526
  • Beni521
    #366
    télleg, kedden végig a gamát
  • Beni521
    #365
    több kocsikázás van szal nemtom
  • pip000
    #364
    Na szép elakadtam.A vége felé járok már,amikor autóval járjuk sorra a házakat és löjjük ki a németeket.De most bepattantunk a kocsiba és vezetek de hova?Nincs sehol egy átjáró a csillaghoz.Csak bolyongok a földutakon meg a kis faluba de nincs meg az ut ami elvezetne a célhoz.Vágja valaki miről beszélek?
  • Zozo76
    #363
    En nyomo rendszeresen a KAIn a COD3-at. Aki hozzam hasonloan nyomja vegyen fel az MSNre: [email protected]
  • Beni521
    #362
    S.A.S. jeep, ágyúk, daru :)
  • dinomano
    #361
    Lol..Dinamo... :-P Nah, lassuk csak..Tank, willies jeep, csónak... Ennyi, ha jol emlekszem... :-P
  • Nyilas
    #360
    Dinamo nem azt kérdeztem hogy mit nem lehet vezetni hanem azt hogy mit lehet
  • dinomano
    #359
    marmint ONLINE rész érdekel..bocsi! :-P
  • dinomano
    #358
    a LIVE része milyen a game-nek? (PS2-ön, de Xbox360-as, ill. X-es velemeny is erdekel)
  • Dancen
    #357
    hello aki szokott livén játszani vegyen fel barátnak : Dancen
  • dinomano
    #356
    Nah, 13eves retardaltak topicja lett a Cod3... :-| Abba lehet fejezni... repülövezetes nincs, se hajo+tengeralattjaro...
  • HUNMarcus
    #355
    lampard, qurva anyád

    chelsea
  • Nyilas
    #354
    Helló milyen jármüveket lehet benne vezetni repülöt lehet
  • lampard99
    #353
    hülye gyökér vegyél tv-t!!!!!!!!!!!!!!!
  • lampard99
    #352
    nem

  • HUNMarcus
    #351
    a cod3 megy 50Hz-es TV-n is????
  • Prince of Máté
    #350
    végigviszed a játékot!
  • Örm
    #349
    Hello!
    A secret Arcievements-et, hogy lehet megszerezni?
  • dinomano
    #348
    Online probalta valaki PS2-ön? Milyen palyak+feladatok vannak?
  • Balintka1
    #347
    Sima Xbox-on Xlink Kai-ozik valaki e játékkal?
  • Beni521
    #346
    Valami lol az a királytigris a shermanos pályán. nagyba lövöm a hátsóját oszt rám se hederít
  • Beni521
    #345
    nem is. csak érdekel
  • Prince of Máté
    #344
    Nem akarok rossz indulatú lenni de szerintem direkt csinálja Beni
  • Seth
    #343
    marhára nem kell ezzel foglalkoznod, mindíg kint lesz mit kell csinálni, ráadásul nagyon kevésszer van
  • Beni521
    #342
    bombatelepítésnél, és közelharcnál mindig ki fogja írni a gombokat? mert pl bomba lerakás az faszán meg lett csinálva de kurva jó lenne ha elfelejtem h kell, vagy amikor lenyomom a németet és nemtom h kell leütni xD
  • Prince of Máté
    #341
    még pont időben írtad neki:D
  • Beni521
    #340
    COD4 már nwm WW2 lessz hehehe (2. világháborús)
  • Beni521
    #339
    az első bunyónál pedig nem is kell olyan gyorsan, én csak így lazán nyomogattam, szerintem a köcsög náci jobban erölködött :):):):)
  • Prince of Máté
    #338
    ügyes!

    Amúgy a képernyő alján kiírja mit kell nyomni
  • bnv
    #337
    Kössz Dinomano asegítséget!

    Azóta már 2. szinten vagyok!

    Minden segítséget köszönök!
    _
    UI: Az L1-R1 gombok után, nekem egy /\ jött, utána asszem egy |_| volt O
    ==
    jött!



    /\ -> háromszög
    ==

    _
    |_| -> négyzet


    O -> kör


    CSÁ!
  • Prince of Máté
    #336
    SZerintem az a legkönnyebb rész ...
    Addig nyomod felváltva az R1 + L1 gombot amíg ki nem írja hogy nyomd meg az X-et.
    10 emeberből 10 megcsinálta az ismerőseim közül.
    Szerintem egyszerű.
  • bnv
    #335
    írock=írok
  • bnv
    #334
    OK! Kössz! Majd még írock!
  • dinomano
    #333
    X, O, haromszög...feladattol függ+alapban irni fogja a gép; ughogy elkeveredni nem fogsz...
  • bnv
    #332
    #331:

    utána még kell nyomni pár gombot


    Pontosabban mit?

    Pl: X ???
  • dinomano
    #331
    Eh..meg nem mondom neked; sok minden van még utána...viszont viragot szedni viragos réten a nácikkal; na azt nem fogsz!!! :-P
    lesz még pár gomnyomogatos rész..még 2-3X lesz tamado náci; akinel szinten R1+L1 + utana még kell nyomni pár gombot... Bombaélesitesnel lesz jopár analóg-karos körözgetés... :-) +lesz egy evezös-félkörözés is ritmusra... :-P
  • bnv
    #330
    Így még nem próbáltam! Majd meglássuk.

    Miután szétvertem azt a katonát utána mivan? Utána, hogy folytatódik? Mi történik?
  • dinomano
    #329
    Fasza game a COD3; szerintem legjobb rész, legalabbis PS2-re... Kb. ez a 3. rész közelit PS2-ön a PC-s COD2-höz... Sajna a PS2-es COD2 rohadtnagy csalodas volt...teljesen oylan volt mint az 1, grafikara is egy picit volt szebb... :-| Jo munkat vegzett a TREYARCH... :-P A gombnyomogatos rész nagyon könnyü, felteve ha jol müködnek a gombjaid...ritmikusan kell nyomkodni+jo gyorsan L1-R1-et... :-P
  • bnv
    #328
    #325:

    pedig annyi a teendő, hogy felváltva nyomogatod gyorsan L1,R1 -et. Aztán majd írja a többi gombot amit nyomni kell (többnyire egy X)

    NEM TÖRTÉNIK SEMMI!
  • bnv
    #327
    Sziasztok!

    Próbáltam felváltva nyomkodni a L1, R1 gombokat egymás után,de SEMMI!!!
    LEHETETLEN EZT MEGCSINÁLNI!!!!!!!!!!!