36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • báttyó02
    #23041
    hatalmas hülyeség amit most mondtál-.-
  • 5c0rp330n
    #23040
    gyerekek, nem viccből mondom, de ez a Fifa nem is lett gyenge. kb 4 éve átpártoltam a PES-hez (megjegyzem: teljesen jogosan), de ez a mostani Fifa rész.. nem is gyenge. az eddigiek alapján a PES demónál mérföldekkel többet újítottak. ez az egeres irányítás brutál. és most olvasom, hogy lehet online is játszani? lehet hogy még a végén megint fifás leszek? :)
    de legyen egy kérdés is: egér használata közben (akár billentyűzet akár egér az irányítás), hogyan lehet sprintelni?
  • bigapó
    #23039
    nehogymá ne legyen BL. nem lehet, hogy manager módban első éves vagy? mert akkor valszeg azért nincs.
  • ricsa008
    #23038
    óóó a rák
    leszedtem a magyarfájlok 1-2. darabját erre a crc re 80 percet :S
    minnyá fejbe lövöm magam

    ja de 1000 KÖSSZ amúgy érte
  • hamary
    #23037
    lehet venni olcsóbban is
  • sajtburger
    #23036
    én csak a Bl-t hiányolom nagyon a játékból. De amúgy elég ütős. Carlos, köszönjük a magyarosítást. :)
  • Neoncsoves
    #23035
    ez a játék egy rakás fos. fut vissza az emberem, az ellenfélnél a labda. miközben futott vissza az emberem, az ellenfél játékosa nekifut labdával együtt a játékosomnak, és nekik ad szabadrúgást LOL! és persze hogy gólt kapok belőle-.-
  • Neoncsoves
    #23034
    ja kéne Crysis féle FIFA... nanoruhában rohangáló csatárok
  • emokiller
    #23033
    leszedtem a pes demot és nekem bejön :D
    valahogy lendületesebb a játék mint a fifában
    meg a passzokat szeretem...hmm

    de kiváncsi vagyok hogy fifából most megint 3-4-5 évig ezt kapjuk? vagy jövöre már nextgent ? el tudom képzelni az EA-ről hogy 1 ideig ez lesz...
    (az meg poén hogy nem bírnák el a gépek...a crysis szebb és sokaknak fut)
  • Neoncsoves
    #23032
    lol ez ám az üzlet. vegyem meg a PES-t 11ezerért, vegyek hozzá gamepadot 8ezerért :d lol
  • hamary
    #23031
    Ha nem vagy képes kiadni pár ezret egy gamepadért, akkor fifázzál nyugodtan...
  • Atti12
    #23030
    Akkor sry tévedtem, de akkor is vannak benne olyan cselek amiket nem lehet megcsinálni a PC verzóban. :) Ha rájössz hogy kell szólj :P
  • Neoncsoves
    #23029
    mármint cselezéshez kell a D-Pad meg Analog
  • Neoncsoves
    #23028
    najó de PEShez vagy analogos gamepad kell vagy D-pad vagy mi... basznak a pcre igazából csak gyors átportolják
  • Neoncsoves
    #23027
    dekázni asszem télleg nem lehet, a rabbona nekem sikerült, a feléd jövő passt meg sztem át lehet lépni mint a 08ban csak más bill kombinációval, majd szólok ha rájötteM:)
  • Kmarha
    #23026
    Szerintem lassan lehúzom a játékot a wc-n. Pedig kezdetben pozitivan csalódtam benne. Aztán jönnek elő a hibái. A lentebb is említett védősor rémtettei.. folyamatosan buknak, elfutnak máshova egymásnak mennek, az ellenfél meg lövi is a gólt.

