36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • JUVEfun
    #23968
    Next Generation Graphics Patch
  • Mike at home
    #23967
    milyen modokat érdemes feltenni?

    mondanátok párat, amik tetszettek, beváltak?
  • fenegyerek1
    #23966
    BUÉK a készitőknek akik elhozzák nekünk! Legalább eme formában izgalmasabb a magyar foci!
  • campy
    #23965
    grat:) az tök jó
  • fenegyerek1
    #23964
    Tavaj is HSP-vel kezdtük az újévet!
  • Rudee
    #23963
    Az jó, remélem cmp-s lesz, hogy lehessen használni a többi patch-csel.
  • Atti12
    #23962
    Peterborough val 2 év alatt harmadosztályból első osztályba és 2. vagyok a tabellán :)
  • geo91
    #23961
    Beszéltem egy bennfentes haverral. Lesz HSP, türelem! Gyakorlatilag már kész, már az utolsó simításokat végzik.
  • campy
    #23960
    Hajrá FIFA 09 14 pont előnyöm van a LA Galaxyval:) jó játék lett
  • Rudee
    #23959
    Lehet, hogy nem támogatott a gamepadod.
  • Sati84
    #23958
    Nekem is gamepad-kérdésem van: a 07-ben egyszerűen nem tudom beállítani hogy a jobb hátsó triggeren legyen a cselezés gomb (testcsel), mindig a bal elsőre teszi alapból, hiába állítom be. Miért lehet ez?
  • Rudee
    #23957
    Jó lenne valóban, de sajnos elég nagy a csend körülötte.
    Bár én most elvagyok a Japán bajnoksággal is, vagyis el leszek ha befejeztem a roster frissítést és végre feltehetem a már kiadott új bajnokságokat illetve csapatokat.
  • fenegyerek1
    #23956
    Lesz HSP09? Nagyon jó volna!!!
  • Rudee
    #23955


    Legjobb grafikák.
  • Rudee
    #23954
    A íveléssel adom be, és simán. Annyira nem láttam hasznosnak a kombókat ilyen helyzetben. Irányt adni kell neki, mert különben arra lövi amerre áll.
  • Mike at home
    #23953
    és hogy iveled középre, meylik gombbal? vagy gomb kombinációval
    nyomsz közbe irányt? merre


    csak azért kérdezem, mert egyzserüen nem jöttem rá, hogyen kellene csinálnom

    07-ben meg tudtam csinálni, de ami ott működött, itt már nem
  • Breki33
    #23952
    na elment amit ide írtam

    röviden ha jól emléxem van lövés és beadás segítés ha vkinek nem megy illetve én a gamepad stickjével adtam meg az irányt beadáskor így lett egész jó

    illetve van amikor az L1-es passzal adtam be ha jól emléxem annó még gif-et is készítettem egy ilyenről
  • Rudee
    #23951
    Én el tudom képzelni, eleinte nekem is így volt. Sőt, néha még ma is lecsúszik egy-egy beadás
    Majdnem álló helyzetből viszonylag könnyebb pontosan középre tenni a labdát. Ha úgy látom hogy a védő lemaradt vagy még épp messze van, de be lehetne már adni, akkor L2-vel kicsit lelassítok és utánnna ívelem középre.
    Sokszor sikerül a bent érkező játékos mögé tenni a labdát, de az se baj néha, mert ha van még felfutó középályás akkor az kapuval szemben már jó eséllyel lőhet.
    Amúgy nehéz a 90 perc alatt is 2-3x ugyanúgy jól beadni, pont ez a jó benne.
  • Mike at home
    #23950
    azokhoz lenne kérdésem, akik gamepaddel játszanak

    hogy csinálom, milyen gombkombinációval (vvagy másképpen) azt, amit a 07-ben tudtam:

