12300
10528995171446015691.jpg
  • Shiwo
    #7518
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem jó rész volt..Alejt tényleg kilehet húzni..Noah megmentésének oka is egyszerübb lett, mint hittük..és a hamvak elszórása is meglett magyarázva..(Bobban azért van kurázsi:) Monicát nem féltem, majd Niki kiszabadítja..Sylar hozza a formáját, kiváncsi vagyok, mi lesz belőle..és a Peter VS Hiro is érdekes lesz, bár mintha vmellik előzetesben olyan kép lett volna, hogy Hiro Peter nyakához szorítja hátulról a kardot..ja meg a "hallhatatlanság" dologra is pontot lehet tenni, Takezo is megmondta, ha szétmegy a feje, akkor vége...
  • atomboy
    #7517
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!


    Alejandrot kihuzhatjuk a faliujsagbol.

    Kivancsi vagyok, mi lesz Peter vs Hiro csatabol, pont erre nem szamitottam. Remelem, Peter nem oli meg Hirot, es hamar rajon, hogy rossz uton jar.

    Annyira nem lett nagy szam a mostani resz. :/

  • Seten
    #7516
    (azt kérdeztem miért jó)
  • wesker24
    #7515
    Azt én is tudom csak kérdezted miért 4 darabban van én meg csak leirtam hogy miért van 4 darabban !!
  • Seten
    #7514

    Beírod gugliba, azonnal kihajítja, hogy hol van egyben. :)

  • wesker24
    #7513
    Gondolom azért mert nem lehet feltölteni egy az egybe az egészet !!
    Max csak 100 megás fájlokat lehet feltölteni bizonyos helyekre !! Ezért lett belöle 4 db !!
  • Seten
    #7512

    Ez most miért jó, hogy 4 darabban van?

  • Tecnamo
    #7511
    Csak h örüljetek :)

    Part1
    Part2
    Part3
    Part4
  • Seten
    #7510

    Ha észrevetted volna, a topikban mindenki mindenbe belemagyaráz dolgokat.
    :)

  • Seten
    #7509
    (csak megint el voltak szabadulva az indulatok) :)
  • cooldoc
    #7508
    Na, majd ha hazajöttem melóból...Gyorsan lejött,kíváncsi vagyok!
  • gameplusz
    #7507
    Uhh, a vége elég durva volt...
  • Kicsikiraly
    #7506
    milyen szemét? [nem volt itt]
  • LasDen #7505
    jajj ne má.....ez csak egy TV-újság....nem kell belemagyarázni a dolgokat....
  • Seten
    #7504

    Vagy mégsem Péter az hanem egy új srác, egy Pyro-replika. :)

  • szucsy89
    #7503
    na lassan új rész...remélem Kenny megint olyan gyors lesz mint múlt héten:P
  • Amse
    #7502
    talán a radioaktív energia ilyen, de ez csak egy tv újság borító...
  • Kicsikiraly
    #7501
    az ok, hogy peter, de mikor találkozott claire anyjával? o.O
  • Amse
    #7500
    na kidobtam a szemetet, de remélem nem kell többet...
  • Seten
    #7499

    Hogy zárják le? Ahogy szokták: cliffhanger-rel. :)

    Azon sem csodálkoztam volna ha a legutóbbi rész lett volna az évadzáró.

  • zolee90
    #7498
    szerintem se kéne vitázni, de azért az is idegesítő amikor valaki hülye és úgy okoskodik...

