36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • II Rocky II
    #19144
    hát nem mindennek....dexel mértnem tudtam játsznai???sose volt jo és mással meg igen,szal nincs oka:D de igaz mindennek kéne lenie megoldásnak.
  • hunbasser
    #19143
    mindennek van oka.

    Duby:elképzelhető,hogy egy másik,háttérben futó program okozza a szakadást.
  • II Rocky II
    #19142
    de lehet soha az égbe nem fogtok,oka nincs..nekem is van egy ember akivel nemtudtunk sehogysem játszani...:D a neve: dexanreal...:S hamacsin nézzétek az van hogy egyszr nem engedi máskor meg igen...
  • II Rocky II
    #19141
    tűzfal? virusirtot is kikapcs.hálózatban is lestétek hogy egyszere ő egyszer te hiostolsz????délután msnen megdumm és megnézzük,vagy néztük már?
  • Duby
    #19140
    Segítséget kérek!
    Még mindig fenn áll a problémánk, hogy nem tudunk haverral multizni, mert a kezdőrúgás előtt közvetlenül megszakad. Sem direkt ip-vel, sem hamacsival. Mindkét fél tud gazda is lenni, a csapatválasztás, -beállítás, felállás megmutatása rendben megy, a kezdőrúgás előtt azonban megszakad.
    Egyikünknél sincs semmi patch, és többször is újratelepítettük a játékot. Az Uefa CL 06-07-tel ugyanez van.
    Eközben a Fifa 07-tel simán megy minden, már amolyan 07 lan szinten.
    Kérem, mondjon valaki valamilyen okosságot!
  • examinee
    #19139
    Na akkor ezt mond:D
    Azt hittem hogy 10-szer bedobod és mindig elollozzal a labdát akárhogy áll a ajátékos.
  • jugen
    #19138
    Menedzser módban ezeket az edzéseket nem nagyon értem, van vlmi értelmük? Egy üres hétre berakok 3 nap edzést, 3 különböző csapatrésznek, és mindenki teljesen fáradt a következő meccsre...
  • hunbasser
    #19137
    bedobásból tényleg nem nagy kunszt.

    bedobás(a játékos háttal áll) és Q+D,ennyi :P
  • dotkom
    #19136
    nem vmi nagy kunszt xD most nem azer. mindenki megtudja csinalni. csak attol fugg hogy a gepnek milyen kedve van hogy akkor most ollozik e vagy sem. ja de nem 10bol 10x. mert van hogy nem ollozza hanem csak felig vetodik vagy nem tom hogy irjam le...
  • kas123
    #19135
    hát gyakorlás kérdése...:P ha rájövök, hogy hogy kell csinálni akkor 10/10szer :)
  • examinee
    #19134
    10-ből 10-szer?!
  • kas123
    #19133
    van játékosok (pc) és van konzolosok (konzol:D) fóruma :P

