36657
10802156721287564357.jpg\"


TILOS az Off: 10802156721213620594.gif\" , a Flém: 10802156721213620607.gif\" ,és a Warez: \"\"

  • Breki33
    #24733


  • Breki33
    #24732


    - NEW CROWD :
    8 types of colors
    with new animation
    new model

    - NEW TURF :
    update night and sunny turf
    update 3d grass
    ( VERY NEAR to the console version )

    - NEW PLAYER'S SHADOW :
    More detail
    More realistic

    - NEW SCOREBOARD :
    Next gen scoreboard

    - NEW CINEMATIC EFFECT :
    NO MORE MUCH CONTRAST
    NO MORE MUCH BRIGHTER

    BIG THANKS TO MONKEYDRAGON

    YOU'LL NOT DISAPPOINTING WITH THE RESULT


  • Breki33
    #24731
    Clement's CONSOLE STYLE patch

    Update face texture
    - more detail

    Update kit template

    Update turf ( sunny - sunset - overcastday - night )
    - new light - shadow
    - new color
    - more contrast
    - more sharpen
    - better shadow player
    - new 3d grass

    Update the light-shadow-cinematic color
    - more sharpen
    - more contrast
    - light-shadow will be similar to CONSOLE STYLE
    - more detail
    - with new effect
    Download
    (Thank MONKEYDRAGON for creating the file .exe)

  • Breki33
    #24730


  • Breki33
    #24729
    Nemtudom szerepelt-e itt már ClementZuzu féle Consolstyle patch

    Hogy miről van szó pár képpel illusztrálnám

    Clement's turf-grass-light-shadow-color patch
    CONSOLE STYLE
    -new turf lighting - shadow
    -new turf color
    + night
    + sunset
    + sunny
    + overcastday
    -new 3d grass
    -new light - shadow
    -new cinematic color-effect
    -new effect for "Depth of Field"
    -new kit template
    + more sharpen
    + more lively





  • Breki33
    #24728
    FIFA 10 is planned to release on October 20. Blanco, Kljestan, Lampard named to cover.
  • szucsy89
    #24727
    amúgy ki a két szélső?
  • szucsy89
    #24726
    mert úgy jobban néz ki:D
  • Dean Winchester
    #24725
    miért kell mindig üvölteni valakinek :D
  • Breki33
    #24724
  • gtasok
    #24723
    valaki jön fifázni onliba?
    íp?
    Név?
  • Breki33
    #24722
    #24705
    #24713 link
  • A tumi
    #24721
    Melyik billyentyű kombinációval lehet átemelni a kapuson a labdát?
    Tehát melyikkel lehet emelni?
  • zsolt515
    #24720
    Ma meg akartam venni mert bennt voltunk a TESCO-banDe PC-n nem volt csak PSP-n PS3-on!! Majdnem sírtam!!XD
    A fifa08 4000ft-ról kemény 1990ft-ra volt leárazvan
  • Dean Winchester
    #24719
    próbáltátok más stadionban is játszani a mecset?
    tehát pl.gyorsba próbáljátok ki,hogy egyből nyomjátok a továbbot nem tököltök semmivel sem.
    mivel legelső csapat az arsenal akkor arsenal-arsenal mecs és kész!
  • Rudee
    #24718
    Vmiben eltér a 2 verzió.
  • szucsy89
    #24717
    miért van az h haverral akarunk directip-n játszani és be is jön a csapatválasztó utána a taktika, be is tölt a game de amint megjelenik a stadion képe kiírja hogy kapcsolat megszakadt?:o eddig még nem volt ilyen pedig nem 2meccset játszottam így
  • Breki33
    #24716
    inkább vedd meg a 09-est most akciós
    hidd el az sokkal jobb :P
  • zsolt515
    #24715
    Oké! Holnap megnézem és majd jelentem hogy a 08-ban mire jók! Első ránézésre érdekes dolgokat rejt!XD
  • DaemoonHunter
    #24714
    Hivatalos fórumról:

    Many of you would have seen the improvements being made to the gameplay engine in FIFA 10 PC from the news being released from the media following our European media tour, which took us FIFA Producers to London, Madrid, Milan, Paris, Munich, Warsaw and Moscow. Some of you who read the forums would have seen some details that I have been sharing with you over there.

    Throughout the development of FIFA 10 PC I have been saying that our focus for FIFA 10 PC was the gameplay engine and to deliver a game that you would all enjoy playing. You have also heard me say that FIFA 10 PC is not NG or CG but that we were focusing on bringing some of the best bits from NG to PC and taking the PC in its own direction. I hope that reading the blog will illustrate some of the ways in which we are doing this.
    We have been approaching the development of the FIFA PC gameplay engine with 2 main focuses in mind, Gameplay Innovation and developing the Core Gameplay. This blog will cover off details of our Gameplay Innovations.

