174
Te is sokszor csinálsz ilyet?
  • cicai
    #94
    ez még jobb
  • Vlala #93
    - Halló, tűzoltók? Kigyulladt a konyhám, tiszta füst a lakás...
    - Értem, de hol?
    - A konyhában!
    - Nem úgy értem. Hogy jutunk el Önhöz?
    - Miért, már nincs meg az a szép nagy piros autójuk?
  • cicai
    #92
    most miért?
  • nf1
    #91
    hát ez nem kicsit szánalmas
  • desigo
    #90
    -Haló tűzoltóság?
    -Igen tessék?
    -Tűz van!Tűz van!
    -Hol,hol?
    -Hát a kazánban!

  • stp4trick
    #89
    mikor ég a háza, akkor is így szórakozzon
    addig ütném az ilyet, amíg mozog
  • cicai
    #88
    ez jó
  • Vlala #87
    "máma mán olyan sok telefonszámot hívtam, egyiken se jön be?" Bocs, hogy sorban hármat postolok, de ezu teljesen kiakaszt...
  • Vlala #86
    Ezt ajánlom mindenkinek, 43 perc, de húsz perce fekszek tőle a gép előtt :DDDDD
  • Vlala #85
    Velem szoktak csinálni, régebben. Tök jó volt 20 percig beszélgetni valakivel, aki nem tudta, hogy tudom, kicsoda. :)
  • Magnumrolcsi
    #84
    Nem!
  • Fülüke
    #83
    Kis lakás?

    Igen.

    Akkor cserélje nagyobbra!!
  • Shadow_THH
    #82
    villám géza = winrar

    csak nem tudom hogy ezek közül melyiket nem hallottam még
  • ZsirosKenyer
    #81
    végighallgattam, legalább végén a csaj jól leosztott..
  • ZsirosKenyer
    #80
    hát elég szar.. 130Ft/percből már mégjobban bebaszhattatok volna..
  • nf1
    #79
    loál, ez jó ^^
  • Mr_no_NaMe
    #78
    Megin szóla zene gecie D:ADS
  • Snecie Smicie
    #77
    Sok eszed lehetett neked is >.<
  • Phat Smoker
    #76
    ha már telefonbetyárkodás, akkor az utánozhatatlan Villám Géza sem maradhat ki a sorból: klikk
    jó nosztalgiázást! :D
  • Totya15
    #75
    shadow loáál:D
  • dogfish
    #74
    utosebbre gondoltam... :)
  • dogfish
    #73
    ilyet csinaltunk mi, csak kicsit mas volt a story...

    a lenyege a "jateknak" az volt, hogy felhivtunk korulbelul 50 embert (anno du 6 utan ingyenesen beszelhettunk), es mondtuk nekik, hogy:
    jonapokatkivanunk, blablabla vagyok az RTL Klub-tol, es feltennek Onnek egy egyszeru kerdest, ha jol valaszol, akkor nyerhet egy thomson hazimozi rendszert..
    akkor feltettuk mondjuk azt a kerdest, hogy ki vezeti a fokusz c. musort, mondak a helyes valaszt, mi meg orultunk vele egyutt. megadtunk neki egy teljesen mas bp-i szamot, es mondtuk neki, hogy ott kerheti a jol megerdemelt ajandekat, csak be kell diktalni egy-ket adatot..
    na, miutan kb az 50-ik emberrel is bejatszottuk ezt, akkor a vegen mi is felhivtuk azt a szamot, (amit mindenkinek megadtunk, hogy ott diktalja be az adatait) addigra a tag mar olyan szinten idegbeteg lett, hogy azt hittem agyverzest fog kapni... utana ezt tovabb is fejlesztettuk meg, megpedig ugy, hogy az atvert emberek szamait adtuk meg az atvert embereknek... :) kaosz volt, de rendesen! :)

    a masik kedvencunk pedig az volt, hogy felhivtunk valami szamot, es mondtuk nekik, hogy mi most a danubius radiotol hivjuk oket, es elo adasban vannak, kerhetnek egy szamot... ha fiatal csaj vette fel, akkor marha vicces volt :)

    na, ezek voltak a legszebb atvereseink... persze volt meg ez a vodafone, pannon es (akkor meg) westel neveben is egy-ketto...

    sajan mar kinottem ezt, es nem is lakom mo-n :p
  • nyamiag #72
    végighallgattam, jo (y)
  • nyamiag #71
    o:
  • Shadow_THH
    #70
    na felnyomtam

    15 perc, nincs 5 mega, winamp normálisan lejátsza. 4 hívás van rajta egymásután, a 3-iktól kezd el beindulni érdemes megvárni

    valóban be voltunk nyomva de igazából nem kerestünk lányokat és nem vagyunk ennyire topák, csak nem volt jobb ötletünk hogy kit szivassunk és hogyan :)

    uccalány
  • zsolesz92
    #69
    szal ide teheted, még csak index oldalt se kell csinálnod ha nem kaarsz honlapot, adattárolásra megfleelő. erről jut eszembe nekem van egy pár amit nem használok, letölrlöm az anyago és felhasználom erre a célra...
  • zsolesz92
    #68
    Ingyenes szolgáltatások az ultraweben

    Ingyenes tárhely:
    Minden felhasználónk ingyen igénybe vehet 200 megabájtnyi tárhelyet.



