526
  • Ptomcat
    #326
    Nekem tök mindegy hogy milyen nemzettel vagyok! Amikor pl. a cod2-t végigjátszottam pc-n, utánna egyből egy nehezebb fokozaton is újrakezdtem! Most semmi ilyen késztetésem nincs! SAJNOS! Amúgy egy haverom olvasta valahol, hogy a cod3-at nem az a csapat csinálta, aki az első két részt, de a 4-et már nem a 3-as lúzer bandára bízzák! Hát reménykedjünk!
  • Seth
    #325
    pedig annyi a teendő, hogy felváltva nyomogatod gyorsan L1,R1 -et. Aztán majd írja a többi gombot amit nyomni kell (többnyire egy X)
  • Szaszura
    #324
    Felváltva nyomkodd gyorsan 1más után!!!
  • bnv
    #323
    :D Bocsánat az elöbb, hogy KIABÁLTAM!
  • bnv
    #322
    Sziasztok!

    Én még a Training után vagyok:

    1. Megvolt a Training
    2. Felszáltam a társaimmal a Teherautóra

    Az első missziónál ott vagyok megakadva amikor egy R****T NÁCI KATONA leteper a földre, a nyakamra szorítja a kar98-asát (vagy mit),és folytogat, ilyenkor azt írja a játék, hogy:

    "Press use R1 or L1 button" (vagy mi) nyomogatom ezeket a gombokat, de semmi sem töténik!

    Ilyenko mit kell tenni?
  • Balintka1
    #321
    Én végigvittem a sima Xbox változatot, teljesen elégedett vagyok vele. De a 2 nekem is közelebb áll a szívemhez.
  • Balintka1
    #320
    A CoD 1-2-ben voltak oroszok, már emiatt is jobb :)
  • s73
    #319
    Gyorsabban evezni...
  • pip000
    #318
    ok evezek de akkor is ugyanaz mindig kilönnek
  • Seth
    #317
    evezni...
  • pip000
    #316
    beülök a csónakba és kicsinálnak mi a jó fenét kell itt csinálni??
  • Seth
    #315
    nincs, nem lesz egyelőre, megvilágosodtál ? ^^
  • Empark
    #314
    nah akkor most világositson fel valaki mert nem értek semmit sem,most akkor van Call of duty 3 PC-re vagy nincs ????????????????
    vagz majd lesz????????
  • cola
    #313
    PC-re MEgjelent már!!!!!
  • Ptomcat
    #312
    Jó hír pc-ről konzolra áttért sorstársaimnak! X360-hoz kapható lessz január, február magasságában egy XCM XFPS 360 nevű kütyü, amivel lehet billentyűzettel és egérrel is játszani. Kb 16 E lessz ami persze nem olcsó, de pc-hez szokott játékosoknak szerintem megváltás lessz.
  • Ptomcat
    #311
    Ha nekem annyiba került volna vagy nem játszottam volna a korábbi részekkel akkor a seggem a földhöz verném tőle az fix!
  • Prince of Máté
    #310
    hát ennyi pénzt az 100 hogy nem ér de én másoltan szereztem és 400 ft nem hinném hogy drága
  • Ptomcat
    #309
    Mivel jobb?
  • cicai
    #308
    én meg csak azért mert a ps jobb:D
  • Ptomcat
    #307
    Szó sincs róla! Az X360 nekem bejött, pedig ez az első konzolom, előtte 10 évig a pc-t nyüstöltem! Én csak azt mondtam, hogy a COD3-tól többet vártam! Pontosabban 16 E Ft-ot nem ér a játék!
  • cicai
    #306
    PS mondig előtte lesz 1 lépéssel:D
  • ecneb
    #305
    ezzel is azt akarod mondani, hogy az x360 nem is olyan jó? ugye igen? :D
  • Ptomcat
    #304
    Sziasztok! Ma fejeztem be X360-on a COD3-at! Szerintem aki játszott már korábbi részekkel az eredetiben ne vegye meg! Sajnos nem ér annyit! Szép és jó a játék, de szerintem messze nem olyan pörgős és változatos, mint a COD2! De aki még ütősebbet akar, az szerezze be a COD1 kiegészítő lemezét az United Offensive-t pc-n! Hát az csúcs! Haverom adta kölcsön pár napja és akkor még nagyban játszottam a 3-al. Hát elég uncsi volt ezután a 3. Nem olyan szép, mint a 3-as, de aki nem a látványra utazik az szerintem imádni fogja! Na jó munkát!
  • ecneb
    #303
    le is töltöm :D
  • dinomano
    #302
    ..:Az baj..nekem volt egy olyan MOH-European Assault-om... Sajna olasz verziot szereztel, nem tudsz vele mit csinalni...Söt, az NFS Carbon-om meg francia.... :-|
  • cicai
    #301
    az a baj hogy alapból olasz
  • gematta
    #300
    Attol füg mijenre akarod
    amugy alapból angol
    vagy öpsönsbe
  • cicai
    #299
    Senki nem tud segíteni?
  • cicai
    #298
    Hol kell beállítani a nyelvet?
  • gematta
    #297
    köcce
  • dinomano
    #296
    próbald meg, de szerintem nem tamogatja... :-|
  • Prince of Máté
    #295
    próbáld ki
  • gematta
    #294
    Hy!
    Billentyüzettel+egérrel lehet nyomni a gamét?
    usb-és mind kettő
  • dinomano
    #293
    Igen, bar eddig annyit tudni; h. COD4 mar modern harcszintereken fog jatszodni modern fegyverekkel... Hmm... sztem jo fél évig még talan screenshot-okra sem szamithatunk... :-P (ill. jo 1 honapja nem neztem utana COD4-es infoknak... :-P)
    PS2+framerate gondok : Hajaj, tenyleg ingadozo; de hat nagyon megfingatjak a COD-al a kis PS2-öt... A framerate ingadozast en mar eszre sem veszem; PC-n is jatszom ugyanis - raadasul régi géppel...
  • Prince of Máté
    #292
    fogalmazás rulez
  • Empark
    #291
    Jo nektek,vagyis annak aki birja játszani a cod3-ast. viszont azt hallotam hogz a cod3-as nem fog kijönni,hanem már vannak információk hogy lesz caod4,és az már PC-re is ki fogják adni !!!
  • sleepyhead
    #290
    ez a cod az eddigi legjobb. x360on tolom, hdban, és gyönyörű. pörgős, hangulatos.

  • Prince of Máté
    #289
    végigvittem:)

    eddigi legjobb COD bár a téli pályát azt NAGYON kihagyták
  • Seth
    #288
    nem lehet nem észrevenni ^^, de abszolut nem zavaró
  • Prince of Máté
    #287
    Nem tudom hogy ti észrevettétek már de aki nagyon figyeli mint én az bitzos:
    Néha leesik az fps...
    PS2-nél nálam legalábbis... felnézek az égre és mozgato ma jobb analogot akkor gyors és ha odanézek ahol csata van ott azért lassabb...
    nem midnen pályán érzékelhjető...