12300
10528995171446015691.jpg
  • ProGabe #4577
    ejpasszekk,törölték tárhelyem ezek a mocskok,pedig semmi illegális nem is volt hádde

    feltoltam galériámba
  • precision
    #4576
    nem jött be a régi, azt írta hogy nem regisztrált oldal (atw törölte?) így visszaraktam a régit...esetleg add ide nekem vagy töltsd fel a galériádba itt sg -n a képet és adj linket és átírom
  • LasDen #4575
    nagyon szép lenne, ahogy a főgonosz csótányból visszaalakul emberré és leköpködi őket a szuper képességével....
  • Dénes é
    #4574
    biztos mindig megbújik egy csótány a zsebébe mert benne felejt egy kis kaját és amikor fekszik akkor mászik ki
  • ProGabe #4573
    a csótány a legnagyobb túlélők egyike,mint Sylar

    a bannerral mivan?hogy-hogy az alap régi lett visszarakva?valaki önkényesen így döntött vagy mi?
  • ronihun
    #4572
    Sry ha nagyok...de ez nem lehet hogy direkt van?
  • ronihun
    #4571
    *SPOILER*




  • Lacee
    #4570
    ja második szériában meg majd Nagy Feró lesz az egyik főkarakter... :)
  • LasDen #4569
    mivan a csótány ilyen misztikus állat lett???
    nagy faszság lenne ha a csótányoknak nagy szerepe lenne...
  • ronihun
    #4568
    Ti ésrevettétek hogy a 13. részben amikor az elején "previously" abban bennevan hogy Sylar fekszik csukott szemel(nemtom hanyas részben van ezért mondom ezt) és akkor ott mászik előtte egy csótány....Nem leht hogy Sylar amikor meghal csótány lesz és utána újra visszamegy a testébe?x)
  • Lacee
    #4567
    vagy a vérvonalban öröklődik az időutazás :)
  • Gabosh
    #4566
    Örök élet skillje van vagy mi? :D
  • Dénes é
    #4565
    sztem alap hogy ő lesz az
  • scorpeeon
    #4564
    Annyira hasonlít, hogy már-már olyan, mintha ő maga lenne
  • ScarY MAN
    #4563
    en is ezt neztem...Kensei nagyon hasonlit Hiro apjara xD :D
  • LasDen #4562
    mikor peter fejét vágta fel egy pillanatra abba hagyta és akkor begyógyult, de amíg csinálta nem gyógyult......
  • juve1127
    #4561
    én értem, de a meglepetés erejével ezt Peterrel is megtehette volna....mondjuk így jobb..
  • Gabosh
    #4560
    Hát nemtom , megnéztem utsó részt.
    Nagyon jó sorozat. De kicsit fura h elég sokan kise használják a képességeiket.
    SPOILER!!




    + nemértem azt se hogy minek kellet eljátszania alakváltoztatos csajnak h ő (hirtelen nemjut eszembe ) .. Szetem full felesleges , sejthette volna h esélye nincs.
    +Simán kinyirhaták volna Sylert.Maga Peter is simán.Legalábbis jobban probálkozhatott volna , + ménem vágták le fejét?
    +Végén Niki lecsaphatta volna Petert , és ennyi .:D,Nemhiszem h ha elvesztette volna emmlékezetét felrobban , de lehet.
    +Mén em mondták film közepén Peternek hogy telézzen kislányhoz , megszerezte volna skilljét és kész.
  • Tatyla
    #4559
    még mindig nem tud valaki nem torrent linket az uccsó részhez?
  • magus
    #4558
    Lehetőség No.1 a millióból. Clairet odatapasztja a falhoz, egy baltával lendületből levágja a fejét. Az agya ott van, de nem igazán működőképes már.

    Lehetőség No.2 a millióból. Olyan szinten gyorsan vágja fel a koponyáját, hogy ne tudjon összeforrni annyi idő alatt.

