5187
Foci EB 2012
  • Steve Downie
    #4907
  • Krisztiam #4906
    ez is Balotelli? :DDD
  • Interstate 95
    #4905
  • McCartman
    #4904
  • [HUN]FaTaL
    #4903
  • zaki
    #4902
    qrva nagyok ezek a mémek :D
    2012eb=balotelli
  • limperatore
    #4901
    mert buta vagy továbbra is :D
  • szucsy89
    #4900
    Azt gondoltam, hogy Balotelli fog az EB-n faszságokat csinálni, de hogy róla fog szólni az egész, azt nem hittem volna... :D
  • ReszegKoldus
    #4899





  • LasDen #4898
  • Interstate 95
    #4897
    Még nincs vége, és nem is lesz !



  • bakkerman
    #4896
  • szucsy89
    #4895
    ittvan e
  • szucsy89
    #4894
    Meanwhile in Ibiza... Totti és Messi nyaralnak :D

  • Interstate 95
    #4893
    A fúrógéppel nagyon komoly, hihetetlen mennyi pihent agyú ember van...
  • Krisztiam #4892
    uhh bocsánat nem így akartam csak egyszer..
  • zsotesz
    #4891
    nagyon beindult néhány ember fantáziája
  • Krisztiam #4890
    ezen szakadtam :DD
  • Interstate 95
    #4889
    Durva hogy az előző meccsen Balotelli feljött a 3 gólosok közé, azt most ő a nagy esélyes az EB gólkirálya címre.
    Bár van három spanyol 2 góllal, nekik kevesebb az esélyük de hát ki tudja hogy alakul majd a döntő, remélem jó meccs lesz.
  • Krisztiam #4888
    nincs bronzmérkőzés EB-n csak VB-n..
    amúgy ha ma lő egy gólt Balotelli, akkor gólkirály lesz? :DD
  • Palinko
    #4887
    3. helyért nem játszanak?
  • ProGabe #4886
    Szerintetek ezt a játékosok döntik el? Szinte hermetikusan el vannak zárva, amikor vonul az egész csapat.
    Biztos vannak kijelölt időpontok, mondjuk pihenőnapon, amikor kicsit közelebb lehet hozzájuk kerülni, ez nem ilyen volt.
  • Krisztiam #4885
    nah ma Balotelli 4 gólt fog rúgni a spanyoloknak :DDD
  • szucsy89
    #4884
    Látom van pár magyar zászló is :D
  • szabii98
    #4883
    meanwhlie in balotalia :D
  • Breki33
    #4882
  • gabber_saviola
    #4881
    nagyképűek ezek a sztárok ... komolyan nem halt volna bele, ha odamegy a lányhoz.
  • [HUN]FaTaL
    #4880
  • MightyDuck0
    #4878
    Megnéztem az olasz - német elődöntőt, és a véleményem az hogy nem sokon múlott, ha kapnak még egy kis időt nem 2-1 lett volna a végeredmény mert későn eszméltek fel a németek.
  • Interstate 95
    #4876


  • desigo
    #4875
    szegény bazz örül,hogy láthatta
    belehaltak volna ha 5 percig kiosztanak pár autogramot
  • IXEMGabeo
    #4874
    egy kis EB történelem

    döntőkről

    a szavazás viszont értelmetlen, mert manapság kevesen élnek azok, akik neteznek úgy, hogy látták a 60-as, 64-es döntőt stb...
  • Interstate 95
    #4873
    Ha ez eljut ahhoz akihez kell, és nem egy nagyképű majom akkor talán még jól is járhat a szőke virág, ha már a pipacsok a kukában végezték.
  • Narxis
    #4872
    Hát igen, ez kicsit szomorú.
  • MatchDiabolo
    #4871
    Le lehetne lazulni már emberek nem kéne ennyire egymás seggét nyaldosni tiszta szánalom.
  • IXEMGabeo
    #4870
    ez nem lett happy end:( azért nem gyenge
  • arsnl
    #4869
    jó fej ember lehetsz
  • Interstate 95
    #4868
    Közbe megnéztem felvételről az olasz - német elődöntőt, és a véleményem az hogy (olasz 2-0 ellenére) nagyon kiegyenlített játék volt az első félidőben, majd a második elején úgy tűnt hogy felülkerekednek a németek, de csak egy pillanatra.

    Utána estek keltek a játékosok a pályán, az olaszoknak meg volt 4 majdnem hogy ziccer (talán az egyik be nem fújt les volt), én amondó vagyok hogy a németek örülhetnek hogy nem 6-1 -el kaptak ki, de hát így jártak, a végére kellett volna tartogatni az energiát.
  • csőcse
    #4867
    Ilyen show műsort srácok nehogy abba hagyjátok, megérte benéznem egy jót nevettem
  • Nik0Bellic
    #4866
    Úgyis kiesnek hogy majd egy gólt nem fognak tudni lőni úgy hogy balobelli meg majd a labdát fogja keresgélni zavarában.