12300
10528995171446015691.jpg
  • vki
    #7599
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Benne van Hiro a promo-ban. Igaz, hogy fél mpercig, de még mindíg rohan csak :(
  • LasDen #7598
    valószínű a következőből kiderül.....bizniszelni akarnak vele :D
  • ancsie18
    #7597
    De miért akarta, hogy "a halott" felépüljön? Mert ez nekem nem derült ki a mostani részből.
  • LasDen #7596
    1, Zseniális képességgel tud belenézni a mikroszkópba.....
    2, Bob odaadta Mohindernek a vért....Sztem egyértelmű, hogy egy halottnak adja be v egy sérültnek aki így is úgy is felépül..... :D
  • ancsie18
    #7595
    Két kérdésem lenne:
    1) Mohindernek tulajdonképpen mi is a képessége?
    2) Claire-től Bob vett vért, nem Mohinder. Hogy került a vér Mohinderhez? És Bob miért nem gyógyította fel azzal Elle-t?
  • szucsy89
    #7594
    attól függ milyen erejű a robbanás és milyen közel van a középpontjához...
  • juve1127
    #7593
    hát lehet hogy iagzatok van...sőt bizti...
  • Shiwo
    #7592
    nézd csak meg..ott fekszik Takezo elszenesedve, de egyben.. ez van, nem minden robbanástól megy darabokra az ember..sőt..az inkább holywood effekt, hogy szétmegy..esélyesebbnek látom, hogy a robbanás ereje odébbdobja jópár métert, égési sérülések, esetleg leszakad pár végtag..de erről egy robbantási szakértőt kéne megkérdezni..
  • juve1127
    #7591
    Mondjuk az első érvelés az O.K. , de a maszk szerintem nem papírból volt...:)de mindjárt megnézem azt a részt...
  • BlackShadow
    #7590
    ha 1. évadzáró robbanásra gondolsz, azt peter idézte elő, és már rég megbeszéltük, hogy az ilyen képességek önmagukra nincsen hatással (tűzgolyó a kézen, semmi égés.. villámszórás, semmi égés.. stb stb.)
    adam meg feküdt a robbanáskor, hiro megtalálta a maszkot megperzselve. ha a maszk nem robbant darabjaira, akkor adamnek se tűnt el a feje. készpont :)
  • magus
    #7589
    http://www.sorozatjunkie.hu/2007/11/09/tim-kring-a-rajongok-panaszairol/

    nagy nehezen felporog es vege, hat ezert olyan osszecsapott
  • juve1127
    #7588
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Megnéztem a beharangozót....hát Hiro nincs benne, csak Peter...ajaj


  • ancsie18
    #7587
    A fejezet akkor is így nézett volna ki, ha nincs a sztrájk. Egyedül azon a részen alakítottak kicsit, amit jövőhéten fognak leadni.
  • Flamer
    #7586
    mer ideges :D meg.. bosszút akar..
  • juve1127
    #7585
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egy hatalmas robbanás, se Peter fejét nem robbantja szét, lsd az első rész vége, se Adamét(Fehérszakáll lőporos sátra), de egy shotgun igen. Meg az is fura, hogy Hiro is fojton pofázik, de most rögtön nekimegy Peternek
  • juve1127
    #7584
  • magus
    #7583
    Ha megtudod kerlek oszd meg velunk engem pl nagyon erdekelne
  • magus
    #7582
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ez igy tok ertelmetlen. Noah tobbevados szenvedese, hogy bizonyitsa, hogy a ceg gonosz, es megsem az. Csak h a lanyat vedje, akkor mindent csak ezert csinalt? Ha a ceg jo akkor o miert harcolt? O evekig dolgozott ott, nehogy mar mohinder tudja jobban. Kicsit osszecsapottnak erzem ezt a veget igy. Meg h sylar kepbe jon es mar vege is. Jo lett volna megtudni, h mi lett volna ha nincs sztrajk, hogy ugyanezek a jok es gonoszok d
  • magus
    #7581
    azért kár hogy sztrájk van érezni h hamar lezárják
  • Seten
    #7580

    Vót ott egy szmájli! Magyarázzam miért? :)

