12300
10528995171446015691.jpg
  • Klemice
    #8080
    számból vetted ki a szót
  • ProGabe #8079
    olvassátok el a képregényeket

    én is ezt fogom tenni.remélem ezekkel továbbra sem állnak le
  • simirizsa
    #8078
    Nincs új rész mit vártál ? :D
  • Klemice
    #8077
    de ha fejbelövöd nem nő neki vissza

    najó eléggé meghalt a topic
  • skinnyman
    #8076
    Ez már ki lett egyszer dumálva, de nem emlékszem már, hogy mire jutottunk a végére. :)
  • simirizsa
    #8075
    Erről lemaradtam de amúgy ezen én is elgondolkodtam :D
    Elvileg az is szegény csaj xD
  • Kicsikiraly
    #8074
    az orvosi dolgok alatt Claire szűzhártyája regenerálódik-e vagy sem :D
  • simirizsa
    #8073
    Nyelvhelyeség: Szép helyesírásom :D
    Orvosi dolgok: diszgráfia nem diszgráfia
    Játéktipus: FPS'First person shooter' egyébként ez 1 játék fajta amikor csak a fegyvert láttod leegyszerüsitve és ilyen nézetbe láttod a játékot
    COD4= Call of Duty 4 is ilyen fajtájú játék elég ha enyit tudsz szerintem :D
    De szokták a frame/sec-et=képkocka/másodprec is igy emliteni ebbe inkább nem menék bele mi :D ( lényegében 1 másodperc alat hány képkockát jelenit meg a kép :D)
  • bauer15
    #8072
    hello nagyon nem ide tartozik de sz.tem itt válaszoltok a legygyorsabban.
    kiszeretném írni a 2.évadot divx-be és hozzá a feliratot viszont van pár olyan felirat amit ha megynitok egy be van zsúfolva és így nem játsza le a dvd
    van egy ilyen program ami kijavítja viszont a nevét már nem tudom
    valaki megtudná mondani?
    előre is kössz
  • ancsie18
    #8071
    Én meg nem értek semmit... Kínaiul beszéltek.
  • Kicsikiraly
    #8070
    komolyan, ennyire nem lehet unatkozni :D nyelvhelyesség, orvosi dolgok, játéktípusok :D
  • Flamer
    #8069
    yó de akkor a yáték fajtáról volt szó nem pedig másról.. :| :o
  • simirizsa
    #8068
    Fáradt vok és éppen torrenttel szenvedek :D de igazad van :D
  • skinnyman
    #8067
    Nem framerate/sec, hanem frame/sec :) Az elöbbi kicsit értelmetlen dolog lenne.
  • simirizsa
    #8066
    framerate/sec-et is szokták igy mondani :D
  • II Rocky II
    #8065
    igy is annak tünik :PPPPP:DDDde hát én ugy vok vele inkább megkérdem és aztán azt is tudom,aki nme jártas olyan téren annak mérkéne tudni mint aki abban jártas:D
  • ancsie18
    #8064
    Igen, igen, akart jönni, de nem írtam be, mert az már nagyon butának tűnt volna. Dehát nem játszom én ilyesmivel.
  • Flamer
    #8063
    fps. netán fps.. :o :: vagy fps.
  • Kojiro
    #8062
    gondolom, mingyá jön a kérdés "mi az az fps?" :)
  • Flamer
    #8061
    egy fps yáték..
  • Shiwo
    #8060
    tiberium wars-nak is van offtopicja
  • ancsie18
    #8059
    Már csak egy kérdésem van... :P Mi a fene az a cod4?
  • BlackShadow
    #8058
    pl cod4-nek van egy off/spam topikja :) de már máshol is láttam párat
  • ancsie18
    #8057
    Is? Miért, hol történt így? (csak kérdezem, mert én nem hallottam még ilyet)
  • BlackShadow
    #8056
    lehet a heroes-nak is kéne csinálni egy flame topicot :P és ezt meg lezárni amíg nincs semmi újdonság. :D
  • precision
    #8055
    jó ötlet, betettem
    thx :)
  • ProGabe #8054
    egy ötlet:az előző hsz-em linkje mehetne a banner alá,amolyan 'mini-faq'-nak :)
  • ProGabe #8053
    a felmerülő kérdésekre a válaszok,utoljára:

    most mindenképpen lenne szünet,méghozzá 5 hét.mivel sztrájk van,ezért tovább tart.ha belátható időn belül vége lesz a sztrájknak (értsd:január közepe,vége) akkor még lesznek részek májusig.ha nem lesz vége a sztrájknak,akkor csak szeptembertől folytatódik a sorozat,a 3-ik évaddal,és a 3-ik volume-mal.

