149
Ha már egyszer álmodtál, vagy csak bevillant egy kép a szemed előtt a jövődről, beszélj róla, mert ez nem hülyeség!
  • Nuxa
    #109
    Ja, evolúció, az!!...Civilizáció :DDDD....... de hülye vagyok :DDDDD
  • Nuxa
    #108
    De hülye vagyok, nem civilizáció, hogy hívják azt a folyamatot, mikor a majomból ember lesz? Az lesz az a szó, amit a civilizáció helyére írtam!! :DD
  • Nuxa
    #107
    Azt tudjátok, hogy a UFO-k valójában emberek? A civilizáció által kidolgozott emberi lények? A Csészealj meg valójában az időgépük? Ez az én elméletem, én ebben hiszek, ezt valahol a tévében hallottam :D
  • flashpointer
    #106
    amugy jó a memóriád fülüke :)
  • flashpointer
    #105
    nekem is volt ilyen többször.egyszer volt hogy álmodtam egy tüzoltóautóról hogy beragadt a házunk előtt lévő kereszteződés árkába.na kb 1 évre rá hát nem arra kelek fel hogy 1000 lóélrő dübörög és próbál kijönni a hóból :D
    meg volt még naccsomó ilyen de ez nagyon megragadt bennem
  • Fülüke
    #104
    Én ezt láttam álmomban:

    Федеральные министерства, федеральные службы и федеральные агентства, руководство деятельностью которых осуществляет Президент Российской Федерации, федеральные службы и федеральные агентства, подведомственные этим федеральным министерствам
  • Dragooon #103
    velem volt már olyan h az őszi cipőésruhavásárról álmodtam nyáron és elég jól emlékeztem rá és aztán pont ugyanaz megtörtént :P 10 másodperc volt kb
    azzal szoktam még szórakozni, hogy tudom, hogy mit csinálnék tovább és akko mi történne, de direkt mást teszek meg :P jahj de pihentagyú vagyok
  • Fülüke
    #102
    :DDD
  • Phat Smoker
    #101
    a dézsavű azt jelenti, hogy: mintha ezt a dézsát már láttam volna valahol! :D
  • shad0w
    #100
    alap... én pl földönkívüli is vagyok
  • Fülüke
    #99
    Mivel ezt bárki tudhatja talán azért mondta el. Ez olyan nyilvánvaló mint azu hogy földönkívüliek léteznek. KOMOLYAN MONDOM ÉN TUDOM HOGY LÉTEZNEK.
  • Dynamic
    #98
    Már más is elmondta
    #42
  • gergelyanevem
    #97
    jah, ok, sorry
  • Fülüke
    #96
    Figyelj az már Nem az érzékelés gyenge elcsúszása.
  • gergelyanevem
    #95
    #74
  • Fülüke
    #94
    Beszélgetés?
  • gergelyanevem
    #93
    és a beszélgetés?
  • Fülüke
    #92
    Na én elmondom mi is ez mármint a dezsávű:

