526
  • Zozo76
    #286
    Kinyomtam delelott en is a gamet. Eleg jo volt, igaz ez az elso COD amit vegigvittem. De nagyon sok bug van a jatekban. Illetve egyet ertek Dinomano-val. Keves a felbontas a jateknak. Messzebb a latkepben csak ricegnek a texturak a sok tarkabarka keppont miatt. A jateknak az erossege az online multi. Csak ezt nyomom a neten. Viszont sok grafikai bug van benne. A multi palyakon is van eleg sok grafikai hiba. Jo lenne egy normalisabb PAL verzio belole. :)
  • Seth
    #284
    ott van a net te igen idióta, nézz utána, ahelyett hogy itt vered a nyálad. Egyébként meg senki nem tudja biztosra. Hosszú ideig csak konzolon lesz, aztán talán majd úgy 1-1,5 év múlva talán kijön pc-re, de akkor meg má minek.
    angolt meg szépen formálod
  • SH3
    #283
    BANYEK NEM TUDTOK VÁLASZOLNI? AZ ASSHOLE WII VEL VAGYTOK ELFOGLALVA MI?! MEGJELENIK VAGY SEM PC-RE A COD3?! YOU ARE LOSER MAN AND SHIT MAN, AND FUCK HUNGARY MAN
  • dinomano
    #282
    Hmmm... En nem tartom szebbnek a BLACK-et..valahogy mas.. Szerintem mindket gamenel probaltak hozni a max-ot; ami sikerült is... Szép a COD3 is... Nekem mondjuk a PS2-es COD-nal az volt az erzesem; mintha keves lenne a 640*480as felbont (jo, ez az NTSC; PAL felbont-ot nem tudom/500vhanyszor, vmennyi... :-P / ); annyi volt az effekt neha a kepernyön... :-P A BLACK valamivel sterilebb game; meg ott jobban ramentek a PS2 "erössegere" (Belső terek inkabb, kevesebb vegetacio)
  • waspika
    #281
    Én 720p-ben nyomom és k szép. Ha a wii verzió csak egy kicsit maradna le ettől akkor már rohannék is a boltba és vennék egyet (ha lehetne kapni).
    Szerintem is te csak sima tv-n láttad. A táj is kra szép. Sokat fejlődött a 2-höz képest.
  • SH3
    #280
    MEG FOG JELENNI PC-RE A COD3?
  • Seth
    #279
    és gyorsabb ,és jobb a karakteranimáció, ja és replayvalue is magasabb
  • Prince of Máté
    #278
    BLACK szebb nála
  • dinomano
    #277
    PS2ön akkor is az eddigi egyik legszebb FPS... :-P
  • Gabe18
    #276
    Hát normál tv-n el is hiszem hogy nem egy vizuális csoda.Nézd meg monitoron valami rendes felbontásban,vagy HDTV-n.
  • Inquisitor
    #275
    Az oké, de a textúrák olyan kockásak benne, a növényzet annyira pixeles, hogy a pici kis kijelzőn amivel kiállították is kiverte az ember szemét, akkor milyen normális TV-vel? A katonákon kívűl minden elég kidolgozatlanul nézett ki :(
  • Gabe18
    #274
    Nem mérföldkő 360-on,de nagyon is jol néz ki.
    GoW-nál meg szebbet per pillanat ugyse lehet találni kész játékot,ugyhogy most ahhoz felesleges hasonlitgatni.
  • Inquisitor
    #273
    Hát ahogy ez a game kinéz X360-on, nem lehet sokkal rondább a Wii verzió sem. Mindenesetre készítők helyében elásnám magam a kert végében, hogy ilyet ki mertek adni egy időben a Gears of War-ral.
  • Prince of Máté
    #272
    Vagy Xbox:)
  • Code92
    #271
    na ja
  • Wanille
    #270
    Vagy Wii ;)
  • Code92
    #269
    ps2 vagy x-box 360 ennyi az össz visz rendszerkövetelmény..............
  • Empark
    #268
    rendszerkövetelmény???????
  • Code92
    #267
    pedig nagyon szép tud lenni az a hóesés
  • Prince of Máté
    #266
    énis PS2-n de azért akkoris...

    pedig faszán nézne ki a hóesés:S
    Nekem gépen a cod2 nem bírja olyan grafikán h esne a hó:(
  • Code92
    #265
    jah cod 2 ben a téli oroszos pályák voltak a legjobbak aszittem lesz ebben is de most h. így mondod már nem dok értelméát látom tovább harcolni de felrakom pc-n a cod2- és kitolom újra ruszki kampányt feelinges volr bár szte talán így havas részek nélkül se olyan rossz ez a cod3 mint amilyennek haverom mondta (ps2-n tolom)
  • Prince of Máté
    #264
    Most tartok au utolsó pályán.
    Hát mit modnjak...
    Egyetlen 1 téli pálya se volt ami a kedvencem...

    EZT NAGYON KIHAGYTÁK BELŐLE!!!!!
