5187
Foci EB 2012
  • Interstate 95
    #4865
    Azt hiszem te is letetted a bizonyítványodat az asztalra, de ha nem fejezed be a rasszista műsorod valószínűleg kapsz még kettőt.
  • Nik0Bellic
    #4864
    Fekete piszoktarisznya meg feszülhet magának mert be bírt lőni a nem formában lévő németeknek többet úgysem fog ahhoz túl béna idáig semmit se csinált csak a gyapotot próbálta szedti a füvön.
  • Nik0Bellic
    #4863
    "szeretnél te ien" Persze hogy nem
    Ilyen sötétnek születtem volna meg inkább magamra gyújtom egy kis világosságért azt a pajtát sárkunyhót ahova szültek.
  • ressy14
    #4862
    A stílusod és a helyesíráskészséged meg a te szegénységi bizonyítványod, ezért ahhoz mindenképpen gratulálnom kell.
  • Tyler1
    #4861
    Irónia, hogy ebből is botrányt kever a sajtó :D
  • Nik0Bellic
    #4860
    Nigger védő egylet felsorakozott hogy ide mennyi cigány jár azta csak nem beletapostam a pici szívecskétekbe

    Nem kötelező elolvasni főleg válaszolni de látszik is hogy semmivel nem vagytok különbek nálam szóval letettétek az asztalra a bizonyítványotokat.

    Véleményemet meg elmondhatom erre van a fórum ha nem tetszik kinek inge ne vegye magára ennyi de mégis nekem van igazam ha már ilyen tiltakozási lázban védekeztek amúgy meg kit érdekel én nem fogok hozzátok szólni de véleményemet elmondom.

    Homoki nigger meg igenis egy beképzelt majom
  • noname23
    #4859
  • ressy14
    #4858
    nem mondta senki, hogy a spanyoloknak kell szurkolni, de emberi módon is ki lehet fejezni, nem mint egy putrilakó...
  • titokmiszter
    #4857
    Spanyol héterkedés az menőbb dolog azért nem jár kövezés jobb ha beállsz a sorba.
  • ressy14
    #4856
  • Zenszkij
    #4855
    mekkora egy primitív vérlény vagy
  • banok
    #4854
  • szucsy89
    #4853
  • Nik0Bellic
    #4852
    előbb fogsz te kipusztulni te nigger bérenc ostoba divatzabáló és lám ilyen könnyen mert saját magad mész a vágóhídra önkéntesen hülye gyerek
  • limperatore
    #4851
    sztem jól tette h elmondta, mindjárt átértékelődik a ronaldo utáni fanatizmus
  • szucsy89
    #4850
    "veszélyben az egész portugál futball..."

    mert? :D
  • Tyler1
    #4849
    Az volt nyilvánvaló, hogy a dicsőséges utolsó az övé lesz(!), teljesen mind1, hogy ő akarta, vagy Bento. Nani óriási "botrányt" kavart ezzel, veszélyben az egész portugál futball...
  • limperatore
    #4848
    jó ez teljesen nyilvánvaló volt h ronaldo akar lenni az 5. h övé legyen a dicsőség :D sztem ezt mindenki tudta
  • banok
    #4847
    Csináltam szavazást fácsén a döntőről
  • IXEMGabeo
    #4846
    Botrány a Portugáloknál...
  • IXEMGabeo
    #4845
    jó kis döntő lesz:)

    Én azt se bánom, ha Italy nyer ugyanis a focijuk nagyon jó volt végig az EB-n és jó meccseket is toltak. Megérdemelnék pláne ilyen elődöntős játék után. Spanyolok pedig nálam régóta favoritok, de talán most ezt a tornát nem érdemelnék meg. A játékukokat a 2010-es vb-n is kikezdték, de ott még azért nem volt defenzívnek nevezhető, mert azért amikor kellett támadtak, de itt ezen az EB-n az ír és az olasz meccset leszámítva eléggé passzívak voltak támadásban, még talán a Fro-k elleni meccsen az 1. gólig támadtak utána leálltak, pedig bennük több lenne ám. Meg ez h Bosque csupa csupa kétes kezdőt állít össze, Llorentét nem akarja játszatni, de még Torrest se teszi be csatár nélkül pedig nem fognak az olaszok ellen nyerni...

    Olaszországnak egyébként is kijárna egy 2. EB győzelem pláne a régen elbukott 2000-es döntő után
  • dragon11
    #4844
  • arsnl
    #4843
    szeretnél te ien kis "nigger" lenni. ilyen emberek mint te halhatnának ki a picsába populáció csökkentése érdekében.
  • Nik0Bellic
    #4842
    Ez a kis beképzelt nigger most csak ráfeszült a gyorsan szerzett mákos góljaira nem fog ez többet rúgni nagy arcú kis cipőpucoló
  • dragon11
    #4841
  • Tyler1
    #4840
    8 ok, amiért az olaszok nyerik az EB-t!
  • LasDen #4839
    Mario Balotelli
    A szegény ember Ibrahimovica: Andy Carroll
  • Fabio Capello
    #4838
    már el lett mondva, 84 óta nincsen bronzmeccs az EB-n.
  • szucsy89
    #4837
    Nem döntik el, két 3. van. Világbajnokságon van csak bronzmeccs, EB-n nincs.
  • ZilogR
    #4836
    emm, nos, miért is nincs Portugál-Német meccs? abszolút kockaként nem értem hogyan döntik el, ki a 3. és 4.?!
  • noname23
    #4835
    "Úgy gondolom, intelligensebb vagyok, mint egy átlagmajom."
    Mario Balotelli
    Azt csak úgy gondolja mert nem az
  • szucsy89
    #4834
    jaja, te is csak a 2 gólja után írtad ki az aláírásod, DIVAT!
  • ressy14
    #4833
  • geo91
    #4832
  • McCartman
    #4831
  • arsnl
    #4830
    2 bronzérmes van.
  • LasDen #4829
    nem tök8 :DD
  • szabii98
    #4828
    akkor van.tök8
  • nan76
    #4827
    az nem lenne jó mert Löw összekenné a fi**ájával......mindent :D
  • LasDen #4826
    a VB-n van bronz meccs :DDD

    nincs harmadik és kész....majd Löw és Bento leül egy sör mellett és kő-papír-ollóban eldőntik ki a 3. :D