12300
10528995171446015691.jpg
  • gabr
    #7473
    Hát ezt a baromságot meg honnan veszed? Ezt úgy mondod, mintha te írnád az egészet!
  • Kicsikiraly
    #7472
    hányszor írjam még le, hogy a vér egy idő után kiürül a testből???
  • gabr
    #7471
    A jövö heti részben lesz! Volt az előzetesben, hogy türelmetlenül, sok szeretettel várja Mohinder-t!
  • N1ggA
    #7470
    jogos, de biztos meghalt, semmi sem volt rákötve az infúzión kívül, és a szemét nézzétek!! a szemén látszik, hogy halott!
  • drowns41
    #7469
    De halott embernek beadni vért... hát nemtudom majd kiderül
  • drowns41
    #7468
    Szerinetm Sylar majd visszatér az utsó részben:P
  • N1ggA
    #7467
    gondoltam hogy valaki felveti. Akkor ezt írom: elvennék Claire és Adam egyediségét. Gondold el, ha mindenkibe belepumpálnának egy kis vért, mindenki örök életű lenne és gyógyítaná magát. amúgy meg teljesen mindegy, úgyis már csak 2 rész van (vagy 1??)
  • gabr
    #7466
    Adam is olyan mint Claire!
  • N1ggA
    #7465
    Ez még nem derült ki, de nem tartom valószínűnek, ezzel teljesen elvennék Claire egyediségét. Szerintem csak egyszeri gyógyítás.
  • gabr
    #7464
    Ja, és miért nincs főgonosz a második évadban??????????? Mert sylar már elég uncsi, meg úgy vettem észre, hogy kicsit mellőzve is lett.
  • gabr
    #7463
    Most akkor Noah és Nathan is sebezhetetlen lett?
  • Pharaoh
    #7462
    Akit olyan közelről egy akkora pisztollyal lelőnek, mint Benettet annak a feje hátsó feléből nem marad semmi, szal valószínűleg maghalt. Csak a Heroesben egy kicst lightsoan ábrázolták.
  • drowns41
    #7461
    mert akit lelőnek az egyből meghal? szerintem nem...
  • Kmarha
    #7460
    ugy 10-ből 8 embernek! :) De vegye magára mindenki aki csak akarja :)
  • Toodmayne
    #7459
    Na azért!! :D Legalább van olyan, aki el tudja ismerni :)
  • Kicsikiraly
    #7458
    értem, hogy mit akarsz elmondani de akkor: claire él. sylar is él. nem lett leszúrva hiro által, csak future hiro emlékszik úgy, de akkor... zomg. most esik le hogy én vagyok a hülye :D erre nem gondoltam eddig, hogy future Hiro arra emlékszik ami abban az idősíkban történt amikor meghalt claire. Sry mindenkitől, tényleg én voltam a hülye :D
  • ancsie18
    #7457
    10 azért igen. Viszont a 18-ban én is gyakran kételkedem...
  • Shiwo
    #7456
    sztem úgy általánosságba..
  • Toodmayne
    #7455
    Ezt most melyikünknek írtad? :)
  • Kmarha
    #7454
    :) Azért kiváncsi vagyok, hogy az ide írok többsége elmúlt e már 10 éves. Mert néha röhejesen egyszerű dolgokat nem birnak egyesek felfogni.
  • Toodmayne
    #7453
    TE nem érted! A 20. részes jövő a megváltozott jövő, és future Hiro még a megvéltozatlan jővőt meséli el Hironak, hogy akkor leszúrta Sylart, de regenerálódott. És akkor megbeszélik, hogy mivel Peter megmentette, most már meg lehet ölni. Nézd meg megint a beszélgetést ha nem érted még mindig.
  • Shiwo
    #7452
    azért ahhoz hogy valaki csontváz legyem, kell 1 kis idő..
  • Pharaoh
    #7451
    Ja, elég nehéz lenne egy csontváznak beadni a vért.
  • Shiwo
    #7450
    sztem meg X órán bellül fejti csak ki a hatását..
  • N1ggA
    #7449
    nem csak élő embert gyógyít meg! nem láttad a rész végét?
  • drowns41
    #7448
    szerintem csak élő embert gyógyít meg a vér.
    akkor ezzel az erővel hiro papát meg az összes többi hallot heroet fel lehetne támasztani
  • North
    #7447
    Szerintem.
    1.idősík: Hiro hasbaszúrja Sylart, de az regenerálódik és felrobban. Hiro létrehozza az idővonalakat, visszamegy az időben, és a metroban szól Peternek, majd már megy is vissza és term a megváltoztatott jövőbe érkezik, azonban az az 5 év nincs a tudatában, mert épp időutazott, csodálkozik, hogy nem ép a város, és azonnal össze is fut a régi Hiroval és Andoval.
    2. idősík, ez volt az 5 év múlva rész. Itt nem tudjuk mi történt végül, mert nem láttuk, csak Claire megmenekül, de a robbanás bekövetkezik Peter által, de mindenki azt hiszi Sylar volt.
    3. idősik, Hiro és Ando visszatért, ezen halad a film tovább, végül New York megúszta.
  • ryhdeksan
    #7446
    mert ha vkit hasbaszúrsz nem feltétlenül kell meghalnia