  • dinomano
    #263
    ehh..nekem a haborus game csak egy "környezeti skin"... Ha az atvezetö movie-kat nem szamoljuk + kivesszük a küldetésorientaltsagot(vagyis, hogy a szankba adjak hogy mit miert csinalok a karival); akkor rajövünk, h. még mindig a QUAKE1el jatszunk... :-P
  • megalodon
    #262
    dinomano igazad van kétségtelen,de vannak akik sztárolják a játékot és igaz nem a hullákkal kéne törödnöm de hát csak háborús a game.Háborúban,harcban had meneküljek arra amerre akarok nempedig amerre engedik! :-)
  • xbox attilaK
    #261
    Normalon sem jobb a helyzet. A HARD-ra kiv. leszek
  • dinomano
    #260
    az AI-vel vannak gondok,az tény...Ill.en easy-n nyomtam, lehet hogy HARD-on okosabbak; nem tudom... :-|
  • xbox attilaK
    #259
    Tegnap szereztem meg a játékot, de többre vártam. Nem rossz tényleg. Szép meg tényleg szép :) de tele buggal. Egy Gears of War MI után hát kész voltam. Benézek az ajtón ott gugol a katona, vissza lépek töltök balépek az ott nyugodtan áll tovább és lehetne sorolni a többit, meg a többi grafikai bugot. Na ilyen nem volt a Gears-ben. Az asszem most a tökéletesen megcsinált játék. Így most azon gondolkodom, ha végig toltam akkor lehet eladom. Mert GoW-nál 16eft-ért kaptam egy veszett jó gammát, itt pedig szerintem közel nem éri meg azt a 16 rongyot. De attól függetlenül élvezetes. Tényleg nem le húzni akarom, mert miután végzek a melóbol az az első, hogy folytatom tovább. Csak tényleg magasra rakta a lécet a GoW és mivel ez volt az első játékom az x360on így ehhez tudom mérni.
  • dinomano
    #258
    valamit valamiért... a graf. szerintem PS2-höz kepest nagggyon-naggyon szép, egyik legszebb PS2 fps(lehet, h.nem lett volna ennyire szép, ha fizikara figyelnek jobban, ill. arra hogy a földön fekvö "emberekkel" foglalkozzon a gép)... Eltünö halottak; lyukak a falon stb. ... :-| Hááát, abban igazad van, h. pl. a BLACK egyszinten van a COD-al, ill. talan effektek tekinteteben a COD3 szebb picit; de a BLACK-ben megmaradtak(egy darabig) az emberek a földön, ill. egesz jol rombolhato volt a környezet...
    Engem nem zavartak az eltünö hullak, egy FPS-ben a mozgo célpontokat sasolom inkabb, nem az "eliminált" ellenseget; engem nem zavart annyira a dolog...
    COD3 tekinteteben nem ez lenne az elethüseg, hanem az; ha 1 golyotol kipurcannank... :-) Az, hogy "friendly fire on" a game-ban; engem nem zavar - ugyanis neha eleg balfax modon bele tudnak maszni a torkolattüzbe a soldier-ök; ha pedig lelöhetned öket, te baxnal rá; mivel nem maradnanak ott segitsegnek...
  • megalodon
    #257
    Nekem tegnap óta van meg a game!Hát ugyanaz a véleményem mint a kettöröl: Nem vág földhöz nagyon!
    Nem elég élethü!NEm rossz nem azt mondom,nehogy valami fanatikus megsértödjön de azért mégis;háborús játék,a halottak eltűnnek a fal meg hát semmi sem sérül ha belelövök,a társak se ha "véletlen öket találom el. Hát volna még mit javitani! Sebaj,majd a CoD4! >:-) hehehe
  • Seth
    #256
    jajdepojénosittvalaki -_-*
  • odex
    #255
    csá all akit érdekel cod3 video hogy lesz gépre is :P video
  • lampard99
    #254
    +az infok szerint a call of duty 4 már NEM a 2.ww-ben fog játszodni ez biztos. "Már nem tudunk ujat mutatni a játékosoknak a 2.ww-ből"
    HA LESZ COD4
  • lampard99
    #253
    Hello kiprobáltam xbox360-on is a gamet , hát......
  • dinomano
    #252
    a régiek nagyon jok voltak; a COD3 is jo hangulatu; bár a régi MOH-ok hangulata...(kiveve Rising...)
  • morgomedve
    #251
    Igazatok van, Én csak a hangulatról beszéltem, a régi MOH-ok nagyon ott voltak.
    Vagy csak Én öregszem
  • dinomano
    #250
    Hmmm, Morgomedve! :-P Frontline best shooter PS2-re; annak a szintjet (jatekmenetre)nem sikerült elerni (szerintem CODIII közeliti...), de a Rising Sun-rol csak rossz emlekeim vannak..Ronda bughalmaz az egesz, nekem a legnagyobb csalodas volt...a jungle naggyonronda volt, a collision detection szürnyö lett, volt oylan rész, ahol azert nem tudtam(csak3ora palyan rohangalas utan!!!)tovabbmenni, mivel nem nyilt ki egy ajto...
    Nahszoval a CODIII-hoz mááá' csak ne mérjük a Rising Sun-t... A bokajaig sem ér.
  • Gabe18
    #249
    És a Frontline-ból tudsz még egy olyan pályát mondani mint a partraszállás?Gondolom nem...
  • morgomedve
    #248
    Én sima xbox-on nyomtam végig, egy óriási csalódás volt!
    Most nem a grafikát nézem, de totál egyforma minden, teljesen felejthető.Az hogy tekergetni kell egy bombát a kibiztosításhoz, hát nem valami forradalmi újítás.
    Az ellenfelek tiszta röhej, lövök mint állat a géppityuval, azok meg boldogan ugrálnak elém, kezükben az egylövetü.
    Már most nem nagyon emlékszem a pályákra, annyira egysíkú az egész.Ja, és brutal rövid.Szánalmas.
    Soha nem szoktam fórumon keresztül fikázni egy játékot, de ez sajnos megérdemli.
    Én is majdnem meggyőztem Magam milyen jó, csak eszembe jutott a Medal of Honor Frontline nyitópályája, vagy a Rising Sun havas pályái...
    Na mindegy, nem akartam senkit megsérteni,ez csak az Én véleményem.
  • dinomano
    #247
    jo volt az egesz gáááma; a HAVOC is jot tett neki az bizti... :-P
  • grande2006
    #246
    Na gyerekek végigvittem a gamét PS2-n!Nekem tetszett!A fizikája nagyon jó!!!