36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Rudee
    #24009
    Kijött az új Creation Master 09 és Sound Master 09, mindkettő elérhető itt.

    Kész a #24007-ben szereplő gameplayhez az új locale.ini, így már megy magyar verzióval is.

    Végül pedig egy Raúl gól, Pepe Reina keze és a léc közt éppen elfért a labda
  • Rudee
    #24008
    Stade Michel D'Ornano (SM Caen)
    Villa Park (Aston Villa)

    Mind2 stadion CM09-cel lehet telepíteni.
  • Rudee
    #24007
    G realistic gameplay patch v2

    ALREADY IN V1
    --------------
    - Slow passing.
    - Real transitions between defensive and attacking positions.
    - Improved sense of time and distance: you'll feel for the first time that the pitch is big.
    - Shots going really wide (not always just a few centimeters away from the post).
    - Free kicks accuracy decreased to coherence values.
    - Goalkeepers positioning and reactions boost.
    - Tighter defending. CPU calls 2nd defenders.
    - Increased CPU possesion.
    - More fouls.

    NEW IN V2
    ---------
    - No more cheap CPU counter-attack tactics with little teamwork passing forwards, forwards,forwards, to the striker.
    - Defensive midfielders actually defend (they were always late before).
    - Defense gets tight near the box. Cpu steals a lot.
    - Injuries decreased.
    - New ball physics.
    - Rain factor: heavy rain changes the pace of the game.
    - Noticeable gap between great teams and mediocre teams.
    - user.ini file suggested for match extension.


    Magyar fifával valószinű megint nem megy, majd kipróbálom és kijavítom ha így van.
  • Count Adyn
    #24006
    Úgy vagyok a bajnokságok hirdetésével, hogy amíg egy ember egy oldalt egyszer linkel addig tűröm, tovább nem:)
  • Rudee
    #24005
    Nem tudom ki hogy van vele, de szerintem nem biztos hogy jó ez a reklámozás.
  • Krisz018
    #24003
    Gyere és jelentkezz!! Sok csapat még szabad!!!

    http://fifa-fanaticcs.gportal.hu/
  • Atti12
    #24002
    Boldog Új évet Itt is ! :)

    Most keltem nemrég :D
  • Rudee
    #24001
    Az év első komolyabb szabadrúgás-variációja után Gomes kitolta a lasztit

  • geo91
    #24000
    Valahogy gondoltam. :D Elég gyanús volt h a Barcával vagy... :D
    Amúgy Hala Madrid!

    (Azóta vagyok Real drukker amióta gyűlölöm a Barcát, azaz 2006 BL döntője óta. Ebből kitalálhattad h Arsenalos vagyok.)
  • Krisz018
    #23999
    Aki szeretne egy Fifa Gportalos oldal társ szerkesztője lenni az pls írjon nekem!!!!

    Sűrgős!!!
  • Rudee
    #23998
    Készülőben egy nagy olasz patch is

  • Rudee
    #23997
    Nem saját screen
  • Djemba
    #23996
    remélem 4:0 nyertél:)
  • Rudee
    #23995
    Egész jó lesz ez a háló is



    (remélem bejön a kép)
  • Mayorpapa
    #23994
    megnéztem az általad írt fájlokat, kicseréltem az eredetivel, és a probléma megoldódott. Most legalább nem szaggat...
  • Rudee
    #23993
    Általában a cfg_pc_h.ini a legdurvább.
    Meg igazából pont ezek a módosított ini-k teszik széppé a grafikákat. Önmagában egy-egy nagyobb felbontású vagy jobb minőségű textúra nem hoz túl nagy változást.
  • Mayorpapa
    #23992
    köszi, majd akkor ezeket megnézem
  • Atti12
    #23991
    Nem tudom nem próbáltam még azóta :) De remélem hogy igen :D
  • Rudee
    #23990
    1-2 rejtett grafikai beállítást az "egekbe" lő. Ha jól emléxem a sku.ini-t, a common.ini-t és a cfg_pc_h.ini-t módosították.
  • Mayorpapa
    #23989
    nekem is többek között, eléggé szaggatott tőle a játék, pedig előtte szárnyalt :-)
    nem tudjátok véletlenül, hogy miért? miket módosít, ami miatt ezt csinálja?
  • Rudee
    #23988
    Szívesen. Jó is lett?
  • Rudee
    #23987
    Nekem is ment gond nélkül, de sokaknak problémát okozott.
  • JUVEfun
    #23986
    Nekem tökéletesen mükszik és azért jó , mert nem kell hozzá CM ! /ami ugye nem megy a Vista 64 miatt/
  • Atti12
    #23985
    Köszi szépen! :)
  • Rudee
    #23984
    G gameplay
    Az .ini-ket a főkönyvtárba kell másolni, az ini.big-nek meg adott a helye.

