12300
10528995171446015691.jpg
  • Shiwo
    #7032
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    trükkösen van összevágva..(vagy elvan rontva a vágás) Noah ráfogja valakire a pisztolyt, lepausáltam, nekem úgy tűnik, hogy az szemüveges ember..utána képen Mohinder, amint ráfognak 1 pisztolyt..de rajta nincs szemüveg..
  • ProGabe #7031
    jaj,ezeket kihagytam XD

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Elle-nek én is szívesen lennék a játéka,csak a villámokat hanyagolhatná :)


    DL,Niki/Jessice/Mica triót kiírni a fenébe!most!!!!!!!!!
    Maya,Alejandro:eleve így kellett volna exponálni őket!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sylart meg jegelni az előző részig,és az ezt következőben összehozni a mehikóiakkal.ezt miért írtam spoiler-be? XD


    rosszul van összerakva ez a második évad :\ a történések nagyon jók,talán jobbak is mint az elsőben,csak a tempóval és a sorrenddel van a baj
  • BlackShadow
    #7030
    "megoldása olyan egyszerű,mint a pofon :)"
    akkor nem csak én éreztem így :P

    jah a köv rész elég jónak igérkezik
  • ProGabe #7029
    érdekes egy rész volt.olyan nagyon nagy dolgokat nem árultak el.inkább azt volt durva látni,hogy azoknak a dolgoknak,amikről mi itt gyártjuk a "hülyébbnél-hülyébb" teóriákat,a megoldása olyan egyszerű,mint a pofon :)

    várjuk a köv. részt,aminek bizony nagyon durva lett a PROMOJA :)

    "...don't; miss; a moment!" :D
  • BlackShadow
    #7028
    nem volt rossz rész :) bár kicsit rövidnek találtam..
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    olyan jó volt h végre tudjuk mi történt eddig, (bár nekem a konténeres storynál a reakcióm -animal cannibals után szabadon- csak ennyi!??) s utána vártam volna, hogy na most milesz.. erre vége :P
    DL halála no comment.. vmit ki kellett találni, h, h tüntessék el.
    Maya + Alejandro - kezd egyre unalmasabbá válni a story.. túl elnyújtják
    Adam - na erre kiváncsi leszek.. most akkor mégis jófiú? kétlem.. inkább az évek tapasztalata nyújtotta ravaszsága kreál belőle vmi zseniális szuperevilt :D

