12300
10528995171446015691.jpg
  • Pharaoh
    #7960
    Nem nehéz az 1-est összehozni 4db három pontos hiba 3-4 oldalon és már karó is.
  • simirizsa
    #7959
    9.ikes vok az osztályom verselemzésen 34emberből 26 kapot 1est helyesírára és elvileg mivagyunk a legjobb 9. :D
  • Shiwo
    #7958

    örömmel látom, hogy valaki tudja értelmezni a mondataimat :)


    hogy a témához is hozzászoljak...sztem is marhaság, hogy a haiti lötte volna le.. ő tényleg másképp is megoldhatta volna, ráadásul nem is szinesbőrü a gyilkos, az látszik...hogy ki lehet ? szerintem fölösleges filózni rajta, hisz ügyebár az írói sztrájk miatt lett megváltoztatva a vége..én azt is eltudom képzelni, hogy nem is az epizódok írói írták meg ezt a véget, csak valami nagyokos kitalálta, hogy így majd drámai lesz, megbíztak egy statisztát, hogy löjje le, és cseppet se gondolkodtak azon, hogy hogyan is lesz ez beültetve a folytatásba...
  • BlackShadow
    #7957
    viszont a haiti 'menekül' a cég elől, így őt erre nem tudták használni :)
    ill a sajtó érdeklődését meg matt megoldotta :)
  • Sasfióka
    #7956
    Amúgy kicsit hihetetlen, hogy
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    a Haiti Nathan gyilkosa, hiszen ezzel azt akarták megakadályozni, hogy kiderüljön az "igazság". És pont a haiti képes arra, hogy az "igazság" ne derüljön ki, mert ő tudja blokkolni a képességeket. Vagyis "jól beégethette" volna Nathant azzal, hogy Nathan előadja, hogy ő tud repülni, aztán meg mégsem tudja "megmutatni".


    Arról nem is beszélve, hogy ha nem "véresen" zárul az évad, hanem úgy, hogy a haiti blokkolja a képességet, sokkal jobban elejét lehet venni a "további találgatásoknak", mert hiteltelenné vált volna az "elképzelés".

    Sajtótájékoztatót "csak úgy" nem tartanak, annak van egy "témája". Arra pedig nem igen ugrik a sajtó, hogy "valami fontosat akarok mondani". Tehát akik ott voltak a sajtótájékoztatón, valószínűleg tudták azt, hogy valami olyat fognak tapasztalni, ami "mérföldkő lesz". És az "informátor" kivégzése igencsak jó támpont lehet egy riporternek arra, hogy beleássa magát a témába...

    SF
  • BlackShadow
    #7955
    na az még tetszene is ha nem lenne irodalom ^^ tököm kivolt vele :) csövesek által írt hablaty amibe néhány okos olyan baromságokat lát bele, hogy azt tanítani kell :P (persze vannak jó költők, írók stb akikről érdemes megemlékezni)
    az lesz majd szép mikro a fedél nélkül lesz felidézve 50 év múlva ,h ott adott ki vmi jó verset egy mostani költő ^^
  • skinnyman
    #7954
    Én úgy hallottam valakitől, hogy olyan is lesz, de lehet, hogy téved, én mindenesetre egyáltalán nem csodálkoznék rajta. Ennyi erővel meg meg lehetne szüntetni mint kötelezőt az irodalmat is, mert az úgyis csak a bölcsészeknek kell, a történelmet is, mert hát kinek is van szüksége nagyobb látókörre és a múlt megismerésére. Ha ez így megy tovább, lassan már iskolába se kell járni, ott fogunk tartani.
  • ancsie18
    #7953
    Na azért olyan nem lesz, hogy ne lenne kötelező. Az érettségi szintje valóban csökkent, de csak a középszintű érettségié, amihez hozzátartozna, hogy amiből addig felvételizned kellett, abból most emelt szinten érettségizel. Az egyetemek/főiskolák b@szták el, mert ők nem merik megkövetelni az emelt szintet, pedig a rendszer maga úgy lett kitalálva.

    Na jó, nem offolok tovább.
  • robos
    #7952
    Hehe, de jó lett nem?!
  • öregharcsa
    #7951
    az még komolyabb hogy 8.-ban sem tudnak!...és nem kevesen...elszomorító
  • Mincsi
    #7950
    majdnem bevettem :D
  • BlackShadow
    #7949
    Arról nem is beszélve, h az érettségi maga elég szánalmas szerepet tölt be :) 18. életévedben úgy ahogy vagy elbaszhatod az egész életedet. Fősulin egy zh időszak százszor keményebb mint az érettségi :)
  • skinnyman
    #7948
    A mai egész oktatási rendszer szánalmas. 1-2 évente változtatják meg a felvételirendszert, most is megint összevariálták a pontokat és még változhat, qrvajó, hogy majd érettségi előtt 1 hónappal kiderül, hogy milyen is lesz az az érettségi. Olyanokat is hallok, hogy a matek érettségi nem lesz kötelező. Ez hiányzik csak a népnek, mostmár számolni sem kell majd tudni. A többi tárgy érettségije is olyan szánalmas, hogy az atlaszból ki lehet olvasni az egész megoldást meg hasonlók. Mintha valakinek az érdekében lenne, hogy elhülyüljön a nép.
  • robos
    #7947
    "az a bongyor haj Sucre-n :DDDDdd"