    Nézünk valamire és azt a szemünk látja. de az agyunk ezt nem fogja fel azonnal és, mivel már egyszer ránéztünk arra a pontra és ekkor adja be az agyunk azt a képet és ez tökre olyan minthogyha már láttuk volna peig csak egyszer láttuk.
    EZ AZ ÉRZÉKELÉS GYENGE ELCSÚSZÁSA.
  • ColdFire
    #91
    wow :D
  • Shodan
    #90
    És álmodott már valaki olyat hogy álom az álomban? mert én igen :))
    Valami rosszat álmodtam, aztán felkeltem és gondoltam hogy milyen jó hogy ezt csak álmodtam, de azt is álomodtam hogy felkeltem, és csak aztán keltem fel a valóságban! nagyon durva volt :D
  • Shodan
    #89
  • Fülüke
    #88
    jajj!!
    Nem ide!!
  • Fülüke
    #87
    [img]www.kepfeltoltes.hu_.jpg][img]
  • Phat Smoker
    #86
    én legtöbbször reggel felébredve, nem emlékszem rá, hogy mit álmodtam. :/
    de a múltkor bevillant egy olyan kép, hogy luxusyacht-on száguldok bikinis hölgyek társaságában, koktélt kortyolgatva! :D
  • Cyberdevil
    #85
    Ilyenek nekem is voltak és vannak még mindig!!!Volt olyan hogy többször is átéltem.De minden ugyanaz volt, az emberek a helyszín egyszerűenminden!!!
  • Dynamic
    #84
    Az ember minden éjszaka álmodik.Lehet, hogy 100-szor álmodsz egymás után, minden különösebb következmény nélkül, oda sem figyelsz rájuk.Mikor a 101-dik álom "megtörténik" véletlenül(persze ezek is csak apró, bagatel dolgok), akkor az embőr egyből túlmisztifikálja, hogy ezt megálmodta, holott előtte 100-szor álmodott konkrét dolgokat, viszont azok nem következtek be.Szóval ennyi, a nagy számok törvénye, többszázor mellélősz, de néha beletrafálsz.
    Más részről azt elképzelhetőnek tartom, hogy az emberi agyhullámok néha összefüggnek egymással, tehát álmodban mondjuk olyan tudatszinten vagy, hogy veszed a másik ember adását(pl. hogy beteg), ezért tudod azt álmodni, hogy megbetegedett és nem jön be órára, magyarán ez nem feltétlenül jövőbelátás.
  • Nuxa
    #83
    Jah, igen, a visszatérő álmok engem is kísértenek, általában ezek jóak is, meg rosszak is.
  • SötétBarom
    #82
    Amikor megijedsz, az se tart másodpercekig nem? ;D
  • Emmegki
    #81
    A pulzusszám a percenkénti szívverések száma, tehát nehéz tizedmásodpercek alatt megmérni, még lehetetlenebb tizedmásodperc alatt megugrania, az eltart néhány másodpercig.
  • gergelyanevem
    #80
    jah, én is gondoltam már rá, de nem megy :) mert abban a pillanatban annak örülsz hogy felismered a helyzetet, és eljátszod, hogy tényleg az lesz-e :)
  • Thanatos
    #79
    azt hogy lehuzzák a wc-n a hadsereggel együtt mint nem bevált intézményt :P
  • Thanatos
    #78
    "bekövetkezhet" ez a kulcs szó :P mert álmodik az ember midnen hülyeséget azt vagy bejön véletlen vagy nem, de azmár a mákfaktor... :P szal jövőbelátók nicnsenek csak nagyon szerencsések
  • Matthew Prosac
    #77
    jaigen: megálmodta már valaki a magyar foci jövőjét? kíváncsi lennék mit látott.
  • Esrohnoil
    #76
    Álmodtatok már olyat amiről tudtátok h. nem egy-két napon bewlül, de később bekövetkezhet?
    Esetleg volt vmi durva álmotok amitől utána tartottatok h. bekövetkezik?
    Nekem volt régebben egy visszatérő, amiben világvégével kapcsolatos dolgok voltak.
  • TothLaci
    #75
    Ilyenkor meg kéne változtatni az eseményt... :D
  • gergelyanevem
    #74
    velem ritkán fordul elő deja vue
    de utoljára amikor volt...:D, király volt, vagy 10 mp. volt, tudtam előre mit fog mondani az ürge akivel dumáltam és azt is hogy én mit váaszolok majd, és ment egy darabig aztán szalagszakadás :)
  • Bankrupt #73
    dejavu

    én ezt úgy érzem minthogyha nem tudom mikor, de valamikor előre megálmodtam volna jeleneteket az életemből
    néha már idegesít
  • hunbasser
    #72
    2x megtörtént olyan,h megálmodtam egy momentumot,és az elő is jött,ugyanabbana szituban,ugyanazon a helyen,ugyanazokkal az emberekkel
  • DJ Skyline
    #71
    persze hogy volt...tegnap vagy tegnap előtt...mintha másodszor (vagy többször) élném át ugyanazt! beugrik a régi jelenet képe,hogy hasonló volt a szitu,stb
  • moralosan
    #70
    Én azt gondolom, hogy érdekes a dolog, igaz, Én is a tudományos magyarázat mellett állok.
    Igazából sok jelentősége nincs annak, ha megálmodsz valamit... Majd ha életeket tudsz ezzel menteni, talán akkor érdemes lesz foglalkozni vele, ugyanis vannak fontosabb dolgok is az életben ;).

    "Láttad már a jövődet álmodban" - mert ugye nem tudod mit hoz a jövő, de emlékszünk arra, ami már megtörtént. Miért nem tudunk emlékezni a jövőre, és nem a múltra?

    Mindent a tudat hoz létre a jó és rossz benyomásaidból. Ha láttál akár 1 horrorfilmet egy nap, de jól érezted magad a baráti körben, meg az egész napod jó volt, nem rosszat fogsz álmodni. Ez így működik a való életben is, ugyanis az is az emberek nagy, időtlen közös álma.