    Motion.big
  • Rudee
    #23983
    Akkor a MD-féle van fent neked.
    Azt nem tudom hirtelen hogy lehet teljesen lekapni, bár Ő szokott uninsallt is csinálni hozz.

    Mindjárt felrakom a motion.big-et is, hátha jó lesz azzal.
  • Rudee
    #23982
    Mindjárt felrakom a módosítottat, amihez már nem kell nyúlni.
  • Atti12
    #23981
    nekem konkrétan nincs ilyen mappa :) Readme se volt a cinematics patch mellett, csak egy exe fájl amivel tudom instalálni.
  • Mike at home
    #23980
    ez a linked döglött
  • Rudee
    #23979
    Akkor próbáld meg először lefuttatni ezt:

    FIFA 09\Cinematics Patch 09\Original_Installer.bat-ot

    Elméletileg ez is elég.
  • Rudee
    #23978
    Egyébként a gameplay patchre visszatérve.

    Tartalmaz egy adatbázist is, amiben néhány érték meg van változtatva, de az eredetivel is teljesen jól megy.
  • Atti12
    #23977
    Igen, csak az a gáz hogy perpill csak a játék van fent a gépemen, a lemez nincs meg :/
  • Rudee
    #23976
    Lemezen rajta van.

    \data\cmn\be\motion.big
  • Atti12
    #23975
    aha értem. köszi :S.

    Valaki nem tudná nekem feltölteni ezt a motion.big fájlt?
  • Rudee
    #23974
    Attól nem megy, bizony.

    Az Outsider-félének a readmejében le van írva:
    ----- UNINSTALLATION -----
    To reinstall original cinematics just run the uninstallation function in your Start menu, folder FifaMania.
    Then, to delete all traces of the patch, simply uninstall it from the control panel.

    NOTE: This patch is not online compatible and also the uninstallation could not be enough to let you play safely online. So, if you plan to use the same fifa for online, please backup FIFA09\data\cmn\be\motion.big before installing the patch. And then, of course, when you want to restore original cine, just uninstall the patch and restore original motion.big

    Ott van amúgy a FIFA 09 könyvtáron belül a Cinematics Patch 09 mappába
  • Rudee
    #23973
    A MonkeyDragon féle az a korábbi, ott ahogy észrevettem inkább csak a bevezető animációra tették a hangsújt. MD utánna abba is hagyta a kiegészítők készítését, aztán most tér vissza.
    Az Outsider által készítettben sok újdonság van, pl #23945-ben leírtak.

    Germoretto gameplay-ének readmeje:

    PATCH FEATURES
    (recommendation: best suited for 30-40 minutes games or more)
    * REAL PACE
    Matches will decelerate: slow passes, real transitions between defensive and attacking positions, real sense of time and distance: you'll feel for the first time that the pitch was big after all.
    * LONG RANGE SHOOTING ACCURACY DECREASED
    You'll see shots fly over the bar or going really wide (not always 1/2 cm away from the post) as often as you'd expect.
    * FREE KICK ACCURACY DECREASED
    Just don't expect a miracle. But on long range test (similar as the sprint test mentioned before) FK accuracy was decreased to coherence values.
    * BETTER GOALKEEPERS
    Positioning boost, reactions boost. Not just for the good ones, but based on a new stats range system that benefits every GK.
    * TIGHTER DEFENDING
    Slow passing tends to players receiving the ball with their markers close, leading to more steals by the cpu.
    * MORE BALANCED POSSESION
    Overall combo of adjustments enhances CPU possesion somehow. Obviously, don't expect a 50-50%, but maybe a -5% or -10% decrease, according to your style.

    And a lot more little changes...

    És most készül az új verzió, amihez egyik argentín fórumon több hozzászólást küldtek segítségként, ezeken dolgozik épp.
  • Atti12
    #23972
    a cinematics patchet hogy tudnám leszedni? :) Mert uninstaláltam de ugyan úgy bentvan a játékban :S. És valószínüleg emiatt nem tudok multizni. :/
  • Mike at home
    #23971
    köszi

    MD vagy Outsider, mi a különbség?
    a G Realistic milyen változásokat hoz?
  • Rudee
    #23970
    ÉN most ezeket használom:
    Popups Tool 09
    Cinematics patch 09 (Outsider-féle verzió, nem MD)
    G Realistic Gameplay (a config.dat-ot kelet-európai verzióhoz kicsit át kell szerkeszteni, hogy menjen, de megéri)
    Sky Patch 09
    GrassPatch Final_1 (Suomisoft-féle)
    Van még bent pár új arc, Keegan-féle cipők

    Aztán végzek az új adatbázissal, akkor berakom az új ligákat (japán, ukrán, görög, ciprusi, maláj, orosz, stb)
  • Rudee
    #23969
    Az valóban jó, de van akinek nem működik rendesen. Sokan panaszkodtak, hogy akadozik tőle a játék.