    Én inkább arra lennék kíváncsi, hogy ezt a történetet ami elvileg az első 11 rész hogy zárják le két részben? Vagy mi számít ennek a történetnek? Mert ugye most több szál is fut, de melyiket zárják le? Én elég lehetetlennek érzem, hogy az egészet összekapcsolják az utolsó két részben és lezárják...
  • precision
    #7492
    kamehame -t akar nyomni úgylátom :D:D:D
  • Amse
    #7491
    jah mondjuk a nyakláncból rájöhettem volna... [csakmostvetteészre]
  • gabr
    #7490
    A jobb oldali csajra sem lehet azt mondani, hogy hasonlít Elle-re... de a bal oldali Peter.
  • nyamiag #7489
    peter sztem
  • Amse
    #7488
    ezen a képen szerintetek a balos Peter vagy egy új szereplő akar lenni?
  • ancsie18
    #7487
    Engem már totálisan összezavartatok... Lassan újra kell néznem a sorozatot... Pedig eddig azt hittem, értem...
  • light00
    #7486
    Kezd már nagyon vitafórummá lenni ez is :\
    Gabr: A vírusok/baktériumok jó hogy nem bomlanak le, mert a te testedet is megtámadják, nem kellene összekeverni a vérrel és alkotóelemeivel.
    És ha kérdezel valamit, és arra válaszolnak, nem lehurrogni kell azt, főleg hogy olyat kérdezel ami spekuláció tárgya, így legközelebb próbáld higgadtabban venni a dolgokat!
  • Kicsikiraly
    #7485
    ez hogy jön ide mellesleg? o.O a kilökődést pedig úgy értettem hogy egész egyszerűen elhal a sejt. egyébként meg akkor mi lenne, ha clairenek/adamnek más vércsoportja van mint az adott embernek akinek beadják? mert ugyebár annak is stimmelnie kell.
  • Kicsikiraly
    #7484
    de egyébként is valószínű, hogy a vér kilökődik a testből valamilyen úton-módon.
  • Kicsikiraly
    #7483
    most jut eszembe, mivan, ha nincs is köze ezeknek a sejtekhez? mivan ha egy teljesen új sejt van, ami regenerál? :D és az pedig tényleg nem tudhatjuk mennyi ideig van benne. megint csak a saját hülyeségemet kell beismernem :D (gabr persze továbbra is újrek és nem szeressük, de legalább igaza van :D)
  • Pharaoh
    #7482
    Ha a vér alatt a vörösvértesteket érted akkor azok 120 napig vannak a keringésben.
    Mondjuk ez a véres gyógyítás jó nagy baromság, olyan mintha egy szőke nőtől kapnék vért és kiszőkűlne a hajam és mellem nőne.
  • atomboy
    #7481
    Meg mindig ezen vitakoztok? Nincs jobb dolgotok keddig? :)
  • Kicsikiraly
    #7480
    "a beszolásaid is értelmetlenek!" ez rólad is elmondható :D vissza se olvasol, meg amugyis újrek. ja és azt tanították bioszórán, hogy az egészséges vér kb 4 (vagyis négy, azaz n-é-g-y darab) napig él a szervezetben, ezek után a lépbe ürül (erről a lépbe ürülésről nem vagyok biztos, de így emlékszem) amugy szinte el sem hiszem milyen gyorsan felkaptad a vizet :D olvasgass vissza légyszíves.
  • gabr
    #7479
    Valamint én nem tudom te hova jártál általános iskolába, de ha ott azt tanitották, hogy mondjuk egy egészséges ember kap egy AIDS-os vértátömlesztést, akkor az AIDS-os vér kiürül a testből.... Magyarázd már el ezt légyszi!!!
  • gabr
    #7478
    Jah, hogy ma már olyat oktatnak a 8. osztály biológia órán, hogy ha egy szuperöngyógyító ember vérét beadjuk másnak, jelen esetben egy hullának, az feléled, és a vér egy idő után kiürül a testből?! Neveséges a teróiád, és a beszolásaid is értelmetlenek!
  • Kicsikiraly
    #7477
    általános iskola, 8. osztály, biológia óra, kb második félév eleje. na innen veszem....
  • Pharaoh
    #7476
    Attól függ a vért melyik komponense hodozza a képességet. Ha a képesség a DNS-ben van akkor az összes fehérvérsejt hordozhatja, amik kötűl jó pár évekg is ellehet a testben
  • zolee90
    #7475
    inkább menjél vissza biológiát tanulni :P
  • Toodmayne
    #7474
    Mondjuk onnan veszi, hogy igaz?