    attól hogy valaki megtud csinálni 1 ollózást, 1 álló helyzetből induló cselt...stb...akkor már mennie kéne a WCG-re kockulni?:D
  • examinee
    #19132
    Sztem nincs sehova irva hogy pc-s verzió. És a játékosok forumában vagyunk:D
    De biztos nagyon ügyes emberek vannak itt akik ilyeneket meg tudnak csinálni. De akkor hol vannak ők a hirekböl és a WCG-ről?:D
  • kas123
    #19131
    szerinted itt az emberek milyen verzióról beszélnek?:D
  • examinee
    #19130
    Gondolom te a pc-s verziórol beszélsz.
  • dotkom
    #19129
    nem kell oda 2 d. en siman gyakorlasmodban (1 kapus ellen) barcaval 10-bol 10 x ollozok. bedobasnal a-val odaiveled vmelyik fullos csatarnak o meg raollozza.
  • Lcapitant
    #19128
    nemtudjátok a Fifa Street 3-t kiadják PC-re is?
  • Lcapitant
    #19127
    az is lol
  • examinee
    #19126
    Eddig kb 70 mneccset játszottam. 2-szer ollozott eddig a csatár. 1-szer nekem 1-szer ellenfélnek.
  • Lcapitant
    #19125
    köszi Kas
  • Lcapitant
    #19124
    valószínű alt+F4
  • kas123
    #19123
    én egyszer úgy ollóztam, hogy jött a labda és q+d és ollózott :D
  • Lcapitant
    #19122
    azt gondoltam h nem fog félpályáról ollózni
    de ha jól jön a labda akkor is 2D-vel kimegy
  • examinee
    #19121
    Amugy meg probáld alt+f4-el hátha beadja.
  • examinee
    #19120
    gyerekek..... nemfog az csak ugy ollozgatnai bakker a pálya közepénn.
    Az akkor olloz ha ugy jön a labda. Nyomsz 2 d-t és ha ugy jön olloz. 100-bol 1.
  • Lcapitant
    #19119
    én is próbáltam D vel de csak kirúgja a stadionbólXD
  • John Cena
    #19118
    azt én se tudok de hát D vel gondolom csak még is hogy?:D
  • Lcapitant
    #19117
    hellosztok!!!
    lehetne egy kérdésem a Fifa 08-cal kapcsolatban? én W S A D-vel írányítok és nem tudom mivel lehet ollózni?légyszives aki tudja az írjon privát üzenetet!!!Előre is köszönöm
  • hunbasser
    #19116
    szedd le a Fraps nevű progit,indítsd el,majd amikor a visszajátszást betöltöd,és elindítod,akkor nyomd meg azt a gombot,amit a felvételre beállítottál(alapesetben F9),majd miután meg szeretnéd állítani újból F9.így lett egy avi-d,amit alapesetben a C:\Fraps mappába tesz.

    letöltöd az Animation Shopot(nekem a 3-as verziójú van,nem tudom,hogy van-e ennél újabb),megnyitod benne az avit,és innentől már csak azt kell tenned,hogy crop-pal levágod a felesleges részeket(ez úgy működik,hogy kijelölöd azt a részt,ami kell),aztán utána még a méretén is változtatsz,a szélességet úgy 200-250 pixelesre állítsd be,aztán ha átméretezte,mentsd el gif-ként és ahol megkérdezi,hogy milyen minőségben,ott nyugodtan választ az egyest(tehát alulról a 2.),aztán mehet is a mentés.utána már csak keresni kell egy jó képfeltöltőt(vagy pedig feltöltöd a galériádba),és utána ide beteszed.

    a programban az utasításokat csak így fejből mondtam,úgyhogy nem biztos,hogy minden pontosan mondtam,de rá fogsz jönni.igazából a croppolás és a méretváltoztatás a fontos.
  • zoltan93
    #19115
    Kössz, van konverálo progim csak nem tudtam hogy gif. be is lehet. Mindenknek kösz
  • II Rocky II
    #19114
    talán avi to gif converter? (de van vmi eljáérás is vmi progival..majd hunbasser elnmondja ha erre jár. :)
  • ellington
    #19113
    leszedtem magyarul a játékot, felraktam a magyar patchet (ami adja a puskás stadiont, frissített keretet, stb.). miután kiválasztottam a népstadiont és a magyar válogatottat, meg az ellenfél csapatot, a töltőképernyőn egyszerűen megáll, vártam perceket, de nem történt semmi. amíg nem votl fent a patch, fél másodperc alatt betöltötte. ötlet?
  • zoltan93
    #19112
    ezt énis tudtam . de hogyan?
  • II Rocky II
    #19111
    igy van..aztán kell átalakitani gifbe vhogyan
  • zoltan93
    #19110
    de frapsal csak videót lehet nem? én mozgoképet akarok
  • zoltan93
    #19109
    demost nincs gyik
    nem tud valaki idézni?
  • II Rocky II
    #19108
    lsd tavalyi gyik :D
  • Gaba22
    #19107
    Fraps-sal csináljuk :P
  • zoltan93
    #19106
    valaki megtudja mondani hogy hogy lehet mozgóképként felvenni valamit? vagy azokat a mozgoképeket hoy veszitek fel? videobol csináltok mozgóképet vagy mi? pls mondja el valaki
  • campy
    #19105
    nekem Logitech rumble 2-esem van! mindenhez jo 10 gombos én legalább is az Auchanban 6900 Ft-ért vettem!