattuk, hogy mennyi ideig tartott neki a telekinezist vagy a láthatatlanságot megtanulnia.
  • Shaman
    #4591
    komolyan az egész sorozat addig a pillanatig tetszett,mikor Sylar és Peter a lépcső előtt találkoznak. onnan valami írtó gyenge befejezés lett.
    Eleve Peter tud repülni,miért nem repült fel eleve az égbe felrobbanni? Minek kellett ehhez Nathan?
    Hiro leszúrja Sylart,de gagyi volt... minimum mögé kellett volna teleportálni,vagy valami,nem csak úgy odafut...
    Sylar vs Peter nagyon gyenge harc volt... Peteer csak üti a fejét...

    Szóval a vége nagyon gagyi lett szvsz.
  • Davidus
    #4590
    thx
  • dienesoft
    #4589
    Ez fain ötlet. Ez eszembe se jutott volna. És mindig csak 1 darab van, ugye?
  • dienesoft
    #4588
    18.rész. Szerintem.
  • Davidus
    #4587
    az melyik rész aminek úgy van vége hogy Mohinder lóg a plafonon? címről meg számról nem bírom kitalálni hogy melyik részt láttam utoljára:P
  • BlackShadow
    #4586
    a régebbi banner sztem jobb volt.. :) tényleg sok benne most a szövegváltozás.. aki csak azért jön ide megkérdezni h mikor lesz 2. évad, meg h a 3. évadhoz van e már felirat, mert ős most szedte le, nemhiszem,h nekiáll és végigvárja milyen infót tartalmaz a banner :)
  • winnie
    #4585
    "Tehát kábé onanntól mint jelkép benne van a filmben. :)"

    jaja, jópofa szimbólum, képregényes toposz, ennyi. szerintem nem kell semmit beleképzelni.
  • Cat 02 #4584
    sztem alakváltó és ő az a nagy gonosz
  • Inquisitor
    #4583
    Mondjuk első részben kapásból azzal indítja Suresh az órát, hogy belefűzi a csótányt, mint az evolució végtermékét, igaz ő ott össze is tapos egyett. Tehát kábé onanntól mint jelkép benne van a filmben. :)
  • winnie
    #4582
    nekem sem tetszik. pofás, de nem hasznos. jobb, ha ki lenne írva, hogy mi, mikor.

    a pb-banner evolúciója okos volt, de ez így snassz:)
  • Flamer
    #4581
    szerintem sux a banner. mer.. sok benne ez a válotás. end of bla bla, aztán volume two, meg generations.. sok.
    és tul fekete. :|
  • gameplusz
    #4580
    Igy e csodas reggelen:

    "Hiro is the only one who can stop everybody!"

    Igy maris jobb :D
  • Kicsikiraly
    #4579
    lehet h az egyik leszármazottja hiro takezo-nak.
  • Kicsikiraly
    #4578
    erre már én is felfigyeltem, írtam is lejjebb, de van egyébként még egy, amikor Matt előtt mászik a csótány. (19. rész eleje fele)