36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • IzI
    #24049
    Nah felig sikerult orvosolni a problemat hogy amikor megjelennenek a jatekosok akkor kivagott.Most az van hogy elkezdodik es 3mp-re ra vag ki.Vkinek hasonlo?
  • Rudee
    #24048
    ▶ Career Expansion Pack 2009 v7.0

    The first CEP version for FIFA 2009 released! Let's in detail what the CEP 7.0 for FIFA 2009 feature. As usual you'll find the greatest expansion available for FIFA regarding new leagues, tournaments, national teams and everything related, all the new leagues available for 2008 version have been converted to play with this year version of the game.

    - 17.200 miniheads
    - 4.010 new minikits with a new and uniform graphic style
    - New UEFA Cup and Champion's League with preliminary stages in career mode (tournament mode available too)
    - Huge work on players ratings and attribute
    - First part of an extensive work on players physical appearance
    - New Leagues and Tournaments :
    (*) Albania Championship (1st div), Algeria Championnat National (1st div), Argentina Primera Dision (1st div), Argentina Segunda Div (2nd div), Austria Red-Zac Liga (2nd div), Azerbaijan league (1st div)
    (*) Belarus Premier League (1st), Belgium 2e Klasse (2nd), Bolivia Liga (1st div), Bosnia Premier league (1st div), Brazil Carioca (regional league), Brazil Catarinense (regional league), Brazil Gaucho (regional league), Brazil Goiano (regional league), Brazil Mineiro (regional league), Brazil Paranaense (regional league), Brazil Paulista (regional league), Brazil Serie B (2nd div), Brazil Serie C, verde, amarelo, azul, branco (3rd div), Bulgary Grup A (1st div)
    (*) Chile Primera Division (1st div), Colombia Copa Mustang (1st div), Colombia Primera B (2nd div), Croatia HNL Ozujsko (1st div), Cyprus 1st division (1st div)
    (*) Denmark Viasat League (2nd div), Ecuador Serie A (1st div), Egypt Premier league (1st div), Estonia Meistriliiga (1st div) , Faroe Islands league (1st div), Finland Veikkausliiga (1st div)
    (*) Georgia league (1st div), Germany 3. Bundesliga (3rd div), Germany Regionalliga best of (4thd div), Greece A Ethniki (1st div), Guatemala Liga Nacional (1st)
    (*) Hong Kong HKFA (1st), Hungary Borsodi Liga (1st div), Iceland Premier League (1st div), Ireland Eircom Premier League (1st div), Israel Ligat Al (1st div), Italy Serie C1A and C1B (3rd div)
    (*) Japan J-League (1st div), Lithuania A Lyga (1st div), Macedonia 1. Fudbalska Liga (1st div), Mexico Primera (2nd div)
    (*) Netherlands Jupiler League (2nd div), New Zealand FL Champ. (1st div), Paraguay Division Profesional (1st div), Peru Primera Division (1st div), Portugal Liga de Honra (2nd div), Romania Divizia A (1st div), Russia Premier League (1st div)
    (*) Saudi Arabian League (1st div), Scotland Bell's league (2nd div), Serbia Prva Liga (1st div), Slovakia SuperLiga (1st div) , Slovenia Si Mobil Liga (1st div), Sweden Superettan (2nd), Switzerland Challenge league (2nd div)
    (*) Turkey Lig A (1st div), Ukraine Premier League (1st div), Uruguay Primera Division (1st div), Venezuela Primera Division (1st div), Welsh Premier (1st div)
    (*) African Cup of Nations, Arabian Champion's League, Asian Champion's League (best of), Asian Cup of Nations
    (*) Concacaf Champion's Cup (best of), Copa America, Copa Libertadores, Copa Sudamericana, Euro 2008 finale stage, Full Champions League, Full UEFA Cup, Gold Cup, Gulf Cup
    (*) Rest of Europe teams (Intertoto, UEFA and CL teams), Royal League, Superliga Norteamericana, World Club Championship, World Cup 2010 qualifications and final stage.

    (*) We strongly recommend you use FIFA 09 Backup Utility to backup some files before installing this patch.

    Link
  • Rudee
    #24047
    Az EA-s profilod kell neki, amivel pl itt is be tudsz jelentkezni.
  • Barcelona009
    #24046
    Sziasztok! Az a gondom, hogy amikor online játszanék ugye be kell jelentkezni, akkor olyat kér, hogy személyiséged. Oda milyen személyiséget kell beírni? Légyszíves segítsen már valaki!
  • Rudee
    #24045
    A legjobb az olcsó kategóriából a Logitech Dual Action. Egy baj van vele, hogy kevés helyen van raktáron.
    Utánna a már belinkelt Rumlepad 2 jön vezetékes formában, aztán ugyanebből a cordless (vezeték nélküli).

    Ezek a legnépszerűbbek is, ráadásul mindet támogatja a legújabb játékok 95%-a.
  • Rudee
    #24044
    Tűzfal vagy router hiba.
  • geo91
    #24043
    Én megszívtam a tök jó Speedlink-emmel... 07-el még tökéletesen működödött, de 08-al... Vennem kéne egy újat. Ha nyerek tippmixen most hétvégén akkor veszek is egyből. :)
  • JUVEfun
    #24042
    nekem ilyen és tökéletesen mükszik / 7000.-/
    http://www.logitech.com/index.cfm/gaming/pc_gaming/gamepads/devices/292&cl=hu,hu
  • Axl Rose
    #24041
    Nekem ilyen van:

    http://www.logitech.com/index.cfm/gaming/pc_gaming/gamepads/devices/287&cl=HU,HU

    Szűk 10 papír.
  • hunbasser
    #24040
    sziasztok!

    melyik a legolcsóbb analógkaros gamepad,amelyik jobb analógj karja működik fifában is? valami saitek vagy olcsóbb logithech?
  • slayvincoln
    #24039
    Sziasztok!

