12300
10528995171446015691.jpg
  • ancsie18
    #8000
    Ja... Gyorsan felejtek. :)
  • ProGabe #7999
    most ezt a West lőtt dolgot komolyan gondolod?ez olyan lenne,mintha Mr. Muffles tenné,kb lehetetlen,amellett,hogy teljesen karakterellenes...

    egy ilyen meg elkél már a topikhoz:

  • yosha
    #7998
    MIvel Petrelli mamának a telefon alapján döntő szerepe volt Nathan halálában, és a sajtótájékoztató ötletéről a páncélterem biztonsági kamerájának felvételéből tudott valaki... No, itt a kutya elásva amugy, mert most gondolkodom, Bobnak mindenhova volt rálátása, még Suresh termére is, igy vette észre Sylart Elle. Tuti, hogy a páncélteremre is volt ugyanilyen rálátása, és az mint látszott, az info hogy bejelentik képességeiket, ugy került ki. Áh fene tudja.
  • gabi89
    #7997
    Petrelli mama nem is ismeri Westet amúgyis semmi közök nincs egymáshoz szóval nem vele beszélt ez biztos az meg,hogy West ölte meg Nathant hát benne van a pakliba mint lassan már mindenki de szerintem nem West volt.
  • yosha
    #7996
    Matt szemszöge...:)
  • ancsie18
    #7995
    Aki elsétált, azt Peter szemszögéből láttuk. Tehát ennyi erővel valóban lehetett volna Claude is, mert Peter eddig is látta Calude-ot, amióta átvette a képességét.
  • yosha
    #7994
    Áh, ez a West-es dolog nagyon büdi. Lehet hogy West lőtt, de valaki teljesen más áll a háttérben. MIntha Petrelli mama egy olyan alakkal beszélne, amelyel nagyon bizalmas kapcsolatban van. Westtel pedig hogy lenne már...
    Egyáltalán hogy kerülhettek volna kapcsolatba. West nem sok kapcsolatot tartott fennt a céggel, ez pedig egy elég gyors lépés volt az összeesküvőktől. Meg eleve hogy egy rakat spéci képességgel bíró emberről van szó, és mégis, a lehető leghétköznapibb módon "lelövik" az ürgét. Más van itt, szerintem Candice sem Bobbal beszélt mikor Sylart ápolta, hanem ugyanazzal akivel Petrelli mama. Valaki még van a háttérben, biztos.
    De ha már hülye teória kell, mint a jövőböl jött Peter, akkor ilyen erővel azt is mondhatnánk, hogy Claude volt, és a tömegben maradt láthatalanul, aki pedig elsétált az egyszerűen csak nem birta a vért.:)
  • simirizsa
    #7993
    Hagyuk abba majd megtanulok 1x talán :D
    Új szereplő nagyon levagyok maradva :D
  • Lacika 79
    #7992
    Sokszor visszanézve, nekem is úgy tűnik, West gyerek a gyilkos. A testalkata, járása, meg ugye meg akatrja tartani a titkát.
    Sylar kizárva, mert ugye éppen "szúrta magát", Noah nagyobb darab, más meg ki lenne? Petrelli mama ugye meg nagy rábeszélő hírében áll, akár beszélhetett is West-nek, hogy milyen frankó lenne, ha nem repkedhetne többet a pici fia.
  • precision
    #7991
  • Timbo
    #7990
    Igazából :D ilyenkor a fórumnak sincs értelme nagyon :D de hát persze jó elfoglaltság találgatni egy szürke alakról hogy ki is az :D főleg hogy valaki szemüveget lát rajta valaki baseball sapkát és mindezt persze mindenféle frizurával :D
  • ancsie18
    #7989
    Igenis, uram,
    Vettem, uram,
    Befejeztem, uram.

    Na de tényleg.
  • precision
    #7988
    igen, jó lenne már ha a nyelvhelyességi gondjaitokat nem itt beszélnétek meg :) ok, tudom hogy nincs új rész és nincs miről beszélni...de ennyire ne unatkozzatok pls :D
  • yosha
    #7987
    Hihetetlen. Valamelyikőtök nagyon sz@rik az érettségitől, ha már idáig képes volt elterelődni a téma...