  • Shiwo
    #7579
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az egy dolog, hogy ismeri a technikákat..az más kérdés, hogy azt nem tudja videóról megtanulni, hogy hogyan gyűrje le magában a félelmet, és tudjon cselekedni stresszhelyzetben..attól, hogy egyszer sikerült neki, nem jelenti, hogy automatikusan fog sikerülni másodszor is..pláne, ha azt vesszük, hogy az első esetnél nem volt "annyira" életveszélyben, hisz nem vele foglalkozott a rabló-csávó, míg a mostani esetben igenis középpontba és veszélyhelyzetbe került..és hát le is blokkolt a csajszi..
  • Shiwo
    #7578
    jóak
  • Seten
    #7577

    Nem igaz, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Monica ennyire béna legyen. Hát hiába nézte meg a "A Sárkány - Bruce Lee élete"-t? :)


  • Cat 02 #7576
    Tévéújság
    bocs ha volt mér
  • spidey91
    #7575
    bocs de nem tuujdátok a Dungeon siege filmnek van topicja? me nme bizok a keresöbe.. a király nevében vagy mi a magyar cime van topicja?
  • spidey91
    #7574
    majd mglátjuk... lesz ami lesz
  • Shiwo
    #7573
    jah, ha elindulna Heroes: Origins, akkor sztetek Bunkóman és Gyökér bekerül a sorozatba ?
  • Shiwo
    #7572
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a kifakult kép /grayscale/ jobban bejövős ötlet..azt a jelet Takezo szokta használni, s Alejt nem ő nyírta ki...
  • Shiwo
    #7571
    elnézegettem az előzeteseket..

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    az tisztán kiderül, hogy Sylar szerez 1 fiólát Claire véréből, és benyomja magának..a szövegből ítélve vissza is fog térni utána az ereje..az elhulló hősökről..hát van 1 rész az amcsiban, mikor vmi szőke nőt próbál vki visszatartani..túl rossz a minőség, nem vonnék le következtetést, hogy ki lehet és kiért rohanna..ugyanúgy lehet Niki mint Elle...viszont az felismerhető, hogy Micah és Monica együtt elképedve/elkeseredve néz egy robbanást..lehet Nikinek lesz vége ? másik ami kitűnik, hogy valaki repül Ellével, miközben az elektromossággal rázza..szintén rossz minőség, de inkább West lesz, mint Peter..lehet ő a 2. hulla? esetleg lehet Maya is, mikor megpróbál végezni Sylarrel, mert rájön, hogy megölte a tesóját..van egy rész, mikor látszólag Parkman-t taszítja hátra valami erő, de sztem ő nem fog kipurcanni..inkább sanszosnak tartom, hogy a rész végén lesz, mikor ott áll Peter és Nathan mellett, sok riporterrel (?) körbevéve...esetleges aggódásra ad még okot, hogy Híró más jelenetben nem is nagyon látható, csak abban, mikor Petert megrohamozza meg mikor a torkához illeszti a kardot..
  • dudusrac
    #7570
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem a bannerba Alejandróra rátehetnétek pirossal azt a jelet, amit Adam hagy a halottak fényképein. Ha meg tudnátok csinálni, akkor sztem jól nézne ki.
  • light00
    #7569
    Ja és még egy, sry, pont most jutott eszembe, hogy a történetbe kerüléséig összesen 9 képességgel rendelkező embert ölt meg Sylar. Tudja valaki, hogy ki volt az a kilenc?
  • spidey91
    #7568
    mi nem teccet? sztem nem volt rossz .... nekem teccet NA MADJ A FINÁLÉ!!!!
  • light00
    #7567
    Arra lennék kíváncsi, hogy aki nagyobb figyelemmel követte a Heroest, hogy mi lett volna az eredeti történet? Úgy értem, Sylart kiírták volna 3-4 rész után az első évadban, és mit terveztek eredetileg az írók? Aki nagyobb guru a témában, szívesen fogadnám a segítségét.
  • LasDen #7566
    csak sztem volt fos rész...???
  • szucsy89
    #7564
    van ez igaz de attól még a banner alatti piros felirat az érvényes...
  • ancsie18
    #7563
    Éééééés?!
  • spidey91
    #7562
    jajj bocsesz de már van magyar sub
  • ancsie18
    #7561
    Mintha ezt már eljátszotta volna a múlthéten is... Úgy látszik egyszerűen vannak ilyenek
  • szucsy89
    #7560
    spoilert sztem még használni kéne
  • szucsy89
    #7559
    valami eksönösebb részre vártam...az uccsó részbe zsúfolnak majd mindent...jó lenne a dupla rész lenne de úgy tudom hogy szimpla lesz az is