174
Te is sokszor csinálsz ilyet?
  • daeemoon
    #134
    nem figyeltem non a visszaolvasásnál, de én anno ezzel 22 percet dumáltam haverral

    http://internetcalls.com/en/index.html
  • ColdFire
    #133
    :D
  • partotmos
    #132
    telefonbetyar.hu ötlete, nekem is új;)
    ravasz, naggyon ravasz...
  • akyyy
    #131
    adtál egy 5letet:D
  • partotmos
    #130
    azért az nem rossz ötlet, hogy végigbasztatsz egy adott településen jócsomó embert úgy, hogy az előzőleg hívott "áldozat" válaszreakcióit játszod be - az éppen inzultált szegény szerencsétlen pedig felismeri falubélije hangját...

    nem tudom érthető e, de elég jól össze lehet így ugrasztani szomszédokat, ismerősöket stb...
    telefonbetyar.hu-n így dolgoztak a srácok, ha jól hallottam
  • ColdFire
    #129
    olyan nekem is kell
  • zsolesz92
    #128
    az internetcalls is ugyanaz mint a voipbuster meg a voipstunt még a kezelőfelület is, annyi hogy más színekkel. de nem enged be más felhasználónevekkel mégsem
  • zsolesz92
    #127
    help, nem t5udtok vmi olyan dolgto amivel X időt is hivhatok a voip stuntal? vagy vmi olyan progit. mert ez csak 1 perces és fel kéne tölteni de vmi crack vagy vmi?:P
  • ColdFire
    #126
    XD
  • partotmos
    #125
    fülkéből felhívtuk a szembenlévő abc-t bombariadó kamuval, persze előtte behúztunk egy billenős lakótelepi szemeteskukát az ajtó elé
    nem tudtak kijönni...jókat röhögtünk
    monnyuk jó régen vótt
  • Mr_no_NaMe
    #124
    Ez azért nem jó mert akkor, hogy beszélsz az alannyal mikrofonon keresztül?
  • akyyy
    #123
    sztem line in, de lehet h nemis látszodik, akkor atulajdonságokba jelölj ki párat...
    amugy alegjobban teszteni ugy lehet hogy msnbe hangklippet küldesz mikor megya winamp..és akkor a zenéből egy részletet küld el a partnerodnak:D
  • zsolesz92
    #122
    hát ha én a felvételre megyek van olyan hogy LIne In, CD audio, Michrophone meg SPDIF
    itt mit állítsak? vagy nem kell semmit? ja meg a progit le kéne tölteni... lusta vok ma már dczni:P
  • Shadow_THH
    #121
    jáj

    rámész a hangszóró ikonra a tálcán és átállítod a felvételt
    azt hiszem digitális kimenet vagy hang, más hang kártyákon más neve is lehet

    ekkor azt veszed fel amit a hangkártya a kimeneteli részen küldene a hangfalaknak és nem kell mikrofon

    közben meg nyomsz egy soundforgeot vagy goldwavet stb

    nagy titkot árultam el? :D
  • akyyy
    #120
    hát , vmi hangrögzító, vagy valami (sound forge asszem), meg az óra mellet a hangszóró ikonnál be lehet állítnai h ne a mikrofonbol vegye a hangokat hanem a gép hangjaiból...
  • zsolesz92
    #119
    milyen progi kell hozzá?:D mp4emen van diktafon odatartom az nem jó? :D:D:D
  • akyyy
    #118
    fel tudod venni a beszélgetést?:D
  • zsolesz92
    #117
    na asszem elő a telefonkönyv :D
  • zsolesz92
    #116
    most meg kidob, ugyhogy mégse fogadja el ezek szerint
  • zsolesz92
    #115
    most meg kidob, ugyhogy mégse fogadja el ezek szerint
  • zsolesz92
    #114
    ez full ugyanaz mint a voip buster sztem, még kinézetre is, minnyá kiprobálom mennyit leet telefonánlui 1 perc vagy többet, de olyan nincs amin annyit amennyit akarok?
  • zsolesz92
    #113
    LOL a voip stunt beengedett a voipbusteres felh. nevemel meg jelszavammal...
    amugy eccer mi feltöltöttük a voip bustert 10 €-val
  • Shadow_THH
    #112
    én azokat akik mentőkkel vagy tüzoltóókkal hülyéskednek nagyon lenézem

    baszki ha sajnáltok 20 forintot egy hivásra akkor inkább ne bassztassátok azokat akik életeket mentenek
  • ColdFire
    #111
    A VoipStuntot is csak 1 percig használhatod egy hív
    snál
  • Soaringpilot
    #110
    Ja, éppen erre gondoltam, csak gondoltam inkább megkérdezek valakit:)
  • akyyy
    #109
    mikrofon emg hangszóró...ennyi... :) jah meg regisztrálni kell asszem de az ingyenes...
  • Mr_no_NaMe
    #108
    Igen!
    Internet, a program, egy mikrofon és a szájad :)
  • Soaringpilot
    #107
    Aha.
    De ettől még nem fogok tudni beszélni, kell valami, amivel tudok...
  • Mr_no_NaMe
    #106
    Fogod beírod a számot így pl: +3695323189
    +36 (ország azonosító asszem)
    95 (95 országon belüli település vagy város)
    és a többi a szám
  • Soaringpilot
    #105
    Sziasztok!

    Egy korábbi témához szeretnék visszatérni, mivel nem értek valamit. Ha letöltöm a VoipStunt nevű progit, és regisztrálok, attól hogy a túróba fogok ingyen telefonálni? Eddig arra gondoltam, hogy telefonos net kell hozzá, ami nekem nincs. Innentől tárgytalan?
  • Mr_no_NaMe
    #104
    Pákó számát tényleg kikereshetnénk aztán szervezettem meg is szivathatnánk :D
    Vállalom az egyik hívást mert nehezen röhögöm el magam!!
    [büszke]
  • nf1
    #103
    nem, elég sok progi van amivel x időt ingyen tudsz telefonánli (több infoért olvass vissza)
  • nf1
    #102
    1. tul sok filmet nézel
    2. biztos van jobb dolga mint téged megkeresni, föleg ha nincs olyan telefonja ami kiirja a számodat
  • Vlala #101
    Nocsak!

    Vagy a héttvégi-úpécés-telekomos akciókra gondolsz?
  • nf1
    #100
    nem ingyenest is tudsz ingyen hivni :C
  • akyyy
    #99
    inkább fekete pákó vezetékes számát kéne kikeresni!
  • Mr_no_NaMe
    #98
    Nembaj :)
    Majd aszondjuk mettyú perrik vagyunk :D
  • Vlala #97
    Kapásból nem zaklatnék ingyenes segélyhívó számot (rendőrség, tűzoltók, mentők, italbolt), nem ingyeneset meg nem érdemes...
  • cicai
    #96
    miért, és ha az a "békés" lakos bérgyilkos?
  • Mr_no_NaMe
    #95
    Tűzoltoságot tényleg szánalmas basztatni...azok asszem tényleg nem érdemlik meg.
    A rendőrséget meg hülyeség és öngyilkosság felhívni :D
    Telefonkönyből kikeresel valahol az ország másik végében élő békés lakost és aztán...na az már jó :o)