    A pálya szélén röhögve végig lehet futni. Mikor egy negyedosztályú csapattal poénból kihivtam a MUot barátságos meccsre, és persze kikaptam, az újság meg a vezetőség kiabálta, hogy meglepő fordulat, az MU nyert, a csodacsapatom meg kikapott.. hát lol. Egyébbként menedzser mód sem változott semmiben.

    a megakadó labdákról, eltünő játékosokról ne is beszéljünk. A legjobb mikor 11-es után kirughattam ugy a labdát hogy csak az én játékosaim voltak a pályán.

    PES-ig még kihúzom valahogy vele.
  • mikiking
    #23025
    szetintem tuti hogy tévedsz... de megveszem majd a kontrollert és meglátjuk... bár dekázni lehet hogy nem lehet azt nemtom
  • Atti12
    #23024
    ezekeből sokat, pl nem lehet dekázni és szerintem a rabbonát se lehet ugy megcsinálni hogy ne rugja el. feléd jövő passzt se lehet átlépni szerintem. De javítsatok ki ha tévedek.
  • mikiking
    #23023
    hogyhogy nem mindet lehet ? meiket nem lehet ?
  • Atti12
    #23022
    ja és azt kihagytam hogy amiket meglehet, azokat meglehet billentyűvel is, csak többet kell gyakorolni :)
  • Atti12
    #23021
    sajnos nem mindet lehet :(
  • Krisz018
    #23020
    És hol találom a temp fileokat???
  • gabber_saviola
    #23019
    hát kipróbáltam....jó tetszik, de már várom a pest.
  • mikiking
    #23018
    Gyerekek,ezt nézze meg mindenki... hát kurva jol lehet cselezni,azt látom.és biztos,hogy pc-n is minden cselt meg lehet csinálni
    és ez nagy biztatást ad,hogyvegyek a gépemhez egy ilyet

    VIDEÓT VÉGIG NÉZNI
  • bigapó
    #23017
    ha már említettétek ezt a taktikai beállítást, el tudná nekem mondani valaki, hogy melyik micsoda?
    párat tudok, de mind kellene.
  • Martins15
    #23015
    Menü neked hol ugyanaz? Elvagy tévedve...:DAmugy te most mihez hasnlitod a játékot?A demohoz? :D
  • II Rocky II
    #23014
    nem,vagyis igen :D
    de ha megnyomod vmeiket látnod kéne kék szinnel az aktiv taktikát,alapbol meg a 4 lehetséges taktikát és nekem meg nem látszik sajnos :S
  • Zsolti9014
    #23013
    a négy másik az nem a 2 4 6 és 8 gombokra jön elő?
  • II Rocky II
    #23012
    az mitől lehet hogy ha benyomom az 5ös gombot akkor nem látom a 4 taktikai választót? csak középen a bigyot és kész :S egyszerűen nem lehet látni,miért?
  • examinee
    #23011
    Szögletnél kifejelés a passz gombbal + nem árt néha nyomva tartani a "felfutás" gombot (tudod ez az amivel támadáskor az embredet elinditod hogy fusson üres területre. A lényeg hogy vagy visszafelé, vagy kifelé egyenese vagy a kettő közé fejeld. Én álatalában a kettő közé fejelem. Ha a szöglet átszáll a másik kapufához akkor értelemszerüen nem középre fejelem a támadóknak vissza hanem megint vagy hátra vagy igy srégen a 16-os sarkához. Általában áll ott egy ember és mehet az akció.

    Vigyázz hogy ha lenyomod a "felfutás" gombot és 2-szer a paszt akkor elvileg kényszerítőzik.