    Game Play Innovation
    This year we really wanted to change the way you played FIFA 10 PC. In order to do this we had to change the way you play and control the game and also change the way the AI plays against you. Looking at our Gameplay engine with this in mind gave us our 5 gameplay innovations that are unique to FIFA 10.

    First off all, we’re pleased to announce the inclusion of 360⁰ Dribbling and 360⁰ defensive Movement for FIFA 10 PC.

    Our complete list of gameplay innovations are:
    1. 360⁰ dribbling
    2. 360⁰ defensive movement
    3. AI Team Styles
    4. Custom Team Styles
    5. Scout Report

    360⁰ dribbling
    Those of you experienced with FIFA 09, are fully aware that the players could only move in 8 directions. This actually restricted movement to Up, Down, Left, Right and the Diagonals in between, and for those who noticed it, it made for a somewhat frustrating and unrealistic experience. With 360⁰ Dribbling you now have the freedom to move using all 360⁰ angles, which gives you the freedom to move anywhere you want. This is the first time this is being offered in any football game and means that you will have a much smoother and fluid experience. With the right amount of practice you will be able to dribbling around players like never before. Dribbling is not the only benefit you will get from 360⁰ Dribbling, it now makes passing much more realistic and controllable. Basically you will find yourself making passes not possible before simply because you can now point to anyone on the pitch.

    360⁰ Defensive Movement
    Like 360⁰ Dribbling, the 360⁰ Defensive Movement allows all off the ball players the freedom to move and defend using 360⁰ awareness. This makes for more accurate slide tackles (being able to pick the exact angle of the challenges), more shoulder to shoulder defending (subtle movements allow you to press against shoulders more easily), and ability to chase and close down opponents.

    Team Styles (CPU)
    All CPU Team’s will use 26 different team styles, 9 attacking, 5 defensive and 12 team specific plays. I will be writing a blog going into specific details but here is a list of the attacking and defensive styles:

    Attacking team styles
    - Wingplay
    - Target Man
    - Counter Attack
    - Attacking Full backs
    - Total Football
    - The Hole
    - Box Overload
    - Side Overload
    - 3rd Man Release
    Defensive Team Styles
    - Offside Trap
    - Pressing
    - Zonal Marking
    - Flat Back
    - Clearance (Long ball)
    - Man Marking (as per FIFA 09)

    Custom Team Styles
    Like CPU team styles, I will be writing a blog on this. However, the user will be able to use a combination of the 9 attacking and 5 defensive styles, as seen above, to create their preferred playing styles. Use these styles to your advantage.

    Scout Report
    Full details of the scout report will also be in the Team Style blog, but to give you a quick insight the scout report will provide information on the Team style, formation and key players.

    The Gameplay innovations are only part of what we have in store for you in FIFA 10. Over the coming weeks and months I will be putting together blogs on Core Gameplay, Team Styles, Online Refinements and Game Modes.

    I’m looking forward to reading your feedback on what we’ve been doing for FIFA 10.


    Ez elég biztató, végre nextgenhez hasonló mozgás, bár a fizikán nem hiszem, hogy sokat változtatnak.
  • Breki33
    #24713
    kijavíthatsz hisz mint írtam én gamepaddal játszom ezt a 2007-es leírást pedig úgy másoltam be.

    Viszont meg kéne nézni nálad ezek a gombok mire vannak állítva én úgy emléxem illetve ittis írták korábban, hogy 09-ben a 08-hoz képest felcserélték ahogy írtam.

    De a te írásod szerint nem
    tessék itt megtalálod a 09-es keyboard guide-t próbáld ki ezeket akkor
    de jobban járnál az újabbal és gamepaddal



    http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1151744729&no=23398
  • zsolt515
    #24712
    Elnézést kijavíthatlak?
    Nah akkor kipróbálltam őket és az Y+D-vel emeli átt a kapus felett az Y+A-val majdnem ugyanez Y+C az igaz hogy csel csak a sima C-s cselt bővíti ki Q+W az úgy ahogy írtad. A Shift+E az elég ha a shiftet nyomod és a D+S-az meg a lövőcsel! EZEKET CSAK A FIFA 08-ON PRÓBÁLLTAM ÉS AZ SZERINT JAVÍTOTTAM HA VALAKINEK SZÜKSÉGE VAN RÁ!!!
  • zsolt515
    #24711
    ÚÚÚ ezek a 08-ban működnek kipróbálom!
    KÖSZÖNÖM MINDENKINEK AZ EDDIGI SEGÍTSÉGET!
  • zsolt515
    #24710
    Hát igen mert van az hogy EXPORT IMAGE és arra megyek rá és úgy jó már mert bennt van a CM08-ban. Akkor utána már ne csináljak semmit?
  • kuzco007
    #24709
    erre vágytam már mióta, köszi:)
  • Rudee
    #24708
    Szöktetés+lövés.
    Nyomva tartod a szöktetést majd megnyomod a lövést.
  • Rudee
    #24707
    Ha az importra mész, akkor meg kell nyitnod a letöltött képet.
    Arra figyelj, hogy ne az import fsh-ra nyomj, ha csak képként van meg az új tábla. Bár úgyis kiírja majd, hogy vmi nem stimmel.
  • Breki33
    #24706
    ja közben lesesett