    Lehetőség No.3 a millióból. Ha a gondolatával teherautókat borítgat nem hisem hogy nehézséget okozna egysrűen kirepíteni az agyát.
  • juve1127
    #4557
    azt vágom,de Peter feje azonnal visszagyógyult...mivel Claire-től szerezte a képességét, ha sylar az elején ki akarta volna szedni az agyát ős is visszagyógyult volna.
  • juve1127
    #4556
    sztem Sylar tök szimpi.... Teccett amikor Ted rabomobilját fejreállította, meg amikor Sureshnél elbánt Peterrel(mellesleg Peter akkor is elég bénán nyomta).
  • sweech
    #4555
    elég csak kiszedni az agyát
  • scorpeeon
    #4554
    Megöli, kiszedi az agyát, feldarálja, elhamvasztja és kiviszi az űrbe és szétszórja a maradványait. Ezután regenerálódjon csak Claire :)
  • scorpeeon
    #4553
    Már hogyne tudnám lelőni ha tudom, hogy utána felépül? :) Főleg ha a világ megmentése a tét vagy Nathan élete.
  • juve1127
    #4552
    egy kérdés.... Ha Peter sebe visszagyógyult a 18. részben(amikor Sylar elkezdte boncolni a fejét), akkor Sylar hogyan tudta volna megölni Claire-t?????? Ez nem hagy nyugodni...
  • LasDen #4551
    sztem a my name is earl szar.....nekem nem tetszett....1. részt néztem meg, de inkább kihagyom....
  • ProGabe #4550
    és lesznek képregények is,szal még Heroes nélkül sem maradunk,dehát mégiscsak nyár lesz emberek,hipp-hopp elmegy ez a 3 hónap
    amúgy én 30 rockot biztos ledarálom,feleségek 3-ik évadon és lost-on még gondolkozom
  • a.carkey
    #4549
    Mindezek mellett ott van Hiro egy régebbi benyögése is Peternek:
    - A vágás nélkül alig ismertelek meg ...
  • Cat 02 #4548
    off: Drive ot ismeri vki ?
  • Kojiro
    #4547
    - Hiro nem tudja irányítani képességét 100%osan és ő maga is tart attól ,hogy rossz időbe/helyre megy el (ennek többször hangot is ad).

    - Sztem Peter anyja azt akarta hogy Peter robbanjon fel! hogy a kis kedvenc Nathan fiacskája lehessen az elnök. Minden információ bírtokában volt az egészről, mint ahogyan Lindermannek is.
    Utoljára (a jelenben) a haitit Peter anyjával láttuk, valszeg ő küldte el, vagy valami.

    - Peter robbanásáról pedig annyit, hogy fogalmuk sem volt ki robban, Syler vagy Peter. Peter azért ment oda mert úgy hitte (mondták is neki), hogy ő az egyetlen aki képes megállitani Sylert! Amikor kiderült, hogy mégis Peter robban, nemvolt biztos benne senki, hogy mikor robban: Nathan felszállt vele és nem hiszem hogy eldobta magától, hiszem nem tudta mikor robban, a másik meg Nathan nem szupererős mint Superman vagy Vadóc,hogy eldobja magától, ő csak repül...
  • kuci06
    #4546
    én még csak az 1/11-nél járok :D
    De már most függője vagyok :D
  • sweech
    #4545
    my name is earl rulz, de már végignéztem :/
  • kuci06
    #4544
    És ne felejtsd el az Alien vs Predator 2-t sem ;)

    Amúgy én szeptemberig már tudom mivel ütöm el az időt:
    MY NAME IS EARL !!44 xD
    hihetetlenül király az a sorozat :D
  • gameplusz
    #4543
    Na jó, de ő tesze-tosza :P

    Vitatkozás helyett, a szünetben inkább várjátok a következő filmeket (mert idén nyáron nem fogunk unatkozni):

    Die Hard 4
    Transformers
    A Bourne-ultimátum
    Harry Potter és a Főnix Rendje
    Ocean's Thirteen
    Harmadik Shrek (nálam már pipa)
    A Karib-Tenger Kalózai - A Világ Végén (nálam már pipa)

    Szóval relax, laid back.
  • magus
    #4542
    jah, Petere a legjobb, ha nem kezd el pánikolni mint kis picsa a műkörme láttán
  • ProGabe #4541
    nem,az Peter-é :P
  • gameplusz
    #4540
    Hát igen, mindent összevetve ez a legjobb, és legerősebb képesség.
  • winnie
    #4539
    "Hiro elvielg lazán haza tud teleportálni "

    sajnos ő, mint a lent felvetett dolgokból is látszik, túl erős az ide-odaugrálásával, ezért kivonják egy kicsit a fősodorból (hogy elkerüljék az ilyen kérdéseket), de megkapja majd a saját középkori történetét.
  • Cat 02 #4538
    Spoiler meg nem is
    1. ugye nathan-t elején el akarják kapni de elrepül, még szerencse h Haiti srác tudja blokkolni a képességeket -.-
    2. Nathan eldobja petert azt lelép és kész
    3. Sylar meg nevetséges h nem vették észre
    4. Hiro elvielg lazán haza tud teleportálni de valszeg marad tanulni (harcos hasonlít a faterjára)