    az évad,és a volume (felyezet) nem összekeverendő!a 2-ik évad tervei szerint 3 volume lett volna benne.egy 11 (ennek ugyebár vége),egy 4,és egy 6 részes.

    a sztrájk miatt a 11-es rész legvégét újraforgatták,hogy megfeleljen évadzárónak.emiatt a sztori más fordulatot vett,mert az eredetiben Nathan összeesett volna a vírustól.nem tudjuk ki lőtte le,természetesen a készítők nem akarják,hogy tudjuk!felesleges mindenféle teóriákat elképzelni,hiszen direkt úgy lett megcsinálva,hogy még bárki lehet a tettes
  • II Rocky II
    #8052
    hát nem olvastam visza,ez tény és való...pedig visszsaszoktam....ja a bannerba kikéne tenni a a következő rész várható időpontját és kész.igy valószínűleg senki meg nem kérdezné hogy mikor leszs...stb...mind1.egyértelmű választ nem találtam,vagyis igen..:D hülye vagyok most igaz...szoval elvileg februárban...de ugy néz ki szeptemberben?(még lenne rész a második évadból) és augusztusban meg már a 3.dik évad....ezt találtam..PB is majd januárban lessz ezt tudom...igaz ott hamarabb abbais hagyták a sorozattot,na de most nme mék bele mer az már nem e témához tartozna...:) sorry a lüke kérdésért,igazatok van teljes mértéklben a viszaolvasással kapcsolatban.:D
    ancsie erre: "De ha valamit nem tudok, de érdekel, akkor utána nézek."
    ezt mondom.: a tájékozodást kezdtem itt
  • ancsie18
    #8051
    De ha valamit nem tudok, de érdekel, akkor utána nézek. Pl. itt van a kép alatt a Sorozatjunkie linkje, ott mindig fent vannak a legfrissebb hírek. Mi is tájékozódunk valahonnan, ezt a jó szokást kellene inkább átvenni.
  • simirizsa
    #8050
    Bannerbe nem lehet kiteni ?
    Én is igy jöttem ide én átérzem szegény emberek helyzetét :D
    Nemtudni mikor folytatják sztrájkolnak az írok
  • ancsie18
    #8049
    Én senkit sem szeretnék megbántani, de hogy minden 5. hozzászólásban ilyeneket kérdez valaki, ez már nagyon-nagyon durva. Ha igazán meg akar tudni valaki valamit, akkor olvasson vissza. Ha meg lusta hozzá, akkor mások miért ne lehetnének lusták visszaírni neki a választ?

    Én ezentúl ezt fogom tenni. Meg se hallom mostmár, hogy mikor kezdődik, folytatódik, vége van-e, kilőtte le, stb. Majd ráunnak.
  • ProGabe #8048
    komolyan minnyá sírok :D

    olvass már vissza egy kicsit!helyetted senki nem fog dolgozni az életben,HA csak ennyit használd a kicsi eszecskédből :P

    tudom,hogy ehelyett beírhattam volna a választ,csak az ugye nem olyan egyszerű...
  • II Rocky II
    #8047
    akkor a következő rész mikor fog megjelenni?
  • ancsie18
    #8046
    Látom sok szerethetőt találsz a női film- és sorozatszereplőkben. Természetesen, csakis azért szerette meg mindenki, biztosan.
  • yosha
    #8045
    Nem b.szták össze a végét, csupán a Nathan-es jelentetet forgatták ujra, mert eredetileg a beszéd közben nem lelőtték volna, hanem a Shanti vírustól esett volna össze. Amugy Elle is halott lenne mostanra, ha a rajongók nem szerették volna meg a sunáját.
  • cooldoc
    #8044
    http://www.hirszerzo.hu/cikk.gyilkos_sztrajk_a_hosok_mar_aldozatul_estek_a_szuletett_felesegek_haldokolnak.51698.html
  • drjones
    #8043
    A következő részek tartalma: Híró visszamegy a múltba megakadályozni hogy Sylar a szeméből folyó bodzaszörppel megsemmisítse az univerzumot. Nem sikerül neki, de Píter rájön erre én visszamegy mégmúltabba hogy segítsen neki. Csakhogy közben meghal, ezért híró visszamegy kicsit régebbere mégmúltnál hogy ezt megakadályozza....
  • drjones
    #8042
    Én úgy tudom vége van. (meg is néztem és abból is az jön le) a 11. rész egy alternatív befejezés volt, ahonnan majd újra fel tudják venni a fonalat. Szerintem nem kellett volna így összebaszni a végét, mindeki tudja hogy sztrájk van, hát éb inkább vártam volna
  • gabi89
    #8041
    Annyivel helyesbítenék,hogy 11rész 7rész 6rész
    Tehát a 5fejezet nem 4részes hanem 6.