12300
10528995171446015691.jpg
  • Jannus
    #4657
    Nekem csak az a furcsa, hogy molly hogygondolhat arra a bizonyos gonoszra??
    Mert ha nem ismeri, söt nem is látta még életében egyszer sem, akkor hogy gondolhat rá?
    A Mumusra gondolhat, hiszen ismeri, látta, de az ismeretlenre? Hogyan?
    ha pedig ismeri, mert megmutatták neki hogy gondolj erre az illetöre, akor meg belehet azonositani is.
    A csatornába valo eltünés pedig lehet az is hogy sylar és a csotány közt lesz valami összefonodás, pl tegyük fel hogy a csatornába egy csotányt "megért" és átveszi a tulélési képességét esetleg a regenerálodásit is:)
  • Inquisitor
    #4656
    Az oké, de a többiek immunisak? Amikor Teded kihallgatták, akkor Parkman dozimétere úgy besötétedett, hogy csak na. Pétertől nem fog mindenki zölden villágítani??? :)
  • Inquisitor
    #4655
    Milyen kár, hogy elvileg a képregény.net átvette a fordítást (persze elölről kezdve), így a linkelt oldalon már jóideje nincsen fent új képregény, a fentnevezett oldalon meg még nagyon nem érték utol a 26-ik fejezetet. :(
  • HunnernesKonge
    #4654
    Ted se lett rákos miközben erősen radioaktiv volt. Barátnője/felesége (nem emlékszem mi volt neki) pedig belehalt a sugárdózisba...
  • sorrow
    #4653
    Ez értem, mármint hogy nem Peter (Ted) robban fel csak sugároznak, mint egy atombomba... de mivel az epicentrum közepében vannak mi védi meg őket a sugárzás - robbanás után, hiszen nincsen pajzsuk, kivéve ha mindenféle robbanásra, sugárzásra immunisak. (és teljesen mindegy, hogy ők okozzák vagy sem).
  • Lacika 79
    #4652
    ehh :P
  • Lacika 79
    #4651
    Banner alatt a második link arra az oldalra mutat, ahol fent van mindegyik, ha jól emléxem.
  • HunnernesKonge
    #4650
    Igen, méghozzá innen
  • Seten
    #4649

    A képregényeket magyarul le tudom tölteni vhonnan?

  • Lacika 79
    #4648
    Tednek sem lett semmi baja, amikor Claire házikóját lenullázta.
  • HunnernesKonge
    #4647
    Az üvegszilánk pont az agyának abba a részébe fúródott ahol as képessége kifejlődött.
    És már el lett mondva kismilliószor, hogy a robbanás őt nem sebzi meg.
  • sorrow
    #4646
    Ha Peter felrobban, hogy a fenébe tud regenerálódni?
    A teste sejtjei szó szerint atomjaira hullottak és hamuvá égtek... Egy egyszerű üvegszilánktől se tudott felépülni amíg Claire ki nem húzta a fejéből...
    (Nathan és az anyja konspirációjából kiindulva fejtegetem)
  • Bucser
    #4645
    Akkor ne nézd tovább a heroest. Ennyi.
  • bcrics
    #4644
    nemazért de a lost szezonzárójához képest a heroes-é bakkfitty!!!
    --->>>hasonló sokkolást és story.t vártam volna ettől a sorozattól is
  • grebber
    #4643
    Kiváncsi vagyok kire gondolt Molly amikor mondta hogy van egy ember akire nemakar gondolni mert akkor látja őt!
  • Flamer
    #4642
    #4634
  • drowns41
    #4641
    Meglehet nézni valahol a részeket vagy esetleg letölteni?
  • BlackShadow
    #4640
    arra mondtam, h ha az van a szövegben h most már elintéztem akkor az nemjo :)
  • Bucser
    #4639
    kivéve ha el sem akarja fogadni, hogy ő különleges. Nathan normális akar lenni. ÉS mint normális megnyerni a választásokat.
  • scorpeeon
    #4638
    Ez rá még a legelfogadhatóbb magyarázat. Node ez is gyenge kicsit... Ne mondd, hogyha tudnál repülni, nem repülnéd körbe napi 5ször a bolygót :) Ha vkinek ilyen képessége van akkor sztem alap, hogy végiggondolja, hogy mire tudja használni és olyan helyzetben használja is.
  • gameplusz
    #4637
    Igen, de ez konkretan "Koszi, innentol elintezem", vagy szinonimai, nem pedig "most mar megvan"...
  • Flamer
    #4636
    kénének képek szerintem. tul sötét ez. fekete. :C legyenek képek az utolsó részből.. ahogy ott álnak és nézik a bunyót.. vagy nemtudom. de ez a fekete cucc ez náyön be.
  • Cat 02 #4635
    hát jah lehet ^^ Peter is fehárben tolta :D
  • Flamer
    #4634
    ya. izé. lehet kérdezte már vki de, de amugy kit mondott Molly hogy még a mumusnál is rosszab?
    a nigga haiti csávót?:o vagy kit? ki láttya ha rágonol?:C
  • Bucser
    #4633
    rengetegféleképpen lehet a heroes-ban szereplő angol mondatokat fordítani szövegkörnyezettől függően.