    Kellene egy kis help fifa 07-hez! Amikor valakivel szeretnék neten játszani a középkezdést követően egy 3-4 másodperc múlva szétkapcsol. Az eastern patc 2 + fifa 07 easteu hu patc van feltelepítve! Mi lehet a gond? kell még vmi petch?
  • Rudee
    #24038
    Bemutató képeket általában üres stadionról csinálják, nem is véletlenül.
  • ch13
    #24037
    Ebbe a stadionba van még hely...:D
  • Rudee
    #24036
    EA guide
    Taktika, támadás, védekezés, pontrúgások, büntetők, cselek, stb
  • Rudee
    #24035
    Szóval Ronaldinho

  • Rudee
    #24034
    Lech Poznan stadion


    Ronaldinho
  • Rudee
    #24033
    Ja, meg ezzel a gameplay-jel még 20ról se találja el a kaput mindig egy 90-es se :)
  • Rudee
    #24032
    Menedzser módba nem játszom, így nem is igazolok.
  • Rudee
    #24031
    Valószinű a router lesz a gond. Így inkább Hamachi-n keresztül próbáljátok.
  • Atti12
    #24030
    van egy Gendtner nevű német játékos, ballábas középpályás és hihetetlen hogy rúg :) Tényleg átlépem a félpályát és lőhetek mert szinte biztos hogy kapura megy :D. Pedig csak 77es. Érdemes beruházni rá. :)
  • IzI
    #24029
    Hi

    Az mitol lehet hogy epp jatszani keszulok vkivel 09-el de mielott megjelennenek a jatekosok kivag hibauzenettel ha jol emlekeszem olyas mivel hogy kapcsolat megszakadt.
    Mindkettoknek tort verzio es semmi sincs felrakva plusszba es router mogul vagyunk.O mar tudott massal jatszani tehat en meg rajta kivul nem probaltam massal de valszeg nalam lehet a bibi csak kerdes mi.:)
  • szucsy89
    #24028
    :O azigen
  • Rudee
    #24027
    Trofense-Benfica, Oscar Cardozo bomba



    Ez a kép nem adja vissza, de kb 30-32 méterről vágta be
  • szucsy89
    #24026
    Valdez fail
  • Rudee
    #24025
    Valdez gondolta majd lehúzza a szögletet, hát kicsit elszámolta magát. Ezzel lett Barcelona-Mallorca 1-2
  • Rudee
    #24024
    Gondolom az átigazolási időszak végén.
    Én is most csinálom, bár nem egyszerű. Mintha nem is haladnék. Sok játékos az augusztusi igazolásokhoz képest is rossz csapatba van. Felénél tartok kb.
  • ben89
    #24023
    sziasztok arról tudunk már vmit h az ea-s emberek mikor fogják lefrissíteni a téli átigazolásokat?vagy majd az összeset egyszerre jan végén?mert pl a real már elintézte az átigazolásait de akkor most nem érdemes várnom h a napokban frissíti a játékban is?
  • tonnni
    #24022
    köszönöm szépen a segítséget
  • Count Adyn
    #24021
    Wá Rudee-val pont egyszerre irtuk be, és dupla lett, egyiket kitöröltem és mind2 eltünt:D
    Szóval: GYIK ban levan irva 2 lehetséges megoldás is, a Hamachi nevü program az egyszerűbb szerintem.
  • tonnni
    #24020
    köszi a gyors választ, akkor ez a baj, nekem routerem van, mi a megoldás??
  • Rudee
    #24019
    Ilyen most, igaz sok dolgot még nem raktam be

  • Rudee
    #24018
    IP alapján is megy, ha nem vagy router mögött.
  • tonnni
    #24017
    hello! segítséget szeretnék kérni, hogy tudok neten kereszetül egy barátommal játszani?? ha jol emlkékszem régen kellett hozzá egy progi?? vagy nem?? csak simán beírom az IP címet és megtaláljs???

    előre is köszi a segítséget
  • Rudee
    #24016
    Gif, nem jó minőségű png vagy jpg.
  • Breki33
    #24015
    ??
  • Rudee
    #24014
    Nem, ez gif.
  • Breki33
    #24013
    Ez javított grafika???
  • Rudee
    #24012
    Madártávlatból egész jó a meccs, belátni a pályát rendesen

  • adenin2
    #24011
    Nem tudom játszottatok e már a Fifa Online 2 játékkal http://fifaonline2.iahgames.com Nekem tettszik, hisz lehet benne offline-on is játszani meg online-on is. Lényeg az, hogy akit offline-on megszerzel játékost azt online-on is játszhat nem úgy mint a sima Fifáknál. Én csak pár napja akadtam rá erre a játékra és mindenkinek ajánlani tudom, hogy probálja ki, mivel még ingyenes.
  • campy
    #24010
    Gomes egy nagy szar