    A leirtak ismét konzolos okosságok, gondolom itt is kb igy van.
  • examinee
    #23010
    Hát nemtom akkor PS2-re te mit kaptál, de az az aréna játék, és azt külön menüből füleken nem lehet elérni, hanem ha visszafelé exitelsz mindig akkor beaadja az aréna játékot!
    MEghát az elején is az a kép jön be, és csak onnan tudsz a menübe belépni. Vagyis nekem ez konzolun, de ha jol tudom akkor pc-n is ilyen már!
  • peti18
    #23009
    hali srácok!az időjárás valamit változott??pl van benne eső?
  • Iceman90
    #23008
    Te meg VAK vagy ha úgy látod semmi nem változott csak a fű...
  • mama 2
    #23007
    Na kipróbáltam. Elmondaná valaki, hogy ebben, mi a f***sz újítás van? A grafika(szerintem) SEMMIT nem változott, mondjuk a fű az szép. A gép ugyan úgy csal mint tavaly/ tavaly előtt, még mindig mindenhol mindig ott vannak.
    Volt olyan, hogy az ellenfél úgy nekem jött, hogy csak szántottam föl a pályát, de NEEM, a bíró nem fújja le. De persze amikor én már neki megyek az ellenfélnek, akkor már lefújja.
    A kommentár meg... hát ahogy Hajdú B. István mondta az egyik beszólásában: NO COMMENT... Ugyan azt mondja állandóan, amit már tavaly, vagy tavaly előtt is mondott.
    Hihetetlen hogy nem tudnak mást kitalálni csak a régieket. Jó,vannak úgy beszólások, de azok rohadt kevesek ahogy én eddig észrevettem.
    A telepítés ugyan az volt, a menű ugyan az. Semmi féle újítás, és még ezt kimerik adni 09 néven:D. Vicc...
    Graturálok EA, a PC-seket megint JÓL leszartátok:D.
  • Martins15
    #23006
    Nah végre a nézők száma nem a grafikátol függ!:D
    Amugy én kezdtem egy be a pro idényt magammal egy 4.osztályu csapattal:DCélom h majd a premier league-be jussunk :D
  • adeex7
    #23005
    hy!! szerintem az elmúlt évek legjobb FIFA-ja a 09,szép a grafikája,és már játékélményben is felzárkózott a PES mellé!
  • bigapó
    #23004
    Hali!

    Tegnap kipróbáltam és elsőre vegyes:))

    Irányítás szerencsére és sajnos nem változott. Szerencsére, mert így legalább tudom mi hogy van, sajnos pedig azért, mert továbbra is olyan gólokat kapok amit a védelmem hoz össze. Ide-oda pattog a labda két védőm között, sőt volt olyan, hogy összefutott a két barom és persze a csatár rögtön rácsapott, gól is lett belőle. Ha erre valaki tud gyógyírt, azt meghallgatom. Például szögletnél mivel kell kifejelni/felszabadítani?

    Ami tetszik, hogy sokkal jobb a fizikája, értem ezalatt, hogy eséseknél máshogy reagálnak, változatos, mintha élő lenne, ez már jó:)

    Ami szintén új nekem, hogy lassabb lett az egész, de néha meg felpörög. erre biztos van magyarázat, Én csak most próbáltam ki először, még meg kell szoknom, de alapjában véve jó, mert sokkal taktikusabbank kell lenni.
    Gólokat meg olyanokat lövök, hogy csak tátom a számat:)) Általában ficakba megy:)

    ja, még valami. Manager módban javult már az, hogy ha gyengébb csapattal játszunk és sikerül előrébb jutni, erősödni, akkor jobb szponzorokat kapunk?
    Nekem mindig bajom volt ezzel, mert marha kevés pénzből kellett gazdálkodni hiába nyertem meg egy csomó mindent.
  • Martins15
    #23003
    Kössz!:D Tényleg nagyon idegesített már
  • bigbigle
    #23002
    ja meg csak az eggyik kommentár dumál
  • bigbigle
    #23001
    na tegnap megvettem ps2-re.szerintem nagyon jó.a kommentárnak vannak néha hülye dumái de jó.mondjuk még csak a simát és a légy profit próbáltamki.(a légy profinál nincsen olyan kamera amivel mindig a saját emberemet látom?)majd ha mindent kipróbáltam ami év végéig is eltarthat töbet írok de összeségben nekem a 2005-höz képest nagyon teccik.(és amit a videón is látok hogy csak a kapusnak lövök azt hol/milyen néven találom?) /off vége