    Ez a szép a sorozatban. az ütős lényeges mondatoknak soha nem csak 1 jelentése van.
  • gameplusz
    #4632
    Csak egyfelekepp lehet jol forditani.
  • jax
    #4631
    Ja télleg, Nikiét használta :D De DL-ét nem.


    Ez meg fasság, h Sylar a csótány XDXDXD
    A csótány csak a sorozatnak az ilyen jelkép-állata vagy milye szerintem, mer evolúció csúcsa meg ilyenek.
  • Cat 02 #4630
    lehet h alakváltó (elvégre az még az X-menben is van)
  • gameplusz
    #4629
    Akkor jol emlekeztem.
  • ProGabe #4628
    mert emberek azért!tudod te mire lenne képes az emberiség,sőt egyetlen ember is?mégsem költözik még tudtommal senki a holdra
  • BlackShadow
    #4627
    hát igen nemmind1, h ezt kenny h fordította :) én englisül néztem
  • Lunki88
    #4626
    Szerintem meg a pockok voltak...
  • Bucser
    #4625
    Azt mondja "Thank you. I got this now"
  • Bucser
    #4624
    Lehet, hogy a főgonosz legyőzéséhez szükség lesz egy revideált Sylarre aki aztán átvág mindenkit:) ÉS vivadamm kész is a season 3:D
  • gameplusz
    #4623
    Ugy emlekszem azt mondja, hogy most mar elintezem...
  • scorpeeon
    #4622
    Tegnap már láttam de most vmi véleményt is beírok: Sylart azért kicsinálhatták volna hamár úgyis van egy sokkal gonoszabb gonosz szvsz. Már annyiszor meg kellett volna halnia, most legalább tényleg megmurdálhatott volna... Az a robbanás meg sztem is kicsit idegesítő volt, Nathan halála meg teljesen felesleges. Az a baj ezzel a sorozattal, hogy tudod, hogy mire képesek és látod, hogy sokszor mégsem használják ki amit megtehetnének.
  • BlackShadow
    #4621
    megvan neki niki képessége.. mondja is neki, hogy "Most már megvan, menj vissza a családodhoz!" ergó ezzel jelezte, hogy megvan a képessége :)
  • Athletic  Bilbo
    #4620
    a Csótány húzta le Sylart a csatornába :)))))))))
  • Slash89
    #4619
    Nem használta???? Miután Niki visszament a családjához a parkolóórás dolog után Peter első dolga az volt, hogy Sylarnek behúzott egy jó nagyot. Akkor biztosan észrevette, hogy erősebb a kelleténél.
  • precision
    #4618
    bannert meg kéne szavazni hogy melyik legyen, és akkor azt rakom be :)

    #4595 v. vállalkozó kedvűek csinálhatnak újat is :)