36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Lacee86
    #23086
    Hát akkor elég nagy monitorod lehet ha gagyinak látod, nekem a 17"-oson nem tűnik annak.
  • RoR zsozso
    #23085
    Közelről?? :O
    Én pont h. távolról lövök iszonyatos gólokat a helyezett lövéssel...
  • SLICK
    #23083
    remélem vki, hamar csinál egy Bernabeu stadiont a gameba, így még a menedzser módot sem fogom elkezdeni -.-

    nem értem megint minek hagyták ki a játékból?
  • BIZ0906
    #23082
    íííí ez fájt
  • Martins15
    #23081
    Sztem xboxra akkor már fifát.Bár pes sem lehet rossz(Tudom ezzel most sokat segítettem:D)
  • DeDy
    #23080
    Igen, de a helyezett lövés elég gyenge meg közelről jó, de távoli csavart bombákat nem tudok rendesen lőni, pedig az lenne jó.
  • báttyó02
    #23079
    szvsz az van,hogy a gólöröm stb animációkat szépen megcsinálták,elmosódás stb effektekkel,aztán annyi
    igy simán a pályán nézve a játékosokat ugyanolyan mint a 08,csak mikor ráközelít a kamera valakire,vagy átvált animációra,akkor hozza be az effekteket
  • RoR zsozso
    #23078
    Hát ez télleg gagyi...
    Nekem közel nem ilyen.
    A tied egy nagy paca.
    Nem tudom miért
  • II Rocky II
    #23077
    ha nem tesz be senki estig képet a csaptról akkor 19. fele én majd teszek :)
  • w77d
    #23076
    nektek van élsimítás a játékon? nekem videókon gyönyörű, de amúgy eléggé recés nek tűnik...
    így gyönyörű:
    [img=http://multikepup.com/files/ot3ips7h1mjic65wuuub_thumb.jpg]így meg nagyon "gagyi"
    [img=http://multikepup.com/files/bl6xeqj2km20qtcmb09f_thumb.jpg]
    és driverből elvileg 8x-os élsimítás van rajta, de nem nagyon akarja bevenni szemmel láthatólag...
  • antikarts
    #23075
    Az igaz... csak lehet nem 1-2 héten belül veszem meg, hanem csak 1-2 hónap múlva. + még vacilálok, hogy fifa vagy pes legyen belőle.
  • II Rocky II
    #23074
    ha megveszed úgyis megfogod tudni,nem?:D
  • RoR zsozso
    #23073
    Nekem úgy sikerül mindig (bill-en játszok) h. a helyezett lövést nyomom,és úgy nagyon szépen meglehet csavarni :)

    Helyezett lövés:lövés gomb+emberváltó gomb
  • antikarts
    #23072
    Hali. Még nem vettem meg a játékot, de szándékozom xboxra. Ha valaki már játszik vele, ki tudná nekem írni az arsenal illetve az inter játékosainak a tudását? Kíváncsi vagyok idén mennyire értékelték őket...
  • WOLF3x6
    #23071
    A csavart loves engem is erdekelne, foleg egerrel iranyitva.
  • Count Adyn
    #23070
    load/export a főmenüben:)
  • BIZ0906
    #23069
    A visszajátszást mivel tudom kimenteni vagy lejátszani vagy hogy?
  • Gio
    #23068
    hali.
    jo par gombot nem lehet beallitani gamepadon, erre van valami megoldas?
  • II Rocky II
    #23067
    mama2 ő

    a csel nem számít az online játékban? sztem meg a csel a lényeg,az a lényeg minnél szebb játékot produkálj a pályán!
    szép játék,pár csel ,győzelem és azaz igazi mérkőzés :)
  • sajtburger
    #23065
    amiket elmentek visszajátszást, hogyan tudom megnézni? Ismeretlen fájlnak írja.. :S
  • DeDy
    #23064
    Üdv.
    Azt szeretném kérdezni hogy, külön BL-t vagy UEFA kupát nem lehet indítani?
    Valamint hogy lehet rendesen csavart lövést kapura engedni?
    Valahogy mindig nyílegyenes lövéseket indít.
  • Breki33
    #23060
    főleg ha nyúéálni kell bill-en, hogy hol van ez a gomb

    gamapaddal meg szinte magától megy egy elhúzás
  • examinee
    #23059
    Az a jó ezekbe a cselekbe hogy lehet gépellen megcsinálod és marha látványos, de online human ellen esélyed nincs ilyenre. Olyan gyorsan leszerellek hogy else kezded forgatni a jobb analogot..
  • 5c0rp330n
    #23058
    online eredetivel megy csak vagy biztonsági másolattal is?
  • ForzaInter
    #23057
    én arról beszéltem, láttad mire válaszoltam előtte...
  • mikiking
    #23056
    de beszéltem én online rol ?
  • Atti12
    #23055
    kérdés Carloshoz: Feltelepítettem a magyar nyelvet, de a játékon belül nem tudom kiválasztani. Mit rontottam el? Fifa mappájába raktam.
  • ForzaInter
    #23054
    anno FIFA 07-et sokat nyomtam onlineba, soha nem cseleztem, általában az ilyen cselbajnokokat mindig lenyomtam, egyáltalán nem fontos, nem attól lesz vki jó játékos hogy ilyen meg olyan cselet meg csinál, onlinen aboszolúlt nem ez számít...
  • Breki33
    #23053
    ez megint nem igaz

    a gamepadtól nem lesz vki jobb játékos csak maga a játék lesz élvezetesebb neki

    sok bill-el játszót ismerek aki jól játszik
    és énse azt mondtam, hogy bill-el nem lehet jó vki

    csak egyszerűen jobb játszani gamepaddal
  • Neoncsoves
    #23052
    jó tökmind1, hagyjuk. off
  • mikiking
    #23051
    azért fontos a csel,és sokat dob a játékélményen
  • Breki33
    #23050
    szerintem meg az egeres irányítás hatalmas hülyeség

    és jópár újítást tudnék mondani, de akkor megint elkezdőne a melyik a jobb hülyeség

    így csak két példa, komplett bl és mozgó reklámtáblák
  • Neoncsoves
    #23049
    azért nem mindegy hogy te becsuszol, ő át tudja ugrani a becsuszást, vagy csellel kikerüli, te meg szopsz ha ő becsuszik mert nem tudsz semmit csinálni... ennyi
  • ForzaInter
    #23048
    nem a csel a lényeg...
  • ForzaInter
    #23047
    én PES-t billel tolom...
  • Breki33
    #23046
    gamepadot ne a pes-hez vegyen az ember hanem focijátékokhoz egyáltanál

    ég és föld a különbség
  • Neoncsoves
    #23045
    tudom mire kell. tegyük fel én megvenném eredetiben felmennék online, összerakna olyannal akinek van gamepadja én meg szopnék billel mert nem tudok cselezni... na?
  • Breki33
    #23044
    áhhhhhhhhhh látom megy a ferdítés

    abszulút nem így van
    pes topicban példával elmagyarázom mire kell az analógos kar

    ez egy feature tehát plusz nem kéne már úgy beállítani, hogy ettől roszabb P
  • báttyó02
    #23043
    pes-nél van már a bl licensze
  • mikiking
    #23042
    space