    1. támadás egy vonalban, szélen hozom fel a labdát, majd a 16-os eltt mondjuk úgy 5 méterre, 5+4 gombbal beivelem a középen lévő csatár orra elé a labdát
    2. a szélen szinte az alapvonalig viszem a labdát, majd 5+4, és a labda a középen lévő csatárhoz száll, aki jó eséllyel látványos ollóval rúgja kapura (vagy fölé :)

    egyszerüen a 09-ben ezeket képtelen vagyok elérni
    a széeln vitt labdáim, középre beadás helyett elszállnak előre, kapusnak röpülnek a csatár helyett, vagy totál hátr szállnak a mezőnybe

    ha a két szitut nem tudjátok elképzelni, akkor felveszem fraps-szel
  • Rudee
    #23949
    Látni lehet, de nem túl gyakran. Van 4-5 jelenet, ami folyamatosan ismétlődik, a többi meg csak úgy van, hogy 50 mecsenként egyiket bedobja véletlenül.
  • Atti12
    #23948
    én láttam már alap fifában is :|
  • Rudee
    #23947
    Már nem sokáig
  • szucsy89
    #23946
    jaja ez a hiba engem is idegesít
  • Rudee
    #23945
    Benne van, csak nem látni gyakran. Sőt, alap FIFA-ba sokat szinte soha.
    Éjjel játszottam pár meccset és olyan lökdösődések voltak egy-egy keményebb belépő után, hogy csak néztem. Meccs végén kezet fognak meg minden. A patch fórumában azt olvastam a minap, hogy lesz még javítása is.

    Alap játékban sokszor (szinte minden meccsen) előfordul, hogy egy mellé ment lövés után kiírja hogy ki lőtt, de közbe mást mutat. Legutóbb ezt javították.
  • szucsy89
    #23944
    én se láttam még ilyet fifába sztem is valami patch lehet mert ilyet az alapba sose láttam pedig lejátszottam már pár meccset:)
  • Mike at home
    #23943
    ja nem, hanem poztiv volt
    ejha :o
    ez már igen
  • munez23
    #23942
    Sziasztok!
    www.bundas-fifaliga.gportal.hu --> VB, BL, LIGA I, SERIE A BAJNOKSÁGOK ZAJLANAK!

    www.onlinefifa2009.mlap.hu --> PREMIER LEAGUE, PRIMERA DIVISION

    AKI ÉRDEKEL VALAMELYIK BAJNOKSÁG JELENTKEZZEN!
  • Rudee
    #23941


    Honnan tudjam, hogy Te mire ejházol? Sokan más miatt mondják ezt. Ejha milyen sz** és egyebek

    Egyébként én se láttam még sokszor ilyet, azért is raktam be ide. Szerintem a cinemítics patchtől lehet talán, mert más reakciók is előfordulnak, amik eddig nem voltak túl gyakoriak.
  • Mike at home
    #23940
    meg miaz hogy mi ejha
    ennyit nem lehet megérteni elsőre? el kell magyrázni? :)
  • Mike at home
    #23939
    hát hogy fogja a fejét
    sosem láttam még a játékban ilyet
  • Rudee
    #23938
    Mi ejha?
  • Mike at home
    #23937
    ejha
  • Rudee
    #23936
    PC.
  • Mike at home
    #23935
    no igen, de pc vagy konzol?
  • babaluga
    #23934
    Áh egy bajnokság éppen folyamatban van és nem szeretnék átszokni már:) de azért köszi. Tényleg jó volna egy occsó USB-s billi
  • Rudee
    #23933
    Szerintem inkább vegyél gamepadot, nem kell 27 gombot nyomni egyszerre egy cselért.
    Egy olcsóbb Dual Action vagy egy kicsit drágább Rumblepad 2 tökéletesen megfelelő a Logitechtől.
  • babaluga
    #23932
    Sziasztok!

    Aki USB-s billentyűzettel jáccik, és működik az 5 gomblenyomás egyszerre, az légyszi írjon egy pontos márkát, hogy mehessek boltba:)
    Sajnos a 300 ezer forintos laptop nem bírkózik meg a feladattal...

    Köszi!
  • Rudee
    #23931
    09
  • Mike at home
    #23930
    melyik verzió?
  • geo91
    #23929