12300
10528995171446015691.jpg
  • spidey91
    #7558
    remélem azé Peter bátyo nem öli meg Hirot... nem lenne fair peter aki minent tud hiro aki only timeshift.... bár kitudja leeht hogy döntetlen.. majd egy hét mulva...
  • ancsie18
    #7557
    Nem rád gondoltam... Nehogy megharagudj! Hanem amikor néhány hete volt egy incidens a PB-topikban, arra.
  • ancsie18
    #7556
    Kenny fiam,
  • mcgrape
    #7555
    Már van felirat :) Nem semmi ez a kenny gyerek grat és köszönet neki. Lessz mit nézni este hála neki :)
  • Shiwo
    #7554
    np, előferdül
  • atomboy
    #7553
    Bocsanat. Elsiklottam a szo felett.
  • Shiwo
    #7552
    ugyanezt mondtam
  • atomboy
    #7551
    Angol subban is sok a hiba. :)
  • Seten
    #7550

    "a spoileres képeket pofátlanul feltöltő"

    Én is szeretlek! :)

    (pofátlanul? ezt mire alapozod?) :)

  • joshua
    #7549
    Igen azt én is észrevettem:D
  • Shiwo
    #7548
    apropó..remélem Kenny nem csak "átfordítja" az angol feliratot, mert volt benne jópár hibácska..
  • BlackShadow
    #7547
    Kenny ma 15:28 | Válasz | #2793
    A felirat kb. 20%-on áll. Legjobb esetben estefelé lesz, rossz esetben holnap délután.
  • ProGabe #7546
    kb az elkövetkezendő 48 órában^^
  • spidey91
    #7545
    Mikor lesz magyar felirat?? kb?
  • Shiwo
    #7544
    jaja...kiv vok mit hoz ki a heroes-ból "Néma Bob" ,)

    ill poén lenne, ha a háttérben ott támasztanának egy falat :D
  • ProGabe #7543
    mindenképpen több hetes (azt hiszem 5) szünet következett volna

    reméljük megegyeznek és lesz Origins is!
  • Kicsikiraly
    #7542
    csak tudod az újrek az már egy fogalom, én nem azt értem alatta hogy mikor regelt :D ez egy értelmi állapot :D
  • Shiwo
    #7541
    nem lenne rossz, ha kiegyeznének...akkor tán lenne rá esély, hogy mondjuk csak 1-2 hét kiesés lenne a 11. és 12. rész között
  • ancsie18
    #7540
    Nem baj az, ha kedveskedik, sőt! Inkább az ilyenekből kellene több, mint a spoileres képeket pofátlanul feltöltő vagy éppen hülyeségeken okoskodó egyénektől, akik a veszekedés kedvéért jönnek. Szerintem inkább köszönjük meg neki. Biztos van, akinek éppen ő segített ezzel.
  • Seten
    #7539

    Jaa, hogy csak kedveskedni akart?! :)
    (Bár sztem mindannyian egyben szedtük le t-ről.)

  • ProGabe #7538
    Hírpászmák

    2007. 11. 27. 10:45 - Írta: winnie

    11 hozzászólás | kategória: hírek

    A sztrájk sokadik napja, de a Deadline Hollywood Daily belső forrása szerint már kvázi meg is egyeztek a felek. Meglássuk. Mindenesetre az, hogy az NBC két sorozat teljes évadát is berendelte, eléggé ráutaló hír.
  • ancsie18
    #7537
    Ja, úgy érted, hogy felteszik-e extraként a dvd-re a másik befejezést? Szerintem biztos. A 24 1. évados dvd-re is feltették a másik alternatívát is.
  • gameplusz
    #7536
    http://www.sorozatjunkie.hu/2007/11/09/a-heroes-leallasarol/
  • BlackShadow
    #7535
    a sztrájk miatt újraforgatták a 11. részt. szal abból 2 verzió van :) mert ha a sztrájk marad, akkor a második évad azthiszem itt ér véget, és a többi chapter 3. évadként folytatódik