    Nathan gyilkosa tuti hogy egy uj szereplő lesz, akinek az eredetében lesz majd szerintem a nagy pofaleszakadás. A Sajtótájékoztatót meg nem csak "ugy" hivták össze, hanem Matt győzte meg az embereket hogy jöjjenek és nézzék...
  • ancsie18
    #7986
    Bocs, "állapotot" helyett állapotod-at akartam. Úgy látszik ragadós.
  • ancsie18
    #7985
    Vazz... te most direkt írsz ilyen sz@rul "helyesen"?
    "anak", "vanak", "tecésére", "tete", "anya", "enek".... Áááá... Eddig azért nem volt ennyire rossz... Romlik az állapotot. Egyébként feliratokat meg netes oldalakat olvasni azért nem egyenlő a lexikonokkal meg tudományos könyvekkel, azt azért gondolom tudod. :P
  • Kojiro
    #7984
    szerintem meg nemtudom
  • simirizsa
    #7983
    Ha West ölte volna meg nem beszélt volna Nathan és Peter anya telefonon nemtudni kivel :D Hogy enek elég súlyos következménye lesz mondjuk az bíztos hogy nekem megölnék a bátyámat én se tenék máskép a gyilkosával és a megbizóival is aranyos lenél :D
  • simirizsa
    #7982
    Jó csak anak vanak következményei, ha csak úgy tecésére megváltoztatja a múltat ezért nem tete Hiro se
  • öregharcsa
    #7981
    ja, szerintem is fölösleges filozni mikor bármi megváltoztatható..legalábbis Peter-nek nem tart semeddig visszautazni az időben és megváltoztatni a múltban bármit ami történt... ;) (ahogy Hiro is elbacta..)


    ...a gyilkos meg West...ő akarja nagyon a titkait megtartani...
  • simirizsa
    #7980
    Tudd e helyesen magyarul írni Nathan gyilkosa jobb lene :D
  • Kojiro
    #7979
    nyissatok egy "Nathan halálától a magyar helyesírásig" c. topikot :)
  • AntiHero
    #7978
    ok
  • simirizsa
    #7977
    Ne offoljál már
  • AntiHero
    #7976
    mer megy a simirizsa
  • simirizsa
    #7975
    Az is az én hibám bocs :D
  • AntiHero
    #7974
    Baszott sok off:)
  • simirizsa
    #7973
    Én szeretek olvasni nagy az érdeklödési köröm is, bár ez inkább a neten olvasásra utal könyvet csak az összes Harry Potter-t,Da vinci kód-ot és pár kötlezöt olvastam el ja meg persze újságokat olvasok meg úgye sorozat anime meg filmek felíratát

    Kojiro: Az a baj hogy semmi de a remény hal meg utoljára :D

    Kicsikirály: kösz :D
  • Kicsikiraly
    #7972
    amúgy üdv a topikban, nem szoktunk itt az apró dolgokból nagy beszélgetést kezdeni :D
  • Kojiro
    #7971
    gz
  • Kojiro
    #7970
    mert mi változna?
    az emberek szokásain nem lehet változtatni.
    ha legüberfaszább módszerrel megtanítanának mondjuk második általános végére tökéletesen írni-olvasni, 22 éves korodig kizárólag az iskolában írnál (meg a házit), és szinte kizárólag csak a kötelezőket olvasnád.
    22 éves korod után évente 1 könyvet olvasnál el (de lehet, hogy nem jutnál a végére, csak belekezdenél), írni pedig annyit írnál, ami feltétlenül szükséges kölünböző formanyomtatványok, táblázatok kitöltéséhez, valamint használnád még neten, ahol a tökéletességre való igény teljes hiányában, valamint jópofaságból , a helyesírást tökéletesen hanygolnád.
  • ancsie18
    #7969
    Az biztos, hogy olvasással és az érdeklődéssel függ össze. Én például rengeteg könyvet olvastam, főleg állatokról, és közben felfedeztem magamnak, hogy vajon melyik szó miből ered, közben pedig észre sem vettem, és én lettem a városi első helyesíró.
    [Na jó, önfényezés befejezve ]
  • simirizsa
    #7968
    Bárcsak Keppel Gyula is igy látná :D
    Vagy az oktatásügyi miniszter :D
  • Klemice
    #7967
    igaz
  • Kojiro
    #7966
    szerintem a helyesírás romlása szorosan összefügg rohanó elétvitelünkkel és azzal, hogy a bennünket érő információ-áradatból agyunk kénytelen szelektálni, ez által felületessé válik az olvasásunk.
    sokszor egy olvasott szöveg bizonyos részeit átugorjuk, vagy átfutunk rajta, mielőtt értelmeznénk. így nyelvünk írásbeliségének ismétlése nem folyamatos, rögzülése nem tartós.
  • simirizsa
    #7965
    :D
  • Klemice
    #7964
    látszik, hogy épphogy csak javult :P kötekedés powaa

    "9.ikes vok az osztályom verselemzésen 34emberből 26 kapot 1est helyesírára és elvileg mivagyunk a legjobb 9."
  • simirizsa
    #7963
    Jó én már 3 hónapja írok minden nap és épp hogy javult mondjuk elméleti résszel meg matekkal nincs gond :D
  • ancsie18
    #7962
    Hát ezért kell tudni jól helyesírni! Én mindig 5-ös voltam belőle!
  • simirizsa
    #7961
    Mondjuk ez szerintem már túl szigorú, bár ez csak az én véleményem és én soha nem szeretem írni rendesen