    Fifa 08-ban

    Q+D = kapus felett ezzel tudod átemelni a labdát ami 09-ben a Finesse Shot

    Ez hátha segít ezekben még 07-es de sok azonos volt

    Cselek, trükkök
    ---------------------------
    Shift + fel-> le - balról indított biciklicsel (le->fel = jobbról indított csel)

    Rivellino's Elastico(közismertebb nevén ''Ronaldinhos csel''= le-fel,ill. fel-le iránygombokkal

    Shift + jobbra->balra->jobbra - labda megemelése(úgy, mint a 2005-ben) (becsúszások ellen kiváló)

    Shift + (gyorsan)bal->le->jobbra - 360 fokos fordulat (zidane csel)

    Shift + fel->balra->le - rálép a labdára

    C.Ronaldo trükk - amelyik irányba nézel, tartsd lenyomva a shift-et, és gyorsan nyomd meg az ellentétes irányt + azt az irányt, amerre akarsz fordulni

    Shift + jobb(hosszab ideig nyomni, ha futsz)->fel->bal->le gyorsan(csak akkor, amikor a ladbához ér a játékos) - sarokkal hátulról megemeli, majd leveszi mellel

    Shift lenyomva + vissza -> fel -> A (gyorsan) - The Rabonna

    Q+D = kapus felett ezzel tudod átemelni a labdát.
    Q+W= ugyanaz mint a W csak levegőben,tehát a játékos elé adja a labdát az éppen a levegőben.
    Q = beindítja az embert,ezt akkor nyomjuk,ha W-vel vagy Q+W-vel akarunk indítani.
    E=sprint ; Shift+E=a játékos hosszan tolja meg a labdát,és így gyorsabban sprintel mint E-vel.
    D+S=lövőcsel
    Y+C+irányok=különböző cselek ; Y+D=finesse shot(tekert lövés) Y+A=tekert beadás.
  • Breki33
    #24705
    Ha a chip shot-ra gondolsz



    Azt igazából gamepadon tudnám azt hiszem leis van írva a kézikönyvben

    De ha jól emléxem bill-en Z + D a Chip Shot (magyar bill-en Y + D)


    Remélem jól írtam rég használtam.





  • zsolt515
    #24704
    Üdv!
    A FIFA08-ban hogy tudom áttemelni a labdát a kapus felett! Mert azt olvastam hogy lövés és egyszerre az iram gombot nyomjam meg! Nyomogatom az iram gombot ami a C és utána a D-t ugyan úgy kapura lövi a labdát! Légyszi segítsetek mert naon élvezem hogy így löhetem a gólokat!
  • Breki33
    #24703
    oké de egy kép erejéig átrakhatnád a legtávolabbira
  • GonzaloGerardo
    #24702
    én mindig ezzel a kamerával játszok
  • zsolt515
    #24701
    Amugy ez hülye kérdés de hova importáljam? Mert rámegyek hogy import és ki kell választani hogy hova rakjam a táblát!
  • zsolt515
    #24700
    Kösz! Tudom hogy az a Fifa 08-hoz való mert én azzal játszok mert a Fifa09 mevolt csak letöröltem és most már nincs kedvem elkérni meg mindjárt nyár vége jó nekem a 08-is
  • szucsy89
    #24699
  • Breki33
    #24698
    Ez 1680x1050 ?

    távolabbi és fentebbi kamera nincs?
  • GonzaloGerardo
    #24697
  • Breki33
    #24696
    Egy oldalsó képet is tudsz mutani?

    Ebben ezerszer szebb volt a fű mint a mostani fifákban



  • Yeltzin
    #24695
    hát kicsit azért Q2 karakterek mai szemmel nézve :) csak a minigun hiányzik a kezükből :D
  • GonzaloGerardo
    #24694
    Egy kis nosztalgia !
    Az egyik legjobban sikerült fifa:

    FIFA 2002 WC


    Egy kis barkácsolás és már is megy 1680x1050-be, driverből minden szűrő maxon, így azért szépen mutat :)