    Az a Suresh haja... (remélem megismerted)

  • Kicsikiraly
    #7946
    már óvoda alatt meg kéne tanítani az ovisoknak az alpvető írás/olvasást, legalább a nagybetűket. akkor még fogékonyabb az agyuk. elvileg, de nem akarok hülyeséget mondani :D
  • ProGabe #7945
    szerintem ezt írta ő is!

    de ezt nem itt kéne megbeszélni!

    tudom,el kell ütni valamivel az időt......

    robos:nagyon jó lett!az a bongyor haj Sucre-n :DDDDdd
  • Toodmayne
    #7944
    egyetértek, szerintem is elég hülye döntés volt ez.
  • ancsie18
    #7943
    Én éppen fordítva tapasztalom, amióta nem lehet megbuktatni az alsósokat, azóta sokan 3.-4. osztályban sem tudnak még olvasni. És ez komoly.
  • Zomil
    #7942
    én ismerek olyan sulit ahol elsöben nem szotagolva tanitanak meg olvasni, hát az a durva :S
  • Shiwo
    #7941
    nem diszgráfia, egyszerüen bfasz a tanítási rendszer és az utóbbi 5 évben a szerencsétlen elsősöknek karácsonyra már írni - olvasni kellene tudniuk...oszt csodálkoznak hogy sok az írni / olvasni helyesen képtelen diák...
  • precision
    #7940
  • robos
    #7939
    Szereplőváltás lesz az új évadba majd.
    Suresh szerepében a PB-s Sucre lesz látható, azaz Amaury Nolasco...
    Na jó ez csak vicc, gondoltam megnézem milyen lenne abba a szerepbe Sucre...
  • simirizsa
    #7938
    Bocs helyesírásomért nyelvtan tanáropm szerint diszgráfiás vok majd mehetek vizsgálatra :D
    Egyébknét sz fasza lesz
  • Toodmayne
    #7937
    Attól függ, hogy a sztrájk mikor ér véget, ha hamar meg tudnak egyezni, akkor jövő év elején jön a 3. fejezet, ha sokáig elhúzódik még, akkor csak szeptemberben, és az már egyben a 3. évad is lesz. A sejtést j-vel írják, és nem tudjuk hogy jó-e a sejtésed, mert nekünk sem adtak le egy extra epizódot, amiben minden kiderül, szóval mi sem tudjuk ki ölte meg, csak találgathatunk.
  • simirizsa
    #7936
    Amugy jó selytésem van hogy Noah ölte meg Nathan-t ?:D
  • simirizsa
    #7935
    Hello érdeklödni szeretnék hogy mikor lesz következő rész megint 6 hetet vagy nemtom menyit kell várni a 3. fejezetig ? :D
  • Shiwo
    #7934
    amúgy kérdésedre a válasz: a Shanti-vírus MINDEN képességet blokkol..az alapképességét is, hogy megszerezze másokét, és a meglévőeket is..
  • Shiwo
    #7933
    nem feltétlen csak rád gondoltam.. többen is vetettek fel olyan dolgokat, amit nem gondolhattak komolyan..
  • Zomil
    #7932
    nem tudtam pontosan hogy kell leirni:)
  • Kicsikiraly
    #7931
    no offense, de candice :) (bocs de az ilyenek kiszúrják a szemem :P)
  • Zomil
    #7930
    hát akkor ennyi erövel peter-nek is meg kellet volna maradnia a képességeinek, mert neki meg az a képssége h lemásolja azokat...
    szvsz hülyeséget mondtál a shanti virus minden képességet elvett sylartöl :)
  • DJ BP
    #7929
    jaj mert a fikciót, ami sok sebből vérzik néha nem úgy látom át mint te? :D

    Kemény vagy
  • Toodmayne
    #7928
    egyetértek
  • atomboy
    #7927
    Jol tudod, pont ez a kepessege. Candyce gyilkolasa idejen nem mukodott, igy szerintem soha nem tudja meg.
  • joshua
    #7926
    Most én nem akarok hülyeséget mondani, de Sylar-nek a képessége nem az h megérti a dolgok működését? Így jött rá hogy mi a baja az óráknak....hogy hogyan kell megszerezni a képességeket, és ezeket használni. Valaki erősítsen meg, mert én eddig ebben a hitben éltem:)
  • Shiwo
    #7925
    egyet értek..

    kezdem én is úgy érezni, hogy egyesek elöbb kérdeznek, utána gondolkodnak..
  • ProGabe #7924
    szerintem ezt gondold át mégegyszer
  • DJ BP
    #7923
    de várjunk, ugye az ő képessége az, hogy elnyer képességeket. Tehát amiket már megszerzett, azok miért nem működtek? :DD
  • Shiwo
    #7922
    az közel se biztos, hogy nála van, lévén mikor megölte, akkor nem működött a saját képesség-elnyerő képessége..
  • Zomil
    #7921
    amugy most kicsit überpower( :DDD) lett sylar nem? mert ugye nála van candyce képessége:)