    megműtötték gondolom legalábbis az a csaj mutatta hogy mekkora seb van a hasán emlékezz
  • Kicsikiraly
    #7445
    te nem érted. ha megváltozott a jövő claire életben maradásával, akkor sylar miért nem halott a 20. részes jövőben? mert Hiro leszúrta, abban a jövőben is mondja hogy "hasbaszúrtam de regenerálódott". érted már? :D
  • BlackShadow
    #7444
    vársz 4 napot és megtudod :) hidd el olyan egyszerű magyarázat lesz rá, hogy magad sem hiszed el :D
  • Cat 02 #7443
    kit hamvasztanak?
    v mivan ?
  • ancsie18
    #7442
    De tényleg, most akkor kit hamvasztatnak el Claire-ék? Mert ugye miutén meglőtték Noah-t, ő Westtel elrepült. Bobék leléptek Noah-val együtt. De amikor Claire-ék visszamennek, valakit csak kell találniuk ott, akit aztán - mint apját elhamvasztatnak. Ha élne még Candice, az magyarázat lehetne rá...
  • ProGabe #7441
    miért ne lenne?pl ha kivágja az agyát Sylar akkor nem lehet feléleszteni.ez a második opció amit itt leírtam,és van vagy 1000 másik...
  • Shiwo
    #7440
    van 1 olyan érzésem, hogy ennek a feltámasztó/gyógyító vérnek lesz valami mellékhatása, és úgy már nem lesz olyan világmegmentő dolog..
  • ryhdeksan
    #7439
    akkor bárkit ujra lehet éleszteni, innentől nem is izgalmas
  • Seth
    #7438
    halott volt és infúzióval pumpálták bele a vért (valszeg Claire-é)
  • ryhdeksan
    #7437
    majd peter megkeresi noah-t

    egyébként noah akkor már halott volt vagy még élt?
    mert ha vkit úgy meglőnek akkor nem hiszem hogy túléli

    és bocs ha már kibeszéltétek ezt csak nincs kedvem odlalakat lapozni ;;]
  • Toodmayne
    #7436
    Te még mindig nem érted. Két jövőről van szó az első évadban. Az elsőben Clairet megölte Sylar, ezért képes regenerálódni. Ezért nem tudta Hiro megölni. Ezért ment vissza és szólt Peternek, hogy mentse meg Claire-t. És mivel ez meg is történt, megváltozott a jövő. Ez a jövő az, ahol Claire él, és ebben a jövőben Sylar nem tud regenerálódni. Ezért öli meg Clairet.
  • ProGabe #7435
    megvizsgálja,mint az órákat.ezáltal megérti a működését.nem eszi meg,mert Candice megölése után csak a keze volt véres,a szája nem...

    Peter vs Sylar-re tényleg rosszul emlékeztem
  • joshua
    #7434
    Biztos megeszi az agyakat