    de ha nagy hülyeséget mondtam, akkor majd jön winnie és kijavít
  • ancsie18
    #7534
    Hogy hoyg elsődleges? Milyen elsődleges? Mármint hogy ezt a 11 részt? Miért ne adnák ki? Majd ha lement az évad, egyben. Ha meg ennyi lesz az évad, akkor meg ezt a 11 részt adják ki mint 2. évadot.
  • ancsie18
    #7533
    Amíg azt írod, hogy SZERINTED, addig semmi nem spoiler. Szerintem. :P
  • BlackShadow
    #7532
    én arra leszek kiváncsi, hogy kiadják e valaha az elsődleges 11. részt
  • atomboy
    #7531
    Az en tippem Mohinder. Masik passz. Talan Nathan.
  • Flamer
    #7530
    hm hiroz finalléé :CCcc tök fura látni ezt a "felénél" az évadnak. :|
  • Shiwo
    #7529
    asszem nem nagy spoiler, ha azt mondom hogy az 1ik Takezo lesz sztem..
  • BlackShadow
    #7528
    csak ne sylar bukjon :( legjobb szereplő
  • spidey91
    #7527
    valyon ki fog mghalni?
    a
  • gabi89
    #7526
    Jó látni újra Slyert :D Amúgy tényleg elég spoileresek.
  • ProGabe #7525
    jó rész...lett volna,ha a Mica,Monica,Niki szálat úgy ahogy van kihagyták volna belőle :\

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "eltűnt a táskám!"
    ki a f.sz érdekel????ez már szánalom,amit ezen a vonalon csinálnak!


    bannert szerintem hagyjuk úgy ahogy van,igaz,már a festmények sem igazán aktuálisak

    következő epizód ugyebár a záró rész.eszméletlen kemény lesz!

    US PROMO

    KANADAI PROMO

    most mindkettő extra spoileresnek tűnik!!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    "two heroes will fall" :OOO
  • Abruzzi
    #7524
    Sosem értettem hogy valakinek miért jelzi az értelmi szintjét az hogy mióta van regelve sg-n..? Mer sztem ez az újrekk dolog elég béna...mer most lehet hogy aki 3 éve van regelve az jobban ismeri magát az oldalt, szabályokat, fórumozókat, mint aki 2 hete, de hogy pl. jelen esetben a vérátömlesztés fortélyait miért vágná jobban egy több éves reges mint egy újreg azt fullra nem értem :D (és nem először találkozok ezzel az újreg=sz@r vagy bua vagy dologgal....nem mintha azért mondanám mert magamra veszem mer nemtommá mióa regelve vok..)
  • Shiwo
    #7523
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    akár lehet szürkíteni is..Monicát meg tán azért nem lötték szitává, mert nem akartak egy nagy vérfoltot a házuk közepére...nehéz feltisztítani, s nem úgy néztek ki, mint akik szeretnek takarítani...
  • BlackShadow
    #7522
    mondtam én h fölösleges teóriákat gyártani a sorozathoz, mivel mindent megmagyaráznak mindig, és nem kell vmi nagy agy hozzá :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    halott képének szürkítése a bannerban? :D sztem jó 5let :P
    amúgy azt furcsáltam, ha épp gonoszságra készültek a nigróbácsik akkor mi a faszért nem lőtték szitává monica-t.. látszik, h csak sorozat :D
    elle viccesen bénázott a kocsival :D
    claire meg még mindig buta szőke :P
  • Shiwo
    #7521
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ööö..tényleg :P nah majd 2-3 nap múlva :P ill. nem kell kihúzni, tegyétek be Andro-t a helyére :P
  • Flamer
    #7520
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    még nem láttam a részt.. nade a faliujságról ha kihuzzuk az nagy spoiler. :D szóval nem lehet kihuzni.. :D
  • Shiwo
    #7519
    azért jó, mert így tudta feltölteni