  • zsolesz92
    #67
    hát ő, keress olyan tárhelyet ahol jó nagy dolgokat felthetsz(pl uw bár nem tom mennyit lehet, aztá tömörítsd be rarba az mp3adat) nem ártana regisztrálni se egy ingyenes domain-t és feltöltöd és link és kész
  • Shadow_THH
    #66
    hova tudok feltölteni kb 10 megás mp3-at?

    egyébként ha jól emlékszem olyan 15 perces amit felvettem
  • zsolesz92
    #65
    sztem is jó, má én is beraktam:D ahogy meghallgattam az a fél órás hangot rögtön beraktam :D
  • nf1
    #64
    +fav
    jó topic
  • zsolesz92
    #63
    Ezt ő irta
  • zsolesz92
    #62
    Azzal tuti tisztában vagytok, bár valszeg most már adsl-el nyomultok,
    hogy az 56k-s modemnek milyen idegesítő is a hangja ha csatlakozik.
    Ki lehet kapcsolni, én inkább rákötöttem a modem speaker out-ját, a
    hk line in-be. Így aztán adott volt a lehetőség, hogy
    éjszaka ne ébredjen fel az egész ház, ha éppen meg akarom hallani a
    hangszórókon, hogy az a szar végre hajlandó e csatlakozni.
    Innen már csak pár lépés volt a dolog. Ugyanis kellett, hozzá az én
    hülyeségem is. Mai napig megmagyarázhatatlan okból, a tárcsázandó számhoz +36
    formában írtam be a behívó számot amikor szerettem volna kipróbálni, hogy a másik
    körzetben mennyivel csatlakozik. A *******-ről van szó, egyébként.
    Szóval tárcsázás megvolt, kicsöng, egyszer csak felveszi egy női hang és mivel
    nem szóltam bele, Szente Csaba a kurva anyád címszóval elküldött. Innen már
    jött az ötlet, hogy újra felhívom a nőt, és felveszem hátha mond valamit. És
    mondott, az eredményt már halhattátok.
    Természetesen nem egyszer hívtam fel.
    A nálatok lévő mp3, összevágott, és minőségileg is gyatra. Tudom, mert
    nekem megvannak az eredetiek, egészen a tárcsázástól, amíg lerakja a nő a
    kagylót. Arról nem is beszélve, hogy csak három hívás anyaga lett összevágva míg
    több mint 6 van.
    A telefonszáma a nőnek nem lett volna meg, azonban a havi telefonszámla
    elég sok volt, így anyám lekérte a részletes számlát, ezen már rajta volt
    hősnőnk telefonszáma is. Mit volt rajta, rajta van, ugyan is máig megvan a
    papír, illetve papírok, mert 12 oldal körül volt az összes részletezett hívás.
    Már jópárszor ki akartam dobni, csak lusta voltam előszedni a szekrény
    mélyéről.
    Nem is írtam volna nektek, de rohadtul meglepett, hogy mennyien ismerik
    a dolgot.

    Az egész egyébként 1999 decemberében, készült, a file-ok, pedig fel
    lettek írva 2000 januárban cd-re.


  • Shadow_THH
    #61
    a szente csabának a háttértörténete a legjobb, ha jól emlékszem valami ilyen volt:
    a csaávót nem szente csabának hivták (ez 100%) hanem házilag bütyköld valami modem félét éamikor csatlakozott a netre az az öreglánynál valamiért kicsöngött és ő csak a modem bejelentkezésnél lévő kerregését hallotta. aztán amikor meglátta a hatalmas számláját rájött hogy elszurt valamit és belehallgatott a saját hivásaiba amit utána felvett
    TE SZENTE!!!
  • mod
    #60
    Jó ez a VoipStunt...
  • zsolesz92
    #59
    LOOOÁL SZENTE CSABA NE SZÓRAKOZZÁ,MMERT BESZÉLEK AZZAL A ZSOLTTAL:D ez kurvajó nekem ez volt a csengőhangom :D
  • zsolesz92
    #58
    naon lol a 2. hangfelvvétel, az a félórás vagy mennyi... na szal én nem szeretek ilyenekkel jáccani, mer eccer kapnak el...
    inkább maradok a photoshopozásnál, azé talán még nem büntzetnek:D(na jó nem bankjegyeket hamisítok:P
  • Dodo55
    #57
    Szente Csaba: http://www.azbeszt.hu/whatsdope/telefon/szente/index.php
    :D:D:D
  • Broafka
    #56
    miért éreztem hogy ezt is Cicai fogja megnyitni? :D
    olyan undormányos dolog ez... halál az összesre, szerencse az én számom nem egy tipikus telefonbetyár szám, de a haveromé igen, 2 szám ismétlődik :D
  • akyyy
    #55
    nem mer pesten sokan laknka és még az is lehet h benne leszeka fókuszbah:P