    asszem ennyi :P
  • szucsy89
    #7027
    én pl. meghívásos torrentoldalról, de eztv-ről is lehet ahoz nem kell regelni
  • Adi
    #7026
    ti amúgy honnét szeditek le az epizodokat?!
    http://www.heroes-website.extra.hu/index.php?x=epizod_letoltesek ja láttom innét!:D
  • szucsy89
    #7025
    megsüketültem...:)
  • Adi
    #7024
    Mhh. de mexikoiak nem?:D
  • spidey91
    #7023
    OK BOCSI CSAK NEM NAON VOLT IDÖM ME MENTEM EL MOST MÁR VAN ÉS LÁTOM THX KOS)Z BOCSI!
  • Flamer
    #7022
    hát általába még aznap megszotka csinálni amikor kijön. :D én csak ezért mondom.. én megszotkam nézni még keddenként az ujrészt.. még a pb-t is :D
  • ancsie18
    #7021
    Na ez azért már tényleg durva volt... Pedig én tényleg próbálok türelmes, meg toleráns, meg megértő lenni, de tényleg csak az utolsó 7-8 hozzászólást kellett volna megnéznie. Aki ilyen lusta disznó, az miért várja, hogy más törje magát és válaszoljon neki?!
  • ancsie18
    #7020
    Oh my God...
  • Seth
    #7019
    majd jól meg leszel b-va, ha nem olvasol vissza ...
  • spidey91
    #7018
    hali
    mikorra lesz a 8.adik részhez magyar felrat? mára várhato még?
  • ancsie18
    #7017
    Akkor bocsánat. Ezek szerint én vagyok a láma, és én nem veszem észre- Bár én már este 10 után nem kezdek hozzá nézni, lehet ez az én bajom.
  • Flamer
    #7016
    szerintem még ma megcsinálja Kenny :D
  • danikarate
    #7015
    Igen!
  • ancsie18
    #7014
    Hát reméljük, hogy így lesz. Na nem mintha hiányozna Maya vagy Alejandro, csak már unom kicsit, hogy a filmben a gonoszoknak mindig minden összejön. Megnézném ahogy Sylar könnyes szemmel látja elmenni őket a képességeikkel együtt, amikre már annyira fájt a foga.
  • Shiwo
    #7013
    marhára nem biztos..te neten és tévén nöttél fel, persze hogy rádragadt 1-2 angol szó minimum, de ha alapul veszel egy puszta közepi pásztor-csávót, az már közel se fog érteni semmit..és nem tudhatjuk, hogy milyen háttérrel rendelkeznek, azt se, hogy Maya honnan tud angolul...de akár az is lehet, hogy Alejandro felfogta, hogy mit akar Sylar, de tudta, ha letámadná, Maya nem hinné el, mit mondott Sylar és inkább védelmezné őt a saját testvére helyett..így csak vár és figyel ugrásra készen..
  • ancsie18
    #7012
    Magyar felirat?
  • danikarate
    #7011
    Mi? Ebben az évadban még csak 1x volt szerdán. A többi esetben kedden!
  • ancsie18
    #7010
    Szerintem inkább holnapra. Aznap csak nagyon extrém esetekben szokott kész lenni.
  • II Rocky II
    #7009
    ugy kb mikorra várható a felirat a mai részhez?talán ma estére vagy holnapra?
  • Adi
    #7008
    Nekem idáig az nem tetszett és az nagyon nem, h Sylar támaszkodik az auton és mondja Alejandro-nak, h meg fogom ölni a testvéred és téged de te ezt úgy se érted, mert nem tudsz angolul. Ez annyira béna, hisz a 4 éves gyerek tudja, h miaz, h kill és ha még a you is hozzá rakják teljesen értelmes:!D
  • ancsie18
    #7007
    Ez azért nem lehet, mert a szülőknek a szövetsége, amit Takezo (Adam) hozott létre vagy ő erőltette a létrejöttét, az már előző évadban is megvolt, jóval azelőtt, hogy Hiro visszament volna az időben.
  • bigdadylacika
    #7006
    Nem mehet előre peter az időben hogy megszerezze a virus ellenszerét mert jelenlegi állás szerint szarul áll a jövő és 93% meghal. Ha nem több.
  • szucsy89
    #7005
    ez nem Sliders :D:D:D
  • skinnyman
    #7004
    Nekem az jött le az előző részből, hogy eleve ő volt Takezo úgymond és az igazi Takezo sosem volt/lett volna hős.
  • cocobanana
    #7003
    amúgy arra nem gondoltattok ,hogy hiro egy másik dimenzióba ment vissza? mivan akkor, ha régen tényleg kensei egy igazi hős volt és hiro nem abba a dimenzióba ment vissza,hanem egy másikba ahol kensei egy alkoholista volt?? de amúgy erre sok variáció van...
  • wesker24
    #7002
    Utó-ték !!
  • Kicsikiraly
    #7001
    ennyire nehéz megjegyezni a keddet? :D (Kedd, hajnali 4:30, ezt bannerba is kéne ^^)
  • Shaman
    #7000
    ma jön rész?
  • ProGabe #6999
    "Vagypedig a kis Hiro nem hallhatott volna mesét saját magáról"

    ha nem megy vissza,és nem kapja le a csajt,akkor nem kellett volna átvennie Takezo helyét.persze ígyis-úgyis elkanászodott volna Takezo,hiszen egy halhatatlan lény egy idő után bizony elkezd istent játszani
  • szucsy89
    #6998
    sőt az összes szereplő...free for all xDxD ott aztán lennének effektek:D
  • Shiwo
    #6997
    bocs..Sylar
  • Shiwo
    #6996
    miért nem mindjárt egy Syler VS Peter VS Kensei harcot..mindenki mindenki ellen alapon :P
  • spidey91
    #6995
    én megnéznék egy Sylar Adam(KEnsei) harcot vagy Peter vs Kensei vagy Hiro vs Kensei (ujra)
    Azé PArkman erösödik....
  • kill3r21
    #6994

    Hehe :D:D:D:D:D XDXDXD
  • szucsy89
    #6993
    igen, ez ígyis úgyis ellentmodásba fog ütközni, ezt az időutazós dolgot el kell fogadni úgy ahogy van, nem kell rajta agyalni és akkor fel se tűnik hogy valami nincs rendjén:)